Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Εντυπώσεις από τον 2ο αγώνα του ATV CUP. Γουρουνομαχίες Rule

Η μαμά τους ήταν μοτοσικλέτα, ο μπαμπάς τους αυτοκίνητο και τα βάφτισε τρελός παπάς !!!!

Εντυπώσεις από τον 2ο αγώνα του ATV CUP. Γουρουνομαχίες Rule

Δημοσίευσηαπό PigInSpace » 02 Απρ 2005, 22:39

Καλά εγώ τι να πω...
Τι αγώνας ήταν αυτός...
Κρύος αέρας όλη μέρα να ξυρίζει.

ΕΙΚΟΣΙ αγωνιζόμενοι να παίρνουν εκκίνηση στο πρώτο σκέλος της OPEN. Ο ίδιος ο mr Tatoo εκεί.
Ο Exosceleton. Ο 4strokes are tampons σε ρόλο κριτή!!!

Ο Σκαρής χωρίς γουρούνι…
Ο Σταμάτης να κουτσαίνει.
Ο Κατσιμαλής με αυχενικό.
Εγώ με την μέση μου.
Ο Quadmaniac? Χα.
Ο Γιάννης με το KFX να μην τρέχει λόγο χτυπημένου ποδιού.
Ο Πουλάκης να μη συμμετέχει γιατί… χτίζει σπίτι!!!
Ο Καραθανάσης απών γιατί... χάλασε το φορτηγό!
Ο Βαλαβάνης, ο Βέρος κι ο Διαμαντόπουλος με καινούργια ψαλίδια στα KXR τους και άλλες σούπερ αναρτήσεις ακριβώς ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΟΥΣ!

Κι εγώ; Σνιφ κλαψ, με τα μαμίσια;

Ας μιλήσω λίγο για τον δικό μου αγώνα… Στα χρονομετρημένα της fun, 1.10.7κάτι.
Ξεκινάω τέταρτος, χώνομαι στην πρώτη στροφή, χα, στον Power House με το Blaster του, προσπαθώ να περάσω τον Βέρο...

Φτάνουμε στο πίσω μέρος της πίστας, κόβει ταχύτητα μετά το αλματάκι, σκάω πάνω του.
Τον γυρνάω τετακέ, του ζητάω ουρλιάζοντας συγγνώμη, προσπερνάω, το γκάζι κλειδωμένο.

Έχω τον Βαλαβάνη στο στόχαστρο. Τον φτάνω κοντά στο τραπέζι. Πηδάμε σχεδόν μαζί.
Θα τον περάσω στην στροφή μπροστά στους θεατές σκέφτομαι.

Μα τι σκατά έχει πάθει η ζάντα του; Την κοιτάω που παίζει σαν τρελλή. Σκέφτομαι πως δεν θα τη βγάλει καθαρή. Και τότε, πάνω στη στροφή, κι ενώ είμαι στη ρόδα του, φαίνεται να το χάνει.
Δεν προλαβαίνω να φρενάρω ή να αλλάξω πορεία, έχω ήδη σχεδιάσει την προσπέραση, σκάω πάνω του.

Η ταινία λέγεται Ο ΤΡΕΛΛΟΣ ΘΕΡΙΣΤΗΣ!
Φεύγουμε κι οι δυο προς τα συρματοπλέγματα και μας συγκρατούνε τα λάστιχα.
Έχουμε σκαρφαλώσει με τα KXR σχεδόν κάθετα στις στοίβες των ελαστικών. Και μας περνάει όλο το λεφούσι.
Παρατάω το KXR μου και προσπαθώ να βοηθήσω τον Χρήστο. Ένας κριτής νομίζω μου φωνάζει να τον αφήσω και να ξεσκαλώσω το δικό μου γρήγορααα!

Μα ποιος ήταν αυτός; Μέσα στην τρέλα δεν πήρα χαμπάρι. Τα καταφέρνω. Αισθάνομαι ΧΑΛΙΑ. Μα τι σκατά?!
Θα βγάλω όλους τους φίλους μου εκτός αγώνα;

Τον Χρήστο τον σταματάνε λίγο μετά, γιατί η ζάντα του καθιστά επικίνδυνη τη συνέχεια.

