Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Stratego 6: Θεραπεία Σ.Ε.Α.Λ., με Ναυμαχία στο Πανταβρέχει.

Στερεά Ελλάδα, Αττική, Πελοπόνησσος, Κρήτη και νησιά Αιγαίου

Δημοσίευσηαπό tedos » 03 Σεπ 2004, 13:45

teroulas έγραψε:Ελήφθη, θα μας κάνει μάθημα ο tazmania :o



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Αν θέλετε θα έχουμε και μπουζούκια κιθάρες για χαβαλέ...


Mα και βεβαια!!! Μετα απο 12 ωρες τζιπαδα θαμαστε ολοι για τα οργανα!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό teroulas » 03 Σεπ 2004, 13:49

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Δαμιανός
Άβαταρ μέλους
teroulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: 20 Μάιος 2004, 08:54
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό taxideytis » 03 Σεπ 2004, 23:29

εχω απο ολα. (τι ειναι το prm?)
Άβαταρ μέλους
taxideytis
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2003, 23:42
Τοποθεσία: menidi

Δημοσίευσηαπό tazmania » 05 Σεπ 2004, 18:15

teroulas έγραψε:
Tedos(Αδωνις) έγραψε:Τα Φρεσκα χερια ειναι παντα ευπροσδεκτα στο σκαψιμο


:shock: :shock: Εγώ μαθαίνω αργά...στις πρώτες 5 εκδρομές εσεις θα σκάβετε, εγώ θα βιντεοσκοπώ και θα μελετάω μετα το video στο σπίτι για να μαθαίνω :lol: :lol: :lol:


Πέντε μέρες έλειψα και το κάνατε αμέρικαν bar εδώ μέσα :evil:
Αρχίζουμε:

Teroulako, αγόρι μου αυτά που ήξερες να τα ξεχάσεις :wink: Βάλε το φτυάρι στο terios και πάμε :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tazmania » 05 Σεπ 2004, 18:16

dista έγραψε:Ρε ξεπλυμένε Άδωνις καλώς ήρθες.
Μάλλον πρέπει να έρθω μαζί σας για να μπει μια τάξη με τα στραβάδια, να τους βγάλουμε και τα γράσα από τα μάτια για να βλέπουν :evil: πως είναι οι εκστρατείες του Stratego :P .
Αλήθεια Ταζούλι θα έρθεις με το ....πολεμικό :D θα περνάει από τα .....χάσματα :shock:

ΥΓ. Θα έρθει και 4WD_Beba οπότε Mr.Άδωνις θα σου δανείσει και σένα κανένα κοκαλάκι για να μη σου πέφτουν στα μάτια όση ώρα σκάβεις :twisted:


Και βέβαια με το πολεμικό θα έρθω :twisted: :twisted:

Κι όποιος μπορεί ας με φτάσει :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό taxideytis » 05 Σεπ 2004, 19:31

Σκάψιμο; Τι ειναι παλι τούτο; Ρε σεις κατι δεν πάει καλά εδω πέρα. Η κάνω λάθος; Αλλά νομίζω κατι είχα ακούσει για τους συνοδηγούς. Μού το κάνετε πιο λιανό παρακαλώ;
Άβαταρ μέλους
taxideytis
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2003, 23:42
Τοποθεσία: menidi

Δημοσίευσηαπό tazmania » 06 Σεπ 2004, 00:42

taxideytis έγραψε:Σκάψιμο; Τι ειναι παλι τούτο; Ρε σεις κατι δεν πάει καλά εδω πέρα. Η κάνω λάθος; Αλλά νομίζω κατι είχα ακούσει για τους συνοδηγούς. Μού το κάνετε πιο λιανό παρακαλώ;


Φίλε Κώστα, συνήθως οι συνοδηγοί μας είναι γένους θηλυκού. Εάν εσένα σου πάει η καρδιά να κατεβάσεις την δική σου συνοδηγό για ... σκάψιμο ας είναι :D
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό teroulas » 06 Σεπ 2004, 09:10

tazmania έγραψε:Και βέβαια με το πολεμικό θα έρθω

Κι όποιος μπορεί ας με φτάσει


Σιγά μη σκίσεις κανένα καλσόν.

Νομίζεις αγόρι μου ότι φοβάμαι το σκάψιμο ?
Ξέρεις που δούλευα παλιά? Σε συνεργείο καταστροφών και ερημώσεων :lol:
Δαμιανός
Άβαταρ μέλους
teroulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: 20 Μάιος 2004, 08:54
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό dista » 06 Σεπ 2004, 09:36

