Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

weekend 23-24 Ιουλίου

Μακεδονία, Θράκη, Ήπειρος, Θεσσαλία & νησία Ιονίου

Δημοσίευσηαπό gc60 » 28 Ιούλ 2005, 09:57

ηταν οντως πολυ ωραια :)

αλλα και τα τερατακια LC και SORENTO-->πετρελαιο παρακαλω... χαρμα... :lol:
Άβαταρ μέλους
gc60
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 188
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2004, 13:15
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Lonely_Wolf » 28 Ιούλ 2005, 11:06

Η οδηγηση στην αμμο και ειδικα στον Ποταμο (οντως εχει περιεργη αμμο) ηταν μια καλη ευκαιρια για να παιξω λιγο με το αμαξι και να δω ποσο ανετα μπορω να κινηθω...

Η παρεα ηταν πολυ καλη και ελπιζω να τα ξαναπουμε!

Οσο αφορα την Κυριακη για την εκδρομη το βλεπω δυσκολο για να ερθω γιατι θα λειπω Χαλκιδικη... Ελπιζω να τα πουμε σε καποια αλλη εκδρομη
Άβαταρ μέλους
Lonely_Wolf
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 937
Εγγραφή: 01 Ιουν 2005, 10:34
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Teo-Jimny » 28 Ιούλ 2005, 12:11

Νά 'μαι κι εγώ !!!

Καλημέρα φίλοι μου. Χάρηκα πολύ που σας γνώρισα χάρις στο Γιώργο. Η βόλτα ήταν πολύ ωραία αλλά όπως πάντα ...λίγη. Αλλά ήταν μόνο η αρχή. Ελπίζω να ξανακάνουμε πολλές φορές παρόμοιες συναντήσεις.
Το Δημήτρη τον τρόμαξε μάλλον ο Γιώργος γι αυτό δε θέλει να έρθει την Κυριακή στο Χορτιάτη. Δημήτρη μη φοβάσαι έχουμε ιμάντες αν κολλήσεις. Εχουμε του Γιώργου το Jimny και θα φέρουμε και ένα Terios αν χρειαστεί.

@gc60: Ο Δημ. πρέπει να διάβασε το post στο άλλο forum και λάκισε...
:P :P :P :P :P
Φιλικά Teo
www.jimnyclub.com
Άβαταρ μέλους
Teo-Jimny
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 08 Απρ 2005, 12:15
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό mato » 28 Ιούλ 2005, 14:04

ΠΟΙΑ ΒΟΛΤΑ ΠΟΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΙΟΝ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ?????
Άβαταρ μέλους
mato
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 24 Μαρ 2004, 23:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό xtrail » 28 Ιούλ 2005, 14:12

Ο κύριος gc κανονίζει βολτίτσα για την Κυριακή!!! Μιλήστε και συνενοηθείτε.
Εμείς θα σας στέλνουμε απο Σάββατο φωτο από Σπέτσες Υδρα κλπ 8)
Η βόλτα ήταν πολύ λίγη και μικρή γιατί καθυστερήσαμε να βρεθούμε. Κοντά ειναι η Επανομή θα πάμε να ξαναπαίξουμε.
Και για να σας αφήσω να σκεφτείτε μια ιδέα μου ανοίγω μια ενότητα. Ελπίζω όσοι γράψουν να μην εξαφανιστούν τελευταία στιγμή, αλλά και να μην γίνει 10σελιδος πόλεμος ποστ. Ουσιαστικές απαντήσεις (αντε και με χιούμορ)
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Lonely_Wolf » 28 Ιούλ 2005, 16:04

Lonely_Wolf έγραψε:Η οδηγηση στην αμμο και ειδικα στον Ποταμο (οντως εχει περιεργη αμμο) ηταν μια καλη ευκαιρια για να παιξω λιγο με το αμαξι και να δω ποσο ανετα μπορω να κινηθω...

Η παρεα ηταν πολυ καλη και ελπιζω να τα ξαναπουμε!

Οσο αφορα την Κυριακη για την εκδρομη το βλεπω δυσκολο για να ερθω γιατι θα λειπω Χαλκιδικη... Ελπιζω να τα πουμε σε καποια αλλη εκδρομη


Καλως τον :)

Ασε γιατι αμα παω εγω θα με βαλουν να τραβαω τα Jimny τρια τρια και δεμενα μεταξυ τους... :P :P :P :P :P :D :D :D :D :D
Άβαταρ μέλους
Lonely_Wolf
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 937
Εγγραφή: 01 Ιουν 2005, 10:34
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Teo-Jimny » 28 Ιούλ 2005, 17:30

Ασε γιατι αμα παω εγω θα με βαλουν να τραβαω τα Jimny τρια τρια και δεμενα μεταξυ τους... :P :P :P :P :P :D :D :D :D :D[/quote]

Εγώ φταίω Πρόεδρε που προθυμοποιήθηκα να σε βοηθήσω... Ασε και τίποτα να περάσει :D :D :D
Φιλικά Teo
www.jimnyclub.com
Άβαταρ μέλους
Teo-Jimny
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 08 Απρ 2005, 12:15
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό gmav » 29 Ιούλ 2005, 08:15

Teo-Jimny έγραψε:...Δημήτρη μη φοβάσαι έχουμε ιμάντες αν κολλήσεις. Εχουμε του Γιώργου το Jimny και θα φέρουμε και ένα Terios αν χρειαστεί.


Γειά σας παίδες!!!!!

το ποιο πιθανό είναι να φοβάται μη σφηνώσει απο εκει που θα περάσετε και όχι να κολήσει :D


gc60 έγραψε:αλλα και τα τερατακια LC και SORENTO-->πετρελαιο παρακαλω... χαρμα...