Λύσσας συνέχεια. Προσπαθώ να φτάσω τους τελευταίους που έχουν εξαφανιστεί. Με νύχια και δόντια. Πρέπει να ηρεμήσω.
Γραμμές, μην τρελαίνεσαι, όχι τάπα συνέχεια, use your head!

Οι γύροι περνάνε. Βλέπω μερικούς. Κυνηγώ. Πρώτα περνάω τον Κουρτέση στη παρατεταμένη.

Ωπ, βλέπω τον Διαμαντόπουλο και τον mr Off-road.gr με το Linhai. Πλησιάζω, και μετά τα τρία σαμαράκια ο Σπύρος φεύγει ευθεία και σκάει πάνω στα λάστιχα.
Jesus! Είναι καλά; Κοιτάμε μαζί με τον Διαμαντόπουλο. Φαίνεται εντάξει.

Συνεχίζουμε. Τρώω ένα τετακέ ή μήπως ήταν σχεδόν τετακέ, τα έχω χάσει και δεν θυμάμαι, πριν το μονό αλματάκι.
Όχιιιι! Γκάζι. Βλέπω τους διαφημιστές του 0-300 να φωνάζουν. Δεν ξέρω τι μου λένε.

Φουλ κούραση. Φτάνω τον Διαμαντόπουλο στο πίσω μέρος της πίστας. Περνάω φίλερ. Μπα. Ψέμματα λέω. Όπως περνάω δίπλα του ανοίγει την γραμμή του για την επόμενη στροφή και ακουμπάμε.
Ευτυχώς δεν τον βγάζω ΚΑΙ αυτόν έξω. Στον επόμενο γύρο προσπαθώντας να φτάσω τους πρώτους τρεις κι ενώ πλαγιολισθαίνω στην στροφή μετά το μεγάλο άλμα (όχι το τραπέζι), το Kymco πιάνει και προσπαθεί να με πετάξει από πάνω του. Και τα καταφέρνει.
Αλλά εκείνο πέφτει πίσω στις 4 ρόδες του και συνεχίζει. Πάει για τα λάστιχα.

Σηκώνομαι και το κυνηγάω τρέχοντας δίπλα του. Σπριντ ρεεε!!!

Το προλαβαίνω και σκαρφαλώνω πάνω του. Του γυρνάω απότομα το τιμόνι. Δεν χρειάζεται να βάλω όπισθεν, γκάζι και φεύγω.

Η ταινία λέγεται Η ΜΑΙΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΙΟ ΤΗΣ ΕΜΠΟΛΑ.
Οι διαφημιστές μου κάνουν απεγνωσμένα σήματα να κόψω ρυθμό. Δεν βλέπω κανένα μπροστά. Να κόψω λίγο; Λιιιγο μόνο; Ουφ. Να ο τερματισμός.

Τέλειωσε. Δεν έχω ιδέα σε τι θέση είμαι...
Αλλά βλέπω τον κόσμο να ουρλιάζει. Μάλλον χόρτασαν θέαμα. Ουφ.

Σόρρυ Βέρο!
Σόρρυ Χρήστο.
Πω πω, αυτό δεν ήταν αγώνας. Ήταν καρδιακή προσβολή.

Και μετά αρχίζουμε να κάνουμε μπούρδες, σούζες και στους 2 τροχούς και donuts.
Και μου λέει ο Τσουκαλάς, έλα να κάνουμε δικάβαλο σούζα. Και του λέω, εντάξει, όμως μην φάμε καπάκι.

Ναι, φυσικά, μου λέει. Και κάνουμε σούζες πάνω κάτω. Και του σβήνει, και τα έχει πάρει.

Και ξαναπροσπαθεί, και ξανά. Μετά εγώ έχω πάρει το κολάι και αφήνω και το ένα χέρι.

Ε, μετά τρώμε το καπάκι. Χαχαχαχα! Με μηδέν χιλιόμετρα όμως. Τι γέλιο.

Και κάπου παίρνει και το μάτι μου έναν τρελό να κάνει σούζες με ένα KFX όρθιος στη σέλα...

