Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Πρόταση για ένα ακόμα παιχνίδι

Μακεδονία, Θράκη, Ήπειρος, Θεσσαλία & νησία Ιονίου

Πρόταση για ένα ακόμα παιχνίδι

Δημοσίευσηαπό xakou » 06 Δεκ 2004, 15:16

Όπως έλεγα και στους παραβρισκόμενους την Κυριακή, καλή ευκαιρία για «παιχνίδι» είναι στο Φανάρι στην Επανομή…
Ένας συνάδερφός μου είναι από κείνα τα μέρη και πηγαίνει αρκετά συχνά.
Η περιοχή όπως αναφέρω και παραπάνω, αυτό το διάστημα (κατά τα λεγόμενα του συναδέρφου μου) προσφέρετε για άφθονο παιχνίδι λάσπες, βούρκους, άμμο κ.τ.λ.
Αν θέλετε μπορούμε να κανονίσουμε για Σάββατο ή Κυριακή (όχι απαραίτητα αυτό το ΣΚ), αλλά θα πρέπει να υπάρχει 2-3 μέρες πιο μπροστά η ενημέρωση για να κανονίσω να έρθει ο «βοηθός μας»

*βοηθός = τρακτέρ γιατί διαφορετικά δεν ξεκολλάμε από εκεί (όπως που είπε)
xakou
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2004, 15:38
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Re: Πρόταση για ένα ακόμα παιχνίδι

Δημοσίευσηαπό NIKOLAS_L200 » 09 Δεκ 2004, 02:57

xakou έγραψε:Όπως έλεγα και στους παραβρισκόμενους την Κυριακή, καλή ευκαιρία για «παιχνίδι» είναι στο Φανάρι στην Επανομή…
Ένας συνάδερφός μου είναι από κείνα τα μέρη και πηγαίνει αρκετά συχνά.
Η περιοχή όπως αναφέρω και παραπάνω, αυτό το διάστημα (κατά τα λεγόμενα του συναδέρφου μου) προσφέρετε για άφθονο παιχνίδι λάσπες, βούρκους, άμμο κ.τ.λ.
Αν θέλετε μπορούμε να κανονίσουμε για Σάββατο ή Κυριακή (όχι απαραίτητα αυτό το ΣΚ), αλλά θα πρέπει να υπάρχει 2-3 μέρες πιο μπροστά η ενημέρωση για να κανονίσω να έρθει ο «βοηθός μας»

*βοηθός = τρακτέρ γιατί διαφορετικά δεν ξεκολλάμε από εκεί (όπως που είπε)


Έχω και γερανό.Να τον φέρω?!! :D
www.karasavvidis.com
Καλές διαδρομές..!
Άβαταρ μέλους
NIKOLAS_L200
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1290
Εγγραφή: 07 Οκτ 2004, 02:11
Τοποθεσία: Εδεσσα,Κωνσταντία

Δημοσίευσηαπό gc60 » 09 Δεκ 2004, 22:13

χμ... αν παρω τα ΜΤ μεχρι το Σαββατο, ειναι καλη ευκαιρια να τα δοκιμασω.... γκρρρρ... με τσιγκλιζεις τωρα.... *οχι* θα κατσω σπιτι... *οχι* θα ερθω... ΟΥΦ... ειδες τι κανεις τωρα;;; :shock: 8)
Άβαταρ μέλους
gc60
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 188
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2004, 13:15
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη


Επιστροφή στο Βόρεια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 26 επισκέπτες