Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

OME-Συνάντηση 8 ή 9 Ιουνίου

Μακεδονία, Θράκη, Ήπειρος, Θεσσαλία & νησία Ιονίου

Δημοσίευσηαπό gc60 » 07 Ιουν 2005, 10:24

jstalikas έγραψε:
xtrail έγραψε:
εχασα επεισοδια... πρωην συντονιστης;;;;; μπα;;;; τερμα το γλυψιμο δηλαδη;;;
Πρόσεχε τι λες....γιατί θα πω με τι αυτοκίνητο ήρθες στην προηγούμενη συνάντηση :evil: :evil:


Στα meeting για καφέ λέει και σε σας ότι πονάει η μέση του και για αυτό ερχεται με εκείνο το "πολυμορφικό" ?


χα... καλαααααααααααααααα :lol:
Άβαταρ μέλους
gc60
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 188
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2004, 13:15
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό gc60 » 07 Ιουν 2005, 10:33

οκ παιδες... αφου με εκτιματε τοσο... τα λεμε αυριο κατα της 18:00 με 18:30? Στο μαιαμι, ή καπου αλλου... θα ερθω με αγριες διαθεσεις.. θα πεσει πολυ θαψιμο... αφου τα θελετε... καλα... θα σας στρωσω εγω! :lol: :lol:
Και για να μην εχετε αποριες και κρυφογελακια, ΠαλιοΠιστευετεΟτιΕχετεΤζιπ_Σουβαδες, μαθετε λοιπον... οτι ειχα καμουφλαρει το ματριξ... ηταν ενα LC...ναι... ψεματα εγω *δεν* λεω... μαρτυς μου ο jstalikas... ναι... (φτου φτου...) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

cu 2morrow jim_beams... :lol:
Άβαταρ μέλους
gc60
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 188
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2004, 13:15
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό xtrail » 07 Ιουν 2005, 16:58

Λοιπόν αύριο 18 με 18.30 στην περιοχή του Μαιάμιου!!! και όπως είπε κι ο Μάνος υπάρχει και ακόμα ένα μαγαζάκι λίγο παραπάνω σαν εναλλακτική αντί του JOY που βρισκόμαστε συνήθως, με πάρκινγκ πάλι κάτω στην παραλία.
Ειπε κι ο Γιάννης πως πιθανόν να είναι εδώ. Ελπίζω να μαζευτούμε αρκετοί αυτή την φορά
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Βόρεια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 5 επισκέπτες