Μα ποιος να είναι...
Σκαρή μυρίζει η υπόθεση. ;-) Καλά να περνάμε!!!

Άντε, περιμένω τις δικές σας ιστορίες!!!

Ο Exosceleton μίλήσε ήδη πιο πάνω, στην ανακοίνωση του αγώνα. Χα.

Τρελέ Ιάσωνα, με το τζιν μπουφάν που πας στην Ανταρκτική ρε φίλε?!

Ο Tampones ακούει;
Ο Κινέζος κάνει τον Κινέζο;

Α ρε Σκαρή δεν έτρεξες ρε φίλε... Σταμάτης; Αλέξανδρε το χέρι τι κάνει; Ο Σαγιάς καλά τα πάει με το μηχανάκι του Σκαρή ε;

Και θέλω σχόλια για τον τρελαμένο με το δίχρονο 100άρι στη light. Τα άλματα ήταν φονικά;
Προτάσεις; Ενστάσεις;
Άβαταρ μέλους
PigInSpace
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 304
Εγγραφή: 14 Ιαν 2005, 12:14
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό WeaseL » 03 Απρ 2005, 23:13

πραγματι.... περασαμε ολοι πολυ ωραια :P
Άβαταρ μέλους
WeaseL
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 03 Απρ 2005, 15:24
Τοποθεσία: KilkiS

Δημοσίευσηαπό alexandros » 04 Απρ 2005, 08:43

ολα σουπερ !

ο ανταγωνισμος ηταν ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ μπραβο σε ολους

ο πρωτος ρε παιδια που ηταν ???? τον ειδε κανεις ????

Τ Α Π Α πηγαινε !!! συγχαρητηρια !!!!

τα αλματα τελεια, ειδικα μετα την αλλαγη που εγινε στο τραπεζι !!

τα σαμαρακια κατα την αποψη μου ηταν ακριβως στο κεντρο δηλαδη, ή πηγαινες πολυ ταπα και περναγες τα 2 οποτε εσκαγες με τα μουτρα στο 3ο ή σιγα σιγα και ......τιποτα.
ηθελε πιο κοντα για να περνανε ολα μαζι (και να σκας εκτος πιστας χε χε)

με τρελα για το επομενο και τελευταιο !!

μια τελευταια παρατηρηση: πιστευω πως το φαρδος της πιστας δεν κανει για τα γουρουνια, δεν μπορεις να προσπερασεις ευκολα, και τι εννοω, προσπεραση γινοταν ή στην παρατεταμενη εμπρος απο εισοδο-εξοδο pits ή πανω στην ευθεια και πριν το τραπεζι, δεν λεω οτι ηταν ασχημα αλλα αν καποιος σε πηγαινε ''καροτσακι'' δεν εκανες τιποτα απο το να περιμενεις τον επομενο γυρο και να ξαναπροσπαθησεις στο τραπεζι ή στην στροφη αμεσως μετα...

εκτος αν εισαι ουνος και πας πατωντας επι πτωματων

τα κω....χερα μου παλι με πεθαναν... ... ...
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Δημοσίευσηαπό Quadmaniac » 04 Απρ 2005, 08:57

Αλέξανδρε αν θέλεις μπορώ να σε στείλω σε έναν γνωστό μου από την εποχή που έκανα πρωταθλητισμό. Πιστεύω ότι μπορεί να σε βοηθήσει με τα χέρια σου. Αυτόν δεν θα τον έχεις ακούσει αλλά σίγουρα θα ξέρεις τον πρώην συνεταίρο του.

Με ποιανού το Transalp έπεσε γνωστός σπρίντερ και ξεκίνησε η καλοκαιρινή κωμωδία;;;
Quadmaniac
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 728
Εγγραφή: 12 Ιαν 2005, 11:38
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό alexandros » 04 Απρ 2005, 09:02

Quadmaniac έγραψε:Αλέξανδρε αν θέλεις μπορώ να σε στείλω σε έναν γνωστό μου από την εποχή που έκανα πρωταθλητισμό. Πιστεύω ότι μπορεί να σε βοηθήσει με τα χέρια σου. Αυτόν δεν θα τον έχεις ακούσει αλλά σίγουρα θα ξέρεις τον πρώην συνεταίρο του.

