Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

STRATEGO 6! ON LINE & ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ

Στερεά Ελλάδα, Αττική, Πελοπόνησσος, Κρήτη και νησιά Αιγαίου

Δημοσίευσηαπό tazmania » 26 Σεπ 2004, 23:32

blackchris έγραψε:
tazmania έγραψε:Που είναι η συνέχεια ρεεεεεεεεεεε :evil: :evil: :evil: :?:


Τι εννοεί "συνέχεια" καρντιά μου ???????


Την συνέχεια της περιγραφής καρντιά μου :!:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό blackchris » 27 Σεπ 2004, 00:30

Την συνέχεια θα την διαβάσεις στα απομνημονεύματα μου :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό teroulas » 27 Σεπ 2004, 08:07

tedos έγραψε:DVD και ο Βαγγελης απο κω. Ποιος θα το κανονισει?


Πες του να μην ανησυχει, έχω το τηλέφωνό του.

Λοιπόν, χθες το βράδυ 'κατέβασα' το video στο PC από την κάμερα και έγιναν τα πρώτα videaκια και φωτό για το Galery. Έχει πολλά :D

Σήμερα θα τα δώσω στον Tazmania να τα ανεβάσει, γιατί δεν το έχω ξανακάνει και δεν θέλω να τα κάνω κ@λος σαν τον blackchris :)

Tazmaniούλι, θα βοηθήσεις?

Επίσης, Τρίτη Τετάρτη θα είμαστε Σκιάθο με τον Taz, Πέμπτη και μετά ξεκινάει το DVD. Υπομονή, θα σας αρέσει σίγουρα... :wink:
Δαμιανός
Άβαταρ μέλους
teroulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: 20 Μάιος 2004, 08:54
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό koukos » 27 Σεπ 2004, 11:06

teroulas έγραψε:
tedos έγραψε:DVD και ο Βαγγελης απο κω. Ποιος θα το κανονισει?


Πες του να μην ανησυχει, έχω το τηλέφωνό του.

Λοιπόν, χθες το βράδυ 'κατέβασα' το video στο PC από την κάμερα και έγιναν τα πρώτα videaκια και φωτό για το Galery. Έχει πολλά :D

Σήμερα θα τα δώσω στον Tazmania να τα ανεβάσει, γιατί δεν το έχω ξανακάνει και δεν θέλω να τα κάνω κ@λος σαν τον blackchris :)

Tazmaniούλι, θα βοηθήσεις?

Επίσης, Τρίτη Τετάρτη θα είμαστε Σκιάθο με τον Taz, Πέμπτη και μετά ξεκινάει το DVD. Υπομονή, θα σας αρέσει σίγουρα... :wink:


Aντε ρε τερουλα ανυπομονουμε!!! :o :o :o
Άβαταρ μέλους
koukos
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: 27 Σεπ 2004, 11:03
Τοποθεσία: Ν ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 27 Σεπ 2004, 12:16

Για μπαριέρες ακούω και για μπαριέρες δεν διαβάζωωωωωω.....

Τόσες μέρες πέρασαν κι ακόμα εν ξέρετε τι να γράψετεεεεε.....

:lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό VAGOS » 28 Σεπ 2004, 08:37

:D καλημερα σε ολα τα παιδια. μολις εφτασα στην κω με ωραιες αναμνησης και εντηποσης απο ολοι την παρεα σας.περασαμε καλα ιδιαιτερα το βραδυ γυρο στην φωτια με τα ανεκδοτα , και το χαβαλε που καναμε ολοι μαζι. ναστε καλα να περνατε παντα ετσι και οποτε τα καταφερνο να ερχομαι στην αθηνα θα ενημερονο για να σημετεχω και εγω στην παρεα.την κυριακη πιστευω να ειμε στους αγωνες στου αταρτ. να σας δω εκει. :wave:
Άβαταρ μέλους
VAGOS
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: 05 Μαρ 2004, 23:34
Τοποθεσία: ΚΩΣ

