Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

SYM QUADRAIDER 600 4X4

Η μαμά τους ήταν μοτοσικλέτα, ο μπαμπάς τους αυτοκίνητο και τα βάφτισε τρελός παπάς !!!!

Re: SYM QUADRAIDER 600 4X4

Δημοσίευσηαπό daimler » 13 Νοέμ 2008, 19:37

Άβαταρ μέλους
daimler
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 21 Αύγ 2008, 20:22
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Re: SYM QUADRAIDER 600 4X4

Δημοσίευσηαπό giourgas » 15 Νοέμ 2008, 20:56

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟ ΜΗΛΟ. ΕΧΩ ΤΟ QUADRAIDER 600 2 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ, ΤΟ ΕΧΩ ΞΕΚΟΛΙΑΣΕΙ, ΠΡΙΝ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟΥ SERVICE. ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡA: ΤΡΥΠΑ ΣΤΗΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΤΑΠΑ ΤΗΣ ΒΕΝΖΙΝΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΖΟΖΒΙΝΕΙ. ΑΛΛΑΓΗ ΤΑ ΥΓΡΑ ΤΟΥ ΨΥΓΕΙΟΥ ΤΟΥ ΜΕ PARAFLU. TA ΕΒΡΑΖΕ. ΒΑΨΙΜΟ ΟΛΟ ΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΜΕ SACICOT ME ΠΙΝΕΛΑΚΙ ΚΑΙ ΔΥΟ ΧΕΡΙΑ ΚΕΡΙ ΣΕ ΣΠΡΕΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΚΟΥΡΙΑ.
ΤΟΥ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΕΡΓΑΤΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ. ΣΚΑΡΦΑΛΩΝΕΙ ΠΑΝΤΟΥ. 60EURO TO ΠΡΩΤΟ SERVICE. ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΠΑΡΑΓΚΕΙΛΑ ΦΙΛΤΡΑ, ΜΠΟΥΖΙ, ΤΑΚΑΚΙΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ, ΟΛΑ ΜΕ ΣΦΡΑΓΙΔΑ SYM STA ΚΟΥΤΙΑ ΤΟΥΣ. ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟ YMC 500L ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ. ΦΕΝΕΤΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΟΤΕΡΟ ΤΟ SYM KAI ME ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΝΤΟΙΠΡΩΣΩΠΟΙΑ.
LIVE FAST, DIE YOUNG...
Άβαταρ μέλους
giourgas
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2008, 20:38
Τοποθεσία: ΜΗΛΟΣ ΚΥΚΛΑΔΕΣ

Re: SYM QUADRAIDER 600 4X4

Δημοσίευσηαπό daimler » 15 Νοέμ 2008, 21:05

giourgas έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟ ΜΗΛΟ. ΕΧΩ ΤΟ QUADRAIDER 600 2 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ, ΤΟ ΕΧΩ ΞΕΚΟΛΙΑΣΕΙ, ΠΡΙΝ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟΥ SERVICE. ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡA: ΤΡΥΠΑ ΣΤΗΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΤΑΠΑ ΤΗΣ ΒΕΝΖΙΝΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΖΟΖΒΙΝΕΙ. ΑΛΛΑΓΗ ΤΑ ΥΓΡΑ ΤΟΥ ΨΥΓΕΙΟΥ ΤΟΥ ΜΕ PARAFLU. TA ΕΒΡΑΖΕ. ΒΑΨΙΜΟ ΟΛΟ ΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΜΕ SACICOT ME ΠΙΝΕΛΑΚΙ ΚΑΙ ΔΥΟ ΧΕΡΙΑ ΚΕΡΙ ΣΕ ΣΠΡΕΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΚΟΥΡΙΑ.
ΤΟΥ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΕΡΓΑΤΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ. ΣΚΑΡΦΑΛΩΝΕΙ ΠΑΝΤΟΥ. 60EURO TO ΠΡΩΤΟ SERVICE. ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΠΑΡΑΓΚΕΙΛΑ ΦΙΛΤΡΑ, ΜΠΟΥΖΙ, ΤΑΚΑΚΙΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ, ΟΛΑ ΜΕ ΣΦΡΑΓΙΔΑ SYM STA ΚΟΥΤΙΑ ΤΟΥΣ. ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟ YMC 500L ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ. ΦΕΝΕΤΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΟΤΕΡΟ ΤΟ SYM KAI ME ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΝΤΟΙΠΡΩΣΩΠΟΙΑ.
Φιλε για τον εργατη εκανες πατεντα δικια σου η βρηκες κατι στην αγορα?Εχω αγορασει εναν εργατη απο ΕΒΑΥ και δεν χοραει,οποτε θα πρεπει να κανω κατι σαν βαση πιστευω εκτος αν εχεις καποια καλυτερη ιδεα.
Άβαταρ μέλους
daimler
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 21 Αύγ 2008, 20:22
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Re: SYM QUADRAIDER 600 4X4

