Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ENDURO SPRINT ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΕΛΙ ΗΛΕΙΑΣ 15-16/07/06

Η μαμά τους ήταν μοτοσικλέτα, ο μπαμπάς τους αυτοκίνητο και τα βάφτισε τρελός παπάς !!!!

Re: Συμμετοχές!

Δημοσίευσηαπό 4-stroke=tampones » 12 Ιούλ 2006, 00:46

doc έγραψε:Ρε Μιχάλη, που είναι αυτοί που κλαιγόντουσαν για το ATV Cup?!? Πούντους και δεν τους βλέπω?


Πάνε σε παραλίες να δροσίσουν τα κορμι...ούμπαλα τους. Δούλοι έ ΔΟΥΛΟΙ._

doc έγραψε:Λοιπόν!
Συμπληρώνεται ονόματα οι Κουνουπιασμένοι...

1. 4Τ=ο.b.
2. Doc
3. Gan Gan
4. Zman
5. Alexandros
6. Superspy


για να βλέπω επόμενους...
Είναι και άλλα τρία 450...

doc έγραψε:Y.Γ. Μιχάλη, χλωμό σε βλέπω να γυρνάς Σάββατο βράδυ...
Άκου που σε λέω...
Το αυτοκίνητο που θα έρθω είναι ξένο και γι' αυτό να βγούν παρακαλώ πολύ οι κακές ιδέες απο τα μυαλά κάποιον τραμπούκον. Όσο για το ποτό, δυστηχώς ή ευτυχώς ΔΕΝ πίνω! Το eam Agrinio παρακαλώ μούγκα! :silent: :bounce:
Currently the member is banned
Άβαταρ μέλους
4-stroke=tampones
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1070
Εγγραφή: 04 Μαρ 2005, 23:14
Τοποθεσία: Sky

Re: Συμμετοχές!

Δημοσίευσηαπό YFZ450s » 12 Ιούλ 2006, 07:55

4-stroke=tampones έγραψε: Το eam Agrinio παρακαλώ μούγκα! :silent: :bounce:
ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΥΡΙΕ ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΕ ΜΗΠΩΣ ΑΡΧΙΣΑΤΕ ΝΑ ΑΝΧΩΝΕΣΤΕ!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ!!!!!!!!!ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ!!!!!!!
YFZ450s
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 78
Εγγραφή: 28 Φεβ 2006, 09:18
Τοποθεσία: AGRINIO

Re: Συμμετοχές!

Δημοσίευσηαπό markd » 12 Ιούλ 2006, 08:33

4-stroke=tampones έγραψε:Είναι και άλλα τρία 450...


DOC, SUPERSPY, ALEXANDROS, ZMAN δεν συστήνετε μία επιτροπή να έρθετε στη γυναίκα μου μήπως και την πείσουμε να έρθω κι εγώ???
Το πηρα το ρημαδι!
Άβαταρ μέλους
markd
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 5349
Εγγραφή: 07 Μαρ 2005, 21:26
Τοποθεσία: ή εδώ ή εκεί

Re: Συμμετοχές!

Δημοσίευσηαπό doc » 12 Ιούλ 2006, 14:17

markd έγραψε:
4-stroke=tampones έγραψε:Είναι και άλλα τρία 450...


DOC, SUPERSPY, ALEXANDROS, ZMAN δεν συστήνετε μία επιτροπή να έρθετε στη γυναίκα μου μήπως και την πείσουμε να έρθω κι εγώ???


βεβαίως! Να την πάρεις και αυτή! Θα της πεις ότι θα είναι όλες οι... γυναίκες κάτω!!!
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

ΤΕΑΜ ΑΓΡΙΝΙΟ

Δημοσίευσηαπό doc » 12 Ιούλ 2006, 14:21

YFZ450s έγραψε:ΚΑΙ ΤΟ Team-AGRINIO ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΚΟΥΝΟΥΠΕΛΙ!! ΜΟΝΟ ΜΑΓΚΕΣ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΜΕ ΠΟΝΤΙΚΙΑ ΠΑΡΤΕ ΤΑ ΜΕΤΡΑ ΣΑΣ!!


Άντε ρε μάγκες Τeam Agrinio, τι έγινε χαθήκαμε! Σας έφαγαν οι επιχειρήσεις? Τουλάχιστον πάνε καλά?
Άντε να βρεθούμε να τα πούμε...

Ε! και πού 'σαι: εγώ πίνω!
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό zman » 12 Ιούλ 2006, 14:22

Η δικια μου μολις τσιμπησε το γρηγορο για Χανια...
Με βλεπω να τις κανω παρεα το Σαββατοκυριακο ετσι οπως παει. :x
Άβαταρ μέλους
zman
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 298
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2005, 01:24
Τοποθεσία: Athens

Re: Συμμετοχές!

Δημοσίευσηαπό markd » 12 Ιούλ 2006, 17:28

doc έγραψε:
markd έγραψε:
4-stroke=tampones έγραψε:Είναι και άλλα τρία 450...


