Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Αποριες

Η μαμά τους ήταν μοτοσικλέτα, ο μπαμπάς τους αυτοκίνητο και τα βάφτισε τρελός παπάς !!!!

Αποριες

Δημοσίευσηαπό driftingcris » 16 Νοέμ 2011, 14:40

Καλησπερα...
Λοιπον, εχω μια KFX 700.
οταν βαζω την οπισθεν ακουγετε οπως οταν δεν πατας καλα τον συμπλεχτη στο αμαξι και βαζεις ταχυτιτα. Ξερετε εκεινο το γκρρρρ. Οταν εχει πιο λιγες στροφες πανω δεν το κανει. Ετσι μου σκευτικα οτι πρεπει να κατεβασω λιγο τις στροφες στο ρελαντι. Αλλα απο που? Σε διαφορα ξενα φορουμ ειδα να λενε οτι ειναι απο μια βιδα διπλα στο δεξι σου ποδι, αλλα αυτη η βιδα δεν κανει τιποτα :?
Επισης θελω να εχω και γκαζιερα και πεταλουδα, καθως οπως ολοι ξερετε η γκαζιερα ειναι οτι πρεπει για τον δρομο ενω η πεταλουδα για τις μαλακιουλες.. :P Τωρα εχω γκαζιερα. Ειχα δει κατι που ειναι και τα 2 μαζι αλλα... Πολλα ρε παιδι μου για κατι τετοιο... Αν τα βαλω και τα 2 πρεπει να κανω κατι να φρεναρει οποτε θελω η γκαζιερα, αλλα πως?
Τελος, εχω προβλημα με την μπροστα μου ροδα... Παει λιγο καπως... Σκευτικα μηπως ειναι στραβομενη η ζαντα αλλα δεν ειναι.. Αρα μαλλον ειναι ρουλεμαν... Επιδη δεν ξερω, μπορω να το φτιαξω ή θελω αξονα? Φθηνη η Ακριβη ζημια?
Ευχαριστω για τον χρονο σας παιδες..
Άβαταρ μέλους
driftingcris
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 29 Οκτ 2011, 13:45
Τοποθεσία: Σερρες

Αποριες

Δημοσίευσηαπό driftingcris » 16 Νοέμ 2011, 23:42

Και κατι ακομα, μπορω να βαλω μανιβελα?
Άβαταρ μέλους
driftingcris
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 29 Οκτ 2011, 13:45
Τοποθεσία: Σερρες


Επιστροφή στο Quads

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 20 επισκέπτες