Δημοσίευσηαπό giourgas » 15 Νοέμ 2008, 21:32

ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΦΩΤΟ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ. ΣΤΟΝ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΗΡΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΚΑΓΚΕΛΟ ΣΤΡΟΓΚΥΛΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΕ 2 ΒΙΔΕΣ. ΕΚΕΙ ΕΒΑΛΑ ΜΙΑ ΑΝΟΞΟΙΔΩΤΗ ΛΑΜΑ ΑΝΤΙ ΑΥΤΟΥ ΚΑΙ ΚΟΛΗΣΑ ΕΠΑΝΩ ΤΗΣ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΛΑΜΑΡΙΝΑ ΜΕ ΕΝΑ 1500 ΕΡΓΑΤΗ. ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΧΩΡΟ ΠΙΟ ΧΑΜΗΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ YMC ΠΟΥ ΕΧΩ, ΓΙΑΤΙ ΤΡΩΕΙ ΝΕΡΑ ΚΑΙ ΛΑΣΠΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΠΙΑΤΟ. ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΦΩΤΟ ΝΑ ΔΕΙΣ
LIVE FAST, DIE YOUNG...
Άβαταρ μέλους
giourgas
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2008, 20:38
Τοποθεσία: ΜΗΛΟΣ ΚΥΚΛΑΔΕΣ

Re: SYM QUADRAIDER 600 4X4

Δημοσίευσηαπό leotzian » 16 Νοέμ 2008, 12:05

giourgas έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟ ΜΗΛΟ. ΕΧΩ ΤΟ QUADRAIDER 600 2 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ, ΤΟ ΕΧΩ ΞΕΚΟΛΙΑΣΕΙ, ΠΡΙΝ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟΥ SERVICE. ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡA: ΤΡΥΠΑ ΣΤΗΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΤΑΠΑ ΤΗΣ ΒΕΝΖΙΝΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΖΟΖΒΙΝΕΙ. ΑΛΛΑΓΗ ΤΑ ΥΓΡΑ ΤΟΥ ΨΥΓΕΙΟΥ ΤΟΥ ΜΕ PARAFLU. TA ΕΒΡΑΖΕ. ΒΑΨΙΜΟ ΟΛΟ ΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΜΕ SACICOT ME ΠΙΝΕΛΑΚΙ ΚΑΙ ΔΥΟ ΧΕΡΙΑ ΚΕΡΙ ΣΕ ΣΠΡΕΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΚΟΥΡΙΑ.
ΤΟΥ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΕΡΓΑΤΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ. ΣΚΑΡΦΑΛΩΝΕΙ ΠΑΝΤΟΥ. 60EURO TO ΠΡΩΤΟ SERVICE. ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΠΑΡΑΓΚΕΙΛΑ ΦΙΛΤΡΑ, ΜΠΟΥΖΙ, ΤΑΚΑΚΙΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ, ΟΛΑ ΜΕ ΣΦΡΑΓΙΔΑ SYM STA ΚΟΥΤΙΑ ΤΟΥΣ. ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟ YMC 500L ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ. ΦΕΝΕΤΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΟΤΕΡΟ ΤΟ SYM KAI ME ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΝΤΟΙΠΡΩΣΩΠΟΙΑ.


