Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

19 Νοεμβρη 2006 στον Κίσσαβο

Μακεδονία, Θράκη, Ήπειρος, Θεσσαλία & νησία Ιονίου

Δημοσίευσηαπό kyr » 21 Νοέμ 2006, 19:52

Ωραία (και εκτενής) η περιγραφή του xtrail, συνοδευόμενη και απο φωτογραφίες :) .
xtrail έγραψε:Για το παρακάτω σχόλιο ανοιχθηκε άλλη συζήτηση :"Με αφορμή μια απλή βόλτα"
kyr1 έγραψε:Να αναφερθώ και εγώ στους "αθλητές" κυνηγούς , που μάλλον τους χαλάσαμε το "άθλημα" με την φασαρία που έκαναν τα 10 αυτοκίνητα ::twisted: .

michailbm έγραψε:Να σας πληροφορήσω οτι κινιόσασταν μέσα σε ελεγχόμενη περιοχή κυνηγίου και κανονικά θα έπρεπε να είχατε ενημερώσει το τοπικό δασαρχείο που με την σειρά του θα έπρεπε να σας είχε ή όχι επιτρέψει να κινηθείτε στην συγκεκριμένη διαδρομή που θα είχατε καταθέσει εγγράφως !

Στον nignis , που με άσφάλτινα ελαστικά και δύσκολες συνθήκες(αναλογικά πάντα) , περνούσε σχεδόν παντού. (βρήκαμε έως και 15πόντους χιόνι).
Στο σωφέρ του Λάκη που με ασφάλτινα και μόνο πίσω κίνηση, ζωγράφιζε στο χιόνι :thumbleft:
Τον σωφέρ μου xtrail , που με πηγαινοέφερε και τον ξεκούρασα στην επιστροφή: κοιμήθηκα για λίγο και έτσι σταμάτησε η λογοδιάροια μου σε cb-pmr :?
Toν ALEXISHARA που στην παιδική χαρά του καταφυγίου , μου εμπιστεύτηκε το jimny του και ξέδωσα λιγάκι. :rockout3: (ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ :D )

Βέβαια όταν φτάσαμε στη Σπηλιά(χωριό είναι) και συναντήσαμε τα τέρατα τύπου Ντάγκα , καταλάβαμε ότι η τετρακίνηση έχει πολλές και διάφορες μορφές 8) .
Άβαταρ μέλους
kyr
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 654
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2005, 14:34
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό alexishara » 21 Νοέμ 2006, 23:46

ΛΟΙΠΟΝ!ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕ ΚΑΛΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΤΟΝ ΧΙΟΝΙΣΜΕΝΟ ΚΙΣΣΑΒΟ!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ ΟΔΗΓΟ ΜΑΣ XTRAIL ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΨΟΓΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΑΥΤΗΣ.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΠΑΝ ΑΠ ΟΛΑ ΤΟ ΚΕΦΙ!!!!ΑΥΤΗ Η ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΑ ΕΙΧΕ ΟΛΑ ΧΩΜΑ ΠΕΤΡΑ ΛΑΣΠΗ ΧΙΟΝΙ ΦΥΣΗ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΜΕ ΔΕΝΤΡΑ ΣΕ ΦΟΒΕΡΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΞΙΖΕ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ.ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΣΑΝ ΤΟ IGNIS ΜΑΣ ΑΠΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΠΑΝΕ ΠΑΝΤΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΧΙΟΝΟΛΑΣΤΙΧΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ JIMNY ΜΟΥ!ΜΠΡΑΒΟ NIGNIS ΑΨΟΓΟΣ!ΒΕΒΑΙΑ ΟΙ ΛΑΣΠΕΣ ΜΟΥ ΦΑΓΑΝΕ 1 ΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ ΑΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΕ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΤΙΟ!(ΟΥΤΟΣ Η ΑΛΛΟΣ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΝΑΜΕ).ΤΕΛΕΙΑ!ΤΕΛΕΙΑ!ΑΝΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙΗ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΑΠΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΜΕΡΗ ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΓΗ ΜΕ ΦΟΒΕΡΗ ΦΥΣΙΚΗ ΟΜΟΡΦΙΑ!
Άβαταρ μέλους
alexishara
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: 20 Οκτ 2006, 12:17
Τοποθεσία: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Δημοσίευσηαπό NIKOLAS_L200 » 22 Νοέμ 2006, 02:31

