Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Συνάντηση!

Μακεδονία, Θράκη, Ήπειρος, Θεσσαλία & νησία Ιονίου

Συνάντηση!

Δημοσίευσηαπό NIKOLAS_L200 » 25 Μάιος 2012, 20:33

Δεν ομιλώ δια τζιπάδα φοβούμενος οτι θα φανώ γραφικός..αλλα τι λέτε να μπούμε καμια δεκαπενταριά άτομα σε κανα δυο κουρσάκια χαμηλού κυβισμού με αεριοκίνηση και γιατί όχι πηδάλια για υποβοήθηση και να πάμε σε καμιά κορυφή με θέα να φάμε κανα ποπ κόρν(πατλάκες, τσατ πατες, τσακλία κλπ) Ε?

Υ.Γ. Εναλλακτικές προτάσεις για συνάντηση δεκτές.
www.karasavvidis.com
Καλές διαδρομές..!
Άβαταρ μέλους
NIKOLAS_L200
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1290
Εγγραφή: 07 Οκτ 2004, 02:11
Τοποθεσία: Εδεσσα,Κωνσταντία

Re: Συνάντηση!

Δημοσίευσηαπό mike1962 » 27 Μάιος 2012, 20:58

nikola μεσα... για μασα και σουρα... στον μασασουρα ή αλλου...

τελευταία πάμε για ουζάκι στο ναύαρχο Βοτση, ένα καφέ ουζερί ή σε αυτό που δίπλα άνοιξαν κατι πρώην εργαζόμενοί του... εκεί πρέπει να ήταν και ο pitpoulakos (είχε κολλήσει το navara sτο πεζοδρόμιο...)...

οποτε θες... το λες... λογω δουλειας ...μονο βραδακια...το γραφουμε στο φορουμ..να μαζευτουν 3=4 αλλοι...και τα λεμε.....
γενικα ειμαι μεσα...
μη διστασεις

Τα μεσιμερινα το τσιπουρο με πληρεστατο μεζε ειναι 4€ (1/2 νεροπότηρου.... και πιατο φουλ) βραδυ δεν εχω παει....
mike1962
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 363
Εγγραφή: 13 Απρ 2003, 20:44
Τοποθεσία: Tουμπα, Θεσ/νικη

Re: Συνάντηση!

Δημοσίευσηαπό NIKOLAS_L200 » 27 Μάιος 2012, 21:32

Για να δούμε πως κυλήσει η εβδομάδα, αλλώστε θέλει χρόνο για να το διαβάσουν όλοι!
Θα έλεγα για το ΣΚ αλλα αν έχω χρόνο θα πάω οδοντίατρο οποτε ζόρικα.
Κανένας αγώνας παίζει αυτην την εποχή?
www.karasavvidis.com
Καλές διαδρομές..!
Άβαταρ μέλους
NIKOLAS_L200
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1290
Εγγραφή: 07 Οκτ 2004, 02:11
Τοποθεσία: Εδεσσα,Κωνσταντία

Re: Συνάντηση!

Δημοσίευσηαπό xtrail » 29 Μάιος 2012, 10:10

Nikola ξέρω πως μαζί με τον Μιχάλη (αντε κ τον Κυρ) εισαστε από τους λίγους που μείνατε-μειναμε και διαβάζουμε. Εναλλακτική πρόταση είναι κ το ποδήλατο!!! Ο μοναχικός λύκος έχει και τρέιλορ κατάλληλο, οπότε δεν θα κουραστούμε...θα μας τα μεταφέρει ως την ταβέρνα που θα κάτσουμε!!!!
Πάντως πρέπει να κανονίσουμε έστω έναν καφέ ή τσίπουρο
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Συνάντηση!

Δημοσίευσηαπό Lonely_Wolf » 29 Μάιος 2012, 18:01

Εδώ είμαι και εγώ. Μπορώ να σας εξυπηρετήσω με το αζημίωτο φυσικά :razz: άσε που με τα ποδήλατα δεν σας πιάνει και αλκοτεστ :razz: Εδώ που τα λέμε καλύτερα να μεταφέρω ποδήλατα, παρά κότες όπως κάνει τα τελευταία χρόνια το γνωστό μπλε κοτέτσι που εμφανίζεται στο ελληνικό τρίγωνο (κοινώς string) Π.Π.Γερμανού, Π. Μελά, Μητροπόλεως :D

Για την συνάντηση μέσα είμαι 8) Αν είναι για ουζομεζέ σαν μέρος έχω να προτείνω τον ΓΛΥΛΑΝΙΣΟ στην Πυλαία, που είναι σταθερή αξία με εξαιρετική ποιότητα ψαρομεζέδων ("ποιότητα" κάτι που στις μέρες μας σπανίζει λόγω κρίσης), αν είναι για καφέ προς το Carrefour που έχει και parking
Άβαταρ μέλους
Lonely_Wolf
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 937
Εγγραφή: 01 Ιουν 2005, 10:34
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Συνάντηση!

