Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΕΑΡΙΝΗ ΕΠΙΘΕΣΗ ΒΟΥΟΥΟΥΡ!

Μακεδονία, Θράκη, Ήπειρος, Θεσσαλία & νησία Ιονίου

Δημοσίευσηαπό mike1962 » 31 Μαρ 2004, 23:30

Αγαπητοι μου φιλοι γεια σας,
αν και πρωταπριλια δεν κανω πλακα. Τι εγινε η εκδρομικη διαθεση και οι ροπη στη περιπετια? Ας ο xtrail φτιαξει νεα ενοτητα - προταση για την κυριακη 4/4 και να τοποθετιθει ο λαος. Οι σκεψεις μας ειναι γνωστες, και οσοι μπορουν θα απαντισουν παρον στο προσκλητιριο.
Xωρις προσδιορισμενο στοχο χανομαστε, και ειναι κριμα γιατι και θελουμε και μπορουμε.

τους χαιρετισμους μου και εαν καποιος εχει υλικο απο το μπελες το περιμενω

Το ΣΚ που μας περασε ξαναπηγα δοιρανη μπελες, κολησα σε βουρκο στη λιμνη (να ειναι καλα το τρακτερ) και στο μπελες δεν ειχε καθολου χιονι.
mike1962
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 363
Εγγραφή: 13 Απρ 2003, 20:44
Τοποθεσία: Tουμπα, Θεσ/νικη

Δημοσίευσηαπό yannis » 01 Απρ 2004, 08:52

xtrail σου ετοίμασα φωτοτυπία του roadbook. Παρασκευή απόγευμα θα είμαι Θεσσαλονίκη. Αν έχεις χρόνο πάρε τηλέφωνο να βρεθούμε.

dtrail ελπίζω να τα πούμε και στο βουνό. Θα σε κρατώ ενήμερο για τις αναβάσεις του συλλόγου. Όποτε θα σε βολεύει να έρχεσαι.

Γιώργο ξέρω ότι εσύ είσαι μέσα για περπάτημα. Άλλωστε το έχεις δηλώσει προ καιρού.
Άβαταρ μέλους
yannis
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 287
Εγγραφή: 30 Δεκ 2002, 11:51
Τοποθεσία: Λιτόχωρο

Δημοσίευσηαπό ditrail » 01 Απρ 2004, 11:37

Ευχαριστώ για την υποδοχή
Το di στο ditrail προέρχεται από το όνομα μου (Δημήτρης).
Δηλώνω κάτοικος Θεσσαλονίκής.
Παρακαλώ τον Γιάννη ή τον xtrail γιά ένα φωτοαντίγραφο και για μένα από το αναφερόμενο roadbook.Για την παραλαβή θα το κανονίσουμε. Σίγουρα όμως την Παρασκευή το απόγευμα δεν θα είμαι στη Θεσσαλονίκη.
ditrail
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 29 Μαρ 2004, 23:48

Δημοσίευσηαπό xtrail » 01 Απρ 2004, 17:37

yannis έγραψε:xtrail σου ετοίμασα φωτοτυπία του roadbook. Παρασκευή απόγευμα θα είμαι Θεσσαλονίκη. Αν έχεις χρόνο πάρε τηλέφωνο να βρεθούμε.


Αν και δουλευω το απόγευμα ως πολύ αργά, θα σε πάρω τηλέφωνο αν είσαι κέντρο (κεντρο-κέντρο) να κατέβω μια στιγμή και να το πάρω, αλλιώς και την Κυριακή που μάλλον θα βρεθούμε.

Γιώργο ξέρω ότι εσύ είσαι μέσα για περπάτημα. Άλλωστε το έχεις δηλώσει προ καιρού

Κι εγώ μέσα για το περπάτημα, αλλά όχι αναρριχίσεις κλπ!!! Ακόμα και ποδηλατάδα
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό gmav » 02 Απρ 2004, 22:19

xtrail έγραψε:Κι εγώ μέσα για το περπάτημα, αλλά όχι αναρριχίσεις κλπ!!! Ακόμα και ποδηλατάδα



Γιατί όχι αναρριχίσεις? εμένα πάντα μου άρεσαν οι προκλήσεις...... αρκεί να γίνονται με ασφάλεια.
Άβαταρ μέλους
gmav
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 492
Εγγραφή: 09 Νοέμ 2003, 21:20
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό xtrail » 19 Απρ 2004, 00:16

Ξέρω πως ακόμα δεν συνήλθατε από την βόλτα μας στα Πιέρια αλλά μια και η παρέα μεγάλωσε ας αρχίζουμε την συζήτηση εγκαιρα για να μπορούμε να προγραμματίζουμε καλυτερα και να ακολουθουν όσο το δυνατόν περισσοτεροι αν όχι όλοι.
Ετσι ας γράψει ο καθένας σε αυτή την ενότητα, μέρος που θα πρότεινε για βόλτα, ημερομηνίες κλπ ώστε να φτιαχνουμε και ενα προγραμμα που θα ακολουθούμε. Για την ερχόμενη Κυριακή δεν προτείνω κάτι (όχι πως αποκλειεται αν υπάρχει διαθεση), γιατί ήδη Γιώργος (gmav) και Κώστας έχουν υποχρεώσεις.
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό georgek » 19 Απρ 2004, 08:13

Για το επόμενο Σαββατοκύριακο υπάρχει η συνάντηση στην Καβάλα που παρουσιάζει ενδιαφέρον. Το μεθεπόμενο Σάββατο είναι η Πρωτομαγιά. Πιστεύω ότι είναι καλύτερα τότε.
Άβαταρ μέλους
georgek
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 22 Μαρ 2004, 17:03
Τοποθεσία: SERRES

Δημοσίευσηαπό maverickman » 19 Απρ 2004, 15:35

??
Τελευταία επεξεργασία από maverickman και 19 Απρ 2004, 15:37, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη

Δημοσίευσηαπό maverickman » 19 Απρ 2004, 15:35

georgek έγραψε:Για το επόμενο Σαββατοκύριακο υπάρχει η συνάντηση στην Καβάλα που παρουσιάζει ενδιαφέρον. Το μεθεπόμενο Σάββατο είναι η Πρωτομαγιά. Πιστεύω ότι είναι καλύτερα τότε.


Για το προγραμμα της κυριακης ακουγεται ενδιαφερον για αρχη (δεν ξερω πως θα παει με την δουλεια ) ειμαι μεσα αλλα θελω και παρεα αντε ρε κουμπαρε,Χtrail,Mato κανένας?
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη

Δημοσίευσηαπό maverickman » 19 Απρ 2004, 15:46

σε αλλη θεματικη ενοτητα αναφερθηκε το θεμα του σωστου εξοπλισμου φαρμακειου.Επειδη το πρωτο πραγμα που μεριμνησα οταν πηρα το αυτοκινητο ειναι ο εξοπλισμος με ενα σωστο κουτι Α Βοηθειων παραθετω ενα πολυ καλο link

http://www.horos.gr/who/seis02.html


...Για ολα τα πιθανα σεναρια ...
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Βόρεια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 24 επισκέπτες

cron