Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΕΑΡΙΝΗ ΕΠΙΘΕΣΗ ΒΟΥΟΥΟΥΡ!

Μακεδονία, Θράκη, Ήπειρος, Θεσσαλία & νησία Ιονίου

Δημοσίευσηαπό mato » 29 Μαρ 2004, 19:51

καλατράβα - κακοσπρώξε
Άβαταρ μέλους
mato
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 24 Μαρ 2004, 23:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό ditrail » 30 Μαρ 2004, 00:30

Χαιρετώ την παρέα
Παρακολουθώ με ενδιαφέρον τις συζητήσεις σας και τις εξορμήσεις που μεχρι τώρα πραγματοποιήσατε.
Παρ'όλη την επιθυμία μου δυστυχώς δεν μπόρεσα να συμμετάσχω σε καμία
απ' αυτές.Περιμένω τη μεγάλη ευκαιρία και αυτή μάλλον θα είναι η προτεινόμενη από τον Γιάννη διαδρομή Πήλιο............Πρέσπες.
Όπως είναι φανερό με όλους σας με συνδέει η αγάπη μας γιά το βουνό,τα τετρακίνητα και ο,τι αυτά συνεπάγονται. Ειδικότερα όμως με τον xtrail το .....X-TRAIL και με τον Γιάννη η ίδια ............ερωμένη(παλιά για μένα αλλά αξέχαστη) Ορειβασία,Όλυμπος,,,,,,,
Σας χαιρετώ
Δημήτρης
ditrail
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 29 Μαρ 2004, 23:48

Δημοσίευσηαπό mato » 30 Μαρ 2004, 07:36

Εισαι στον ΣΤΕΒΕ? Μπορούν παρουν μερος και μη μέλη????Απ΄ότι είδα στο πρόγραμμα είναι για τις 30/5 και όχι 18/4

Μπορούν να πάρουν μέρος και μή μέλη, προς μεγάλη χαρά του ΣΤΕΒΕ ο οποίος γενικά θέλει να μαζεύει κόσμο στις δραστηριότητές του. Στην ιστοσελίδα του συλλόγου (www.stebe.gr - δυστυχώς δεν ενημερώνεται συχνά) όντως η ημερομηνία για το σεμινάριο στην άμμο είναι 30/5, στο τυπωμένο πρόγραμμα όμως, που νομίζω οτι είναι πιό έγκυρο, αναφέρεται η 18/4. Θα μάθω τελική ημερομηνία και θα ενημερώσω.
Μάνος.
Άβαταρ μέλους
mato
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 24 Μαρ 2004, 23:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό xtrail » 30 Μαρ 2004, 08:14

ditrail έγραψε:Χαιρετώ την παρέα
Παρακολουθώ με ενδιαφέρον τις συζητήσεις σας και τις εξορμήσεις που μεχρι τώρα πραγματοποιήσατε.
Παρ'όλη την επιθυμία μου δυστυχώς δεν μπόρεσα να συμμετάσχω σε καμία
απ' αυτές.Περιμένω τη μεγάλη ευκαιρία και αυτή μάλλον θα είναι η προτεινόμενη από τον Γιάννη διαδρομή Πήλιο............Πρέσπες.
Όπως είναι φανερό με όλους σας με συνδέει η αγάπη μας γιά το βουνό,τα τετρακίνητα και ο,τι αυτά συνεπάγονται. Ειδικότερα όμως με τον xtrail το .....X-TRAIL και με τον Γιάννη η ίδια ............ερωμένη(παλιά για μένα αλλά αξέχαστη) Ορειβασία,Όλυμπος,,,,,,,
Σας χαιρετώ
Δημήτρης

