Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Meeting 4/11/2004

Μακεδονία, Θράκη, Ήπειρος, Θεσσαλία & νησία Ιονίου

Meeting 4/11/2004

Δημοσίευσηαπό georgek » 03 Νοέμ 2004, 12:05

Επειδή έχουμε καιρό να βρεθούμε όλοι μαζί προτείνω συνάντηση την Πέμπτη το απόγευμα. Έτσι θα μάθουμε πλέον ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ για το τι συνέβει στον Όλυμπο την Κυριακή.
Εγώ θα κατέβω στη Θεσσαλονίκη (Ωραιόκαστρο) νωρίς το απόγευμα και μετά λέμε να πάμε για shopping therapy με το yanni. (Μην ξεχνιόμαστε, πληρωθήκαμε και έχουμε ολόκληρο 1/3...... :P )
Να εύχεσαι να είναι μακρύς ο δρόμος,
γεμάτος περιπέτειες, γεμάτος γνώσεις!!!
Άβαταρ μέλους
georgek
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 22 Μαρ 2004, 17:03
Τοποθεσία: SERRES

Δημοσίευσηαπό gmav » 03 Νοέμ 2004, 13:23

ok.
Εγώ όπως πάντα παρόν..... :D
Άβαταρ μέλους
gmav
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 492
Εγγραφή: 09 Νοέμ 2003, 21:20
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό mato » 03 Νοέμ 2004, 15:32

... Κατ' αρχάς τα σέβη μου στην παρέα...
Δυστυχώς εγώ μάλλον δεν μπορώ .... αν αλλάξει κάτι θα ειδοποιήσω.
Άβαταρ μέλους
mato
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 24 Μαρ 2004, 23:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Meeting 4/11/2004

Δημοσίευσηαπό xtrail » 03 Νοέμ 2004, 16:30

georgek έγραψε: (Μην ξεχνιόμαστε, πληρωθήκαμε και έχουμε ολόκληρο 1/3...... :P )

:cry: Τι κρίμα για εμας που δουλευουμε ως ελευθεροι επαγγελματίες και περιμενουμε να πληρωθούμε -και αν- όταν κάποιοι πάρουν τον μισθό τους ...
Έτσι θα μάθουμε πλέον ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ για το τι συνέβει στον Όλυμπο την Κυριακή.

Ολη την αλήθεια γυμνή!!!! Πάρτε ένα μικρό δείγμα.....:D
Η φωτογραφία ειναι ολόσωμη και με ζουμερό background!!!
ΕικόναΣτην συνάντηση θα είμαι φυσικά παρόν και πιθανόν και στην αγορά αν έχω χρόνο
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό yannis » 03 Νοέμ 2004, 17:15

Ενίσταμαι κύριε πρόεδρε !!

Όπως θα έχετε καταλάβει αγαπητοί μου φίλοι έχουμε να κάνουμε με έναν κοινό συκοφάντη.
Αντί να δείξει τη λυγερή κορμοστασία μου επέλεξε να δείξει την κόμη μου
με την οποία....... ο καλός θεούλης δεν με επρίκοισε.

Δείξε ρε την κορμάρα μου! Δείξε τους κοιλιακούς μου ! Και αν είσαι άντρας βάλε και τη δικιά σου δίπλα-δίπλα. Και μην τολμήσεις να βάλεις το κεφάλι σου στο σώμα του Σβαρτσενέγκερ γιατί :clubbed:

ΥΓ. Μην διανοηθείς να βάλεις το κεφάλι μου στο σώμα του georgek γιατί τότε θα είναι που θα :boxing:
Άβαταρ μέλους
yannis
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 287
Εγγραφή: 30 Δεκ 2002, 11:51
Τοποθεσία: Λιτόχωρο

Δημοσίευσηαπό yannis » 03 Νοέμ 2004, 17:25

Μιας και δε θα 'ρθει ο Μάνος προτείνω να βρεθούμε κάπου στο κέντρο.

