Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

TGB BLADE vs GAMAX

Η μαμά τους ήταν μοτοσικλέτα, ο μπαμπάς τους αυτοκίνητο και τα βάφτισε τρελός παπάς !!!!

TGB BLADE vs GAMAX

Δημοσίευσηαπό djldjm » 03 Ιαν 2010, 21:17

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΤΑ ΓΟΥΡΟΥΝΑΚΙΑ ΣΑΣ.ΤΕΛΙΚΑ ΕΝΩ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΠΑΡΩ GAMAX 300 ΠΗΡΑ TGB BLADE 325.ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΕΙ ΟΛΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΤΑΤΑ.ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΑΡΚΑ?
Άβαταρ μέλους
djldjm
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 04 Σεπ 2009, 19:28
Τοποθεσία: ATHENS

Δημοσίευσηαπό tanistis » 26 Ιαν 2010, 09:44

φιλε μου και εγω σε λιγο θα παρω tgb avenger 400 μακαρι να ειναι τοσο καλα οσο φαινονται γιατι ειναι κριμα να την πατισουμε...μπορουμε να βρουμε κανενα manual για να τα κανουμε servis μονοι μας?αν γνωριζεις κατι?καλες βολτες και καλοταξιδη.
Άβαταρ μέλους
tanistis
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 25 Ιαν 2010, 20:30

Δημοσίευσηαπό THINK_TWICE » 01 Οκτ 2010, 15:32

Βρε παιδια επειδη πολυ μου αρεσουν τα TGB , μηπως να μας πειτε την δικη σας εμπειρια με αυτα ;!! Το ζηταω πρωτον γιατι η πληροφορια πρεπει να διαχεεται και δευτερον γιατι εχω μια επιφυλαξη ως προς τον αντιπροσωπο !!!
Άβαταρ μέλους
THINK_TWICE
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 15 Σεπ 2010, 21:04
Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Δημοσίευσηαπό H1N1 » 01 Οκτ 2010, 15:47

Γειά σας παίδες!

Απ'τα λίγα που ξέρω, η TGB (=Taiwan Golden Bee) είναι ποιοτική κατασκευή από Ταϊβάν κ δεν πρέπει να μπερδέυεται με την TCB που διακινεί το Πράκτικερ κ είναι...φτηνιάρικο.

Καλό ψάξιμο κ όποιος το έχει ήδη, ας μας πεί την μέχρι τώρα εμπειρία του.
Άβαταρ μέλους
H1N1
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 330
Εγγραφή: 18 Σεπ 2009, 09:06
Τοποθεσία: Αλσούπολη, Αθήνα


Επιστροφή στο Quads

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 11 επισκέπτες