Καλως ήρθες Δημήτρη στην παρέα μας. Επιτέλους ακομα ένας με Xtrail-να υποθέσω diesel?? από το nickname???. Οχι πως αισθανόμουν μόνος :D . Εισαι από Θεσσαλονίκη? Πες κι εσυ κάποια πράγματα για σένα. Για τα περι του Xtrail να τα πούμε σε καμια ενότητα πχ στα Nissan για να μην τα μπερδευουμε εδω μέσα. Ελπίζω να καταφέρεις να έρθεις μαζί μας σε κάποια βόλτα
Τελευταία επεξεργασία από xtrail και 30 Μαρ 2004, 08:24, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό xtrail » 30 Μαρ 2004, 08:21

mato έγραψε:Μπορούν να πάρουν μέρος και μή μέλη, προς μεγάλη χαρά του ΣΤΕΒΕ ο οποίος γενικά θέλει να μαζεύει κόσμο στις δραστηριότητές του. Στην ιστοσελίδα του συλλόγου (www.stebe.gr - δυστυχώς δεν ενημερώνεται συχνά) όντως η ημερομηνία για το σεμινάριο στην άμμο είναι 30/5, στο τυπωμένο πρόγραμμα όμως, που νομίζω οτι είναι πιό έγκυρο, αναφέρεται η 18/4. Θα μάθω τελική ημερομηνία και θα ενημερώσω.
Μάνος.

Μάθε και πες μας, μήπως και ενδιαφέρονται και οι υπόλοιποι να παρακολουθήσουν ωστε αντι για βόλτα να βρεθούμε εκει (βόλτα πάμε το Σάββατο). Μάθε και κόστος.
Παράθεση:
Υ.Γ. Τι χρωμα ειναι το NIVA?

Ενα φρικτό μελιτζανί

Καλά πως κάνεις έτσι???? θα στο κάνουμε σε λαχανί φωσφοριζέ για να είναι η παρέα μας fancy οπως της αρμόζει!!!!!
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό maverickman » 30 Μαρ 2004, 09:35

xtrail έγραψε:
mato έγραψε:Μπορούν να πάρουν μέρος και μή μέλη, προς μεγάλη χαρά του ΣΤΕΒΕ ο οποίος γενικά θέλει να μαζεύει κόσμο στις δραστηριότητές του. Στην ιστοσελίδα του συλλόγου (www.stebe.gr - δυστυχώς δεν ενημερώνεται συχνά) όντως η ημερομηνία για το σεμινάριο στην άμμο είναι 30/5, στο τυπωμένο πρόγραμμα όμως, που νομίζω οτι είναι πιό έγκυρο, αναφέρεται η 18/4. Θα μάθω τελική ημερομηνία και θα ενημερώσω.
Μάνος.

Μάθε και πες μας, μήπως και ενδιαφέρονται και οι υπόλοιποι να παρακολουθήσουν ωστε αντι για βόλτα να βρεθούμε εκει (βόλτα πάμε το Σάββατο). Μάθε και κόστος.
Παράθεση:
Υ.Γ. Τι χρωμα ειναι το NIVA?

Ενα φρικτό μελιτζανί

Καλά πως κάνεις έτσι???? θα στο κάνουμε σε λαχανί φωσφοριζέ για να είναι η παρέα μας fancy οπως της αρμόζει!!!!!



Α ρε συ μουσίτσα μυαλό δεν βάζεις και θα το φας το κεφάλι σου.... :twisted: :twisted: :twisted:
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη

Δημοσίευσηαπό xtrail » 30 Μαρ 2004, 15:00

maverickman έγραψε:Α ρε συ μουσίτσα μυαλό δεν βάζεις και θα το φας το κεφάλι σου.... :twisted: :twisted: :twisted:


Εχω βάλει μυαλό. Ειδες πως δεν πειραξα κανεναν, παρόλο γεμίσαμε φωτογραφίες. Αλλά εδώ έχουμε και εθελοντή!!!
Πες ρε Μπάμπη εσύ θα ακολουθήσεις την Κυριακή??
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό maverickman » 30 Μαρ 2004, 20:28

xtrail έγραψε:
maverickman έγραψε:Α ρε συ μουσίτσα μυαλό δεν βάζεις και θα το φας το κεφάλι σου.... :twisted: :twisted: :twisted:


Εχω βάλει μυαλό. Ειδες πως δεν πειραξα κανεναν, παρόλο γεμίσαμε φωτογραφίες. Αλλά εδώ έχουμε και εθελοντή!!!
Πες ρε Μπάμπη εσύ θα ακολουθήσεις την Κυριακή??


