Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Συλλογή φωτογραφικού υλικού

Μακεδονία, Θράκη, Ήπειρος, Θεσσαλία & νησία Ιονίου

Συλλογή φωτογραφικού υλικού

Δημοσίευσηαπό yannis » 20 Απρ 2004, 13:50

Επειδή έχω κι εγώ φωτογραφίες από την εκδρομή στον Όλυμπο και ο Γιώργος από Πάικο και Πιέρια καλό θα ήταν να μαζευτεί όλο το υλικό. Απ΄ ότι φαίνεται υπάρχει μπόλικο (φωτογραφίες και video). Να αγοράσουμε CD ή DVD και όποιος έχει το χρόνο και την τεχνολογία ας ετοιμάσει τα αντίγραφα.
Άβαταρ μέλους
yannis
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 287
Εγγραφή: 30 Δεκ 2002, 11:51
Τοποθεσία: Λιτόχωρο

Δημοσίευσηαπό synodigos » 21 Απρ 2004, 12:48

Μπορω εγω να δημιουργησω ενα ωραιο ποτ πουρι απο τις εκδρομες,αρκει να μαζευτει το υλικο.Βιντεακια θα ειναι πολυ ενδιαφεροντα,αρκει να ειναι ψηφιοποιημενα γιατι δεν εχω καρτα βιντεο.Εχω ηδη καποιες πολυ ενδιαφερουσες ιδεες.Ας μαζεψει ο καθενας το υλικο του και ας το παραδωσει στον x-trail οπου απο εκει μπορω ευκολα να το παραλαβω εγω.Γιαννη εσυ μπορεις να το δωσεις οταν θα βρεθειτε στην πανελληνια συγκεντρωση 4χ4.
Κάποιος είπε πως ο δρόμος είναι η φλέβα της φωτιάς,ψυχή μου πάντα να κυλάς.Κάποιος είπε πως ταξίδι είναι μόνο η προσευχή,καρδία μου να ΄σαι ζωντανή...
Άβαταρ μέλους
synodigos
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 25 Φεβ 2004, 14:14
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευσηαπό maverickman » 21 Απρ 2004, 22:19

synodigos έγραψε:Μπορω εγω να δημιουργησω ενα ωραιο ποτ πουρι απο τις εκδρομες,αρκει να μαζευτει το υλικο.Βιντεακια θα ειναι πολυ ενδιαφεροντα,αρκει να ειναι ψηφιοποιημενα γιατι δεν εχω καρτα βιντεο.Εχω ηδη καποιες πολυ ενδιαφερουσες ιδεες.Ας μαζεψει ο καθενας το υλικο του και ας το παραδωσει στον x-trail οπου απο εκει μπορω ευκολα να το παραλαβω εγω.Γιαννη εσυ μπορεις να το δωσεις οταν θα βρεθειτε στην πανελληνια συγκεντρωση 4χ4.


λοιπον εχω καί εγω καί ο πυροσβεστης αρκετο υλικο εχω σονυD8 και μπορω να κατεβασω ταινια.Το προβλημα μου ειναι οτι στην εκδρομη στα ποροια η καμερα εφυγε χωρις να το καταλαβουμε απο την θεση της και χασαμε την εστιαση με αποτελεσμα απο 100% ποιοτητα να ειμαστε γυρω στο 70%. επειδη ομως χρειαζετε καποια επιλογη (ποροια - κατερινη =3h video μονο τα δικα μου...) χρειαζετε καποια υπομονη για να ετοιμαστουν τα πλανα.
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη

Δημοσίευσηαπό xtrail » 02 Ιουν 2004, 23:04

Λοιπόν έχει μαζευτεί το φωτογραφικό υλικό απο τις ως τώρα εκδρομες. Αφού πάρουμε και τα βίντεο θα γίνει ενα τελικό από τον synodigo, πιθανόν και σε dvd. Ανεβάζω μερικές φωτο από την βόλτα μου στον Βόλο για μια μικρή γευση καλοκαιριού!!!!!!!! :D
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό gmav » 03 Ιουν 2004, 08:50

xtrail έγραψε:Λοιπόν έχει μαζευτεί το φωτογραφικό υλικό απο τις ως τώρα εκδρομες. Αφού πάρουμε και τα βίντεο θα γίνει ενα τελικό από τον synodigo, πιθανόν και σε dvd. Ανεβάζω μερικές φωτο από την βόλτα μου στον Βόλο για μια μικρή γευση καλοκαιριού!!!!!!!! :D


Υπ'όψιν, και εγώ είμαι στη διαδικασία ψηφοποίησης των φωτογραφιών μου για να στις δώσω. Ελπίζω μέχρι το τέλος της εβδομάδας να τα τελειώσω και να στα δώσω και αυτά.
Άβαταρ μέλους
gmav
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 492
Εγγραφή: 09 Νοέμ 2003, 21:20
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη


Επιστροφή στο Βόρεια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 5 επισκέπτες