Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ

Η μαμά τους ήταν μοτοσικλέτα, ο μπαμπάς τους αυτοκίνητο και τα βάφτισε τρελός παπάς !!!!

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ

Δημοσίευσηαπό joe » 14 Φεβ 2009, 13:46

--------------------------------------------------------------------------------
γεια σας και απο μενα,ακουστε το προβλημα μου και οποιος μπορει να βοηθησει θα κερασω παιδακια(αντε και χοντρο)στα καρβουνα
λοιπον αγορασα το γουρουνι μου (YMC SPHINX 330)απο το γαλατσι τα φερνει μεσω του ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ(λεωφορος αλιμου)που ειναι και ο κεντρικος αντιπροσωπος,οταν ειδα την γουρουνα στο φυλλαδιο στο πισω μερος οπως ειναι λογικο εχει μια χειρολαβη για να μπορεις να την σηκωνεις αμα κολλησει η για να πιανεται ο συνεπιβατης(σωστα μεχρι εδω?)
το συγκεκριμενο καταστημα μου ειπε πως θα μου κανει δωρο με την αγορα μια σχαρα για πισω(ευχαριστω πολυ,καθε δωρο δεκτο...)για να μπει η σχαρα εννοειτε πως βγαινει το χερουλι γιατι μπαινει στις ιδιες βιδες,οταν παρελαβα την μηχανη οπως σωστα μου ειπαν ειχε πανω την σχαρα,εγω ομως ζητησα και το χερουλι γιατι την σχαρα την βαζω μονο οταν κουβαλαω πραγματα(βολτα σε κανενα νησι και τετοια...)τις υπολοιπες μερες που δεν θελω την σχαρα και επειδη παω καθε κυριακη Βαρυμπομπη στην πιστα χρειαζομαι το χερουλι γιατι μια φορα που κολλησα στις λασπες δεν ειχα απο που να πιασω,ξερετε ποια ηταν η απαντηση τους???????? οτι η μηχανη ερχεται χωρις χερουλι και αν το θελω ειναι extra και πρεπει να το παραγγειλει απο τα κεντρικα και οτι αυτη μου εκαναν δωρο ολοκληρη σχαρα αξιας 120 € τι ψαχνω να βρω τωρα
αφου δεν ηθελα να τσακωθω τους ειπα να μου παραγγειλουν ενα χερουλι για πισω και οσο κανει να το πληρωσω,μου ειπαν τελικα πως δεν υπαρχει ουτε με παραγγελια αλλα το γελιο ειναι πως πριν 1 εβδομαδα που πηγα για service ειχαν μια καινουρια ιδια με την δικη μου και ειχαν βαλει το μαστορα να ξηλωσει το χερουλι και να του βαλει σχαρα,τους ειπα να πληρωσω και να παρω αυτο το χερουλι αλλα μου ειπαν οτι το θελει ο ιδιοκτητης της γουρουνας,οταν τελικα φορτωσα απο νευρα τους λεω να μου βρουν το δικο μου το χερουλι και το θελω γιατι ειναι εξοπλισμος που εχει το γουρουνι οταν ερχεται και αφου πληρωσα να παρω καινουρια μηχανη πρεπει να το εχει πανω,κοινως με γραψαν στα ....ιδια τους και ακομα απαντηση δεν εχω παρει(μαλλον πηρα πως δεν υπαρχει τιποτα)τι απεγινε λοιπον το χερουλι μου?μηπως τα ξηλωνουν και τα πουλανε extra?και αν ισχυει αυτο γιατι εστω δεν μου πουλαει το δικο μου?ξεμεινε απο χερουλια?(κοιτα που καταντησα να δινω λεφτα και να παρακαλαω για κατι δικο μου )τι να κανω????
1ον να στειλω επιστολη η mail στην ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ Α.Ε. και να κανω παραπονα?
2ον να παω απο εκει(γαλατσι)και να τους πλακωσω στο ξυλο?(μαυρη ζωνη στο kick boxing και στο kempo karate )
3oν να συνεχισω να κανω τον μαλακα?
Συγγνωμη για το μεγαλο κειμενο αλλα εχω σαλταρει,
περιμενω την βοηθεια σας και ειπαμε,θα παιξουν κοψιδια αν μου βρειτε λυση
και το καλυτερο για να κλεισω το αφησα για το τελος
η τελευταια απαντηση τους ηταν πως αμα θελω τοσο πολυ να βαλω χερουλι πισω να παω σε εναν σιδερα και να μου φτιαξει ενα θα ειναι και πιο ομορφο
EAT MY DUST
Άβαταρ μέλους
joe
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: 22 Σεπ 2008, 20:01
Τοποθεσία: ΑΧΑΡΝΑΙ,ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό G@rret » 14 Φεβ 2009, 19:52

