Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Γράμος(Αετομηλίτσα-Πληκάτι) & Σαμαρίνα

Μακεδονία, Θράκη, Ήπειρος, Θεσσαλία & νησία Ιονίου

Re: AETOMILITSA

Δημοσίευσηαπό Leon_94 » 19 Ιούλ 2007, 13:56

Επανερχομαι στο θεμα. Εχω κανονισει να βρεθω στη Σαμαρίνα τον 15Αυγουστο και στις 17 Αυγουστου να περασω το δρομο Πλικάτι-Αετομηλίτσα.
Καθε πληροφορία καλοδεχούμενη, κυριωςγια την βατοτητα του δρομου αυτη την εποχη.
Άβαταρ μέλους
Leon_94
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: 18 Οκτ 2005, 11:20
Τοποθεσία: Xania

Δημοσίευσηαπό kyr » 20 Ιούλ 2007, 11:36

Είχαμε πάει πέρυσι το 3ήμερο Αγ.Πνεύματος με το www.jimnyclub.com
Δε θυμάμαι πολλά εγώ . Ρώτα τον Katsenos , Agelos80 . :wink:
Άβαταρ μέλους
kyr
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 654
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2005, 14:34
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Leon_94 » 20 Αύγ 2007, 20:25

Τελικά η διαδρομη Πληκάτι-Αετομηλίτσα-Αρρένες θα μου μεινει μάλλον όνειρο. Ωσπου να πάω τον δρόμο θα τον εχουν φτιάξει ... ασφαλτο. Ημουνα πλήρης εξοπλισμένος και προπαντός με καλή διαθεση αλλα κάπου στα Τζουμέρκα κάποιος βλάκας που δεν ...ηξερε οτι σε στροφη επάνω δεν παταμε φρενο φρόντισε να μου τη χαλάσει. Μπήκε στο αντίθετο ρεύμα και μου την κοπάνησε κανοντας μου σχετικά μικρή ζημιά (σε κόστος) αλλα αρκετη για να μη μπορει να κινηθει το αμάξι. Τελικα καταφερα να βρω αυτοκίνητο να νοικιασω (αφου εστειλα το δικό μου με Οδικη βοήθεια στα Χανιά) αλλα τι να το κάνω αφου λογω της ημέρας (14 Αυγούστου) μονο συμβατικό αυτοκινητο κατάφερα να βρω.
Αποζημιωθηκαμε τουλάχιστον μερικώς αφου καταφέραμε και φθασαμε στη Σαμαρίνα το βράδυ παραμονή της Παναγίας. Παιδια κάθησαμε στη Σαμαρίνα 3 βραδυα, 14-15-16 Αυγούστου και περάσαμε φοβερά. Οι βλαχοι ξέρουν να γλεντάνε και να ...ψήνουν σούβλες. Σας συνηστώ να πατε εκεί 15Αυγουστο.
Άβαταρ μέλους
Leon_94
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: 18 Οκτ 2005, 11:20
Τοποθεσία: Xania

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Βόρεια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχει 1 επισκέπτης