Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΕΚΤΟΣ ΔΡΟΜΟΥ... ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΔΩΜΑΤΙΩΝ!!!

Μακεδονία, Θράκη, Ήπειρος, Θεσσαλία & νησία Ιονίου

Δημοσίευσηαπό gmav » 30 Ιουν 2004, 12:42

georgek έγραψε:Για κάντε την πρόταση ολοκληρωμένη
......


Εγώ είμαι ελεύθερος από Παρασκευή απόγευμα (μετά της 18:00).
Λέμε για καμπινκγ στο 2ο πόδι (Σιθωνία) Χαλκιδικής (από τη μεριά που "βλέπει" στο Αγ. Ορος).
Περιοχές που παίζουν είναι Βουρβουρού, Λακάρα, Ζωγράφου, Αρμενιστής, Πλατανίτση, Καβουρότρυπες.

Πρέπει να δούμε ποιοι θα μαζευτούμε για να κανονίσουμε και το μέρος που θέλουμε να πάμε (και το πότε μπορούμε να μαζευτούμε).


Ακόμα δε καταλήξαμε κάπου συγκεκριμένα. Ακούμε και τα δικά σας σχόλια (περιοχές προτίμησης, ημέρες κτλ κτλ)
Άβαταρ μέλους
gmav
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 492
Εγγραφή: 09 Νοέμ 2003, 21:20
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό yannis » 30 Ιουν 2004, 13:06

Ήρθε λοιπόν η στιγμή των απονομών…. και του παρασκηνίου που εκτυλίχτηκε το περασμένο ΣΚ!! :roll:

Αποκάλυψη της εκδρομής ήταν ο αγαπητός συντονιστής μας. Εκτός από δεινός ψαράς απέδειξε ότι είναι και δεινό “καμάκι”. Με την ίδια ευκολία που έπιανε τα ψάρια στο αγκίστρι έπιανε και τις γυναίκες στα δίχτυα του!!
Κυριακή βράδυ με συνένοχο το καπετάν gmav εθεάθησαν σε παραδοσιακό σπιτάκι να απολαμβάνουν δροσερά ποτά παρέα με δροσερές υπάρξεις (…παρακολουθούσανε βλέπετε τον αγώνα Τσεχίας-Δανίας). Εγώ στο ΚΤΕΛ, έτρεχα να προλάβω το τελευταίο λεωφορείο για Θεσσαλονίκη.
Δώρο λοιπόν για το φίλο μας τον xtrail μια ετήσια συνδρομή του περιοδικού “η ζωή του παιδιού” όπου μπορεί να διαβάσει θέματα όπως: η αξία της φιλίας (ποτέ δε στέλνουμε το φίλο με το ΚΤΕΛ, το προγαμιαίο sex, και πολλά άλλα ηθικά ζητήματα.

Ο φίλτατος georgek με μια grand entrance συντάραξε την Ουρανούπολη. Νέος custom made προφυλακτήρας, κρυμμένος εργάτης και φουσκωτό θανάτου με 80άρα μηχανή. Την παράσταση έκλεψε όμως το trailer, το οποίο φόραγε mud terrain ελαστικά και ανάρτηση ΟΜΕ. (“….aφού δεν έχει ΟΜΕ για το ΚΙΑ θα βάλω στο trailer”, προφανώς σκέφτηκε). Ικανότατος στο τιμόνι του σκάφους αλλά και στο φαγοπότι. Επέδειξε μεγάλη αδυναμία στις ομολογουμένως νοστιμότατες ψητές σαρδέλες.
Δώρο στο georgek, εισιτήριο ελευθέρας με απεριόριστη κατανάλωση για τη “γιορτή σαρδέλας” που διοργανώνεται κάθε καλοκαίρι στη Ν. Μηχανιώνα.

Για τον καπετάν gmav θα πω μόνο πως μια 2μετρη γοργόνα τον ρώτησε αν ζει ο βασιλιάς Αλέξανδρος. (ναι, μ’ αυτή που έβλεπε τον αγώνα!). Αν ήξερα ότι είχαν αγώνα θα έπαιρνα το JIMNY.
Δώρο ο δίσκος του Μιχάλη Βιολάρη με το τραγούδι που μιλάει για το δελφινοκόριτσο (εκεί στης Ύδρας τ΄ ανοιχτά και των Σπετσών……..κλπ, κλπ). Για τη απονομή καλείται ο γνωστός μουσικοφίλ mato !! :wink:
Τελευταία επεξεργασία από yannis και 30 Ιουν 2004, 18:34, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
yannis
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 287
Εγγραφή: 30 Δεκ 2002, 11:51
Τοποθεσία: Λιτόχωρο

Δημοσίευσηαπό georgek » 30 Ιουν 2004, 14:28

yannis έγραψε:Εγώ στο ΚΤΕΛ έτρεχα να προλάβω το τελευταίο λεωφορείο για Θεσσαλονίκη.