πρωτα πολλα μην τους πλακωσεις στο ξύλο :D δεν θα παρεις ετσι το χερουλι
απ την στιγμή που ειναι στα στανταρ του χοιρηνου πες σε εναν φίλο να παει να κανει τον πελατι και να ρωτησει. αν οντος εχουν κανει πατατα και δεν σου δηνουν το χερουλι μιλα με τον αντιπροσωπο,λογικα θα κανει κατι γιατι για μια αξιοπιστια δουλευουν ....αν δεν εχουν και αυτη κερδος καθολου
Έγω κανονικά οδηγούσα η κολώνα ήταν στον δρόμο μου.....
Άβαταρ μέλους
G@rret
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 16 Σεπ 2007, 16:26
Τοποθεσία: σε βάρκα

Δημοσίευσηαπό commbba » 14 Φεβ 2009, 22:16

Πές με ηλίθιο, πές με μ@λ@κ@ ,αλλά εγώ στη θέση σου θα έβαζα την σχάρα και θα τελείωνα.Με ένα σμπάρο ,δυό τριγώνια.Και τον κόπο βάλε-βγάλε αποφεύγεις και έχεις μία σχάρα για έξτρα ανάγκη όταν την χρειαστείς.Μπορεί και αυτή να παίξει ρόλο χερουλιού και επεκτείνει και την σέλα ώστε να χωρέσει καλύτερα το δεύτερο άτομο.Δέν νομίζω ότι χαλάει τόσο την αισθητική της ''γουρούνας''.Με τα νεύρα,καλώς ή κακώς ,δέν βρίσκεις το δίκιο σουΆποψη μου,πάντα..Έχω την Sphinx 200 και παρόλο που δέν μου αρέσουν τα σφηνοειδή ''γουρούνια'' το έχω συμπαθήσει και η σχάρα έχει γίνει αναπόσπαστο αξεσουάρ.
Άβαταρ μέλους
commbba
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: 13 Απρ 2008, 21:01
Τοποθεσία: Ερέτρια-Ευβοίας

Δημοσίευσηαπό giourgas » 14 Φεβ 2009, 22:17

ΜΙΛΑ ΜΕ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΑΚΡΗ. ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΣΤΟ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΡΑΦΤΟΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙ BLACK LIST.
LIVE FAST, DIE YOUNG...
Άβαταρ μέλους
giourgas
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2008, 20:38
Τοποθεσία: ΜΗΛΟΣ ΚΥΚΛΑΔΕΣ

Δημοσίευσηαπό joe » 16 Φεβ 2009, 23:09

λοιπον εστειλα mail στον γιαννουλα αλλα ακομα δεν πηρα απαντηση,ελπιζω να ενδιαφερθουν τουλαχιστον εστω να μου στειλουν μια απαντηση,το μαγαζι ειναι το MOTO CENTER ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ,προχτες ενας φιλος μου πηρε απο το ιδιο καταστημα την ιδια γουρουνα και του εκαναν τα ιδια :x τελικα θελουν μπινελικια οι ανθρωποι(θελουν να λεγονται και επαγγελματιες......)την σχαρα λογω του οτι πμπαινω πιστα δεν βολευει καθολου,την βαζω πανω μονο οταν παω σε κανενα νησακι και δενω τα μπαγκαζια μου,το χοιρινο εχει πολυ μεγαλη σελα για 2 ατομα οποτε.....αντε να δω τι θα γινει και θα σας ενημερωσω :cry: :cry: :cry:
EAT MY DUST
Άβαταρ μέλους
joe
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: 22 Σεπ 2008, 20:01
Τοποθεσία: ΑΧΑΡΝΑΙ,ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό patronos » 19 Φεβ 2009, 12:04

joe έγραψε:λοιπον εστειλα mail στον γιαννουλα αλλα ακομα δεν πηρα απαντηση,ελπιζω να ενδιαφερθουν τουλαχιστον εστω :cry: :cry: :cry:


