Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Κυριακή εκλογών-Ευκαιρία για βόλτα

Μακεδονία, Θράκη, Ήπειρος, Θεσσαλία & νησία Ιονίου

Δημοσίευσηαπό zapmaria » 17 Οκτ 2006, 18:24

Lonely_Wolf έγραψε:Αμάν και εσύ βρε Xtrail δεν καταλαβαίνεις από "καλές" δικαιολογίες... Μου φαίνεται πρέπει να αρχίσω και εγώ να βρίσκω τέτοιες δικαιολογίες για να μην ακουλουθώ στις παραπάνω ανωριμότητες :P :P :P

ΥΓ.2. (πως σας φάνηκε η δικαιολογία μου ??? καληηή ??? Μαθαίνω γρήγορα εεε ???) :P :P :P :twisted: :twisted: :twisted:


Κοιτά καλό το χαβαλέ αλλά δεν έχεις το δικαίωμα να ειρωνεύεσαι άτομα τα οποία δεν τα ξέρεις καλά.
Ξέρεις υπάρχουν και άλλες υποχρεώσεις στην ζωή εκτός από το να τρέχεις στα βουνά.
Δυστυχώς έχω και πολλά άλλα πράγματα να κάνω στην ζωή μου εκτός από αυτό.
Δεν χρωστάω σε κανένα, και δεν έχω ανάγκη από δικαιολογίες "καλές" όπως λες.
Τώρα αν δεν το καταλαβαίνεις αυτό, λυπάμαι....
Πάμε Νυμφαίο

SUZUKI IGNIS 4x4
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
zapmaria
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3670
Εγγραφή: 09 Φεβ 2006, 09:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό mato » 17 Οκτ 2006, 19:05

lw-zm ??????????????? :shock:


αρχικά νόμισα οτι με τις "δικαιολογίες" ο lw εννοούσε εμένα (με τα καλοριφέρ τα δικά του - σε αντιπαραβολή με τις δουλειές στο σπίτι μου, ως "δικαιολογία" για τις "απουσίες" μου), αλλά δεν έδωσα σημασία (πάλι καλά δηλαδή).

ελπίζω να μην υπάρχει πρόβλημα, αλλά κι αν υπάρχει, υπάρχουν κι άλλα πράγματα να κάνει κανείς, όπως λέει η zm (και συμπληρώνω εγώ: από το να μαλώνει ή να παρακολουθεί δημόσιες αλλά ακατανόητες αντιπαραθέσεις).
Δεν παρεξηγήθηκα με κανέναν και δεν θέλω να παρεξηγηθώ, χαίρομαι που δεν καταλαβαίνω τπτ, τα λέω όπως μούρχονται.

θαθ αγαπώ όλουθ (αλλά πιο πολύ τον xtrail :D)
Άβαταρ μέλους
mato
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 24 Μαρ 2004, 23:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό xtrail » 17 Οκτ 2006, 19:11

zapmaria έγραψε:Κοιτά καλό το χαβαλέ αλλά δεν έχεις το δικαίωμα να ειρωνεύεσαι άτομα τα οποία δεν τα ξέρεις καλά.Ξέρεις υπάρχουν και άλλες υποχρεώσεις στην ζωή εκτός από το να τρέχεις στα βουνά. Δυστυχώς έχω και πολλά άλλα πράγματα να κάνω στην ζωή μου εκτός από αυτό.Δεν χρωστάω σε κανένα, και δεν έχω ανάγκη από δικαιολογίες "καλές" όπως λες.Τώρα αν δεν το καταλαβαίνεις αυτό, λυπάμαι....

Βρε Μαρία μην το παρεξηγείς το παιδί. Αυτός άλλωστε το ξυρίζει το ακτινίδιο :D :D ....Εχει πήξει με την τοποθέτηση καλοριφέρ στο εξοχικό του.
Καταλαβαίνουμε πως έχεις και υποχρεώσεις-είμαστε και πειραχτήρια- και πάντα ελπίζουμε, πως θα μας ακολουθήσεις σε κάποια βόλτα :)
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό mato » 17 Οκτ 2006, 19:15

και μην ξεχνάτε (ξεχνάμε)

μια ζωή την έχουμε (και έχετε, παλιο %&$%&*#$)

τα τέσσερα στάδια της ζωής:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
mato
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 24 Μαρ 2004, 23:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Lonely_Wolf » 17 Οκτ 2006, 20:59

Αγαπητή Zapmaria δεν πρόκειτε να συνεχίσω αυτή την προσωπική επίθεση. Είναι γνωστό ότι “όποιος έχει τη μύγα....”