Καλά το κατάλαβα ότι ο x-trail την έκανε τη λαδιά του. Δεν εξηγείται αλλιώς η σιγή ....ιχθύος (από τις σαρδέλες κόλλησε ή από τον σπάρο που έπιασε με το αγκίστρι?)
[/quote]
Να εύχεσαι να είναι μακρύς ο δρόμος,
γεμάτος περιπέτειες, γεμάτος γνώσεις!!!
Άβαταρ μέλους
georgek
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 22 Μαρ 2004, 17:03
Τοποθεσία: SERRES

Δημοσίευσηαπό xtrail » 01 Ιούλ 2004, 11:26

Δεν τηρώ σιγή :animalfish: .... απλά ακονίζω το καμάκι μου και ράβω τα δίχτια μου!! :deathlyobsessed:

Εγώ ειμαι ενας απλος :angel5:..... Το βραβείο από που το παραλαμβάνω??Αυτό με το προγαμιαίο sex δεν το είχα σκεφτεί :sign10:

Γιώργο καλύτερα να μείνεις να σε δει και λίγο η μάνα σου που έχει να σε δει τόσο καιρό και ασε μας εμάς. Εμείς θα τα πούμε και το αλλο και το παραάλλο ΣΚ και παει λέγοντας.

Γιάννη ελπίζω η γυναίκα σου και τα παιδιά σου να με συγχωρέσουν για το κακό που προκάλεσα :D Την άλλη φορά θα σε στείλω πίσω με ταξί!!!!!Πάντως για να μην νομιζει ο Γιώργος πως ειμαι κακός, στο σπιτάκι πήγαμε όλοι μαζί για να δουμε απλά τον αγώνα και να πιούμε κρύα :beer: ....τίποτα το πονηρό
Αλήθεια η γοργόνα τι απάντησε γιατί εγώ δεν άκουσα?
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό mato » 01 Ιούλ 2004, 11:54

xtrail έγραψε:....το προγαμιαίο sex δεν το είχα σκεφτεί :sign10:

ποτέ ? (καλό είναι, δοκίμασέ το)

xtrail έγραψε:Την άλλη φορά θα σε στείλω πίσω με ταξί!!!!!

να τον στέλνεις με e-mail.
Άβαταρ μέλους
mato
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 24 Μαρ 2004, 23:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό mato » 01 Ιούλ 2004, 12:02

mato έγραψε:
xtrail έγραψε:....το προγαμιαίο sex δεν το είχα σκεφτεί :sign10:

ποτέ ? (καλό είναι, δοκίμασέ το)


τώρα θυμήθηκα το ανέκδοτο που κάποιος σε ρωτάει :
"έχεις κάνει έρωτα με ανοιχτό παράθυρο?"
και εσύ συνήθως απαντάς "ναί", οπότε σε ξαναρωτάει :
"σου άρεσε ?"... και πάλι απαντάς καταφατικά, και μετά σε "ταπώνει":
...."με γυναίκα δοκίμασες ?"

... μήπως να μεταφερθούμε στα "εκτός θέματος?"
Άβαταρ μέλους
mato
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 24 Μαρ 2004, 23:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό xtrail » 01 Ιούλ 2004, 12:19

Εννοουσα το προγαμιαίο με αντρα!!!!!!!
Το καναμε σκυλάδικο εδώ μέσα!!!!!!!!!!!!!!
Μια που αυτο το ΣΚ δεν μας βλέπω τι έχετε να πειτε για το επόμενο? Νομίζω πως και ο Γιάννης είχε εκφράσει την επιθυμία να μας ακολουθήσει
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό yannis » 01 Ιούλ 2004, 13:50

Αυτό το ΣΚ θα το περάσω οικογενειακά. Άλλωστε έχω και μερικές δουλειές στον κήπο. Για το επόμενο ψήνομαι.