Το καλύτερο είναι να περάσεις από τα κεντρικά στην Αλίμου, γιατί όλα τα ανταλλακτικά βρίσκονται εκεί.

Τα email καμιά φορά 'παραπέφτουν'.
Άβαταρ μέλους
patronos
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2007, 13:37
Τοποθεσία: παγκρατι

Δημοσίευσηαπό G@rret » 19 Φεβ 2009, 23:19

ειναι σωστος ο patronos αν δεις πως δεν περνεις απαντηση τραβα εκει ΜΗΝ το αφήσεις, εσυ εισαι ο πελατης δεν ειναι αυτος
Έγω κανονικά οδηγούσα η κολώνα ήταν στον δρόμο μου.....
Άβαταρ μέλους
G@rret
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 16 Σεπ 2007, 16:26
Τοποθεσία: σε βάρκα

Δημοσίευσηαπό joe » 11 Μαρ 2009, 01:47

λοιπον χτες πηγα το γουρουνι μου στα κεντρικα στην αλιμου γιατι την κυριακη εμεινα μεσα στην πιστα απο ηλεκτρικα :(
την εβαλα στο τρειλερ και με ενα φοβερο θυμο και τσαμπουκαλεμενος ξεκινησα για εκει,ειχα σκοπο να τσακωθω αγρια ,μολις εφτασα εκει αφου τους εξηγησα τι συμβαινει,οι ανθρωποι πολυ προθυμοι μου ειπαν οτι θα επισκευασουν τα παντα μεσα στην εγγυηση :shock: τους ειπα απο που την πηρα και μου ειπαν οτι εχουν ακουσει πολλα παραπονα για το μπουρδελομαγαζο(ετσι το ειπαν...)και σημερα μου ειπαν να παω να την παρω ειναι ετοιμη,λοιπον ακουστε τι βρηκαν απο λαθη στην συναρμολογηση που ειχαν κανει στο αλλο μαγαζι που εγινε η αγορα
1ον: σπασμενη φτερωτη απο το variator απο λαθος κουμπωμα στην συναρμολογηση.........
2ον:χαλασμενη δισκοπλακα και τακακια πισω γιατι ειχαν τοποθετηθει αναποδα :roll:
3ον:ειχαν ξεχασει να βαλουν βαλβολινες και το μονο που ειχε μεσα ηταν λιγο νερο :protest:
4ον:την χειρολαβη πισω μου την εβαλε κανονικα(μου εδωσε ολοκαινουρια)
5ον:ηταν ξεσφιγμενος ο ιμαντας........
6ον:βραχικυκλωμενη μπαταρια(καμμενα 2 στοιχεια)απο λαθος συνδεση...
και κατι αλλα ψιλολογια που τα εφτιαξε ο μαστορας απο μονος του χωρις να του πω(μεχρι και ενα κομματι του κιλυνδρου εβαψε που ειχε φυγει απο τα πλυσιματα :shock: :shock: :t: :h: :a: :n: :k: :s: :period: :g: :e: :o: :r: :g: :e: ,εχω κρατησει τα τιμολογια που μου εκοψαν και εχω σκοπο να παω στο MOTO CENTER ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ να τους τα τριψω στην μουρη και μετα να φανε και μια μήνυση,ηδη εστειλα mail στο ΙΝ.ΚΑ(ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ)οποτε σε λιγο καιρο αρχιζουν τα γλεντια(μου ειπε ο μαστορας πως μπορει να πιστοποιήσει οτι ολες οι ζημιες ειναι απο λαθος συναρμολογηση και οχι φυσικες φθορες ετσι θα κοψω μερικους :assshaking: :assshaking:
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ...ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ YMC ΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΥΣ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ :D :D
EAT MY DUST
Άβαταρ μέλους
joe
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: 22 Σεπ 2008, 20:01
Τοποθεσία: ΑΧΑΡΝΑΙ,ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό G@rret » 18 Μαρ 2009, 21:15