Δημοσίευσηαπό tm » 01 Ιουν 2012, 00:24

Γεια σας ρε καλοπαιδα!!! Χαθηκαμε... Αν και τωρα με το νεο μελος στην οικογενεια σφιξανε τα πραγματα κι αλλο, θα προσπαθησω να ακολουθησω. Αν τωρα θελετε να ερθετε κατα Δραμα μερια τοτε ειμαι σιγουρα μεσα και βαζω και τα πατλακια :D
Άβαταρ μέλους
tm
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: 10 Δεκ 2005, 12:02

Re: Συνάντηση!

Δημοσίευσηαπό kyr » 01 Ιουν 2012, 14:03

Κατ' αρχάς τι είναι ¨πατλάκια, τσατ πάτες , τσακλία¨ ; :crazy:
Με τρομάζετε...

Και δεύτερον , Lonely wolf το kyrάμαξο είναι βρώμικο απο τη σκόνη επειδή κάθεται ακούνητο. Αλλά άμα τύχει και πάρει μπρός , το δικό σου λεωφορειοσίχαμα-o λευκός ελέφαντας-ο ποδηλατοκουβαλητής- θα θαφτεί μέσα στις λάσπες και στις κατσουλιές που θα πετάνε τα μάντ ελαστικά μου.
Αλλά τι λέω ...
Θα χαρείς που θα λερωθει επιτέλους και θα το βγάλεις και φωτο για να ποστάρεις μάχιμες φωτο στο ... facebook :lol:
Χρήστος Κυριακόπουλος
Άβαταρ μέλους
kyr
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 654
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2005, 14:34
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Συνάντηση!

Δημοσίευσηαπό Lonely_Wolf » 01 Ιουν 2012, 18:19

kyr έγραψε:............Και δεύτερον , Lonely wolf το kyrάμαξο είναι βρώμικο απο τη σκόνη επειδή κάθεται ακούνητο. Αλλά άμα τύχει και πάρει μπρός , το δικό σου λεωφορειοσίχαμα-o λευκός ελέφαντας-ο ποδηλατοκουβαλητής- θα θαφτεί μέσα στις λάσπες και στις κατσουλιές που θα πετάνε τα μάντ ελαστικά μου.
Αλλά τι λέω ...
Θα χαρείς που θα λερωθει επιτέλους και θα το βγάλεις και φωτο για να ποστάρεις μάχιμες φωτο στο ... facebook :lol:


:D καλό μήνα!!

η βρωμιά δεν είναι από την σκόνη αλλά από τις κουτσουλιές των περιστεριών που το έχουν κάνει στόχο μαζί με τον Δήμο Θεσ/κης. Πλέον τόσο σπάνια που το κυκλοφορείς καλό είναι όταν το παρκάρεις να το δένεις με ένα κουβάρι για να θυμάσαι που το έχεις παρκαρισμένο όταν χρειαστεί να το ξαναπάρεις. :razz: :razz: :razz: :razz:

Όσο για τα mud λάστιχα σου, έτσι που καταντήσανε από το καθισιό άνετα κάνεις ένα burn out στην Τσιμισκή, έχοντας το χέρι έξω από το παράθυρο και κρατώντας καουμπόικο καπέλο να φωνάζεις ιιιιιιιιι-χαααααα, και αν δεις τίποτα καλό να αμολήσεις το λάσο-σύρμα του εργάτη να το ζαμακώσεις :D :razz: :razz: εναλλακτικά μπορείς να τα καταργήσεις εντελώς τα λάστιχα και να το πηγαίνεις από τις γραμμές του ΟΣΕ και σε λίγα χρόνια από το ΜΕΤΡΟ :razz:
Άβαταρ μέλους
Lonely_Wolf
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 937
Εγγραφή: 01 Ιουν 2005, 10:34
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Συνάντηση!

Δημοσίευσηαπό kyr » 01 Ιουν 2012, 19:56

ΕΕΕΕΕΕ ΠΟΔΗΛΑΤΑ΄ , σήμερα έχει γυμνή ποδηλατοδρομία:
http://www.worldnakedbikeride.gr/
Μη σε δω να περνάς ¨ξεσκούφωτος¨ απο το κέντρο. :oops:
Έχω στήσει κάμερα και σε περιμένω.
:lol:
Χρήστος Κυριακόπουλος
Άβαταρ μέλους
kyr
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 654
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2005, 14:34
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Συνάντηση!

Δημοσίευσηαπό xtrail » 01 Ιουν 2012, 20:32

Επιστροφή στο θέμα μας.
1. Μπορεί να κανονιστεί ένα καφεδάκι για μια απλή συνάντηση εντός Ν. Θεσσαλονίκης
2. Πρόταση για τέλη Ιουνίου βόλτα στο Καρά Ντερε με διαμονή στο Ελατειά Hotel (2 διανυκτ.) Μην αρχίσετε για σκηνές, φωτιά, bbq μανιταριών(για κρέας ίσως κανενα βατραχάκι) κλπ παρά μόνο αν έχουμε δραχμές!!!!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Συνάντηση!

