Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Καλοκαιρινές αποδράσεις Κυριακή 13.6 και 19-20.6

Μακεδονία, Θράκη, Ήπειρος, Θεσσαλία & νησία Ιονίου

Δημοσίευσηαπό xtrail » 18 Ιουν 2004, 09:10

Το ΣΚ θα είμαι στην Αρναία οπότε μπορούμε ευκολα να βρεθούμε σε ανατολική ακτή της Χαλκιδικής, αν και προβλέπεται ασχημος καιρός. Μίλησα με τον gmav και είπε οκ οπότε είτε Σάββατο είτε Κυριακή μιλάμε τηλεφωνικώς και βρισκόμαστε, έστω για κανενα ψαροφαγοπότι!!!
Για κατάδυση και λόγω καιρού αλλά και μικρομπουκώματος από κλιματιστικό ακυρο. Ολα τα αλλα δεκτά :D
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό gmav » 18 Ιουν 2004, 12:31

xtrail έγραψε:......
Για κατάδυση και λόγω καιρού αλλά και μικρομπουκώματος από κλιματιστικό ακυρο. Ολα τα αλλα δεκτά :D


Και εγώ κάπως έτσι είμαι. από φτάρνισμα σε βήχα και τουμπαλη....
Αν έχει πάντως καλή περιοχή θα μπορούσαμε να κάνουμε κανα ψαροντουφεκάκι......(και αυτό κατάδυση είναι αλλά ελεύθερη).

Λόγο βροχής σήμερα (δε ξέρω αν θα συνεχιστεί και το ΣΚ), ίσως η ιδέα του κάμπινγκ να μην είναι η καλύτερη.

Περιμένω να μου πείτε που και πότε θα βρεθούμε.
Georgek, πρότεινε μέρος....
Άβαταρ μέλους
gmav
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 492
Εγγραφή: 09 Νοέμ 2003, 21:20
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό georgek » 18 Ιουν 2004, 17:02

Δυστυχώς δουλεύω και το Σάββατο και την Κυριακή, αλλά το απόγευμα, μετά τις 15.30. Αν θέλετε μπορούμα να κανονίσουμε για Κυριακή, απλά εγώ κάποια στιγμή θα φύγω.
Για το μέρος δεν έχω πρόβλημα. Η ανατολική Χαλκιδική με βολεύει και εμένα. Για συγκεκριμένο μέρος δεν ξέρω. Αποφασίστε εσείς που ξέρετε καλύτερα.
Για τα μέρη που ανέφερε ο x-trail (Ουρανούπολη, Πυργαδίκια) έχω ακούσει καλά λόγια αλλά δεν έχω πάει και δεν έχω άποψη.
Να εύχεσαι να είναι μακρύς ο δρόμος,
γεμάτος περιπέτειες, γεμάτος γνώσεις!!!
Άβαταρ μέλους
georgek
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 22 Μαρ 2004, 17:03
Τοποθεσία: SERRES

Δημοσίευσηαπό georgek » 18 Ιουν 2004, 17:16

Αυριο το πρωϊ θα είμαι στη Θεσσαλινίκη. Οποιος θ΄ςλςι να συναντηθούμε για καφέ
Να εύχεσαι να είναι μακρύς ο δρόμος,
γεμάτος περιπέτειες, γεμάτος γνώσεις!!!
Άβαταρ μέλους
georgek
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 22 Μαρ 2004, 17:03
Τοποθεσία: SERRES

Δημοσίευσηαπό gmav » 21 Ιουν 2004, 07:57

georgek έγραψε:Αυριο το πρωϊ θα είμαι στη Θεσσαλινίκη. Οποιος θ΄ςλςι να συναντηθούμε για καφέ


Σε ψάξαμε και το Σάββατο το πρωί αλλά και την Κυριακή, μόνο που το κιν. το είχες κλειστό (φαντάζομαι λόγο φόρτου εργασίας).
Άβαταρ μέλους
gmav
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 492
Εγγραφή: 09 Νοέμ 2003, 21:20
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό georgek » 21 Ιουν 2004, 11:35

gmav έγραψε:
Σε ψάξαμε και το Σάββατο το πρωί αλλά και την Κυριακή, μόνο που το κιν. το είχες κλειστό (φαντάζομαι λόγο φόρτου εργασίας).