μολις κερδισες σεβασμο στο πορτοφολι σου και ενα μπραβο που δεν το αφησες
(εγω το ειχα αφισει και βρηκα απ αλλου βοηθεια) -περιμενω να γραψεις το αποτελεσμα
(οταν το μαθεις..) γιατι με τετοιες κινησεις θα βοηθισουμε στην καλητερη εξιπηρετιση
(τα γουρουνια πασχουν στην ελλαδα αν και βελτιωνομαστε)
για να δουμε τι κανει και τι ΙΝΚΑ στην πραξη να σε καλα...
Έγω κανονικά οδηγούσα η κολώνα ήταν στον δρόμο μου.....
Άβαταρ μέλους
G@rret
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 16 Σεπ 2007, 16:26
Τοποθεσία: σε βάρκα

Δημοσίευσηαπό gpassion » 24 Μαρ 2009, 23:24

Φιλε, ειμαι νεος σάυτο το Forum, γραφω 1η φορα. Το κακο με τους αντιπροσωπους είναι οτι δεν έχουν ενημερωση τα μαστόρια που δουλεύουν στα συνεργεία. Η ymc ειναι σχετικα καινουρια εταιρια, και ξαφνικα μπηκε στην αγορα με ενα νεο, για την ελλαδα, είδος και δυστυχως δεν ειναι ακομα δουλεμενο. Μην νομιζεις οτι στη yamaha, suzuki, polaris,κτλ οτι εχουν κανει σεμιναρια για το συνεργειο.Στηριζονται στην εμπειρια τους απο άλλα μηχανακια.Γι αυτό λοιπόν να λες και δοξα το θεο που βρισκεσαι στην αθηνα και όχι οπως εμείς, σε κάποια άλλη πολη της Ελλάδας. Υπομονη, Επιμονη, και Αλληλεγγυη, ειναι μερικα οπλα απεναντι στους κακους επιχηρηματιες, αλλα και επιβραβευση για τους καλους! για να ξερουμε κι εμεις που να στρέψουμε το βλέμα μας. Και να ξέρεις, αυτές οι δημοσιευσεις μετράν πολύ!

Υ.Γ. και πιστεψε με, στη YMC δουλεύουν καλά!
Άβαταρ μέλους
gpassion
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 24 Μαρ 2009, 21:51
Τοποθεσία: ΣΕΡΡΕΣ - ΣΕΡΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό tsoutsouras » 24 Μαρ 2009, 23:54

ΠΑΠΑΡΙΑ ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ Π.......
HELLO
Άβαταρ μέλους
tsoutsouras
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 24 Μαρ 2009, 22:52

Δημοσίευσηαπό tsoutsouras » 24 Μαρ 2009, 23:57

ΑΦΟΥ ΤΑ ΚΑΒΑΛΑΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΣΥΝΤΙΡΕΙΤΑΙ ΚΙΟΛΑΣ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΤΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΤΑ 4 ΤΑ ΚΑΒΑ ΤΟΥΣ ΤΑ 2 ΕΧΟΥΝ
HELLO
Άβαταρ μέλους
tsoutsouras
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 24 Μαρ 2009, 22:52

Δημοσίευσηαπό G@rret » 28 Μαρ 2009, 02:17

φιλε gpassion καλως ηρθες και καλη διαμονη!!!!συμφωνω με αυτα που λες και για αυτο αν παρατιρισεις λεμε και καλα λογια υπαρχουν μαστορες που κανουν δουλεια, το κακο ειναι οτι τους σωστους τους βρισκεις μεσω γνωστων.. (στις περισσοτερες φορες),για την επαρχεια ξερω γιατι βλεπω τη γινεται στη λαμια(ενα παραδειγματα που βγαζει ματι....πηγαινω δυχρονο χοιρηνο και νομιζει πως ειναι τετραχρονο ).