Με ποιανού το Transalp έπεσε γνωστός σπρίντερ και ξεκίνησε η καλοκαιρινή κωμωδία;;;
ρε τενοντιτιδες εχω και κανω θυσικοθεραπειες, δεν θελω power boost και νιτρο !! χε χε !!

για τον Τζεκο μιλας ?? χα χα !!
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Δημοσίευσηαπό Quadmaniac » 04 Απρ 2005, 09:08

Μόνο με το κλανίδι που θα ρίχνεις θα περνάς τα σαμαράκια με ένα πολύυυυ μεγάλο άλμα. Άσε σου λέω άλλο πράγμα...
Quadmaniac
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 728
Εγγραφή: 12 Ιαν 2005, 11:38
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό alexandros » 04 Απρ 2005, 09:20

χα χα χα !!! σωστόοοοοοοοοος !!!

powered by Τζεκος κυριες και κυριοι !!!!!!!

:moon:
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Δημοσίευσηαπό superspy » 04 Απρ 2005, 12:30

190 φωτο απο τον αγώνα στο gallery στο album των quad!
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό Quadmaniac » 04 Απρ 2005, 14:27

Στον προηγούμενο αγώνα δεν είχα έρθει αλλά αυτήν την φορά έκανα μια κοπανούλα και ήρθα.

Είναι πολύ ευχάριστο να βλέπει κανείς τόσα γουρούνια και ειδικά στην μεγάλη κατηγορία. Πότε μαζεύτηκαν όλα αυτά; Νομίζω ότι πραγματικά άξιζε τον κόπο να περιμένουμε τόσα χρόνια.

Χάρηκα πολύ που είδα και τους φίλους Άλεξ και Σταύρο να μάχονται (το 400 του Σταύρου σιγά σιγά γίνεται πολεμικό). Είδα και ΤΑΤ2 και Γκαζή και τα είπαμε λιγάκι (από κοντά γιατί τηλ. και mail τα έχουμε κάψει).

Γενικά από όσα πρόλαβα να δώ, το κλίμα ήταν ωραίο (όχι ο καιρός) και τα γουρουνάκια έδωσαν θέαμα.

Σε βάθος κριτική δεν θα κάνω γιατί η προσπάθεια που γίνεται από τους ανθρώπους του χώρου είναι άξια συγχαρητηρίων και νομίζω ότι είναι ακόμη νωρίς. Μακάρι να συνεχίσουν έτσι και με την ίδια όρεξη. Go Γκαζής!!!!! Επειδή είδα ότι δεν λές όχι σε δικάβαλα πρέπει να ανέβεις σε ένα Tecate για να το κόψεις το συνήθειο.

Μπράβο λοιπόν και καλή συνέχεια. Μην με κακκίσετε ώμος γιατί εγώ επιμένω βουνό.
Quadmaniac
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 728
Εγγραφή: 12 Ιαν 2005, 11:38
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Tat2 » 04 Απρ 2005, 21:25

Πραγματι ......κατι αρχιζει να γινετε.Αυτο το επισοδειο ειχε απο ολα. Ταχητητα και θεαμα.Το 450 του Τσιγαρα πυροβολουσε.Η πιστα ομως ειναι πλεον μικρη και στενη και τα οχηματα δεν ειναι στο φυσικο τους περιβαλον.Ο αγωνας αυτος εμοιαζε περισοτερο ...μαλλον σαν χωματινο φλατ τρακ ....το 450μισι του Τσουκαλα μπηκε στην τριαδα χωρις λαστηχα. Δυο σπασμενες μπαρες τιμονιου στο αλμα , δεν ειναι τυχαιο....Αν η πιστα ειχε "σγουρα" ...ποιο μοτο κροσ κατασταση δηλ...οι τρις πρωτοι θα μενανε απο χερια. ( Οι αναποδες ζαντες )

Το κουνουπι κατεβηκε "κοντο" και "μαλακο" αφου ο Κωστας ανακοινωσε οτι θα τρεχουμε αναποδα και με περισοτερα "σγουρα¨"....λαθος. την αλλη φορα δεν θα το ξανακανω. ..αλλα φυσικα αν δεν εισαι πρωτος οι δικαιολογιες ,ματσο.

