Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

YMC Club

Η μαμά τους ήταν μοτοσικλέτα, ο μπαμπάς τους αυτοκίνητο και τα βάφτισε τρελός παπάς !!!!

Δημοσίευσηαπό kfx » 06 Οκτ 2007, 14:50

Ρε εγω τοσο καιρο νομιζα οτι κανατε πλακα για την αντικατασταση, δηλαδη αν εχεις εξατμιση, φιλτρα, αυτοκολλητα, αποστατες και ενα καρο πραγματα τι κανουν στα βγαζουν και σου λενε περιμενετε να σας τα βαλουμε στο καινουργιο, καλοριζικο ή μηπως δεν υπαρχουν τετοια αχρηστα αξεσουαρ και δεν προβληματιζεστε? Η αμα δεν εχει το χρωμα που εχεις στο δινουν κανα δυο βδομαδες και μετα πας και παιρνεις αυτο που θες?
Άβαταρ μέλους
kfx
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: 12 Μάιος 2005, 18:30
Τοποθεσία: αθηνα

Δημοσίευσηαπό 53mm » 09 Οκτ 2007, 15:00

geia sta paidia.molis diavasa me poli prosoxi oles tis apopsis pou exoun grafti.edo kai kero eimai kai ego katoxos mias 500 4x4 YMC kia ayto to kalokairi ekana para pola km me sinodia kai ena iaponiko atv.To atv den me prodose poythena kai opou pigena isa isa rotagane gia to atv.se epomenes sizitisis gia poloys tha poy tha exoyn apories tha tous stelno kai poles fotografies gia apantisis.klispera kai tha ta leme sixna....
Άβαταρ μέλους
53mm
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 08 Οκτ 2007, 10:24
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό Dekka_Motors » 09 Οκτ 2007, 15:35

το προβλημα τους ειναι κα8αρα οπvw ειχαν και ολοι oi idiokthtew με zoyntap bmw και φλωρετες και σκασαν μυτη τα τοτε γιαπονεζικα αγνώστου ποιότητας καπια στιγμη που θα δικαιοθούμε και μεις οι πτωχοι
εδω 8α ειμαστε παλι :))
Άβαταρ μέλους
Dekka_Motors
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: 20 Σεπ 2007, 10:37
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευσηαπό blaster33 » 09 Οκτ 2007, 16:57

53mm έγραψε:geia sta paidia.molis diavasa me poli prosoxi oles tis apopsis pou exoun grafti.edo kai kero eimai kai ego katoxos mias 500 4x4 YMC kia ayto to kalokairi ekana para pola km me sinodia kai ena iaponiko atv.To atv den me prodose poythena kai opou pigena isa isa rotagane gia to atv.se epomenes sizitisis gia poloys tha poy tha exoyn apories tha tous stelno kai poles fotografies gia apantisis.klispera kai tha ta leme sixna....


Γεια σου φιλε καλως ηρθες στην ομορφη παρεα μας κανε μια βολτα και απο το who is who να γνωριστουμε καλυτερα και δωσε φωτο στο λαο!!!!
Εγω πηγαινα κανονικα ο αλλος ηθελε να ξεφορτωσει τα μπαζα

vakis
Άβαταρ μέλους
blaster33
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 405
Εγγραφή: 13 Ιουν 2005, 10:18
Τοποθεσία: melissia

Δημοσίευσηαπό blaster33 » 09 Οκτ 2007, 17:19

m38a12005 έγραψε:Φιλια να προσεχεις και εσυ και αλλη φορα να απαντας πιο γρηγορα :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted::salute: :salute: sir :!: :!:
Αν καποιον από εσας ο δρομος σας φερει ΔΕΛΦΟΥΣ Αντωνης με μαυρη γουρουνα, για :coffee2: και ότι άλλο γουσταρει :occasion5:

[/quote]


Αμα κερνας να ερθουμε :lol: :lol: :lol: :lol:
Τελευταία επεξεργασία από blaster33 και 09 Οκτ 2007, 17:28, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Εγω πηγαινα κανονικα ο αλλος ηθελε να ξεφορτωσει τα μπαζα

vakis
Άβαταρ μέλους
blaster33
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 405
Εγγραφή: 13 Ιουν 2005, 10:18
Τοποθεσία: melissia

Δημοσίευσηαπό m38a12005 » 09 Οκτ 2007, 17:28

blaster33 έγραψε:
m38a12005 έγραψε:Φιλια να προσεχεις και εσυ και αλλη φορα να απαντας πιο γρηγορα :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

:salute: :salute: sir :!: :!:
Αν καποιον από εσας ο δρομος σας φερει ΔΕΛΦΟΥΣ Αντωνης με μαυρη γουρουνα, για :coffee2: και ότι άλλο γουσταρει :occasion5:


Αμα κερνας να ερθουμε :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
ΜΑ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΕΡΝΑΩ :( :( :( :(
FOLLOW THE LEADER
Άβαταρ μέλους
m38a12005
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 08 Αύγ 2005, 23:02
Τοποθεσία: ΔΕΛΦΟΥΣ

Δημοσίευσηαπό YiannisM » 09 Οκτ 2007, 20:08

m38a12005 έγραψε:
blaster33 έγραψε:
m38a12005 έγραψε:Φιλια να προσεχεις και εσυ και αλλη φορα να απαντας πιο γρηγορα :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

:salute: :salute: sir :!: :!:
Αν καποιον από εσας ο δρομος σας φερει ΔΕΛΦΟΥΣ Αντωνης με μαυρη γουρουνα, για :coffee2: και ότι άλλο γουσταρει :occasion5:


Αμα κερνας να ερθουμε :lol: :lol: :lol: :lol:

ΜΑ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΕΡΝΑΩ :( :( :( :([/quote]




Αν είναι μια μαύρη που ήταν γύρω στα τέλη Μαρτίου παρκαρισμένη στην είσοδο των Δελφών απο Γαλαξείδι, τότε ο Μ38α1 κερνάει καφέ και ποτάκια σε μαγαζί με ωραία θέα :wink:
www.quads.gr
Άβαταρ μέλους
YiannisM
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2003, 20:27
Τοποθεσία: Ζωγράφου, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό m38a12005 » 10 Οκτ 2007, 10:41

Καλημερα φιλε μου YiannisM αυτή που είναι στο ASTRA CAFE είναι αυτή που εγινε αντικατασταση ,το μαγαζί είναι δικο του αφου γουσταρες ΘΕΑ κερναω εκει.
FOLLOW THE LEADER
Άβαταρ μέλους
m38a12005
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 08 Αύγ 2005, 23:02
Τοποθεσία: ΔΕΛΦΟΥΣ

Δημοσίευσηαπό xat4946 » 23 Νοέμ 2007, 19:41

καλησπερα παιδια. ειμαι κατοχος ενος buggy 250 YMC. εμαθα την υπαρξη του club σημερα και μπραβο σε αυτους που το ξεκινησαν. εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο αυτο που εχω αλλα σκεφτομαι πολυ σοβαρα να το ανταλλαξω με μια 500 4χ4.
διαβασα τα μυνηματα καποιων φιλων οι οποιοι αντιμετωπιζουν με μεροληψια την ολη ιστορια με την YMC και πραγματικα δεν καταλαβαινω το γιατι. εγω αυτην την στιγμη ψαχνοντας να βρω μια γουρουνα με μεγαλες δυνατοτητες οπως 4χ4 με επιλογη, μπλοκε διαφορικο με επιλογη, 500 κυβικα, ζαντες αλουμινιου, κοτσαδορο, εργατη 1133 κιλα, ποδιες προστασιας σε πατωμα και ακραξονια, δισκοφρενο πανω στο πισω διαφορικο, μεταλλικα προστατευρικα στα μπροστινα δισκοφρενα, σχεδιασμος εφαμηλος του Ιαπωνα και 6700 ευρω νομιζω οτι ειναι η καλυτερη επιλογη μακραν. γιατι να διαθεσω τα διπλα για εναν Ιαπωνα (που τωρα πια και αυτο ειναι αμφισβητισιμο με το τουρλουμπουκι που εχει γινει με τα εργοστασια της YAMAHA και της HONDA) που ουσιαστικα στον δρομο θα μου δωσει τα ιδια πραγματα. και ας μην αναφερθω στις τιμες ανταλλακτικων και αξεσουαρ των Ιαπωνων. το αλλο ειναι οτι η αντιπροσωπια αυτη απο αυτα που διαβαζω κανει φιλοτιμη προσπαθεια να εξυπηρετει τους πελατες της και αυτο πρεπει να ανταμειβεται και να διαφημιζεται και οχι να αντιμετωπιζεται με καχυποψια και μεροληψια.
καλο ειναι λοιπον κινεζοι και γιαπωνεζοι να κανουμε μια μεγαλη παρεα και να απολαυσουμε την φυση με τις γουρουνες μας χωρις ταμπελες αφου ολο αυτο ξεκιναει απο την αγαπη μας για αυτο.
Άβαταρ μέλους
xat4946
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 23 Νοέμ 2007, 19:21
Τοποθεσία: ΕΥΒΟΙΑ