Επερασαμε ομορφα,ομορφα..ομορφα...!Εγώ alexi δεν το έχω καθαρίσει ακόμα το καημένο. Και εχω να προσθέσω οτι μου στεναχωρίσατε το Pinin. Εβλεπε το αμοιρο λασπες και αναχώματα δεξια κι αριστερα και του άναψαν τα λαμπάκια(εγκέφαλος)! Μολις το έχωσα στη λασπούρα συνήλθε..και ο γιαπονέζος θέλει τη λάσπη του!
Να το επαναλάβουμε και ελπιζω την επόμενη φορα να είμαι πιο μάχιμος.
www.karasavvidis.com
Καλές διαδρομές..!
Άβαταρ μέλους
NIKOLAS_L200
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1290
Εγγραφή: 07 Οκτ 2004, 02:11
Τοποθεσία: Εδεσσα,Κωνσταντία

Δημοσίευσηαπό nignis » 22 Νοέμ 2006, 19:09

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ!!

ΚΥΡΙΕ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΑ, ΜΑΣ ΚΑΚΟΜΑΘΑΙΝΕΤΕ.....

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΥΣΗ, ΑΠΛΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ, ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΦΥΛΛΑ ΕΙΧΑΝ ΠΕΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΔΕΝΤΡΑ.

Η ΠΑΡΕΑ ΕΞΕΙΡΕΤΙΚΗ, ΠΑΡΟΛΟ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΚΙΝΗΘΗΚΑΜΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΝΕΤΑ

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ALEXISHARA KAI MOBILE ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΡΩΞΙΜΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΟΥΣ. Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥΤΙΜΗ...
Όλα είναι δρόμος...
Άβαταρ μέλους
nignis
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: 01 Οκτ 2006, 09:11
Τοποθεσία: όπου πάει το mountain bike...

Δημοσίευσηαπό allleo » 22 Νοέμ 2006, 19:37

nignis σε ειδα να κυκλοφορεις με ποδηλατο στη Βασ'Ολγας σωστα?
Άβαταρ μέλους
allleo
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: 15 Φεβ 2006, 05:36
Τοποθεσία: xalkidiki

Δημοσίευσηαπό allleo » 22 Νοέμ 2006, 19:44

τελικα τα CB καναν καταπληκτικη δουλεια μεσα στο δασος.Δεν περιμενα με τιποτα τα pmr να μην εχουν εμβελεια σε δυο στροφες αποσταση, κι ομως.
Άβαταρ μέλους
allleo
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: 15 Φεβ 2006, 05:36
Τοποθεσία: xalkidiki

Δημοσίευσηαπό Lonely_Wolf » 23 Νοέμ 2006, 09:57

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Lonely_Wolf
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 937
Εγγραφή: 01 Ιουν 2005, 10:34
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό nignis » 25 Νοέμ 2006, 17:23

allleo σωστα ειδες. περα απο fun της τερτακινησης ειμαι και μεγας οπαδός του mountain bike. μηπως πρεπει να κανονιστει και καμια ποδηλαταδα προς το Χορτιατη??ειχα δει και σχετικό θέμα αν θυμαμαι καλα....
Όλα είναι δρόμος...
Άβαταρ μέλους
nignis
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: 01 Οκτ 2006, 09:11
Τοποθεσία: όπου πάει το mountain bike...

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Βόρεια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 10 επισκέπτες