DOC, SUPERSPY, ALEXANDROS, ZMAN δεν συστήνετε μία επιτροπή να έρθετε στη γυναίκα μου μήπως και την πείσουμε να έρθω κι εγώ???


βεβαίως! Να την πάρεις και αυτή! Θα της πεις ότι θα είναι όλες οι... γυναίκες κάτω!!!


Δεν παίζει, θέλει να πάμε στη μαμά της :evil: :evil: :evil:
Το πηρα το ρημαδι!
Άβαταρ μέλους
markd
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 5349
Εγγραφή: 07 Μαρ 2005, 21:26
Τοποθεσία: ή εδώ ή εκεί

Δημοσίευσηαπό karka » 13 Ιούλ 2006, 00:04

νεα απο το κουτελο!
ρε κολοπαιδα θα μου το πληρωσεται αυτο. απο της 4:00΄ειμαι μες τον ηλιο και ψηνομαι για παρτη σας. μεχρι τωρα εχω πιει 10 λιτρα νερο και δεν λεω να κατεβασω θερμοκρασια!!!!!!!
τελικα γυρω στα 1800κατι η διαδρομη ολη χωμα αναλαφρο και λιγη αμουδερα, ανοιχτες στροφες και λιγες κλειστες, η περιφημη σουδα εχει ακομα "νερο", παχια λασπη απο στασιμα νερα που βρωμανε ελαφρα!!! θα κανετε δυο περασματα απο εκει ενα 50μ απο το start και ενα 10 πριν το τελος. οποιος πεσει μεσα δεν βλεπει τερματισμο, ας παει πρωτα να πλυθει και μετα βλεπουμε!!!
αρχησαμε να πασαλιαζουμε αλλα τα χορταρια ηταν αρκετα ψηλα και τα πασαλακια δεν φαινονταν. αφου ειχαμε κανει καμια 800μ σταματησαμε και φεραμε τρακτερ. 1,20μ πλατος φρεζας επι δυο περασματα ισον 2,40 πλατος ολη η πιστα φρασκοωργομενη και ετοιμη για πασαλιασμα πια.
η κορδελα θα μπει χαμηλα στη γη για να μην την κοβετε ευκολα και μας τρεχεται. η διαδρομη ειναι χαραγμενη πια σε σημειο που η κορδελα ειναι αχρηστη αλλα θα υπαρχει.
παρακαλω να ειστε συντομοι στης εξοδους σας και να επιστρεφετε στην διαδρομη αν οχι απο το ιδιο σημειο, τουλαχιστον απο κοντινο και οχι δυο στροφες μετα. θα υπαρχουν κριτες με ενδοσυνενοηση και καθε κλεψιμο θα χρεωνετε επιπλεον ενα λεπτο.
αν ειστε καλα παιδια θα κανετε 3 χρονομετρημενους γυρους ετσι για να χορτασεται παιγνιδι.

μπαϊ !!!
Άβαταρ μέλους
karka
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 632
Εγγραφή: 05 Δεκ 2005, 19:52

Δημοσίευσηαπό 4-stroke=tampones » 13 Ιούλ 2006, 00:57

karka έγραψε:παρακαλω να ειστε συντομοι στης εξοδους σας και να επιστρεφετε στην διαδρομη αν οχι απο το ιδιο σημειο, τουλαχιστον απο κοντινο και οχι δυο στροφες μετα.
:8: make or :dead: brake...
karka έγραψε:θα υπαρχουν κριτες με ενδοσυνενοηση και καθε κλεψιμο θα χρεωνετε επιπλεον ενα λεπτο.
αν θέλουν ... να μιλήσουν!:thebigsqueeze:
karka έγραψε:αν ειστε καλα παιδια θα κανετε 3 χρονομετρημενους γυρους ετσι για να χορτασεται παιγνιδι.
Θα κάνετε πλάκα!? Θα έρθουμε ως εκεί για ΔΥΟ ΣΤΡΟΦΕΣ??? Μόνο τόσο μπορειτε...?
Currently the member is banned
Άβαταρ μέλους
4-stroke=tampones
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1070
Εγγραφή: 04 Μαρ 2005, 23:14
Τοποθεσία: Sky

Δημοσίευσηαπό doc » 13 Ιούλ 2006, 10:16

4-stroke=tampones έγραψε: Θα κάνετε πλάκα!? Θα έρθουμε ως εκεί για ΔΥΟ ΣΤΡΟΦΕΣ??? Μόνο τόσο μπορειτε...?


Θα σου κοπούν τα χεράκια έστω κι έτσι!
Όχι δεν πάμε μόνο για τις τρεις στροφές, πάμε και για τα 500 σουβλάκια και τα 40 ούζα!!! Χαχαχαχα!!!!