Το Σάββατο δεν ήρθα τελικά Θεσσαλονίκη, γιατί δεν προλάβαινα να γυρίσω. Το κινητό το είχα ανοιχτό αλλά στο σπίτι δεν έχω καλό σήμα.
Για την Κυριακή δεν είδα καμία ειδοποίηση στο forum και έτσι δεν πήγα και εγώ. Το κινητό ήταν ανοιχτό αλλά δεν είχε καλό σήμα στο σπίτι.
Εσείς τελικά τι κάνατε? Πού πήγατε? Ο x-trail ας γράψει περιγραφή.
Με τους ναυτικούς χάρτες τι έκανες?
Μπορούμε να κανονίσουμε για την άλλη Κυριακή. Σκεφτείτε και για βουτιά. Έχω και εγώ κάποια ιδέα (εκτός από το ναυάγιο)
Αλέξανδρε άνοιξε καινούριο θέμα για την επόμενη Κυριακή.
Να εύχεσαι να είναι μακρύς ο δρόμος,
γεμάτος περιπέτειες, γεμάτος γνώσεις!!!
Άβαταρ μέλους
georgek
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 22 Μαρ 2004, 17:03
Τοποθεσία: SERRES

Δημοσίευσηαπό gmav » 21 Ιουν 2004, 13:05

georgek έγραψε:..............
Με τους ναυτικούς χάρτες τι έκανες?
.........


Είχα σκοπό να πάω το Σάββατο το πρωί αλλά δε με βόλεψε. μάλλον για Τρίτη απόγευμα το βλέπω.
Άβαταρ μέλους
gmav
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 492
Εγγραφή: 09 Νοέμ 2003, 21:20
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό xtrail » 21 Ιουν 2004, 13:41

Εδώ ειμαι κι εγώ!!
Γιώργο σε ψάχναμε ολο το ΣΚ!!!! Δεν μπορούσα να γράψω post αφού ελλείπα από την Παρασκευή. Τελικά πήγαμε για μπάνιο σε μια παραλία κοντά στα Πυργαδίκια και περισσότερο προς δευτερο πόδι η οποία περιελάμβανε μικρή χωμάτινη διαδρομή με μεγάλη κλίση για να φτάσουμε με το αυτοκίνητο κοντά στην παραλία. Επιτέλους ήταν η πρώτη φορά που η παρέα μας ήταν τρυφερές υπάρξεις και όχι μαλιαρά πλάσματα :D :D με τετρακίνητες ανησυχίες!!!! Δεν λέω περισσότερες λεπτομέρειες, γύρίσαμε πάντως ευχαριστημένοι.
Ο Μάνος πιθανόν κόλλησε στα πεθερικά αλλά νομίζω πως εκει που πήγαμε ήταν αρκετά εκτός της δικής του διαδρομής.
Ανοιγω νέα ενότητα για το άλλο ΣΚ και περιμένουμε προτάσεις και συμμετοχές!!!
Υ.Γ. Μπάμπη γιατί δεν απαντάς στα μηνυματά μου??? Ελπίζω να μην παρεξηγηθηκες μόνο...
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό georgek » 22 Ιουν 2004, 07:45

xtrail έγραψε: Επιτέλους ήταν η πρώτη φορά που η παρέα μας ήταν τρυφερές υπάρξεις ...