Κωστα να αναφερεις οτι το τεαμ Gourouna.gr κατεβασε 4 η πεντε κοματια ...μπραβο στα παιδια..σας τιμησαν καταληλως.

Οσο για εσενα Κωστα ...σε πηραν το παιχνιδι.Μην στεναχωριεσε ομως θα σε παρουν αλλο. Στελλνω την παραγελεια σημερα.

Ο Βερρος .αγωνιστης!!!!.... δεν εγγατελειψε ο σκυλλος. Οσο για τον Χρηστο οτι και να μας λες δεν σε πιστευουμε.....ηταν ολοφανερο οτι τον βρηκες πληγωμενο και το εκανες επειτηδες...Αλλοστε υπαρχουν και μαρτυρες ...ασε που το εχω και φωτογραφια..χε-χε.Θα την δης στο μοτοΧτρεμε.....ξανα χε-χε.

Βρε αυτα τα ατιμα τα Blasterακια.......λες να εχει και αλλα???

Τους Raptorες με τα μπτροστηνα τους πηρατε χαμπαρι.....μην κοιτατε που δεν περασανε μπροστα .....θα εχει και αλλου ειδους αγωνες.

Τα TRX και τα KFX παλι αδηκημενα.....εξακολουθω και πιστευω οτι δεν διξαν ακομη τιν δυνατοτητες τους....αποψη μου.

Ο Διαμαντοπουλος τι επαθε στην ηληκια του......μπραβο κουραγιο.....αναποδογυρισε νομιζω τρις φορες.....και συνεχισε,..... τελικα δεν ειναι αρωστια που την εχω μονο εγω...τα βρομογουρουνα σε ξεμωρενουν.

Ευχαριστω σε ολους οσους ηρθαν και με χαιρετησαν.... παιδια αληθεια με κανατε και ενοιωσα πολυ ωραια,........χρονια τωρα ενοιωθα σαν περιπτερο μες την ερημο....τελικα ομως εχει και αλους σαν και εμενα.

.....μαλλον μου φαινεται οτι απο εδω και εμπρος θα περασουμε ωραια.ΤασοςΤατ2
Άβαταρ μέλους
Tat2
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 04 Μαρ 2005, 19:00
Τοποθεσία: Αμπελόκηποι Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό testmanT2 » 04 Απρ 2005, 22:00

γεια σας γουρουνοπαιδα...περασε ο πονος των χεριων απο τον αγωνα?
Το μεγαλυτερο show πιστευω οτι το ειχε η κατηγορια fun....ειδικα η αγκαλια των δυο KXR στο τελος της παρατεταμενης...ολα τα λεφτα!!!!!! Ειχα πεθανει στα γελια μεχρι που ειδα τον Βαλαβανη με κομμενες τις 2 βιδες της ζαντας του!!!(μονο ο Βαλαβανης τα κανει αυτα..)τελικα βγηκε off. Oμολωγω οτι επαθα πλακα,απ'τον κυριο Γκαζη,γυρνουσε ολη την πιστα στις 2 ροδες!!!το κατεβαζε μονο στα σαμαρακια
βουρ..γεια δεξιοτεχνιες!!
Άβαταρ μέλους
testmanT2
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 04 Απρ 2005, 13:05
Τοποθεσία: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ,ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό 4-stroke=tampones » 05 Απρ 2005, 23:33