Δημοσίευσηαπό koukos » 28 Σεπ 2004, 09:55

VAGOS έγραψε::D καλημερα σε ολα τα παιδια. μολις εφτασα στην κω με ωραιες αναμνησης και εντηποσης απο ολοι την παρεα σας.περασαμε καλα ιδιαιτερα το βραδυ γυρο στην φωτια με τα ανεκδοτα , και το χαβαλε που καναμε ολοι μαζι. ναστε καλα να περνατε παντα ετσι και οποτε τα καταφερνο να ερχομαι στην αθηνα θα ενημερονο για να σημετεχω και εγω στην παρεα.την κυριακη πιστευω να ειμε στους αγωνες στου αταρτ. να σας δω εκει. :wave:

Παντα ευπροσδεκτος Βαγγο μου με το tera(s)no σου :wink:
Άβαταρ μέλους
koukos
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: 27 Σεπ 2004, 11:03
Τοποθεσία: Ν ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό blackchris » 28 Σεπ 2004, 19:00

VAGOS έγραψε::D καλημερα σε ολα τα παιδια. μολις εφτασα στην κω με ωραιες αναμνησης και εντηποσης απο ολοι την παρεα σας.περασαμε καλα ιδιαιτερα το βραδυ γυρο στην φωτια με τα ανεκδοτα , και το χαβαλε που καναμε ολοι μαζι. ναστε καλα να περνατε παντα ετσι και οποτε τα καταφερνο να ερχομαι στην αθηνα θα ενημερονο για να σημετεχω και εγω στην παρεα.την κυριακη πιστευω να ειμε στους αγωνες στου αταρτ. να σας δω εκει. :wave:


VAGO να κατεβείς και τον χειμώνα να κάνουμε κανένα σοβαρό offroading γιατί τώρα που ήρθες και η εποχή δεν ήταν κατάλληλη, και έπρεπε να εισαγάγουμε ομαλά τους ποντικαράδες της παρέας ( teroulas, koukos) στην τετρακίνηση για να μην φοβηθούν και μας λακίσουν :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό VAGOS » 29 Σεπ 2004, 08:40

καλημερα σε ολους. blackchris ολα χρειαζονται και δεν πρεπει κανενας να παραπονιεται για την σκονη, η την λασπη, ολα ειναι θεμα παρεας! αμα εχεις καλη παρεα οπου και να πας θα περασεις καλα . Και τα χαλαρα χρειαζονται καμια φορα . ετσι και αλλιως οποιος θελει να παρει την δοση του ολο και κατι βρισκει στην διαδρομη. παντως εγω περασα ωραια μαζι σας και η σκονη στο προγραμα ειναι . καθε πραγμα στον καιρο του θα ερθουνε και οι λασπες . ολα ηταν ωραια! ο tedoulis μας ελειπε :cry: θοδωρα περαστικα σου για τιν τενοντιτιδα τα λεμε :wave:
Άβαταρ μέλους
VAGOS
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: 05 Μαρ 2004, 23:34
Τοποθεσία: ΚΩΣ

Δημοσίευσηαπό koukos » 30 Σεπ 2004, 11:43

blackchris έγραψε:
VAGOS έγραψε::D καλημερα σε ολα τα παιδια. μολις εφτασα στην κω με ωραιες αναμνησης και εντηποσης απο ολοι την παρεα σας.περασαμε καλα ιδιαιτερα το βραδυ γυρο στην φωτια με τα ανεκδοτα , και το χαβαλε που καναμε ολοι μαζι. ναστε καλα να περνατε παντα ετσι και οποτε τα καταφερνο να ερχομαι στην αθηνα θα ενημερονο για να σημετεχω και εγω στην παρεα.την κυριακη πιστευω να ειμε στους αγωνες στου αταρτ. να σας δω εκει. :wave:


