Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

πωληση sym 600

Η μαμά τους ήταν μοτοσικλέτα, ο μπαμπάς τους αυτοκίνητο και τα βάφτισε τρελός παπάς !!!!

πωληση sym 600

Δημοσίευσηαπό airborn » 12 Οκτ 2010, 00:56

sym 600 με καινούργια πλαστικά μπέζ έχει 3800χλμ καινούργια λάδια και στα διαφορικά ,ελεύθερη εξάτμιση ,φίλτρο KN , ηλεκτρική εγκατάσταση εργάτη (ο εργάτης χάλασε )κοτσαδόρο, ζάντες αλουμινίου μαμά,τιμή 3990 Ευρώ. Υπάρχει και τρέιλερ με ανατροπή +500 Ευρώ. Πωλούνται και χώρια
τηλ 6944630073 Σταύρος
Μην κάνετε παζάρια , η τιμή είναι super
http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/988495/
Άβαταρ μέλους
airborn
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 09 Νοέμ 2009, 15:07
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

πωληση sym 600

Δημοσίευσηαπό airborn » 14 Οκτ 2010, 16:35

Επίσης 2 μπροστινά σχεδόν απερπάτητα λάστιχα και κουκούλα η οποία αγοράστηκε αφού το έκανα μπέζ. Μην κάνετε παζάρια , η τιμή και το μηχανάκι είναι super τα πλαστικά τα άλλαξα κατα 80% επειδή μου άρεσε παρα πολύ το μπέζ και κατα 20% λόγω ξεθωριάσματος (κακή ποιότητα κόκκινο χρώμα το μηχανάκι σταθμεύει σε ανοιχτό parking ) και πολλών γρατσουνιών .Ολα τα χλμ είναι στο βουνό . Είναι άριστα συντηρημένο με παραπάνω service και προσοχή απ'όσα λέει το manual.Δεν έχει τρακάρει ΠΟΤΕ ! Τα πλαστικά αλλάχθηκαν σε αντιπρόσωπο της Θεσσαλονίκης και τα παλιά αφέθηκαν εκεί και μάλλον πετάχθηκαν.Μπορεί να διαβεβαιώσει ότι μου έλεγε να μην τ'αλλάξω αλλά εγώ το έκανα.Μπορείται να ελέγξετε το μηχανάκι όπου θέλετε. Τα γράφω όλα γιατί δέχομαι συνέχεια και δίκαια τις ίδιες ερωτήσεις περι πλαστικών. Ευχαριστώ
Άβαταρ μέλους
airborn
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 09 Νοέμ 2009, 15:07
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη


Επιστροφή στο Quads

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 10 επισκέπτες