Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Τετρακίνητο Πάρτυ 9-10 Ιουλίου 2005

Μακεδονία, Θράκη, Ήπειρος, Θεσσαλία & νησία Ιονίου

Τετρακίνητο Πάρτυ 9-10 Ιουλίου 2005

Δημοσίευσηαπό tazmania » 29 Ιουν 2005, 20:06

Η νεοσύστατη Λέσχη 4Χ4 Γρεβενών, στέλνει ανοιχτή πρόσκληση στο Τετρακίνητο Πάρτυ που θα διοργανώσει στην Ήπειρο, στις 9 & 10 Ιουλίου 2005.

Το πάρτυ θα περιλαμβάνει από παιχνίδια μέχρι καλλιστεία για τα οχήματά σας ενώ θα ακολουθήσει και εκδρομή στην πανέμορφη Βάλια Κάλντα.

Περισσότερα στο www.stratego4x4-team.gr
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό VAGOS » 16 Ιούλ 2005, 13:51

Γειά σας. Είμαι ο Βαγγέλης απο την Κω με το Τerrano II . Συμμετείχα και εγώ στο τετρακίνητο πάρτυ στα Γρεβενά και θα ήθελα να σας πώ τις εντυπώσεις μου. Μου άρεσε πάρα πολύ ότι υπήρχε μεγάλη ανταπόκριση απο τους φίλους της τετρακίνησης ,οι οργανωτές έκαναν ότι μπορούσαν καλύτερο για να μας παρουσιάσουν τις μοναδικές ομορφιές του τόπου τους και την απαράμιλη φιλοξενία τους. Καταπληκτικό παιδιά το σημείο της κατασκήνωσης ,δίπλα στο ποτάμι μέσα στη δροσιά των δέντρων, πλημυρισμένο απο τις μυρωδιές των ψητών και την μουσική υποκρουση των διοργανωτών. Μου άρεσαν τα περάσματα της πίστας τα οποία ήταν φυσικά περάσματα με ιδιαιτερότητες. Η εκδρομή στη Βάλια Κάλντα είχε ξεχωριστά τοπία ,πάρα πολύ όμορφα, άξιζαν να τα επισκευφθείς. Μετά απο όλα αυτά καταλαβαίνεται ότι περάσαμε υπέροχα και σας προτείνω εάν ξαναγίνει άλλη τέτοια εκδήλωση απο τη Λέσχη των Γρεβενών να λάβετε μέρος ανεπιφύλακτα, διότι θα περάσετε αξέχαστα. Συγχαρητήρια απο το όμορφο νησί της Κω. Βαγγέλης Μακράκης
Άβαταρ μέλους
VAGOS
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: 05 Μαρ 2004, 23:34
Τοποθεσία: ΚΩΣ


Επιστροφή στο Βόρεια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 21 επισκέπτες