VAGO να κατεβείς και τον χειμώνα να κάνουμε κανένα σοβαρό offroading γιατί τώρα που ήρθες και η εποχή δεν ήταν κατάλληλη, και έπρεπε να εισαγάγουμε ομαλά τους ποντικαράδες της παρέας ( teroulas, koukos) στην τετρακίνηση για να μην φοβηθούν και μας λακίσουν :twisted:

Παρουσιαζεις δειγματα θρασους και θα τιμωριθεις αναλογως :evil:
Άβαταρ μέλους
koukos
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: 27 Σεπ 2004, 11:03
Τοποθεσία: Ν ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό teroulas » 30 Σεπ 2004, 12:59

blackchris έγραψε:και έπρεπε να εισαγάγουμε ομαλά τους ποντικαράδες της παρέας ( teroulas, koukos) στην τετρακίνηση για να μην φοβηθούν και μας λακίσουν :twisted:


Μιλάει ο offroader της χρονιάς 2004 :twisted: :twisted:
Αλήθεια, στις πρώτες σου βόλτες όταν σου έλεγαν να βάλεις αργά εσύ τι έβαζες ? Μετά τις 00:00 ή πριν :?: :?: :evil: :lol:
Δαμιανός
Άβαταρ μέλους
teroulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: 20 Μάιος 2004, 08:54
Τοποθεσία: Αθήνα

DVD Stratego VI

Δημοσίευσηαπό teroulas » 30 Σεπ 2004, 13:17

Ελπίζω να σας άρεσαν τα videakia και οι photo που έκοψα.
Αν όλα πάνε καλά και δεν λιώσει το PC μου από την προσπάθεια, σήμερα αναμένω να βγεί το πρώτο δισκάκι.

Χθες τελείωσε το authoring και το αποτέλεσμα είναι πολύ καλό, με video clip και ωραία εφέ.

Αυριο βράδι έχει opening για σεζόν ο αδερφός μου στην ταβέρνα (Κορυδαλλό)

Όποιος θέλει να πάμε να φάμε και να ακούσουμε ωραία ζωντανή μουσική ρεμπέτικη, να με πάρει στο 6945932015.
Θα φέρω και δισκάκια 8)
Ειδάλλως, κανονίζουμε για καφέ σπίτι μέσα στο ΣΚ. Ο vagelis που είναι κοντά, θα πάρει πρώτος... :)
Δαμιανός
Άβαταρ μέλους
teroulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: 20 Μάιος 2004, 08:54
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tedos » 30 Σεπ 2004, 13:32

:shock: :shock: :shock: :shock: Αποκτησαμε :shock: :shock: SUV section στο Stratego???? :shock: :shock: :shock: Σιγα μη σκισουμε και κανα καλτσον :shock: :shock: :shock:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό tedos » 30 Σεπ 2004, 13:34

Ο τρελλο-καπελας ολοκληρωσε την ελεγεια του!!!!! εδωhttp://www.stratego4x4-team.gr
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό giagoulas » 30 Σεπ 2004, 14:24

tedos έγραψε::shock: :shock: :shock: :shock: Αποκτησαμε :shock: :shock: SUV section στο Stratego???? :shock: :shock: :shock: Σιγα μη σκισουμε και κανα καλτσον :shock: :shock: :shock:


Μη φοβούσαι δε θα σχίσεις τίποτε. Τα golden lady είναι ανθεκτικά, δεν σχιζονται και έχουν και εγγύξη. 8) 8) 8) 8)

Ε , τώρα αν σχιστεί call me να σου δώσω απο τα δικά μου. Βέβαια θα έχεις ενα προβληματακι εφαρμογής αλλά τι να κάνουμε ......................
-------------------------------------------------------
Ο ιπτάμενος Γιαγκουλας MIG 29
-------------------------------------------------------
Αν δεν κοιτάς εκεί που θέλεις να πάς, Θα πάς εκεί που κοιτάς.

ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ

www.tataclub.gr
Άβαταρ μέλους
giagoulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 773
Εγγραφή: 21 Ιαν 2004, 00:21
Τοποθεσία: Bombay - Bollywood

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κεντρική & Νότια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 23 επισκέπτες