BRAVO se OLOUS!!! Idietera sinxaritiria axizi na dosoume se olous autous pou odigisan kai irthan apo makria -Niko,Mantho, Adelfous Bagioni kai parea(Agrinio, Thesaloniki)!!! O agonas polu oraios,
i simetoxes poio poles apo pote kai as min anaferoume tous apodes tou protou agona ..... Predator-Katsafaros,Mpakas- Blaster, Poulakis-KXR, Banshee- Nikitakis,Banshee-Skaris,Banshee-Mixalakis, KFX- ??? kai ola ta mikra stin mini!!! Eixame tin theamatiki epistrofi tou Gkazi pou ligo elipse na ginei dramatiki.... ax re Kosta pou pas? , mono ton Poulaki den piges na perasis stin Xalkida!!! A.A. o kurios Poulakis. Giati Mixali??? O agonas tou maxitikotatou filou Xristou Balabani teliose proora alla anodina mias kai den xtipise! Duo prosgiosis kodepsan na katalixoun me to kefali alla eutixos den.. , tin xaristiki boli tou tin erixe o Pirka.los - Maimou-Kostas. To enieo tis Kymko edose to paron! Sugxaritiria kurie Lutra !!! Bravo ston Xristopoulo Niko pou tolmise na XANAmpei ston agona meta tin ptosi me katastrameno axona timoniou , imibaro kai akrobaro! Gia ton Tsoukala ti na po?? pidonas to trapezi me ta ola, stravosa to imibaro tou 450 stin prosgiosi (TELIOS). Poios se esose esena re Niko, den exo katalavi akoma!!!
Duo nea Quad stin parea (Isaiadis-KFX, Manakoglou-Banshee) kanan partheniki emfanisi!
O malakas o Skarface poulise to Banshee paramones agona(no comment)! Superspy kai Pig etheathisan na kinigane ta quad tous????? pos ginete auto???Alexandre pos einai to xeri sou?, perastika filarako! O Stam me to TRX450 WhiteBro akoma anaroni me to podi tou kai den itan 100% etoimos, alla irthegia tin bolta tou kai autos! Sag bale ta podia mesa.... , to Tecate to poulises.... thimase???O gnostos kurios Maragoudakis edose to paron me tin simetoxi tou os guest star, mias kai GasGas exei, alla den emfanizete!??? Maties ston agona rixene episis o Dimitris (black Banshee, borei na ton doume ston epomeno agona), Lois Giorgos gnostos apo Supermoto(LT-XT 600) kai Simos(distixos os theatis mono). Xarika gia tin gnorimia kai apo konta Tasso (gia na min milame aprosopa) kai pisteuo ap oso se eida pos mia xara tha ta katafernes ston "xoro" mas.
ediposis apo tin pista den exo mias kai den tin odigisa katholou, alla duo thelo na po a) mou elipse i laspi. b) parakalo ston 3o agona to trapezi na xoraei 2 quad ston aera gia eukolotera prosperasmata kai oxi frena prin to trapezi (xeris esu)!!!

Xairetismata kai kali adamosi sto 3o episodio!

Eimai sigouros oti exo ksexasi pola kai pollous!! Sorry about that !

Michael S. :angel12:
Currently the member is banned
Άβαταρ μέλους
4-stroke=tampones
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1070
Εγγραφή: 04 Μαρ 2005, 23:14
Τοποθεσία: Sky

Δημοσίευσηαπό alexandros » 06 Απρ 2005, 08:30

ωραία τα λες αλλα μας βγηκαν τα ματια ρε π@@@@*%$#@@ρα

:boobs: :clubbed: :banging: :punch:

:shocked!: :shocked!: :shocked!: :shocked!: :shocked!: :shocked!: :shocked!: :shocked!:
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Τρεις φωτό από τις γουρουνομαχίες!

Δημοσίευσηαπό PigInSpace » 06 Απρ 2005, 14:33

Έχω ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ φωτό. Όποιος θέλει περνάει από περιοδικό και του κόβω cd.
Άβαταρ μέλους
PigInSpace
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 304
Εγγραφή: 14 Ιαν 2005, 12:14
Τοποθεσία: Αθήνα

Τρεις φωτό από τις γουρουνομαχίες!

Δημοσίευσηαπό Quadmaniac » 06 Απρ 2005, 14:47

Η πρώτη είναι απίστευτη
Quadmaniac
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 728
Εγγραφή: 12 Ιαν 2005, 11:38
Τοποθεσία: Αθήνα

Επόμενο

Επιστροφή στο Quads

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 49 επισκέπτες