Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Οι διακοπές έφτασαν. Αλήθεια που βρίσκεστε γουρουνάκηδες?

Η μαμά τους ήταν μοτοσικλέτα, ο μπαμπάς τους αυτοκίνητο και τα βάφτισε τρελός παπάς !!!!

Δημοσίευσηαπό markd » 12 Αύγ 2005, 21:23

bikouaki έγραψε:markd αν δε κάνω λάθος ανοίγει πάλι μετά τις 29/8 το συνεργείο...:D


Δέν νομίζω, απλά λείπει ο Λευτέρης αλλά είναι ο πατέρας του.
Το πηρα το ρημαδι!
Άβαταρ μέλους
markd
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 5349
Εγγραφή: 07 Μαρ 2005, 21:26
Τοποθεσία: ή εδώ ή εκεί

Δημοσίευσηαπό Lepes » 15 Αύγ 2005, 16:54

Καλησπερα :) ενας suvakias ειμαι εγω αλλα χαρηκα πολυ χθες το βραδυ που ειδα στο Γαρδικι Τρικαλων 3 γουρουνες μαχιμες με το σηματακι του Off-road.gr εγω ειμαι στη Τζουρτζια στο διπλα χωριο ..αμα το δει κανεις απο πανω ας δωσει info ποιοι ειναι αυτοι οι φιλοι μας :) πρεπει να ειναι πολυ extreme οι φιλοι μας γιατι τους ξαναειδα σημερα πρωι πρωι να περναν απο το χωριο μου με αγριες διαθεσης.....
ΒRAT PRESIDENT
www.brat???.gr
Άβαταρ μέλους
Lepes
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 482
Εγγραφή: 03 Μάιος 2004, 11:41
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό xontros » 16 Αύγ 2005, 00:53

Γουρουνοαναφορά...
Πέτυχα στη Σέριφο κάτι μπλε ενοικιαζόμενα Kymco MXer 150 που τα οδηγούσαν πανευτυχείς τουρίστες, αλλά εμένα δε με ενθουσιάζουν και πολύ. Επίσης πήρε το μάτι μου και ένα Arctic Cat μεγαλούτσικο. Κυκλοφορούσε όμως ένας απίστευτος τύπος που έμοιαζε στον Κοινούση (...) με ένα μεγάλο Kawasaki atv, με αλουμινένια καλάθια μπρος-πίσω, και με τεράστια κέρατα στη μάσκα!!!!!! Αλήθεια λέω, άλλο να το λέω και άλλο να το βλέπετε... Και απότι μου είπαν, στο μπροστινό καλάθι συνήθως έχει ένα σκύλο...
Στην Καλαμάτα όμως που πήγα μετά, απογοητεύτηκα: ένα Linhai, ένα μαύρο ΚΧR, και ένα μικρό πορτοκαλί που δεν κατάλαβα τί ήταν, πολύ λίγα για τόσο μεγάλη πόλη... Εκεί όμως βρίσκεται ο αντιπρόσωπος των ΑΙΕ, και είδα από κοντά το 200αρι :!: Απίστευτη ομοιότητα με το ... νέο Cherokee!!!!!!!!!!!!!!!
<i>Brizola Raiders Adventure Team</i>
Άβαταρ μέλους
xontros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1343
Εγγραφή: 28 Ιαν 2003, 00:54

Δημοσίευσηαπό SuperBeetle » 16 Αύγ 2005, 14:36

Κυκλοφορούσα με το γουρουνάκι μου το ΣΚ και την Δευτέρα και ήταν κορυφαία!!! Όλη η Αθήνα ΑΔΕΙΑ!!! Χρόνια είχα να την δώ έτσι. Συνεχίζονται οι μικρές αποδράσεις τα Σαββ/ριακα.....!
Growing old is mandatory
Growing up is optional
Άβαταρ μέλους
SuperBeetle
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 245
Εγγραφή: 15 Ιούλ 2005, 17:28
Τοποθεσία: Α. Πετραλωνα

Δημοσίευσηαπό markd » 16 Αύγ 2005, 17:02

SuperBeetle έγραψε:Κυκλοφορούσα με το γουρουνάκι μου το ΣΚ και την Δευτέρα και ήταν κορυφαία!!! Όλη η Αθήνα ΑΔΕΙΑ!!! Χρόνια είχα να την δώ έτσι. Συνεχίζονται οι μικρές αποδράσεις τα Σαββ/ριακα.....!


Τυχερός είσαι που έχεις και τα σαβατοκύριακα.
Το πηρα το ρημαδι!
Άβαταρ μέλους
markd
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 5349
Εγγραφή: 07 Μαρ 2005, 21:26
Τοποθεσία: ή εδώ ή εκεί

Δημοσίευσηαπό alexandros » 22 Αύγ 2005, 07:50

Lepes έγραψε:

Καλησπερα Smile ενας suvakias ειμαι εγω αλλα χαρηκα πολυ χθες το βραδυ που ειδα στο Γαρδικι Τρικαλων 3 γουρουνες μαχιμες με το σηματακι του Off-road.gr εγω ειμαι στη Τζουρτζια στο διπλα χωριο ..αμα το δει κανεις απο πανω ας δωσει info ποιοι ειναι αυτοι οι φιλοι μας Smile πρεπει να ειναι πολυ extreme οι φιλοι μας γιατι τους ξαναειδα σημερα πρωι πρωι να περναν απο το χωριο μου με αγριες διαθεσης.....


ε όχι και κοντοχωριανός ...... φίλε Lepes εγώ ήμουν εκεινες τις ημέρες ....
μόλις ολόκληρώσαμε ενα μεγάλο project όλη η Q.R.T. και το πέρασμα απο την Τζουρτζια ήταν γιατι η καταγωγή μου είναι απο το Γαρδίκι και κάναμε διανυκτέρευση εκει την Κυριακή το βράδυ καθώς και στο κατέβασμα μας την Τετάρτη !!!!!! 3 τεμάχια δεν είδες ? KODIAC 450, RAPTOR 350 & ARCTIC CAT 500
κόλαση σου λέω 1.836 χιλιόμετρα χωμα ....... θα βγεί στο 0-300 απο τον Οκτώβρη !!!!

με έφτιαξες πρωι - πρωι !! να είσαι καλά !!
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Δημοσίευσηαπό Lepes » 31 Αύγ 2005, 14:49

Ναι ναι αργυσα αλλα το ειδα .. φιλε μου τους τρομαξατε εκει.... εγω σας ειδα βραδυ στο γαρδικι(μονο τα τεμαχια) και το πρωι περασατε μπροστα απο το σπιτι μου στη τζουρτζα και σας καμαρωνα :) :) ασε που ειχαμε το ιδιο σηματακι :)
ΒRAT PRESIDENT
www.brat???.gr
Άβαταρ μέλους
Lepes
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 482
Εγγραφή: 03 Μάιος 2004, 11:41
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό alexandros » 31 Αύγ 2005, 15:07

γεια σου ρε πατριδαααααααα !!

αντε και την επομενη φορα να τα πουμε για καφε με φοντο την Πινδο !
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Quads

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 21 επισκέπτες