Δημοσίευσηαπό kfx » 23 Νοέμ 2007, 23:55

Ολα καλα αυτα που λες, μπορει να σου προσφερει αυτα που θες να ειναι η καλυτερη επιλογη στα χρηματα που θες να διαθεσεις αλλ στο δρομο δεν θα ειναι ιδια. Μην αρχιζουμε παλι την ιδια συζητηση, εγω δεν εχω βρει κατι ασχετα με γουρουνες που να εχει την διπλασια τιμη και να μην εχει τιποτα καλυτερο, εστω μια βιδα θα ειναι, ασχετα αν για μερικους δεν αξιζει να δωσεις τα διπλασια ασχετα αν δεν τους νοιαζει η παραπανω μια καλυτερη βιδα, δεν παυει ναι ειναι καλυτερο
........Suzuki, Kawasaki, Polaris, Honda, Kymco, Ymc
Άβαταρ μέλους
kfx
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: 12 Μάιος 2005, 18:30
Τοποθεσία: αθηνα

Δημοσίευσηαπό Dekka_Motors » 28 Νοέμ 2007, 12:57

καλησπερα και εδω

Πηρα φορα ολα τα thread!!!!!!!!!! ειπα σε αλλο δεν ειχα internet

Kfx καλημερα ναχεις

αλλα παλι ειμαι της αποπσης οτι οταν δεν εχεις δει και δεν εχεις οδηγησει την συγκεκριμενη γουρουνα πως εκφραζεις γνωμη!!!! και αρνητικη μαλιστα
Απλα δες τε την οδηγηστε την(εχει και παρουσιαση στο moto extream to teleytaio) και μετα σχολια γιατι οσοι μηχανικοι πανς σε γουρουνες την εχου δει και οδηγησει λενε ειναι παρα πολυ καλη και ιδιος στην τιμη της

φιλικα
εγω :P
Άβαταρ μέλους
Dekka_Motors
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: 20 Σεπ 2007, 10:37
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευσηαπό kfx » 29 Νοέμ 2007, 13:27

Εγω δεν λεω οτι δεν ειναι καλη, ειναι παρα παρα παρα παρα πολυ πολυ καλη καλη!!!! , ΑΛΛΑ ΔΕΝ μπορει να ειναι καλυτερη απο μια επωνυμη, ΑΣΧΕΤΑ αν αξιζει τα διπλασια λεφτα!!!
........Suzuki, Kawasaki, Polaris, Honda, Kymco, Ymc
Άβαταρ μέλους
kfx
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: 12 Μάιος 2005, 18:30
Τοποθεσία: αθηνα

Δημοσίευσηαπό PATELIS » 29 Νοέμ 2007, 20:23

Dekka_Motors έγραψε:
αλλα παλι ειμαι της αποπσης οτι οταν δεν εχεις δει και δεν εχεις οδηγησει την συγκεκριμενη γουρουνα πως εκφραζεις γνωμη!!!! και αρνητικη μαλιστα


Δεν εχεις αδικο ετσι ειναι , επιτρεψε μου ομως να σε ρωτησω : εσυ εχεις οδηγησει καποιο επωνυμο τετραροδο ?? κανενα suzuki kawa arctic cat (original οχι το μικρο που ειναι kymco) polaris ????? ωστε να μπορεσεις να κρινεις ???
εγω για να μην παρεξηγηθω εχω linhai αλλα kai suzuki , οκ καλο το linhai για τα λεφτα του , τιμιο και μου κανει ολα τα κεφια δεν με εχει απογοητευσει καμια φορα ΑΛΛΑ φιλε μου την ποιοτητα των high τετραροδων οχι μονο στην κατασκευη αλλα και στην οδηγηση .......δεν μπορουν να την δουν , ειναι μακραν μπροστα . Ασχετα με την τιμη παντα .
Και την YMC την 500 την εχω οδηγησει . οκ καλο ειναι αλλα ........
PATELIS
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: 10 Αύγ 2004, 19:54

Δημοσίευσηαπό PATELIS » 29 Νοέμ 2007, 20:30

Ααα ξεχασα και αυτο που γραφεις οτι το επωνυμο ιαπωνεζικο τετραροδο : ουσιαστικα στον δρομο θα μου δωσει τα ιδια πραγματα" ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΠΕΙΣ φιλε μου , απλα δεν ειναι ετσι , κανεις λαθος .
PATELIS
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: 10 Αύγ 2004, 19:54

Δημοσίευσηαπό Dekka_Motors » 30 Νοέμ 2007, 10:17

Καλημέρα και πάλι.

Φίλε Παντελή ναι εγω οδήγησα και επώνυμες εδω Σαλονικα υπαρχουν πολλες εχει διαφορα στα γκαζια σε καπιες περιπτώσεις πολυ μεγάλη(και αλλα κυβικά ομως) αλλα στο βουνο νομίζω οτι είμαστε 99% ιδιοι.
Γνώμη μου πάντα και γνώμη των αλλων οτι ειναι αστερι για τα λεφτά της

Μιλάω για την 500cc πανω στον χορτιατη !!!
Άβαταρ μέλους
Dekka_Motors
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: 20 Σεπ 2007, 10:37
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Quads

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 5 επισκέπτες