Φιλε μου γειά
Εχω μπερδευτεί στο τι να πάρω
Εχω ενα AEON OVERLAND 180
Ελεγα για YMC 500L αλλά εκανα πίσω για βλάβες που αναφέρονται
Τωρα λέω KYMCO MXU400 η το SYM 600

Επειδη το θέλω για 2 ατομα και ειμαστε λίγο πληθωρικοί
το 500L εχει πολύ μεγαλη σέλλα το SYM?

Σε παρακαλώ παρα πολύ αν θες μετρησε μου την σέλλα των YMC και SYM
μηκος πλάτος να δω τι γίνεται

Εσυ λές το SYM θα ητανε καλύτερη επιλογη για μένα απο το KYMCO
O Γκορκόλης φερνει καλά πράγματα οπως τα modenas τις λες για το SYM
Άβαταρ μέλους
leotzian
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: 06 Οκτ 2007, 16:51
Τοποθεσία: Βάμος,Χανιά ,Κρήτη

SYM QUADRAIDER 600 4X4

Δημοσίευσηαπό zacharo » 18 Νοέμ 2008, 23:17

ΠΑΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΔΙΟΤΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΣΟΒΑΡΟ ΑΤΥΧΗΜΑ
ΜΕ ΔΙΑΜΠΕΡΕΣ ΤΡΑΥΜΑ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΠΟΔΙ. ΜΟΛΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΒΓΕΙΚΑ
ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ
ΜΕΤΑ ΑΠΟ 8 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ.
Άβαταρ μέλους
zacharo
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 19 Οκτ 2008, 21:01
Τοποθεσία: ΖΑΧΑΡΩ - ΗΛΕΙΑΣ

SYM QUADRAIDER 600 4X4

Δημοσίευσηαπό daimler » 19 Νοέμ 2008, 20:07

Περαστικα Φιλε.
Άβαταρ μέλους
daimler
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 21 Αύγ 2008, 20:22
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

SYM QUADRAIDER 600 4X4

Δημοσίευσηαπό giourgas » 23 Νοέμ 2008, 21:09

παιδια πωσ περναω φωτο εδο μεσα?
LIVE FAST, DIE YOUNG...
Άβαταρ μέλους
giourgas
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2008, 20:38
Τοποθεσία: ΜΗΛΟΣ ΚΥΚΛΑΔΕΣ

Re: SYM QUADRAIDER 600 4X4

Δημοσίευσηαπό leotzian » 25 Νοέμ 2008, 18:31

giourgas έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟ ΜΗΛΟ. ΕΧΩ ΤΟ QUADRAIDER 600 2 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ, ΤΟ ΕΧΩ ΞΕΚΟΛΙΑΣΕΙ, ΠΡΙΝ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟΥ SERVICE. ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡA: ΤΡΥΠΑ ΣΤΗΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΤΑΠΑ ΤΗΣ ΒΕΝΖΙΝΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΖΟΖΒΙΝΕΙ. ΑΛΛΑΓΗ ΤΑ ΥΓΡΑ ΤΟΥ ΨΥΓΕΙΟΥ ΤΟΥ ΜΕ PARAFLU. TA ΕΒΡΑΖΕ. ΒΑΨΙΜΟ ΟΛΟ ΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΜΕ SACICOT ME ΠΙΝΕΛΑΚΙ ΚΑΙ ΔΥΟ ΧΕΡΙΑ ΚΕΡΙ ΣΕ ΣΠΡΕΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΚΟΥΡΙΑ.
ΤΟΥ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΕΡΓΑΤΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ. ΣΚΑΡΦΑΛΩΝΕΙ ΠΑΝΤΟΥ. 60EURO TO ΠΡΩΤΟ SERVICE. ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΠΑΡΑΓΚΕΙΛΑ ΦΙΛΤΡΑ, ΜΠΟΥΖΙ, ΤΑΚΑΚΙΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ, ΟΛΑ ΜΕ ΣΦΡΑΓΙΔΑ SYM STA ΚΟΥΤΙΑ ΤΟΥΣ. ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟ YMC 500L ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ. ΦΕΝΕΤΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΟΤΕΡΟ ΤΟ SYM KAI ME ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΝΤΟΙΠΡΩΣΩΠΟΙΑ.



