Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Συνάντηση jimny στην θεσσαλονίκη

Μακεδονία, Θράκη, Ήπειρος, Θεσσαλία & νησία Ιονίου

Δημοσίευσηαπό Elfmelerin » 13 Ιούλ 2004, 19:53

Είμαι 23 χρονών,και εργάζομαι στην πολεμική αεροπορία,οπότε όπως καταλαβαίνεται δεν εργάζομαι θεσσαλονίκη αλλά αυτή την εποχή είμαι αθήνα :( :( :( :( :( :( οπότε καθημερινή δεν.....
Με μόνιμη κατοικία στο πλαγιάρι,το παρελθόν μου στην τετρακίνηση με βαρένει με 2 vitara που είχε ο πατέρας μου,εκ των οποίων το ένα δεν πέρασε και πολλά στα χέρια μου.Γι'αυτό είπα να πάρω ένα jimny το σεπτέμρη και του έχω βγάλει πραγματικά το λάδι :D :D :D :D
Άλλες ασχολίες παίζω ηλεκτρική κιθάρα με προσανατολισμό στο μέταλ και το ροκ,κάνω ψαροντούφεκο,πρόσφατα πήρα το πτυχίο ιστιοπλοοίας και..... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Off roading,Off roading,Off roading,Off roading,Off roading,Off roading,Off roading,Off roading,Off roading,Off roading,Off roading,Off roading,Off roading :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Ξέχασα να σας πω ότι μετά το μπανάκι,πήγα με τον gc στη λίμνη πλαγιαρίου(ναι υπάρχει και αυτό :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: πριν 3 χρόνια την έμαθα) όπου κάναμε μια μικρή διαδρομούλα με κάποια απαιτητικά σημεία που δεν ξέρω αν θα περνούσε άλλο μαμίσιο τετρακίνητο :D :D :D
Elfmelerin
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: 30 Ιουν 2004, 22:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Βόρεια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 9 επισκέπτες