Δημοσίευσηαπό Lonely_Wolf » 02 Ιουν 2012, 09:15

kyr έγραψε:ΕΕΕΕΕΕ ΠΟΔΗΛΑΤΑ΄ , σήμερα έχει γυμνή ποδηλατοδρομία:
http://www.worldnakedbikeride.gr/
Μη σε δω να περνάς ¨ξεσκούφωτος¨ απο το κέντρο. :oops:
Έχω στήσει κάμερα και σε περιμένω.
:lol:


Καλημέρα!

:lol: :lol: :lol: δεν ξέρω τι "σκουφιά" εννοείς αλλά το μαγικό ραβδί με το απαλό άγγιγμα ποτέ δεν αποκαλύπτεται σε ξετσίπωτους ποδηλάτες :razz: παρά μονό σε ξαδέρφες 8)



xtrail έγραψε:Επιστροφή στο θέμα μας.
1. Μπορεί να κανονιστεί ένα καφεδάκι για μια απλή συνάντηση εντός Ν. Θεσσαλονίκης
2. Πρόταση για τέλη Ιουνίου βόλτα στο Καρά Ντερε με διαμονή στο Ελατειά Hotel (2 διανυκτ.) Μην αρχίσετε για σκηνές, φωτιά, bbq μανιταριών(για κρέας ίσως κανενα βατραχάκι) κλπ παρά μόνο αν έχουμε δραχμές!!!!


Για το Καρά Ντερέ αρκεί να κανονιστεί "καλή" παρέα και ακολουθώ. Όσο για το φαγητό κατάλαβα... με χόρτα θα την βγάλουμε.... ε Αλεξ ?! :haha: Ας κανονιστεί συνάντηση για καφέ να συζητηθεί το θέμα και βλέπουμε.... 8)
Αλλά επειδή το κόβω μακριά μέχρι να αποφασιστεί κάτι, προς το παρών άραγμα σε εξωτική παραλία με μπόλικα mohito και κορμιά
Άβαταρ μέλους
Lonely_Wolf
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 937
Εγγραφή: 01 Ιουν 2005, 10:34
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Συνάντηση!

Δημοσίευσηαπό nignis » 03 Ιουν 2012, 09:17

Η γνωμη μου ειναι πως το επομενο ΠΣκ μπορουμε να παμε για καφε ή ουζο καπου στην πολη.
προσωπικά μεσα στην εβδομαδα δεν προλαβαινω λόγγω της δουλειας.
Για Καρα Ντερε τέλος Ιουνίου είμαι μέσα!
Όλα είναι δρόμος...
Άβαταρ μέλους
nignis
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: 01 Οκτ 2006, 09:11
Τοποθεσία: όπου πάει το mountain bike...

Re: Συνάντηση!

Δημοσίευσηαπό eldar » 03 Ιουν 2012, 13:36

xtrail έγραψε:Επιστροφή στο θέμα μας.
1. Μπορεί να κανονιστεί ένα καφεδάκι για μια απλή συνάντηση εντός Ν. Θεσσαλονίκης
2. Πρόταση για τέλη Ιουνίου βόλτα στο Καρά Ντερε με διαμονή στο Ελατειά Hotel (2 διανυκτ.) Μην αρχίσετε για σκηνές, φωτιά, bbq μανιταριών(για κρέας ίσως κανενα βατραχάκι) κλπ παρά μόνο αν έχουμε δραχμές!!!!


Για Καρα Ντερε μεσα ειμαι!
Άβαταρ μέλους
eldar
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 515
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2005, 14:51
Τοποθεσία: Σέρρες

Re: Συνάντηση!

Δημοσίευσηαπό Lonely_Wolf » 05 Ιουν 2012, 09:16

nignis έγραψε:Η γνωμη μου ειναι πως το επομενο ΠΣκ μπορουμε να παμε για καφε ή ουζο καπου στην πολη.
προσωπικά μεσα στην εβδομαδα δεν προλαβαινω λόγγω της δουλειας.
Για Καρα Ντερε τέλος Ιουνίου είμαι μέσα!


Η συνάντηση (είτε καφέ, είτε τσίπουρο) να γίνει Παρασκευή καλύτερα γιατί σ/κ πλέον παίζει μπάνιο Χαλκιδική ;)
Άβαταρ μέλους
Lonely_Wolf
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 937
Εγγραφή: 01 Ιουν 2005, 10:34
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Συνάντηση!

Δημοσίευσηαπό vagelis » 05 Ιουν 2012, 11:53

Lonely_Wolf έγραψε:
nignis έγραψε:Η γνωμη μου ειναι πως το επομενο ΠΣκ μπορουμε να παμε για καφε ή ουζο καπου στην πολη.
προσωπικά μεσα στην εβδομαδα δεν προλαβαινω λόγγω της δουλειας.
Για Καρα Ντερε τέλος Ιουνίου είμαι μέσα!


Η συνάντηση (είτε καφέ, είτε τσίπουρο) να γίνει Παρασκευή καλύτερα γιατί σ/κ πλέον παίζει μπάνιο Χαλκιδική ;)

Τι καφε και τσιπουρο ρε,εσυ μονο για γαλατακι εισαι.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Επόμενο

Επιστροφή στο Βόρεια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 7 επισκέπτες