Και έλειπα εγώ?????????????
Φωτογραφίες στο gallery και γρήγορα!!!!!!!!!
Να εύχεσαι να είναι μακρύς ο δρόμος,
γεμάτος περιπέτειες, γεμάτος γνώσεις!!!
Άβαταρ μέλους
georgek
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 22 Μαρ 2004, 17:03
Τοποθεσία: SERRES

Δημοσίευσηαπό xtrail » 22 Ιουν 2004, 08:15

georgek έγραψε:Και έλειπα εγώ?????????????Φωτογραφίες στο gallery και γρήγορα!!!!!!!!!

Δυστυχώς για εσένα ολα αυτά εχουν μείνει χαραγμένα μόνο στο μυαλό μας....αν και είχα μηχανή δεν την χρησιμοποιήσα καθόλου :D
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό gmav » 22 Ιουν 2004, 09:42

xtrail έγραψε:........
..αν και είχα μηχανή δεν την χρησιμοποιήσα καθόλου :D


Το είπαν και στις ειδήσεις :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Μάλλον πρέπει να δεις γιατρό. άρχισε να σε επηρεάζει το άζωτο από τις καταδύσεις :D :D
Άβαταρ μέλους
gmav
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 492
Εγγραφή: 09 Νοέμ 2003, 21:20
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό maverickman » 22 Ιουν 2004, 17:48

gmav έγραψε:
xtrail έγραψε:........
..αν και είχα μηχανή δεν την χρησιμοποιήσα καθόλου :D


Το είπαν και στις ειδήσεις :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Μάλλον πρέπει να δεις γιατρό. άρχισε να σε επηρεάζει το άζωτο από τις καταδύσεις :D :D


...μπα εγω σημερα στο τηλεφωνο καλα τον ακουσα απλα ηταν λιγο ψιλη η φωνη του (μαλλον ηλιον).

xtrail έγραψε: Επιτέλους ήταν η πρώτη φορά που η παρέα μας ήταν τρυφερές υπάρξεις ...



εκτος και τα περι τρυφερων υπαρξεων ηταν απλα σταχτη στα ματια...
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη

Δημοσίευσηαπό xtrail » 22 Ιουν 2004, 20:06

Ευτυχώς έχω μάρτυρα τον Γιώργο για τις υπάρξεις!!! Στις ειδήσεις είπαν για εμένα που μαστίγωνα την μια από τις υπάρξεις όχι για βασανισμό αλλά για δική της απόλαυση, αλλά ως γνωστόν οι παπαράτσι ψάχνουν για να φτιάξουν ειδήσεις!!!!
Εσένα Μπάμπη σε άκουσα πολύ χάλια και δεν κατάλαβα αν ο σκύλος σου μας άφησε (κάποιος -μην τον χαρακτηρίσω- έριξε φόλα) ή είναι οκ.
Βλέπω πως μάλλον είναι πιο ευκολη η συνάντηση για καφέ παρά κάτι για ΣΚ, αν και μπορεί να ξαναπάμε με τον Γιώργο προς Αρναια μεριά...έχει ωραία λοφάκια εκει :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό georgek » 23 Ιουν 2004, 06:52

gmav έγραψε:Είχα σκοπό να πάω το Σάββατο το πρωί αλλά δε με βόλεψε. μάλλον για Τρίτη απόγευμα το βλέπω.


Τί έγινε τελικά? Πήγες?
Να εύχεσαι να είναι μακρύς ο δρόμος,
γεμάτος περιπέτειες, γεμάτος γνώσεις!!!
Άβαταρ μέλους
georgek
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 22 Μαρ 2004, 17:03
Τοποθεσία: SERRES

Δημοσίευσηαπό gmav » 23 Ιουν 2004, 07:51

georgek έγραψε:
gmav έγραψε:Είχα σκοπό να πάω το Σάββατο το πρωί αλλά δε με βόλεψε. μάλλον για Τρίτη απόγευμα το βλέπω.


Τί έγινε τελικά? Πήγες?


οχι. :(
Θα σε ενημερώσω όταν πάω.
Άβαταρ μέλους
gmav
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 492
Εγγραφή: 09 Νοέμ 2003, 21:20
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Βόρεια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 43 επισκέπτες