Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Μασάει το masai ή απλά το βουτάει το παξιμάδι ?

Η μαμά τους ήταν μοτοσικλέτα, ο μπαμπάς τους αυτοκίνητο και τα βάφτισε τρελός παπάς !!!!

Μασάει το masai ή απλά το βουτάει το παξιμάδι ?

Δημοσίευσηαπό thanos_oith » 14 Μαρ 2008, 09:50

Ψαχνοντας την αγορά για ATV, βρήκα ότι η ΤΕΟΜΟΜΟ έχει στην γκάμα της τα MASAI και μάλιστα σε πολύ καλές τιμές. Το Α-450 (με τιμές του 2007) έκανε 5490€. Υπάρχει κάποιος που να έχει ή να ξέρει για την συγκεκριμένη μάρκα την ποιότητα κατασκευής και το after sale της ΤΕΟΜΟΤΟ; Από KAWASAKI δεν γνωρίζω τίποτα....
Άβαταρ μέλους
thanos_oith
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: 12 Μαρ 2008, 12:51

Μασάει το masai ή απλά το βουτάει το παξιμάδι ?

Δημοσίευσηαπό thanos_oith » 14 Μαρ 2008, 11:12

Εχω νεότερα από την ΤΕΟΜΟΤΟ. Τους πήρα τηλέφωνο και δεν έχουν ούτε το μοντέλο των 450cc, αλλά ούτε και το μοντέλο των 300cc. Είναι στην ίδια λογική με την εταιρία YMC,(η εταιρία είναι στο Βέλγιο, και τα μηχανάκια φτάχνονται στην Taiwan, δεν έχουν ιδέα για το πότε θα φέρουν ξανά τα συγκεκριμένα atv, ο πωλητής ήταν βαριεστημένος (μάλλον δεν είχε πιεί πρωινό καφέ), η τιμή είναι ποιό ακριβή, 5800€ (το μόνο που είπε με αποφασιστικότητα). Τέλος, μάλλον το βουτάει το παξιμάδι ή αλλιώς, το τρίβει το πιπέρι.... το masai...
Άβαταρ μέλους
thanos_oith
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: 12 Μαρ 2008, 12:51

Δημοσίευσηαπό SuperBeetle » 17 Μαρ 2008, 10:08

Φίλε Θάνο καλημέρα,

Για τα συγκεκριμένα μοντέλα της MASAI δεν έχω γνώμη. Εδώ και 3 περίπου χρόνια είμαι κάτοχος του μικρού L-150 για το οποίο αυτό που μπορώ να πώ είναι πως αξιοπιστία είναι σούπερ. Για μηχανικά/ηλεκτρικά προβλήματα ούτε λόγος. Από τους κραδασμούς το μόνο που έχω αντιμετωπίσει είναι να σπάσει η βάση της κόρνας. Όσο για την αντιπροσωπεία που αναφέρεις, κανά 2 φορές που τους χρειάστηκα ήταν πρόθυμοι να βοηθήσουν (όπως και το καναν). Kawasaki είναι οπότε μάλλον έπεσες στον "ιδιότροπο" πωλητή ή όπως είπες μάλλον δεν είχε πιεί ακόμα καφέ!
Growing old is mandatory
Growing up is optional
Άβαταρ μέλους
SuperBeetle
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 245
Εγγραφή: 15 Ιούλ 2005, 17:28
Τοποθεσία: Α. Πετραλωνα


Επιστροφή στο Quads

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 27 επισκέπτες

cron