Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΤΙΣ ΑΡΚΟΥΔΕΣ?

Μακεδονία, Θράκη, Ήπειρος, Θεσσαλία & νησία Ιονίου

ΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΤΙΣ ΑΡΚΟΥΔΕΣ?

Δημοσίευσηαπό maverickman » 29 Απρ 2004, 10:08

Άσχετα με το θέμα που έθεσε ο αγαπητός georgek ανοιγω αυτην την εννοτητα για τον λογο οτι καλη η θαλασσα και οι βουτιες και τα ψαρέματα αλλα και ενα ΣΚ στην φυση και στην δροσια ειναι πολυ καλο.
Προτασεις και οι ιδέες και το προχωράμε.
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη

Δημοσίευσηαπό georgek » 07 Σεπ 2004, 10:49

Επαναφέρω αυτή τη θεματική ενότητα μετά από 4,5 μήνες γιατί αρχίζει να γίνεται επίκαιρη. Μετά από συζυτήσεις με τους yanni, georgiou speaking και professor είπαμε να οργανώσουμε διήμερο στα μέσα Οκτωβρίου.

Προτείνω το ΣΚ 16/17 Οκτωβρίου διήμερο με camping στο Καράντερε. Αν και ακούγεται αρκετά πρόωρο το αναφέρω από τώρα για τους εξείς λόγους:
Στις 9 Οκτωβρίου θα είμαι στη Αθήνα γιατί παντρεύεται ένας φίλος.
Στις 3 Οκτωβρίου η λέσχη τετρακίνησης Σερρών διοργανώνει μονοήμερη ανοιχτή περιηγητική εκδρομή στα βουνά της περιοχής. Είναι μια πολύ όμορφη διαδρομή (Βροντού - Λαϊλάς - Καπνόφυτο - Άγκιστρο) στην οποία μπορεί να λάβει μέρος ο καθένας. Επίσης έχει επιλεχθεί ώστε να μπορούν και τα SUV να ακολουθήσουν άνετα (Τα x-trail με ασφάλτινα λάστιχα εξαιρούνται) :D
Το ΣΚ 25-26 Σεπ νομίζω ότι είναι ακόμη νωρίς για τέτοιου είδους εξορμήσεις. Επίσης υπάρχει η πιθανότητα οι παντρεμένοι της παρέας να μην μπορέσουν να κάνουν όλες τια απαραίτητες ενέργειες (μονόπετρα κλπ) ώστε να εξασφαλίσουν άδεια.
Επίσης μπορούμε όλο αυτό τον καιρό να προετοιμαζόμαστε ....ψυχολογικά για τις αρκούδες. :shock:
Να εύχεσαι να είναι μακρύς ο δρόμος,
γεμάτος περιπέτειες, γεμάτος γνώσεις!!!
Άβαταρ μέλους
georgek
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 22 Μαρ 2004, 17:03
Τοποθεσία: SERRES

Re: ΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΤΙΣ ΑΡΚΟΥΔΕΣ?

Δημοσίευσηαπό gmav » 07 Σεπ 2004, 11:32

maverickman έγραψε:........καλη η θαλασσα και οι βουτιες και τα ψαρέματα αλλα και ενα ΣΚ στην φυση και στην δροσια ειναι πολυ καλο.
Προτασεις και οι ιδέες και το προχωράμε.


Καλημέρα.
Αγαπητέ Μπάμπη επετρεψέ μου να εκφράσω τις αντιρήσεις μου... η θάλασσα είναι και αυτή μέρος της φύσης και έχει πολύ δροσιά εκεί :D :D :D :D
Άβαταρ μέλους
gmav
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 492
Εγγραφή: 09 Νοέμ 2003, 21:20
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό maverickman » 07 Σεπ 2004, 12:32

georgek έγραψε:Το ΣΚ 25-26 Σεπ νομίζω ότι είναι ακόμη νωρίς για τέτοιου είδους εξορμήσεις. Επίσης υπάρχει η πιθανότητα οι παντρεμένοι της παρέας να μην μπορέσουν να κάνουν όλες τια απαραίτητες ενέργειες (μονόπετρα κλπ) ώστε να εξασφαλίσουν άδεια.
Επίσης μπορούμε όλο αυτό τον καιρό να προετοιμαζόμαστε ....ψυχολογικά για τις αρκούδες. :shock:


Το μονο που εχω να πω ειναι οτι καποιοι σαν και σενα τις καλομαθαινουν και ζηταν συνεχως ...."λουσα" :evil: .Παντως οι παντρεμενοι 8) δεν νομιζω να μην μπορουμε να εξασφαλισουν μια αδεια με τα διανυκτρερευσης εκτος εδρας.Για τους αραβωνιασμενους δεν ξερω...δεν πειραζει οι Αφοι βιλδηριδη να ειναι καλα



gmav έγραψε:Καλημέρα.
Αγαπητέ Μπάμπη επετρεψέ μου να εκφράσω τις αντιρήσεις μου... η θάλασσα είναι και αυτή μέρος της φύσης και έχει πολύ δροσιά εκεί :D :D :D :D


...αναφερόμουν στο μικροκλίμα :shock: του βουνου ( :?: τι ειπα παλι :!: :!: )

σχετικα με την ημερομηνια παντως δεν υπαρχει προς το παρον προβλημα μεχρι και το τελος του Σεπτεμβριου μιας και τον Οκτωβριο το προγραμμα ειναι φισκα...
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη


Επιστροφή στο Βόρεια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχει 1 επισκέπτης