Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Αποφάσισα!!!

Η μαμά τους ήταν μοτοσικλέτα, ο μπαμπάς τους αυτοκίνητο και τα βάφτισε τρελός παπάς !!!!

Αποφάσισα!!!

Δημοσίευσηαπό H1N1 » 18 Νοέμ 2009, 11:26

Μετά από πολύ σκέψη, έρευνα, παλινδρόμηση, γνώμες κ κάποιες δοκιμές, αποφάσισα:

KYMCO MXU 300 καινούριο κ λευκό!

Αύριο το παραγγέλνω.

Δέχομαι γνώμες γιά:

1) σωστό κλείδωμα: υποθέτω με κουλούρα η πέταλο από τρύπα κοτσαδόρου η από τμήμα του πλαισίου;

2) συνεργεία. Έχω γνωριμία με το Γκανή στο Γαλάτσι κ θα με βόλευε να το πηγαίνω εκεί. Εμπειρία κανένας;

3) ότι άλλο θα πρέπει να προσέξω, εκτός...του να τρώω λάσπη :twisted: :twisted: :twisted:

Θένκς ντοοούντς
Άβαταρ μέλους
H1N1
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 330
Εγγραφή: 18 Σεπ 2009, 09:06
Τοποθεσία: Αλσούπολη, Αθήνα

Re: Αποφάσισα!!!

Δημοσίευσηαπό NIK.HUNTER-KVF-750 » 21 Νοέμ 2009, 22:13

H1N1 έγραψε:Μετά από πολύ σκέψη, έρευνα, παλινδρόμηση, γνώμες κ κάποιες δοκιμές, αποφάσισα:

KYMCO MXU 300 καινούριο κ λευκό!

Αύριο το παραγγέλνω.

Δέχομαι γνώμες γιά:

1) σωστό κλείδωμα: υποθέτω με κουλούρα η πέταλο από τρύπα κοτσαδόρου η από τμήμα του πλαισίου;

2) συνεργεία. Έχω γνωριμία με το Γκανή στο Γαλάτσι κ θα με βόλευε να το πηγαίνω εκεί. Εμπειρία κανένας;

3) ότι άλλο θα πρέπει να προσέξω, εκτός...του να τρώω λάσπη :twisted: :twisted: :twisted:

Θένκς ντοοούντς
Χαρικα που ακουσες και την δικια μου γνωμη καλοριζικο.

1) τις πρωτες μερες θα κοιμασε μαζι της οποτε δεν θα χρειαζετε κλειδωμα :P :P :P

2)ο γκανης ειναι πολυ καλος. οταν πας πες του οτι σε πειραζω και θα σε προσεξει :-x :P :P :P :P :P

3) Τι να προσεξεις????????
να μην στο παιρνει ο γιος σου :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P


αντε και παλι καλοριζικο :D :D :D :D
Άβαταρ μέλους
NIK.HUNTER-KVF-750
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: 26 Ιαν 2009, 22:17
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ


Επιστροφή στο Quads

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 21 επισκέπτες