Αύριο θα είμαι στη Θεσσαλονίκη. Είστε για κανένα καφεδάκι πάλι? Αυτή τη φορά λέω να είμαστε στο απέναντι πεζοδρόμιο γιατί την προηγούμενη φορά ο mato κουράστηκε μέχρι νά 'ρθει :roll:.

Με την ευκαιρία θα γίνουν και οι απονομές.

Ο Μπάμπης όμως ρε παιδιά που χάθηκε ??
Άβαταρ μέλους
yannis
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 287
Εγγραφή: 30 Δεκ 2002, 11:51
Τοποθεσία: Λιτόχωρο

Δημοσίευσηαπό xtrail » 01 Ιούλ 2004, 14:07

Πάλι αφού πέσει ο ήλιος? ΑΥριο πιθανόν να πάω μεσημερι στο Σάνη στο καταδυτικό να πάρω τα χαρτιά. Αν γυρίσω νωρίς και βρεθούμε κατα τις 7-8 ειμαι μέσα! Να πάρω και το βραβείο
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό mato » 01 Ιούλ 2004, 14:18

yannis έγραψε:Αυτό το ΣΚ θα το περάσω οικογενειακά. Για το επόμενο ψήνομαι.

...παρομοίως.

yannis έγραψε: Είστε για κανένα καφεδάκι πάλι? Αυτή τη φορά λέω να είμαστε στο απέναντι πεζοδρόμιο γιατί την προηγούμενη φορά ο mato κουράστηκε μέχρι νά 'ρθει .

... μάλλον εδώ θα είμαστε.
Τελευταία επεξεργασία από mato και 01 Ιούλ 2004, 17:35, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
mato
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 24 Μαρ 2004, 23:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό georgek » 01 Ιούλ 2004, 17:15

xtrail έγραψε:Γιώργο καλύτερα να μείνεις να σε δει και λίγο η μάνα σου που έχει να σε δει τόσο καιρό και ασε μας εμάς. Εμείς θα τα πούμε και το αλλο και το παραάλλο ΣΚ και παει λέγοντας.



Έχεις δίκιο. Αυτό είχα σκεφτεί και εγώ να κάνω. Εσείς τελικά τι θα κάνετε? Που θα πάτε?
Για αύριο δεν μπορώ για καφέ γιατί θα δουλεύω το απόγευμα. :(
Αλέξανδρε άνοιξε νέα θεματική ενότητα γι το άλλο ΣΚ. Βλέπω ότι υπάρχει συμμετοχή. Ετοιμαστείτε για camping, ψάρεμα, ψήσιμο, κρασί κ.τ.λ
Επίσης αυτή η θεματική ενότητα έχει ξεφύγει τελείως. :clubbed:
Ό,τι και να κάνετε αυτό το ΣΚ καλά να περάσετε και να φέρετε φωτογραφίες. :D
Να εύχεσαι να είναι μακρύς ο δρόμος,
γεμάτος περιπέτειες, γεμάτος γνώσεις!!!
Άβαταρ μέλους
georgek
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 22 Μαρ 2004, 17:03
Τοποθεσία: SERRES

Δημοσίευσηαπό xtrail » 01 Ιούλ 2004, 18:31

Μια χαρά είναι η ενότητα...απλά ηπιαμε λίγο κρασάκι παραπάνω κατι :boobs: στο βάθος του δάσους ποιας είναι??
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό mato » 01 Ιούλ 2004, 19:51

xtrail έγραψε:....κατι :boobs: στο βάθος του δάσους ποιας είναι??

...τελείως jazz !!!
Άβαταρ μέλους
mato
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 24 Μαρ 2004, 23:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό mato » 02 Ιούλ 2004, 13:15

θα πιούμε καφεδάκι, ή όχι?
Άβαταρ μέλους
mato
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 24 Μαρ 2004, 23:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό gmav » 02 Ιούλ 2004, 14:17

mato έγραψε:θα πιούμε καφεδάκι, ή όχι?


Εγώ όπως είπα και τον xtrail ειμαι μέσα. Ας μας πει ο Γιάννης που τον βολεύει και τι ώρα, γιατι αυτός είναι που έρχεται από μακριά. Εμείς όπου και να πάμε για καφέ είμαστε "5 λεπτά" μακριά.
Άβαταρ μέλους
gmav
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 492
Εγγραφή: 09 Νοέμ 2003, 21:20
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Βόρεια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 6 επισκέπτες