μεχρι να παρω το γουρουνι δεν ηξερα ουτε που ειναι το μπουζι(δεν θυμαμε αν ηξερα τι ηταν καν.... :roll: )
φυσικα και εμαθα στην πορια ,αλλα για ορισμενα πραγματα που θελει επαμβασεις μεσα(πχ ειχα σπασει την μανιβελα...)θελω καποιων να κανει δουλεια,,ευτυχος που υπαρχουν ΚΑΠΟΙΟΙ φίλοι που βοηθανε και αν χρειαστω κατι θα το παλεψουν,επισης δεν ειναι σωστο αυτο που λες φίλε tsoutsoura απ την αποψη οτι πχ εγω δειλωνω κρεοπολης ,δεν σημαινει οτι επειδη δεν σου δεινω καλο κρεας θα πας για κυνηγι.... :D


γραφε με μικρα γιατι ειναι σαν να γκαριζεις......
να σε καλα
Έγω κανονικά οδηγούσα η κολώνα ήταν στον δρόμο μου.....
Άβαταρ μέλους
G@rret
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 16 Σεπ 2007, 16:26
Τοποθεσία: σε βάρκα

απάντηση απο linhai warrior

Δημοσίευσηαπό Linhai_warrior » 01 Ιουν 2009, 18:12

Φίλε Joe αν και δεν έχω YMC γουρούνα καταλαβαίνω απόλυτα το πρόβλημά σου μιας και έχω πάθει και εγώ πρόβλημα με την γενική εισαγωγική ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.Ε γιατί εδώ και έναν μήνα περιμένω ένα γ@μημεν0 κύλινδρο για το linhai 260 που έχω. Το πρόβλημα είναι ότι όλοι στην Ελλάδα έχουν βρει τον μήνα που σέρνει 32 και μας έχουν γράψει όλους στα @rχiδi@@ τους. Τέλος πάντων σου εύχομαι καλά ξεμπερδέματα.
Άβαταρ μέλους
Linhai_warrior
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: 26 Μάιος 2009, 17:56
Τοποθεσία: Ναύπακτος

απάντηση απο linhai warrior

Δημοσίευσηαπό joe » 04 Δεκ 2009, 19:38

ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΕΙΧΑ ΤΗΛ.ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟ MOTO CENTER ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ,ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΜΙΛΗΣΑΜΕ(ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΗ)ΣΑΦΩΣ ΝΕΥΡΙΑΣΜΕΝΗ ΓΙΑ ΤΑ ΟΣΑ ΓΡΑΦΩ....(ΚΑΛΑ ΡΕ ΕΥΑΚΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΕΣ?????ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΗΔΗ...)ΛΟΙΠΟΝ ΑΦΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΑ ΗΞΕΡΑ ΟΠΩΣ-Η ΓΟΥΡΟΥΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΜΟΝΤΑΡΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΜΟΝΤΑΡΟΥΝ ΣΤΟ MOTO CENTER,Η ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΧΡΕΩΝΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΟΥΛΑΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΧΑΡΑ (ΟΣΕΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΕ ΣΧΑΡΑ,ΣΑΝ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ),ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΥΗ ΚΑΙ ΤΟ MOTO CENTER ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΜΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΓΙΑ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΤΗΣ YMC ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥ ΤΑ ΕΛΕΓΑΝ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΝΕΥΡΙΑΣΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΩ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΧΩΡΙΣΩ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΑΓΟΡΑ ΕΚΑΝΑ,ΕΔΩΣΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ,ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΜΕ ΕΥΗ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΡΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΚΑΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΓΟΥΡΟΥΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
EAT MY DUST
Άβαταρ μέλους
joe
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: 22 Σεπ 2008, 20:01
Τοποθεσία: ΑΧΑΡΝΑΙ,ΑΘΗΝΑ

Επόμενο

Επιστροφή στο Quads

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 9 επισκέπτες