Φίλε μου, μου λες ακριβώς χιλιοστά τρυπας και που ακριβως την εκανες ( δώσε τίποτε λεπτομέρειες
Και κάτι αλλο λένε οτι και καποια καλώδια απο κάτω θέλουνε καλύτερη προστασία αν μπει το γουρούνι στο νερο πολύ.
Εχεις παρατηρησει τίποτε γι αυτό?
Άβαταρ μέλους
leotzian
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: 06 Οκτ 2007, 16:51
Τοποθεσία: Βάμος,Χανιά ,Κρήτη

Re: SYM QUADRAIDER 600 4X4

Δημοσίευσηαπό giourgas » 27 Νοέμ 2008, 23:21

φωτογραφιες πως περναω εδω μεσα ρε παιδια? θελω να στειλω με τον εργατη το SYM.
Δεν τρυπας πουθενα το γουρουνι, μονο την σωληνα του μποστινου προφυλακτηρα βγαζεις και φτειαχνεις εκει μια λαμα με 2 τρυπες 9MM στις ακρες. Την προηγουμενη κυριακη το παρακανα. Του εβαλα το slide που το ανοιγει και το γουρουνι εχει τρελαθει...με τιμορισε με 2 καπακια. ανταλακτικα υπαρχουν τα παντα !!! Εσπασε το τζαμακι απο κοντερ (114 ευρω κομπλε ολο το κοντερ το δινει ο Γκοργκολης), βασεις φρενου,καθρευτες, τιμονι, μπροστινη σχαρα 90ευρω και απο γρατζουνιες καργα... παρολα αυτα με την πρωτη μιζια πηρε και με γυρισε σπιτι χωρις προβλημα. Για τα καλωδια δεν εχω παρει γραμμη τιποτα γιατι παιζω συνηθως σε τραιλ στεγνα κοματια με κοτρονια.
LIVE FAST, DIE YOUNG...
Άβαταρ μέλους
giourgas
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2008, 20:38
Τοποθεσία: ΜΗΛΟΣ ΚΥΚΛΑΔΕΣ

Re: SYM QUADRAIDER 600 4X4

Δημοσίευσηαπό superspy » 27 Νοέμ 2008, 23:54

giourgas έγραψε:φωτογραφιες πως περναω εδω μεσα ρε παιδια?


Ρίξε μια ματιά εδώ: http://www.off-road.gr/PNphpBB2-viewtopic-t-2157.html
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό leotzian » 28 Νοέμ 2008, 00:37

Φιλε giourgas οταν ειπα για τρύπα ενοουσα για την ταπα της βενζινης, που ακριβως τρυπας και ποσα χιλιοστα τρυπας για να μην σβήνει
Άβαταρ μέλους
leotzian
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: 06 Οκτ 2007, 16:51
Τοποθεσία: Βάμος,Χανιά ,Κρήτη

Δημοσίευσηαπό leotzian » 28 Νοέμ 2008, 00:41

Και τo slide που λες που ακριβώς ειναι?
Ποσο πήγαινες τελικα και επεσες? τουμπάρει ευκολα?
Άβαταρ μέλους
leotzian
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: 06 Οκτ 2007, 16:51
Τοποθεσία: Βάμος,Χανιά ,Κρήτη

SYM QUADRAIDER 600 4X4

Δημοσίευσηαπό zacharo » 28 Νοέμ 2008, 09:25

ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΣΚΟΤΩΝΕΙ. ΘΕΛΕΙ ΛΙΓΟ ΠΡΟΣΟΧΗ ΓΙΑΤΙ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ
ΔΥΝΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΣΛΑΙΤ. ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ
ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.
Άβαταρ μέλους
zacharo
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 19 Οκτ 2008, 21:01
Τοποθεσία: ΖΑΧΑΡΩ - ΗΛΕΙΑΣ

Δημοσίευσηαπό leotzian » 03 Δεκ 2008, 19:01

Γιά σας παιδιά
Βοηθήστε λιγάκι που ειναι το slide να το βγάλω και τι ακριβως τρυπες και ποσα χιλιοστα θελει η ταπα της βενζίνης?


HELP
Άβαταρ μέλους
leotzian
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: 06 Οκτ 2007, 16:51
Τοποθεσία: Βάμος,Χανιά ,Κρήτη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Quads

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 15 επισκέπτες