Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΛΑΣΠΟΛΟΥΤΡΟ

Η μαμά τους ήταν μοτοσικλέτα, ο μπαμπάς τους αυτοκίνητο και τα βάφτισε τρελός παπάς !!!!

ΛΑΣΠΟΛΟΥΤΡΟ

Δημοσίευσηαπό Quadmaniac » 17 Ιαν 2005, 15:51

Λοιπόν, χθές με την πολύ βροχή, ένας φίλος είχε την ιδέα να βγούμε για μαλακείες (έτσι το λέγαμε πάντα στην παρέα) στα βουνά της Κερατέας. Μετά απο λίγα τηλ. μαζευτήκαμε στην αυλή του σπιτιού μου 4 άτομα με ένα TECATE, ένα YZ-250, ένα CR-500 και η χάρη μου με ένα δανεικο CR 250 (κάθε φορά ορκίζομαι πως δεν θα ξανακαβαλήσω καθαρό αλλά το ξεχνάω).

Φεύγοντας από το σπίτι είδα τον Πατέρα μου να μας κοιτάει με ένα ύφος που έλεγε πολλά (του στύλ: πάντα ήξερα οτι ο γιός μου ήταν μαλάκας αλλά όχι και τόσο).

Και τελικά είχε δίκιο. Στην έξοδο μιας στροφής με πολύ λάσπη, έπεσα με το πλάι σε ένα μεγάλο νεροφάγομα και μάζεψα μια σαβούρα που δεν έλεγε να σταματήσει. Αφού σηκώθηκα και είδα ότι είμαι καλά (σκισμένα ρούχα φυσικά), είχα το θράσος να πάρω το CR-500 για το γυρισμό και παραλίγο να σκοτωθώ. Τι πράγμα είναι αυτό το μηχανάκι. Τι είχε πάρει ο τύπος που το σχεδίασε; ΤΡΕΛΟ ΓΚΑΖΙ. Όσο το ανοίγεις τόσο έχει. Δεν τελειώνει ποτέ! Αλλά και ποιός έχει τα καρύδια να το ανοίξει όσο πάει.

Συμπέρασμα: Πρέπει ωποσδήποτε να πάρω δικό μου γουρούνι και καλό ΣΥΝΤΟΜΑ. Χρειάζομαι κέτι να ξεδίνω. Λίγο ακόμη υπομονή....
Quadmaniac
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 728
Εγγραφή: 12 Ιαν 2005, 11:38
Τοποθεσία: Αθήνα

Επιστροφή στο Quads

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 24 επισκέπτες