Άσε που εμείς έχουμε και κυριακάτικα μηχανάκια! Κανονικά ε! Όχι σαν τα δικά σας με τις βοηθητικές!!! Ουουουουου!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό karka » 13 Ιούλ 2006, 10:30

Θα κάνετε πλάκα!? Θα έρθουμε ως εκεί για ΔΥΟ ΣΤΡΟΦΕΣ??? Μόνο τόσο μπορειτε...?

τι μας λες ? αντεχεις παραπανω? με 40C παρα κατι και αμουδερα δεν το βλεπω για περισοτερο. βαλε και τους γυρους για προπονηση πριν, βαλε και καμια μπυρα-ουζο (στα κρυφα ).
για να σε δουμε!!!
Άβαταρ μέλους
karka
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 632
Εγγραφή: 05 Δεκ 2005, 19:52

Δημοσίευσηαπό 4-stroke=tampones » 13 Ιούλ 2006, 12:33

karka έγραψε:Θα κάνετε πλάκα!? Θα έρθουμε ως εκεί για ΔΥΟ ΣΤΡΟΦΕΣ??? Μόνο τόσο μπορειτε...?

τι μας λες ? αντεχεις παραπανω? με 40C παρα κατι και αμουδερα δεν το βλεπω για περισοτερο. βαλε και τους γυρους για προπονηση πριν, βαλε και καμια μπυρα-ουζο (στα κρυφα ).
για να σε δουμε!!!


OK! Άκουσα τα επιχειρίματά σας και τώρα λέω..., αν ΛΕΩ αντέξουμε παραπάνω??? Τι???:-s :8: ::twisted: :vamp:
Να κάνουμε το Βeach Bar upgrade σε Strip Beach Bar!!??:idea1: O:)
Tα κορίτσια δικά σας, ΟΧΙ σε αφίσες (αλλού αυτά) και MUST η χρομιομένη μπάρα! :occasion9:
Currently the member is banned
Άβαταρ μέλους
4-stroke=tampones
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1070
Εγγραφή: 04 Μαρ 2005, 23:14
Τοποθεσία: Sky

Δημοσίευσηαπό 4-stroke=tampones » 13 Ιούλ 2006, 12:48

doc έγραψε:
4-stroke=tampones έγραψε: Θα κάνετε πλάκα!? Θα έρθουμε ως εκεί για ΔΥΟ ΣΤΡΟΦΕΣ??? Μόνο τόσο μπορειτε...?


Θα σου κοπούν τα χεράκια έστω κι έτσι!
Όχι δεν πάμε μόνο για τις τρεις στροφές, πάμε και για τα 500 σουβλάκια και τα 40 ούζα!!! Χαχαχαχα!!!!


Συναγερμός!!! Μπήκαν οι Τούρκοι στο Σύνταγμα...

doc έγραψε:Άσε που εμείς έχουμε και κυριακάτικα μηχανάκια! Κανονικά ε! Όχι σαν τα δικά σας με τις βοηθητικές!!! Ουουουουου!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Υπάρχει μια φράση που λέει πως "Οι γέροι πάνε ή απο πέσιμο ή απο χέσιμο",
που θα πάει... , θα χεστίτε κάποια στιγμή και θα πάρετε τις βοηθιτικές και εσέις!:badairday:
Για πέσιμο δεν μιλάω γιατί έχετε πάθει όλοι ανοσία. :footballhelmet:
Currently the member is banned
Άβαταρ μέλους
4-stroke=tampones
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1070
Εγγραφή: 04 Μαρ 2005, 23:14
Τοποθεσία: Sky

Δημοσίευσηαπό zman » 14 Ιούλ 2006, 14:05

Ρε η φυλακη θα με κλεισετε η διαζυγιο θα παρω...
Τι ωρα ξεκιναει το convoy;
Θα ριξει ο Δημαρχος κανα συρμα στην Αστυνομια να μην σταματαει φορτηγα, τρειλερ και ορφανα γουρουνια για ηλιθιες κλησεις οπως δυσδιακριτη πινακιδα, καθρεπτες κλπ; Για τροχαια Αιγιου και Ακρατας μιλαω οπως και Αυτοκινητοδρομων. Πληρωσαμε για φετος.
Η κανενα τηλ. απο κανα διοικητη για ξελασπωμα;
Μονος μου κατεβαινω κ....παιδα παλι.
Άβαταρ μέλους
zman
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 298
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2005, 01:24
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό okai » 14 Ιούλ 2006, 15:19

o nikos eimai poy soy eftiaksa to lastixo sto aigio !!!!
loipon exo 10 metra sxini tha baleis nekra kai tha taksidepseis xoris eyro
benzinh ama thes leo
sabbato proi etsi gia na mhn eisai monos soy tha exeis alla 2 groynia mprosta soy ama thes leo
Άβαταρ μέλους
okai
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: 22 Ιουν 2006, 14:51
Τοποθεσία: pathsia athens

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Quads

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 44 επισκέπτες