Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Κάτι σπρώχνει ..... το σαγόνι !!! ?

Η μαμά τους ήταν μοτοσικλέτα, ο μπαμπάς τους αυτοκίνητο και τα βάφτισε τρελός παπάς !!!!

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΓΕΥΣΗ

Δημοσίευσηαπό cuspid » 03 Φεβ 2006, 23:25

Ακόμα μερικές από την Κυριακή.
Καλά φαίνονται να περνάνε!
cuspid
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: 16 Φεβ 2005, 14:34

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΓΕΥΣΗ

Δημοσίευσηαπό skarface » 04 Φεβ 2006, 00:13

βαλε και αλλες
Άβαταρ μέλους
skarface
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 69
Εγγραφή: 02 Μαρ 2005, 22:18

Δημοσίευσηαπό Quadmaniac » 04 Φεβ 2006, 03:36

skarface έγραψε:ο μανος ακουει???????????


Εγώ την Κυριακή θα κατέβω να βοηθήσω τον Μιχάλη με τα μαστορέματα αλλά ξέρω από τώρα την κατάληξη. Πάρτε ένα παράδειγμα από έναν διάλογο που μπορεί να γίνει:

Μιχάλης: Ξέσφιξε την φλάτζα (λέμε τώρα)

Μάνος: Που είναι αυτό;

Μιχάλης: Ρε ΜΑΛΑΚΑ, ΡΕ ΑΣΧΕΤΕ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ. ΦΥΓΕ, ΦΥΓΕ ΣΟΥ ΛΕΩ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ.

Μάνος: Ρε Μιχάλη δείξε μου και θα το κάνω.....

Μιχάλης: ΦΥΓΕ ΣΟΥ ΛΕΩ ΡΕ ΚΑΝΕ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ.

Πολλοί από εσάς που ξέρετε το σκηνικό και έχετε ξαναδεί το ίδιο έργο γελάτε ήδη. Οι υπόλοιποι ελάτε να γελάσετε.


Γι αυτό σου λέω Σκαρή, κατέβα να μαστορεύετε και εγώ θα κεράσω το φαγητό... και θα σας σπάσω και τα αρχίδια φυσικά
Quadmaniac
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 728
Εγγραφή: 12 Ιαν 2005, 11:38
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό 4-stroke=tampones » 04 Φεβ 2006, 11:26

Συνάντηση -φιλικός αγώνας 28/1/06.
Ένα τεράστιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για των φωτογράφο μας PIS, που ήρθε και μας "τράβηξε" με την SuperDouper μηχανή του. Σήμερα πήρα στα χέρια μου τα 2 CD με τις photo. Η σειρά εκκίνηση έγινε με κλήρο (μίας και δεν είχαμε sensors) και η εκκίνηση ήταν τύπου "Le Man".
Tα quad στο πλάι τις πίστας. Στην αρχή φοβόμασταν οτι θα τσακωνόμασταν για το "Le Man", επειδή τα μισά ήταν με μίζα και τα άλλα μισά με μανιβέλα. Το θέμα λύθηκε όμως γρήγορα μιας και αποφασίσαμε τα μοτερ να είναι αναμένα. Οι ΚΛΕΦΤΕΣ στιν εκκίνηση ΠΟΛΟΙ!!! Μετρούσαμε αντίστροφα απο το 5 ως το 1, αλλά στο 2 την είχαν κάνει σχεδών όλοι!!! Στην 3η photo απο πάνω θα δείτε τι εννοώ. Ενώ κάποιοι μόλις ξεκινάνε, ο αναβάτης του 3ου quad είναι έτοιμος να ανέβει. Μαμάκια δεν πιστεύω να το ξανακάνεις!?
Η σκηνή που ανέβαιναν στα quad ήταν η καλύτερη! Με το που έπιαναν το τιμόνη, ανοίγαν και το γκάζι. Με το άλλο χέρι τραβούσαν το συμπλέκτη και τέλος "κουμπώναν" την ταχύτητα. Κάποιοι μπόρει να στραβώσαν και το λεβιέ των ταχυτήτων απο την "κλωτσιά". Το ποιός θα έφευγε μπροστά καθόριζε κατα πολύ και το αποτέλεσμα. Το άγχος μεγάλο, η πίστα ... "υγρή"!?? και τα τετακε ΠΟΛΛΑ! Vakis, Σταύρος, Τsouk, Skarface ήταν μερικοί....! Αν σας πάει πείτε καμιά μαλακίτσα (έχω photo).
Kάποιοι έχουν λάσπες στα μάτια, μύτες, δόντια και στο κ.λαράκι!!! Μέχρι και δόντια έχω αποδείξης.
Danger έλα αύριο απ' το σπίτι, να δεις το Σκαρή να γλύφει τις λασπωμένες μύξες του! Ούπς μου ξέφυγε.... :shock: :oops:
Sorry!
Currently the member is banned
Άβαταρ μέλους
4-stroke=tampones
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1070
Εγγραφή: 04 Μαρ 2005, 23:14
Τοποθεσία: Sky