έκανα αντίγραφο απο το κλειδί του SORENTO....... πες μου πότε θα παμε να το κουρσέψουμε :D :D :D
Άβαταρ μέλους
gmav
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 492
Εγγραφή: 09 Νοέμ 2003, 21:20
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό mato » 29 Ιούλ 2005, 08:34

ρε συ Γιώργο άλλαξε το avatar ζαλίζομαι
Άβαταρ μέλους
mato
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 24 Μαρ 2004, 23:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό georgek » 01 Αύγ 2005, 07:34

Ωχ Ωχ Ωχ.
Πολλοί σκληροί off-roaders μαζεύτηκαν εδώ. :shock: Ακόμα και ο xtrail χάρηκε :shock:
Επειδή δεν ήμουν παρών δεν ξέρω τι να υποθέσω.
Όπου ακούς πολλά κεράσια κράτα και μικρό καλάθι? :D Σηκωθήκαν τα μαρούλια να δείρουν το μανάβη? :D

Άιντε να σας δω σε κανα βουνό, γιατί πολλοί από αυτούς που μιλάνε πολλοί εδώ μέσα είναι μόνο για κανα πατημένο χωματόδρομο.
Να εύχεσαι να είναι μακρύς ο δρόμος,
γεμάτος περιπέτειες, γεμάτος γνώσεις!!!
Άβαταρ μέλους
georgek
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 22 Μαρ 2004, 17:03
Τοποθεσία: SERRES

Δημοσίευσηαπό Lonely_Wolf » 04 Αύγ 2005, 19:58

Σημερα ανεβηκα στον Χορτιατη μετα την βροχη νομιζοντας οτι θα ειχε λασπη για παιχνιδι, αλλα δυστυχως ηταν στεγνα... Βεβαια αυτο δεν με πτοησε!

Για την ακριβεια ανεβηκα στις κεραιες και εκει που ειναι το απαγορευτικο πηγα αριστερα προς το καταφυγιο. Αφου εκανα εκει ενα κυκλο παιζοντας στην πλαγια μετα ακουλουθησα ενα δρομο που γραφει "Κρυα Βρυση". Τον ακουλουθησα αλλα μετα απο 1-2 χλμ γυρισα πισω γιατι ειχε μεγαλα νεροφαγωματα (τα οποια θα ειναι φανταστικα με τις πρωτες βροχες). Η εκτιμηση της καταστασης ηταν να μην προχωρησω παρακατω γιατι ανεβηκα χωρις παρεα.

Υπαρχει κανενας που να ξερει που καταληγει αυτος ο δρομος??? Φυσικα ειμαι προθυμος αν υπαρχει παρεα να τον κατεβω μεχρι τελος!! (και να περασω αυτα τα φανταστικα νεροφαγωματα!) :)
Άβαταρ μέλους
Lonely_Wolf
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 937
Εγγραφή: 01 Ιουν 2005, 10:34
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό mato » 04 Αύγ 2005, 20:45

ξερογλείφομαι...
αν κατάλαβα καλά, και το δρομάκι που πήρες πηγαίνει αριστερά και κάτω (καθώς πηγαίνεις στο καταφύγιο από τις κεραίες), σε βγάζει σε μια βρύση - ποτίστρα, που τον χειμώνα τουλάχιστον, είναι ό,τι πρέπει για καλό παιχνίδι. Εγώ θα είμαι εδώ και αυτό το ΣΚ και αν δεν προκύψει άλλη υποχρέωση (που δεν το βλέπω) είμαι μέσα. Πάντως δεν προβλέπεται γερή βροχή.
Άβαταρ μέλους
mato
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 24 Μαρ 2004, 23:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Lonely_Wolf » 05 Αύγ 2005, 13:17

mato έγραψε:ξερογλείφομαι...
αν κατάλαβα καλά, και το δρομάκι που πήρες πηγαίνει αριστερά και κάτω (καθώς πηγαίνεις στο καταφύγιο από τις κεραίες), σε βγάζει σε μια βρύση - ποτίστρα, που τον χειμώνα τουλάχιστον, είναι ό,τι πρέπει για καλό παιχνίδι.


Σωστα καταλαβες ! αν και δεν καταφερα να φτασω μεχρι τελος..... εχει αρκετα μερη για παιχνιδι εκει !

mato έγραψε:Εγώ θα είμαι εδώ και αυτό το ΣΚ και αν δεν προκύψει άλλη υποχρέωση (που δεν το βλέπω) είμαι μέσα. Πάντως δεν προβλέπεται γερή βροχή.


Δυστυχως δεν θα μπορεσω γιατι θα λειπω μεχρι τις 28 Αυγουστου. Οταν γυρισω πολυ ευχαριστως να παμε !!! Θα σε ενημερωσω φιλε mato
Άβαταρ μέλους
Lonely_Wolf
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 937
Εγγραφή: 01 Ιουν 2005, 10:34
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό mato » 05 Αύγ 2005, 13:34

καλές διακοπές και...
"έναρξη τον Σεπτέμβριο" !!
Άβαταρ μέλους
mato
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 24 Μαρ 2004, 23:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό gc60 » 05 Αύγ 2005, 14:43

Lonely_Wolf έγραψε:....Υπαρχει κανενας που να ξερει που καταληγει αυτος ο δρομος??? Φυσικα ειμαι προθυμος αν υπαρχει παρεα να τον κατεβω μεχρι τελος!! (και να περασω αυτα τα φανταστικα νεροφαγωματα!) :)


θα σε παω τσολια μου... αν χωρεσεις βεβαια ;) :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
gc60
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 188
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2004, 13:15
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Βόρεια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 22 επισκέπτες