Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Για πότε καμιά συνάντηση ή εκδρομή??

Μακεδονία, Θράκη, Ήπειρος, Θεσσαλία & νησία Ιονίου

Δημοσίευσηαπό xtrail » 24 Οκτ 2005, 17:26

mike1962 έγραψε:xrail γεια και ευχές.
εχουμε τέσσερα θεματακια.
1)παντρεμένος σίγουρα θα μπαίνεις στο Internet, γιατι? Μα για να μην κάνεις κάτι ή γιατί θα κανείς κάτι..... Είναι ένα ερώτημα που η ζωή απαντά, και δίνει σε διαφορετικές στιγμές διαφορετικές απαντήσεις....
2) το αντάμωμα, τι? πότε? ποιοι?
3) ενώ στο ΤΟ4Χ4 κάνω αυτόματα login εδώ κάθε φορά δίνω κωδικό, γιατί?
4) στο τροφυ στο στεβε θα γίνει κάποια συντονισμένη βόλτα? έχουμε τμήματα της διαδρομής ή κάποιων συγκεκριμένων δύσκολων εμποδίων?
και πάλι τις ευχές μου

Να ευχαριστήσω άλλη μια φορά για τις ευχές σας.
1)Η ζωή ειναι περιεργη έτσι κι αλλιώς
2)Ειναι το ξαναντάμωμα 4Χ4 που θα γίνει στην λίμνη Πλαστήρα. Εχουν ανοιχτεί σχετικές ενότητες σε όλα τα φόρουμ.... Το ότι δεν το είδες με κάνει να πιστευω πως σε σχέση με το 1) μπαινεις στο ιντερνετ για να πεις πως έχεις δουλεια και να αποφύγεις το πλύσιμο των πιάτων :D
3)Αυτό ειναι θέμα των admin. Εγώ δεν μπορώ να κάνω κάτι :(
4)Δεν έχουμε πει κάτι συγκεκριμένο. Απλά επειδή θα γίνει εδώ είναι μια καλή ευκαιρία να το παρακολουθήσουμε αν θέλουμε, να κάνουμε καμια βόλτα στην περιοχή και τελος πάντων ειναι μια καλή ευκαιρία να βρεθούμε. Για τα σημεία θα ανακοινωθούν από μέλη του ΣΤΕΒΕ κοντά εκεινες τις ημέρες για λόγους ίσης αντιμετώπισης στους διαγωνιζόμενους από άλλα μέρη (να μην αποκαλυφθεί η ακριβής διαδρομή και οι ειδικές)
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό NIKOLAS_L200 » 02 Νοέμ 2005, 23:33

Αυτο με ξανανταμωμα ποτε είναι?Εριξα μια συντομη ματια και δεν βρήκα τιποτα.
Με ενδιαφερει γιατι έχω χαθεί και θα ειναι καλή ευκαιρια να δω παλιούς γνωστούς.
www.karasavvidis.com
Καλές διαδρομές..!
Άβαταρ μέλους
NIKOLAS_L200
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1290
Εγγραφή: 07 Οκτ 2004, 02:11
Τοποθεσία: Εδεσσα,Κωνσταντία

Δημοσίευσηαπό xtrail » 03 Νοέμ 2005, 00:00

NIKOLAS_L200 έγραψε:Αυτο με ξανανταμωμα ποτε είναι?Εριξα μια συντομη ματια και δεν βρήκα τιποτα.
Με ενδιαφερει γιατι έχω χαθεί και θα ειναι καλή ευκαιρια να δω παλιούς γνωστούς.

Σχεδόν σε όλα τα γνωστά φόρουμ μιλάνε γι΄αυτό!!!
Εδώ διαβάζεις στην ενότητα:
http://www.off-road.gr/PNphpBB2-viewtopic-t-2741.html
και αφορά όλη την Ελλάδα
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Βόρεια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 3 επισκέπτες