Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

νεος στον χωρο τον atv quad..........

Η μαμά τους ήταν μοτοσικλέτα, ο μπαμπάς τους αυτοκίνητο και τα βάφτισε τρελός παπάς !!!!

νεος στον χωρο τον atv quad..........

Δημοσίευσηαπό sotokan » 09 Μάιος 2010, 08:45

γεια σας παιδες ...........ειμαι 36 ετων νεος στο φορυμ και νεος στον χωρο τον atv quad......μετα απο πολλα χρονια καβαλα πανω σε δυο ροδες (πανω απο 10 μηχανες) αποφασισα να παω στις 4 (οχι στα 4 για τους πονηρους )........ο λογος ειναι οτι θα παω να μεινω μονιμα εκτος αθηνων (σαλαμινα) και παντα γουσταρα μια γουρουνα αλλα δεν την αγοραζα γιατι δεν με βολευε εδω λογο κυκλοφοριακου....ας περασω στο ψητο.....αγορασα ενα catbrier 250cc ως οικονομικη λυση και αν το γουσταρω μετα περνω ενα καλυτερο......θα ηθελα να ρωτησω τους παλιους εκανα καλη επιλογη(ως οικονομικη λυση) η θα τρεχω συνεχεια στα συνεργεια??????????
Άβαταρ μέλους
sotokan
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 09 Μάιος 2010, 08:31
Τοποθεσία: peiraias

νεος στον χωρο τον atv quad..........

Δημοσίευσηαπό Linhai_warrior » 11 Μάιος 2010, 11:15

Φίλε sotokan καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Το εν' λόγο γουρούνι το έχω δει και το έχω οδηγήσει. Από θέμα κατασκευής είναι ικανοποιητικό καθώς χρησιμοποιεί αρκετά καλά υλικά (και στο σασί, και στα ηλεκτρολογικά αλλά και στο μοτέρ του). Όσο αναφορά το αν θα τρέχεις στα συνεργεία εξαρτάτε κατά ένα μεγάλο ποσοστό από την χρήση που θα κάνεις αλλά και την συντήρησή που θα κάνεις, γενικά όμως δεν έχω δει να βγάζει προβλήματα. Κλείνοντας έχω να σου πω πως για το μόνο που δεν έχω ιδέα για αυτά τα γουρούνια είναι η αντιπροσώπευσή τους στην Ελλάδα, δηλαδή αν κατά πόσο θα σε στηρίξει ο αντιπρόσωπος όταν θα χρειαστείς κάτι για το γουρούνι σου (πράγμα που σε καμία περίπτωση δεν έχει να κάνει με την ποιότητα του γουρουνιού σου, διότι αν ο αντιπρόσωπος είναι μ@...ας δεν φταίει τίποτε άλλο παρά μόνο αυτός). Ελπίζω να σε βοήθησα για ότι χρειαστείς όλοι εμείς του off-road θα είμαστε στην διάθεσή σου.


Ρε παιδιά μπείτε και καλωσορίστε τον άνθρωπο, να νοιώσει σαν στο σπίτι του.
ΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
Linhai_warrior
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: 26 Μάιος 2009, 17:56
Τοποθεσία: Ναύπακτος

Δημοσίευσηαπό johnny2010 » 14 Μάιος 2010, 19:10

Καλως ηλθες.Το γουρουνι σου δεν το ξερω,αλλα σαλαμινα πηγαινε για οτι θελεις στο Μιχαλακη,ειναι γνωστης(Λεωφ.Ιπποκρατους 170,τηλ.210 4658401).Εγω εχω ενα kymko mxu 300 καλο ειναι αλλα οταν ειναι παγωμενο δεν κραταει ρελαντι με τιποτα,θα τα φτυσει και η μπαταρια ρε γαμωτο.
Άβαταρ μέλους
johnny2010
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 28 Μαρ 2010, 22:43
Τοποθεσία: salamina


Επιστροφή στο Quads

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 5 επισκέπτες