Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

παρασκευη 25 μαρτιου πιστα στην αμμο

Η μαμά τους ήταν μοτοσικλέτα, ο μπαμπάς τους αυτοκίνητο και τα βάφτισε τρελός παπάς !!!!

Δημοσίευσηαπό Quadmaniac » 29 Μαρ 2005, 13:04

Επιτρέψτε μου να πώ κι εγώ τα δικά μου για την Παρασκευή.

Η βόλτα που κάναμε ήταν ΑΨΟΓΗ και πρέπει να ευχαριστήσω τον Αλέξανδρο και το Σταύρο που οδηγούσαν μπροστά και έδειχναν και τα πατήματα. Συνεργασία υπήρχε άριστη μεταξύ όλων και φυσικά απόλυτη ασφάλεια μιας και όλοι πρόσεχαν πάρα πολύ και οδηγούσαν συνετά.

Όλα τα παιδιά ήταν πολύ καλοί και να μην τα πολυλογώ τα περάσαμε γαμάτα. Όποιος δεν ήρθε έχασε. Η διαδρομή ήταν τέλεια με διάφορα τερέν και το πιστάκι στον Μαραθώνα έδωσε πολύ κέφι και γέλιο.

Όσο για το στρώσιμο που έκανα στο μηχανάκι μου, ήταν δυνατόν να το τηρήσω με τους πωρομένους;;;;;;;;;; Πλάκα κάνω, δεν ανοίξαμε και πολύ.

Πάρτε και μια φώτο από Άλεξ και 450 στο Πιστάκι. Περισσότερες φώτο αύριο αν και δεν είναι πολές. Βλέπετε τις περισσότερες φορές τράβηξα βίντεο αν και δεν υπήρχε πολύς χρόνος μιας και δεν κάναμε και πολλές στάσεις. Μάλλον κάποιος από τους μπροστά βιαζότανε :D

Όσο για το 450, τι να πώ. Μας αρρώστησε. Άνοιγε 4η και 5η στις δικές μας 2ες και 3ες και ακόμα το θυμάμαι να το ακούω να ανοίγει 5 μηχανάκια μπροστά. ΑΡΡΩΣΤΙΑ
Quadmaniac
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 728
Εγγραφή: 12 Ιαν 2005, 11:38
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό 4-stroke=tampones » 29 Μαρ 2005, 15:06

Bolta ? Poia bolta ? Aaaaaaaaaa, auti ti bolta! Ofilo na omologiso oti eixe polu kales prooptikes an kai to quad mou nomizo oti drepotan ligo! Meta kokinise kai ligo argotera anebike me elafria pidimatakia sto treiler kai pali spiti! Ti na kanoume re agoria .... life sucks. Na efxaristiso ton Alex gia tous kalous tou ....tropous!!!
Θa xaro na ta xanapoume oli mazi,....kai ligo perisoteri next time isos! :alright:
Currently the member is banned
Άβαταρ μέλους
4-stroke=tampones
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1070
Εγγραφή: 04 Μαρ 2005, 23:14
Τοποθεσία: Sky

Δημοσίευσηαπό alexandros » 30 Μαρ 2005, 06:42

κοιταξτε να δειτε........

ολα καλα δεν λεω ......

αλλα κατι δεν μου πηγε καλα.....

δεν εχω καταλαβει ομως .......

ολοι περασατε τελεια, γαματα κλπ κλπ....

αλλα κανεις δεν πηρε τηλ για .....

το σαββατο.....

την κυριακη......

τι παθατε ???????

πονεσαν τα οπισθια σας βρε παιδια ?????

πως κανετε ετσι για 150 χλμ ???????

τς τς τς τς !!!!!!!!!!!!!!!!!

χα χα χα !!!!!!!!!!!

οχι, ηταν παρα πολυ καλα με ολους, ο συντονισμος της βολτας με τοσα γουρουνια δεν ειναι ευκολη υποθεση αλλα ολα τα παιδια απλλα ''κουμπωσαν'' εκει που επρεπε ( και το 450 την πεμπτη )

μεχρι την επομενη βολτα μας χαιρετισμους σε ολους και καλες βολτες

υς quadmaniac για ''πετα'' καμια φωτο
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Δημοσίευσηαπό Quadmaniac » 30 Μαρ 2005, 08:40

Προσπαθώ αλλά δεν τα καταφέρνω. Σου στέλνω κι άλλες φώτο να ανεβάσεις αλλά δεν είναι πολλές. Πιο πολύ Βίντεο τράβαγα (και τα μαλιά μου που δεν πήρα το 450)
Quadmaniac
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 728
Εγγραφή: 12 Ιαν 2005, 11:38
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Quadmaniac » 30 Μαρ 2005, 08:41

Προσπαθώ αλλά δεν τα καταφέρνω. Σου στέλνω κι άλλες φώτο να ανεβάσεις αλλά δεν είναι πολλές. Πιο πολύ Βίντεο τράβαγα (και τα μαλιά μου που δεν πήρα το 450)
Quadmaniac
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 728
Εγγραφή: 12 Ιαν 2005, 11:38
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό 4-stroke=tampones » 30 Μαρ 2005, 09:27

Για ποιο 450 μιλας φιλε Quadmaniac??? 350 ητανε !!! χαχαχα
Οχι gia τι σομπα #2 του Αλεξανδρου!? Αlex τι εγινε ρε φιλαρακο ??? ειναι ....αργο το Raptor μηπως???
Εκανες upgrade απο σομπα σε νεο, οικονομικο, αθοριβο καυστιρα για το λεβιτα! :goofy: :fingers: :winknkiss:
Τι ειναι αυτη η mopedsmile: :badairday: :wolverinex: :smileymouse: :batmaan: :black: :dancing: που καβαλας ?
Someone might call it the beast, I call it the Bee!

Love
Mike S :angel12:
Currently the member is banned
Άβαταρ μέλους
4-stroke=tampones
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1070
Εγγραφή: 04 Μαρ 2005, 23:14
Τοποθεσία: Sky

Δημοσίευσηαπό alexandros » 30 Μαρ 2005, 12:41

ωπ, πως βρεθηκαν αυτες εδω ??
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Quads

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 40 επισκέπτες