Ακόμα ένας λόγος που δεν συνεχίζω είναι ότι μας παρακουλουθούν αρκετά καινούργια και παλιά μέλη δεν είναι ότι καλύτερο να βλέπουν προσωπικές διαμάχες γιατί δεν θα σχηματίσουν και την καλύτερη εντύπωση, γι αυτό υπάρχουν και τα πμ για να λυθούν οι όποιες διαφορές. Ευχαριστώ


Στο θέμα μας:

Αφού υπάρχει ενδιαφέρον για την Κυριακή μπορεί να γίνει ένα καινούργιο τοπικ Xtrail ?
Άβαταρ μέλους
Lonely_Wolf
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 937
Εγγραφή: 01 Ιουν 2005, 10:34
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό pek » 18 Οκτ 2006, 10:27

Άσχετο: τις φωτογραφίες από το Cosmos θα τις δούμε ποτέ ή τζάμπα δείχναμε τα δοντάκια μας???? :D
(Mr Mahos????)
Άβαταρ μέλους
pek
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 19 Ιούλ 2006, 13:44

Δημοσίευσηαπό kyr » 18 Οκτ 2006, 13:05

mato έγραψε:και μην ξεχνάτε (ξεχνάμε)

μια ζωή την έχουμε (και έχετε, παλιο %&$%&*#$)

τα τέσσερα στάδια της ζωής:

Εικόνα


ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ "ΖΟΥΜΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ" ΛΟΙΠΟΝ :!:



lonely wolf έγραψε:Προσφορά

Για όποιον δεν θέλει να πάρει το αμάξι του, προσφέρω την θέση συνοδηγού στο LC για αξέχαστες εμπειρίες !!! Η πείρα μου εγγύηση για αδρεναλίνη στα ύψη!!! Οι φώτο μιλάνε από μόνες τους


Μόνο τη θέση του συνοδηγού :shock: ? Και πίσω 3 άτομα και πιο πίσω άλλα 3 :D :D :D





Υ.Γ.1 Κανείς δεν ανέφερε την επικοινωνία που είχα με τα ζώα του Χορτιάτη: πρόβατα-αγελάδες-κατσίκες-άλογα κ.α. :lol:

Υ.Γ.2 Pek ανέφερες ότι δουλεύεις 12 ΩΡΕΣ :shock: . Συγνώμη για το θάρρος , αλλά σε "Φάμπρικα" δουλεύεις :D

Υ.Γ.3 Ας ανοίξει κάποιος θέμα για την Κυριακή αφού υπάρχει ενδιαφέρον!
Άβαταρ μέλους
kyr
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 654
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2005, 14:34
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό pek » 18 Οκτ 2006, 13:08

:lol: Καλέ πώς το κατάλαβες!!!!! Η κόμισσα της φάμπρικας!!
Άβαταρ μέλους
pek
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 19 Ιούλ 2006, 13:44

Δημοσίευσηαπό kyr » 19 Οκτ 2006, 18:43

pek έγραψε::lol: Καλέ πώς το κατάλαβες!!!!! Η κόμισσα της φάμπρικας!!


Δηλαδή έχεις δικιά σου Φάμπρικα ? :shocked!:
Να γνωριστούμε τότε... :smoke:
Εγώ είμαι ψηλός μελαχροινός με πράσινα μάτια. Γυμνασμένο κορμί, έχω κάνει μόδελινγκ με τον Armani και ντύνομαι πάντα με την τελευταία λέξη της μόδας. Έχω κερδίσει σε reality game στην t.v. και τραγουδάω δικά μου ποιήματα. Έχω σπουδάσει στην Οξφόρδη φιλοσοφία και τώρα παίρνω το διδακτορικό μου. Α!!!! επειδή είμαι αθλητικός τύπος , που και που πηγαίνω και βόλτες με το τετρακίνητό μου. :thankyou:
Άβαταρ μέλους
kyr
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 654
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2005, 14:34
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό nignis » 20 Οκτ 2006, 00:07

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ??ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΗΡΘΑΝ ΞΑΦΝΙΚΑ.

ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ!
Όλα είναι δρόμος...
Άβαταρ μέλους
nignis
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: 01 Οκτ 2006, 09:11
Τοποθεσία: όπου πάει το mountain bike...

Δημοσίευσηαπό Lonely_Wolf » 22 Οκτ 2006, 22:30

Μερικές ακόμα φώτο...

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Lonely_Wolf
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 937
Εγγραφή: 01 Ιουν 2005, 10:34
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Βόρεια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 34 επισκέπτες