Ενημέρωση απο το μέτωπο.
Το ΣΚ έγινε ξαφνική χαλαρή :oops: επίσκεψη αστραπή στο Πάντα Βρέχει από ομάδα του Stratego Team για επιθεώρηση της περιοχής. Ανάβαση από Μεγάλο Χωριό και επιστροφή από Ροσκά. Εγώ να καταλάβετε είχα πάει για χαλαρή βολτούλα με το Matrix κι’αυτοί οι αθεόφοβοι με βάλανε με το ΙΧ και διέσχισα τη Καλιακούδα :shock: . Ενημερωτικά το Matrix πέρασε μέχρι και το ποτάμι με μόνη απώλεια ένα μικρό βαθούλωνα στο μαρσπιέ. Η περιοχή είναι υπέροχη αλλά με πολύ πολύ σκόνη :( . Ο Κρικελοπόταμος έχει αρκετό νερό ακόμα και για παγωμένο μπάνιο (η 4WD_Beba έκανε δύο φορές :shock: ).
Επίσης σε βραδινό κρασοκατανυκτικό συμβούλιο με τον καλύτερο γνώστη της περιοχής ενημερώθηκα για πέρασμα πάνω από την Οξειά με διαδρομή Off Off Road μέσα από τα λιβάδια της κορυφής :P (ελπίζω να υπάρχουν ακόμα αυτές οι ροδιές για να μας οδηγήσουν :twisted: ). Θα το ψάξω και στο χάρτη και θα τα πούμε.
Άβαταρ μέλους
dista
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 479
Εγγραφή: 03 Νοέμ 2003, 10:24
Τοποθεσία: Μαρούσι Αθήνα

Δημοσίευσηαπό teroulas » 06 Σεπ 2004, 10:16

dista έγραψε:Η περιοχή είναι υπέροχη αλλά με πολύ πολύ σκόνη


Να νοικιάσουμε ένα βυτιοφορο να προηγείται του convoy για να καταβρέχει :D :D :lol: :lol: :D :D
Δαμιανός
Άβαταρ μέλους
teroulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: 20 Μάιος 2004, 08:54
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό vagelis » 06 Σεπ 2004, 10:31

dista έγραψε:Ενημέρωση απο το μέτωπο.
Το ΣΚ έγινε ξαφνική χαλαρή :oops: επίσκεψη αστραπή στο Πάντα Βρέχει από ομάδα του Stratego Team για επιθεώρηση της περιοχής. Ανάβαση από Μεγάλο Χωριό και επιστροφή από Ροσκά. Εγώ να καταλάβετε είχα πάει για χαλαρή βολτούλα με το Matrix κι’αυτοί οι αθεόφοβοι με βάλανε με το ΙΧ και διέσχισα τη Καλιακούδα :shock: . Ενημερωτικά το Matrix πέρασε μέχρι και το ποτάμι με μόνη απώλεια ένα μικρό βαθούλωνα στο μαρσπιέ. Η περιοχή είναι υπέροχη αλλά με πολύ πολύ σκόνη :( . Ο Κρικελοπόταμος έχει αρκετό νερό ακόμα και για παγωμένο μπάνιο (η 4WD_Beba έκανε δύο φορές :shock: ).
Επίσης σε βραδινό κρασοκατανυκτικό συμβούλιο με τον καλύτερο γνώστη της περιοχής ενημερώθηκα για πέρασμα πάνω από την Οξειά με διαδρομή Off Off Road μέσα από τα λιβάδια της κορυφής :P (ελπίζω να υπάρχουν ακόμα αυτές οι ροδιές για να μας οδηγήσουν :twisted: ). Θα το ψάξω και στο χάρτη και θα τα πούμε.


Το περασμα απο Οξεια το εκανα την τελευταια φορα που πηγα,στην συγκεκριμενη εκδρομη ειναι η ςεπιστροφη που προτεινω,ειναι οντως απιθανα και ξερω τον δρομο περναει απο κορυφη,γυρω στα 1700 υψομετρο.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό tazmania » 06 Σεπ 2004, 10:50

Από φαϊ τι θα κάνουμε; Να πάρουμε μαζί μας πετρογκάζ για να μαγειρέψουμε τίποτις στις σκηνές;
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό dista » 06 Σεπ 2004, 11:03

vagelis έγραψε:Το περασμα απο Οξεια το εκανα την τελευταια φορα που πηγα,στην συγκεκριμενη εκδρομη ειναι η επιστροφη που προτεινω,ειναι οντως απιθανα και ξερω τον δρομο περναει απο κορυφη,γυρω στα 1700 υψομετρο.


Δρόμο :?: ποιό δρόμο :?:
Εμένα μου είπανε ότι δεν υπάρχει δρόμος, μόνο αλπικά λειβάδια :twisted: :twisted: :twisted:

Ε ρε γλέντια που θα έχουμε :P
Άβαταρ μέλους
dista
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 479
Εγγραφή: 03 Νοέμ 2003, 10:24
Τοποθεσία: Μαρούσι Αθήνα

Δημοσίευσηαπό vagelis » 06 Σεπ 2004, 11:20

tazmania έγραψε:Από φαϊ τι θα κάνουμε; Να πάρουμε μαζί μας πετρογκάζ για να μαγειρέψουμε τίποτις στις σκηνές;


Για ψησιμο το βλεπω δυσκολο,ειμαστε πολλοι,ετοιμο φαγακι απο το σπιτι,εγω θα φερω κεφτεδακια και παστιτσιο,φυσικα κρασακι ντοματουλες και ολα τα σχετικα.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό tazmania » 06 Σεπ 2004, 13:41

Βαγγέλη θα έχεις εργάτη; Εαν όχι πες μου για να βάλω τον δικό μου.
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κεντρική & Νότια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 6 επισκέπτες