Να πούμε στις 8:00 στο everest για να μην αρχίσουμε πάλι στο forum κανένα σίριαλ για το που και το πότε?
Άβαταρ μέλους
yannis
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 287
Εγγραφή: 30 Δεκ 2002, 11:51
Τοποθεσία: Λιτόχωρο

Δημοσίευσηαπό xtrail » 03 Νοέμ 2004, 18:10

ΟΚ απο εμένα.
Σκοπός μου πάντως δεν ήταν να δείξω μόνο την πλούσια κόμη αλλά το σύνολο. Συντομα κοντά σας :evil:
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό maverickman » 03 Νοέμ 2004, 21:54

yannis έγραψε:Ενίσταμαι κύριε πρόεδρε !!

Όπως θα έχετε καταλάβει αγαπητοί μου φίλοι έχουμε να κάνουμε με έναν κοινό συκοφάντη.
Αντί να δείξει τη λυγερή κορμοστασία μου επέλεξε να δείξει την κόμη μου
με την οποία....... ο καλός θεούλης δεν με επρίκοισε.

Δείξε ρε την κορμάρα μου! Δείξε τους κοιλιακούς μου ! Και αν είσαι άντρας βάλε και τη δικιά σου δίπλα-δίπλα. Και μην τολμήσεις να βάλεις το κεφάλι σου στο σώμα του Σβαρτσενέγκερ γιατί :clubbed:

ΥΓ. Μην διανοηθείς να βάλεις το κεφάλι μου στο σώμα του georgek γιατί τότε θα είναι που θα :boxing:

Τσ.τσ τσ.....
τελικα δεν βαζεις μυαλο...
Μετα το σοκ που επαθα τον Μαρτιο παραμονη εκλογων(οχι γιατι εχασε ο γοωργακης......) Προτεινω να κινησουμε μια διαδικασια απαγορευσης χρησης του εν λογω @#%&*^ (κοινως ΑΠΟ-συντονιστη) προγραμματων οπως photoshop.
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη

Ασχετο!!

Δημοσίευσηαπό NIKOLAS_L200 » 03 Νοέμ 2004, 22:07

Μιας και σας βρήκα όλους τους παλιούς μαζί ας μου πει κάποιος πως μπαινει η Foto κάτω απο το όνομα γιατί εχουν σπάσει τα νεύρα μου,μια εβδομαδα πολεμάω!!!

Αναρωτιέμαι.Αν συναντηθείτε ολοι μαζί για ψώνια τι θα αγοράσετε,μαχαιρια?
Άβαταρ μέλους
NIKOLAS_L200
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1290
Εγγραφή: 07 Οκτ 2004, 02:11
Τοποθεσία: Εδεσσα,Κωνσταντία

Δημοσίευσηαπό georgek » 03 Νοέμ 2004, 22:55

Απαγορεύω ρητώς και κατηγορηματικώς τη χρήση του καλογυμνασμένου μου κορμιού ως βάση για την τοποθέτηση άλλου καφαλιού!. Αυτό μας έλειπε τώρα, να ξοδεύω τόσες ώρες στα γυμναστήρια γυμνάζοντας τους κοιλιακούς μου και να τους καρπώνεται άλλος!! :evil: :evil:

Κύριε αποσυντονιστή το είπες και μόνος σου, εσείς οι επιχειρηματίες και ελεύθεροι επαγγελματίες και εμείς οι μισθωτοί. Δηλαδή κλαίνε οι χήρες κλαίνε και οι παντρεμένες :lol: :lol: :lol:
Αν μιλάτε εσείς για τρίτα μισθών τι να πούμε και εμείς που ανήκουμε στην ταπεινή τάξη των μισθωτών :( :( και συνταξιούχων :( :(
Μα δεν βλέπεις καθόλου ειδήσεις? :dontknow:

Φίλε Νικόλα. Για την φωτογραφία απλά πας στο προφίλ (στο επάνω μέρος της οθόνης δίπλα στις ομάδες χρηστών) και κάτω κάτω έχει οδηγίες για την τοποθέτηση avatar( έτσι λέγεται η εικόνα κάτω από το όνομα).
Όσο για τα ψώνια, τα μαχαίρια τα αγοράσαμε το καλοκαίρι. :lol: :lol:
Να εύχεσαι να είναι μακρύς ο δρόμος,
γεμάτος περιπέτειες, γεμάτος γνώσεις!!!
Άβαταρ μέλους
georgek
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 22 Μαρ 2004, 17:03
Τοποθεσία: SERRES

Re: Ασχετο!!

