Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΧΟΡΤΙΑΤΙΚΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 1/10/06

Μακεδονία, Θράκη, Ήπειρος, Θεσσαλία & νησία Ιονίου

Δημοσίευσηαπό mato » 29 Σεπ 2006, 13:19

@kyr θα ξέρω αύριο, αφού μιλήσω το πρωι με τον μαραγκό.
Αλλά κι άν έρθω θα είναι για λίγο και μάλλον μόνος (ίσως με τη μηχανή ως ένα σημείο), δεν θα είμαι για φαγοπότι (προέκυψε κι άλλο "πρόβλημα").
@ zapmaria πάρε το λεωφορείο και κατέβα στο τέρμα :)

Χωρις πλάκα, το τέρμα που (φαντάζομαι οτι) εννοεί ο kyr είναι στην διασταύρωση των δρόμων που πάνε Χορτιάτη από Πανόραμα και από Ρετζίκι, απέναντι από ένα στρατόπεδο (δεν θυμάμαι το όνομα) και δίπλα σε ένα βενζινάδικο jetoil. Αν ανεβαίνεις από Πανόραμα έχει και φανάρι, αποκλείεται να το χάσεις.

άσχετο: ο λαστιχάς που πάω μου είπε χτες οτι πρόσφατα έβαλε marangoni marix (M/T) 150€ μεταχειρισμένα σε ignis.
Άβαταρ μέλους
mato
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 24 Μαρ 2004, 23:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό zapmaria » 29 Σεπ 2006, 16:43

mato έγραψε:άσχετο: ο λαστιχάς που πάω μου είπε χτες οτι πρόσφατα έβαλε marangoni marix (M/T) 150€ μεταχειρισμένα σε ignis.


Δεν τα έχω δει αυτά. Εγώ αυτά που είδα είναι τα Meteo esc E+ και τα meteo grip Ε+ τα οποία πέρνουν και καρφιά ( για πολύ πάγο όμως). Για στείλε π.μ. με τα στοιχεία του λαστιχά, να το ψάξω. Ακούγεται οικονομικό
Πάμε Νυμφαίο

SUZUKI IGNIS 4x4
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
zapmaria
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3670
Εγγραφή: 09 Φεβ 2006, 09:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό xtrail » 30 Σεπ 2006, 09:30

Επειδή από την αρχή της εβδομάδας με ταλαιπωρεί μια ίωση (βήχας, συνάχι κλπ) δεν έγραψα τι θα κάνω. Βλέπω πως και σήμερα δεν είμαι ακόμα σε καλή κατάσταση.
Πείτε όμως μια ώρα συγκεκριμένη γιατί αυτό το 10-11 ειναι πολύ γενικό. Το σημείο είναι αυτό που περιγράφει ο Μάνος και ο Χρήστος.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

ΑΚΥΡΩΣΗ

Δημοσίευσηαπό kyr » 30 Σεπ 2006, 11:07

Λόγω ελλείψεων συμμετοχών Α Κ Υ Ρ Ω Ν Ε Τ Α Ι η εκδρομή :( .

Θα γίνει όμως μια βόλτα που μάλλον θα καταλήξει σε ταβέρνα(κλασσικά) :D .
Επικοινωνούμε με κινητά.
Άβαταρ μέλους
kyr
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 654
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2005, 14:34
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Βόρεια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 27 επισκέπτες