Δημοσίευσηαπό 4-stroke=tampones » 04 Φεβ 2006, 11:49

Quadmaniac έγραψε:
skarface έγραψε:ο μανος ακουει???????????


Εγώ την Κυριακή θα κατέβω να βοηθήσω τον Μιχάλη με τα μαστορέματα αλλά ξέρω από τώρα την κατάληξη. Πάρτε ένα παράδειγμα από έναν διάλογο που μπορεί να γίνει:

Μιχάλης: Ξέσφιξε την φλάτζα (λέμε τώρα)

Μάνος: Που είναι αυτό;

Μιχάλης: Ρε ΜΑΛΑΚΑ, ΡΕ ΑΣΧΕΤΕ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ. ΦΥΓΕ, ΦΥΓΕ ΣΟΥ ΛΕΩ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ.

Μάνος: Ρε Μιχάλη δείξε μου και θα το κάνω.....

Μιχάλης: ΦΥΓΕ ΣΟΥ ΛΕΩ ΡΕ ΚΑΝΕ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ.

Πολλοί από εσάς που ξέρετε το σκηνικό και έχετε ξαναδεί το ίδιο έργο γελάτε ήδη. Οι υπόλοιποι ελάτε να γελάσετε.


Γι αυτό σου λέω Σκαρή, κατέβα να μαστορεύετε και εγώ θα κεράσω το φαγητό... και θα σας σπάσω και τα αρχίδια φυσικά



Μπορώ να αρχίσω απο τώρα???? :roll:
ΠΟΙΑ ΦΛΑΤΖΑ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ !?? ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΛΑΤΖΕΣ ΚΑ ΣΦΙΓΚΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΣΦΙΓΚΟΥΝ!??? ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ. ΦΥΓΕ, ΦΥΓΕ ΣΟΥ ΛΕΩ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ. ΦΥΓΕ ΣΟΥ ΛΕΩ ΡΕ ΚΑΝΕ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ. :shock: :) :wink: :lol:
Δέχομαι τους φίλους μου με τα ελατώματά τους!!! Χώρις να σημαίνει πως θα κόψω και τα γαλλικά!!! *#&%^@#%%#&^ ... *$&^%*#^% Κατάλαβές bro!?
Έλα εσύ την Κυριακή και σου έχω .... 14-17. Έλα, έλα,...
Ο Μαμάκιας είναι by FAR ο χειρότερος! Μήπως των έχεις δει να αλλάζει λάμπα! Μια εικόνα, χίλιες λέξεις._
Εάν των δείς, θα βάλεις τα δάχτυλά σου στο "ντουί" και θα ανοιγοκλείνεις το διακόπτη απο μόνος σου! Μέγάλος παίχτης σου λέω!
Currently the member is banned
Άβαταρ μέλους
4-stroke=tampones
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1070
Εγγραφή: 04 Μαρ 2005, 23:14
Τοποθεσία: Sky

φωτο

Δημοσίευσηαπό cuspid » 04 Φεβ 2006, 21:43

Πάρτε μερικές ακόμα:
cuspid
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: 16 Φεβ 2005, 14:34

φωτο

Δημοσίευσηαπό kfx » 06 Φεβ 2006, 07:03

mike cd με photo εχεις και εσυ, αμα ειναι να περασω να τα γραψω καποια στιγμη....
........Suzuki, Kawasaki, Polaris, Honda, Kymco, Ymc
Άβαταρ μέλους
kfx
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: 12 Μάιος 2005, 18:30
Τοποθεσία: αθηνα

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Quads

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 40 επισκέπτες