Δημοσίευσηαπό maverickman » 04 Νοέμ 2004, 06:47

NIKOLAS_L200 έγραψε:Μιας και σας βρήκα όλους τους παλιούς μαζί ας μου πει κάποιος πως μπαινει η Foto κάτω απο το όνομα γιατί εχουν σπάσει τα νεύρα μου,μια εβδομαδα πολεμάω!!!

Αναρωτιέμαι.Αν συναντηθείτε ολοι μαζί για ψώνια τι θα αγοράσετε,μαχαιρια?


Μαχαιρια ? ΜΑ αυτα αφηνουν τα ιχνη τους.Αυτο που χρειαζομαστε για εξαφανησουμε τον αποσυντονιστη ειναι ατομικη βομβα.Δεν αφηνει τιποτε πισω της... :twisted:

Αντε φευγω για δουλεια τωρα γιατι με περιμενει και το δικο μου 1/3.

Και κατι τελευταιο.Ο χορτιατης σημερα δεν εχει απλα σκουφι στην κορυφη του αλλα ολοκληρο σομπρερο!!!!!!!!!!!!
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη

Δημοσίευσηαπό xtrail » 04 Νοέμ 2004, 07:54

Ποσο χαίρομαι όταν νιώθω την αγάπη όλων των μελών του φορουμ να με περιβάλλει!!!! Για κάτι τέτοιες στιγμές αξίζει να ζεις...

Γιώργο να υποθέσω πως ανήκεις στους συνταξιούχους?? :D :D :D Αλλο όμως ελευθερος επαγγελματίας και άλλο επιχειρηματίας. Εγώ κι ο Μάνος είμαστε δυο ταπεινοί αρχιτέκτονες!!

Νικο η φωτο πρέπει να είναι μικρών διαστάσεων και μεγεθους αρχείου για να μπει. Τα λέει νομίζω εκεί που σου είπε ο Γιώργος.
Μπορεί να σου φαίνεται ότι μαχαιρονόμαστε -?- αλλά κατα βάθος είμαστε πολύ αγαπημένοι και σε κάθε εκδρομή περνάμε πολύ ωραία. Αντε παιδιά να ετοιμάζεστε για βολτα κατα Αριδαία για να γνωρίσουμε και τον Νικο από κοντά.

maverickman έγραψε:Μετα το σοκ που επαθα τον Μαρτιο
Μετά από αυτό γίναμε κολλητοι φίλοι!!!
Ανεβάζω μερικές φωτο από Ολυμπο
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό gmav » 04 Νοέμ 2004, 11:38

yannis έγραψε:Να πούμε στις 8:00 στο everest


μετά την εμπειρία μου στον Ολυμπο, θα πρέπει να προετοιμαστώ καλά για το everest :D

οκ για την ώρα, αλλά που κοντά εννοείτε? ποιο everest?
Άβαταρ μέλους
gmav
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 492
Εγγραφή: 09 Νοέμ 2003, 21:20
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό maverickman » 04 Νοέμ 2004, 12:46

xtrail έγραψε:
maverickman έγραψε:Μετα το σοκ που επαθα τον Μαρτιο
Μετά από αυτό γίναμε κολλητοι φίλοι!!!


μην παιρνεις θαρρος εσυ!ΝΑ ξερεις οτι κοιμαμαι παντα με το "ενα ματι ανοιχτο" :phear:
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη

Δημοσίευσηαπό maverickman » 04 Νοέμ 2004, 12:55

Για την συναντηση θα προσπαθησω να κατεβω μιας και θα ειμαι εκτοσ θεσσαλονικησ απο το μεσημερι και μετα θα παρω τηλ (gmav :lol: ) για να μαθω εαν το everest ειναι αυτο γωνια τσιμισκη και βογατσικου η πανω στο nepal.... :shock:
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη

Επόμενο

Επιστροφή στο Βόρεια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 3 επισκέπτες