Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ?????????????????????????????

Η μαμά τους ήταν μοτοσικλέτα, ο μπαμπάς τους αυτοκίνητο και τα βάφτισε τρελός παπάς !!!!

ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ?????????????????????????????

Δημοσίευσηαπό johndrama » 01 Σεπ 2008, 19:02

Χαιρετω το φορουμ και τα μελη του .Ειμαι νεος στο χωρο του φορουμ και εχω μια απορια μπορει καποιος να με βοηθησει???
Τις προαλλες με σταματησε ενας ζητας και απαντοντας στην ερωτηση του γιατι δε φοραω κρανος <ετυχε να μη φοραω> του ειπα δε το ηξερα <και καλα οτι επρεπε να φοραω>τοτε αυτος αρχισε να ψαχνει ενα βιβλιαρακι που ειχε για να μου το δειξει.Τελικα δε βρηκε τιποτα .
ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΟΥΡΟΥΝΑ-ΚΡΑΝΟΣ
Γνωριζει κανεις?????
Ευχαριστω εκ των προτερων.
Άβαταρ μέλους
johndrama
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: 31 Αύγ 2008, 02:25
Τοποθεσία: N.Δραμας

ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ?????????????????????????????

Δημοσίευσηαπό xontros » 01 Σεπ 2008, 23:05

Οτιδήποτε έχει πινακίδες μηχανής και δεν έχει μπάρες από πάνω (τοξύλιο ασφαλείας νομίζω το λέει ο ΚΟΚ) θέλει κράνος, δηλαδή μόνο τα μπάγκι δεν μπορούν να γράψουν. Εκτός από αυτό, καλό θα είναι να το προστατεύεις αν σου χρειάζεται :-)
<i>Brizola Raiders Adventure Team</i>
Άβαταρ μέλους
xontros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1343
Εγγραφή: 28 Ιαν 2003, 00:54

Δημοσίευσηαπό alyor314 » 02 Σεπ 2008, 13:24

Καταρχην το κρανος οπως κ την ζωνη την φοραμε για το δικο μας καλο,συμφωνω απολυτα με τον φιλο μας τον χοντρο.περα απο αυτα ομως εχω φιλο τροχομπατσο που μου ειπε οτι δεν υπαρχει σαφης νομος για τα γουρουνακια κ οτι αν σου κοψουν κληση κ πας δικαστηριο αθωονεσαι.εγω δεν το ρισκαρω ουτε για το κεφαλακι μου ουτε κ για το προστημο.......
Άβαταρ μέλους
alyor314
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 16 Απρ 2008, 13:29
Τοποθεσία: ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό johndrama » 07 Σεπ 2008, 21:23

Δε το συζηταμε πως το κρανος ειναι απαραιτητο τοσο εντος οσο και εκτος απλα για το νομικο θεμα ειχα απορια .
Ευχαριστω..
Άβαταρ μέλους
johndrama
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: 31 Αύγ 2008, 02:25
Τοποθεσία: N.Δραμας


Επιστροφή στο Quads

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 3 επισκέπτες