Τι να πω εγω... ξεκινησα την ενοτητα και απεχω περισσοτερο απο ολους :(
υπαρχει κατι που πρεπει να κανω αλλα ειναι σχετικα νωρις την κυριακη
Ασε να το οργανωσω και θα σου πω.
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη

Δημοσίευσηαπό xtrail » 30 Μαρ 2004, 20:40

Ε μπορούμε και να βρεθούμε πιο αργά. Πιθανόν να βρίσκομαι από Σαββατο στην Χαλκιδική. Ακόμα δεν ξέρω. Αλλά περιμένουμε ακόμα και τους υπόλοιπους. Ο Γιώργος (gmav) αν μπει ας μας πει αν θα ακολουθήσει με την Terry και τον Master.

Ο Μιχάλης νομίζω πως δεν μπορεί.
Το άλλο ΣΚ έχει αγώνα enduro στο Πανόραμα Χορτιάτη
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό maverickman » 30 Μαρ 2004, 21:14

υπαρχουν νεοτερα θα στειλω ενα link του μερους που θα κινηθω την Κυριακη εγω θα παω σχετικα νωρις αλλα μπορουμε να βρεθουμε αργοτερα Ypαρxoyn διαδρομες να κινηθουμε εκει επανω μπορει και ο pino να μας βοηθησει.Περιμενετε
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη

Δημοσίευσηαπό maverickman » 30 Μαρ 2004, 21:19

ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη

Δημοσίευσηαπό xtrail » 30 Μαρ 2004, 21:31

Αυτό σημαίνει πως θα είσαι στο Παγγαίο και θα προσευχεσαι στην Μονή Εικοσυφόνισας???????
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό pyrosvestis-KIA » 30 Μαρ 2004, 21:59

Ο ΜΠΑΜΠΗΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΑΓΙΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΟΥΝ ΟΙ ΚΑΚΕΣ ΠΑΡΕΕΣ.
pyrosvestis-KIA
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2003, 08:43
Τοποθεσία: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Δημοσίευσηαπό xtrail » 30 Μαρ 2004, 22:07

pyrosvestis-KIA έγραψε:Ο ΜΠΑΜΠΗΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΑΓΙΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΟΥΝ ΟΙ ΚΑΚΕΣ ΠΑΡΕΕΣ.

Ναι ναι ξέρω. Εσύ θα μας ακολουθήσεις ή θα βοηθήσεις τον Μπάμπη να μην αγιάσει???? :evil:
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό gmav » 31 Μαρ 2004, 20:43

)
yannis έγραψε:........... Δεν ξέρω κατά πόσο περπατάτε ή κάνετε ποδήλατο, ...........


Γιάννη μέσα στο περπάτημα (γιατί ποδήλατο δεν έχω). Εχω πάει και μια φορά με ένα φίλο ορειβάτη στα μετέωρα. μου άρεσε πάρα πολύ (παρόλο που ακόμα θυμάμαι την αναπνοή μου που την έχασα για ένα διάστημα :D)

Νά 'μαι και εγώ.... μετά από ένα όμορφο ΣΚ ιστιοπλοίας.
Την Κυριακή 11:30 βαφτίζει η ξαδέρφη μου την κορούλα της. με το που τελειώνει η βάφτιση.... βουρ στο βουνό. αν με πέρνει ο χρόνος (και δε σας καθυστερήσω) θα έρθω (με τις πόρτες που λένε).

Για τους terry & Master όπως πάντα το μαθένω τελευταία στιγμή.
Άβαταρ μέλους
gmav
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 492
Εγγραφή: 09 Νοέμ 2003, 21:20
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Βόρεια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 5 επισκέπτες