Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Tires & Rims

Η μαμά τους ήταν μοτοσικλέτα, ο μπαμπάς τους αυτοκίνητο και τα βάφτισε τρελός παπάς !!!!

Tires & Rims

Δημοσίευσηαπό Tat2 » 31 Μαρ 2005, 20:56

Σε 20 με 25 μερες ερχοντε περιπου 200 ζευγαρια ζαντες Duglas σχεδον για τα περισοτερα μον. και ολα τα καρε,... σε λογικες τιμες. Θα ανακοινωθει στα περιοδικα και εγω θα το ανακοινωσω στο Φορουμ.

Επεισεις οι καινουριες τιμες των Μαχις δεν παιζονται. Σημερα εκλησε η καινουρια συμφωνια στο μαγαζι μου με τους Ταιβανεζους και τον αντιπρωσοπο μπροστα μου.Τατ2
Άβαταρ μέλους
Tat2
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 04 Μαρ 2005, 19:00
Τοποθεσία: Αμπελόκηποι Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό alexandros » 01 Απρ 2005, 07:59

αν η χρηση ειναι μονο χωμα θα βαλεις χωματινα μπρος - πισω
(κρατα τις ιδιες διαστασεις με αυτες και το αγορασες)

αν η χρηση ειναι μονο ασφαλτο ..... τοτε αναλογα σφαλτινα

αλλα επειδη οπως και να εχει χωμα θα πηγαινεις (ελπιζω) τοτε βαλε καλυτερα χωματινα να τελειωνεις

οταν λες λαστιχα για αμμο ? τι ακριβως εχεις στο μυαλο σου ??
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Re: Tires & Rims

Δημοσίευσηαπό 4-stroke=tampones » 02 Απρ 2005, 00:21

Tat2 έγραψε:Σε 20 με 25 μερες ερχοντε περιπου 200 ζευγαρια ζαντες Duglas σχεδον για τα περισοτερα μον. και ολα τα καρε,... σε λογικες τιμες. Θα ανακοινωθει στα περιοδικα και εγω θα το ανακοινωσω στο Φορουμ.

Επεισεις οι καινουριες τιμες των Μαχις δεν παιζονται. Σημερα εκλησε η καινουρια συμφωνια στο μαγαζι μου με τους Ταιβανεζους και τον αντιπρωσοπο μπροστα μου.Τατ2


Please define ... se logikes times !???? Yparxei endiaferon! :-s :-k
Oi times ton Maxxis stin Athina einai 120-140 to komati piso! otan les "den pexontai" ti ennoeis!? Min rixneis pirotexnimata kai.... feugeis meta! ::o ::| :eeeek: :shocked!: ::?:

Re Exosceleton ta lastixa tis fotografias, AN ta ebriskes kai pigenes dromo i skliro xoma to quad sou, tha ginotan xartopolenos. Einai les kai se kopane me ena sfiri ston kol..:moon: einai MONO gia ammo kai den exoun kamia apolitos efarmogi sti xora mas.Ean ta pigenes mia boltouna 5 lepta kai koitazosoun meta sto spiti tha emiazes kapos etsi :smackbottom: !!! Sorry to say that!

Michael S. :angel12:
Currently the member is banned
Άβαταρ μέλους
4-stroke=tampones
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1070
Εγγραφή: 04 Μαρ 2005, 23:14
Τοποθεσία: Sky

Re: Tires & Rims

Δημοσίευσηαπό Tat2 » 07 Απρ 2005, 16:54

Μιχαλη Δεν υπαρχει λαστιχο της ΜΑΧΙΣ στα 120 ε εκτος αν ειναι ειδικη διασταση. Απο τις τιμες που βλεπεις στην παρακατω διευθηνση ξερω σιγουρα για 7% κατω. Με την λισανς σου θα παρεις ακομη καλητερη τιμη. Και σε λιγες μερες πακετο με ζαντες η τιμη πραγματι δεν θα παιζετε

http://www.tat.2racing.gr/maxxis.htm

Τα περισσοτερα λαστιχα ηδη υπαρχουν στοκ στο μαγαζι μου. Εσυ τι λαστηχα θελεις.Τατ2
Άβαταρ μέλους
Tat2
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 04 Μαρ 2005, 19:00
Τοποθεσία: Αμπελόκηποι Θεσσαλονίκη

Re: Tires & Rims

Δημοσίευσηαπό Tat2 » 07 Απρ 2005, 21:12

Τα mutzila ειναι λαστιχα για 4χ4 .Η σειρα ειναι Utility. Για αλματα θα σε προτινα razr2 .Αλλα αφου μου λες οτι τα γουσταρεις φλατ,.... τοτε το931-932 ειναι σωστη επιλλογη.

Γιατι οχημα τα θελεις.???τατ2
Άβαταρ μέλους
Tat2
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 04 Μαρ 2005, 19:00
Τοποθεσία: Αμπελόκηποι Θεσσαλονίκη

Re: Tires & Rims

Δημοσίευσηαπό Tat2 » 07 Απρ 2005, 21:25

Πολυ δυσκολα.... μονο αν αλλαξεις σταυρους .Αξηζει τον κοπο??? ασε με λιγο χρονο. μολις βρω ευκαιρια θα το κοιταξω..μηπως ξερεις τι καρε εχεις???Τατ2
Άβαταρ μέλους
Tat2
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 04 Μαρ 2005, 19:00
Τοποθεσία: Αμπελόκηποι Θεσσαλονίκη


Επιστροφή στο Quads

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Google [Bot]. Υπάρχουν 2 επισκέπτες