Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

φριτέζα Vs σόμπας

Η μαμά τους ήταν μοτοσικλέτα, ο μπαμπάς τους αυτοκίνητο και τα βάφτισε τρελός παπάς !!!!

Δημοσίευσηαπό Quadmaniac » 14 Ιαν 2006, 11:36

4-stroke=tampones έγραψε:
Quadmaniac έγραψε:
4-stroke=tampones έγραψε:Quadmaniac και KFX400 γιατί πουλείσατε τα quad σας???
Μεγάλη αποτυχία? Λίγο το γκάζι? Για πειτε μας να ακούσουμε, να μάθουμε γιατί???? τέτοιος πανικός μετά απο ένα τόσω όμορφο weekend? xixixi
Kαι καλά ο Μάνος, αλλά ρε ΚFX400 ΠΩΣ θα σε λέμε τώρα??? Υellow Fever???
Mε το καλό πάντως ότι και αν είναι!



Μιχάλη το KFX γαμούσε κι έδερνε: Φαντάζομαι οτι θα τα θυμάσαι και τα δύο ρήματα!!! Και φυσικά πως να ξεχάσεις και το τσάι που κέρναγε (στο χώμα πάντα). Είπα ώμος να πάρω κάτι ποιο δυνατό και να δούμε τότε τα 70+ άλογα που εκτρέφεις τι θα κάνουν!!!

Φιλιά...


Επειδή η μνήμη μου είναι λίιιιιιιιιιγο θολή, είπα να ανατρέξω το "αρχείο" για να φρεσκαριστό!!!
Χώμα? Χμμμμ? Μιλάς για πυρασφάλεια Κερατέα ΜΗΠΩΣ?
Αααααα!!! Θα λές για το weekend που προσπαθούσες να περάσεις και ΕΜΕΙΝΕΣ απο .... λαστιχό?
Μου έχει μείνει καμία βοήθεια? 50-50 ?? το κοινό?
(Πες 50-50, γιατί το κοινό μάλλον ΔΕΝ συμφέρει, θα γίνει χειρότερα...)
Τι κρίμας να μη συμετέχει και ο Peri στο "game".
Εγώ πάντος περιμένο να σε δω ... yellow.

Άχ να μην ανεβαίνουν οι photo... :evil: :roll: :(
You lucky .... danger!


Έχω κι εγώ φώτο σε περίπτωση που το έχεις ξεχάσει :wink:

Ξέρω οτι βρίσκεσαι σε μεγάλη σύγχυση αλλά ομολογώ ότι το κρύβεις καλά. Δεν είναι και λίγο πράγμα να μην μπορείς να διώξεις 30 μουλάρια από τον κώλο σου. Λίγο ακόμη και θα σου δάγκωνα το αυτί :D .

Λοιπόν αυτό το cheetach με τα lectron καλό μου ακούγεται αλλά βάλε και κανα νιτρομπούκαλο γιατί δεν σε βλέπω καλά.

Την γλύτωσες από γρίπη πουλερικών και τρελές αγελάδες (για το δεύτερο δεν βάζω και το χέρι μου στην φωτιά) αλλά θα πας σίγουρα από Yellow fever.......Its very close. Can you feel it???

Φιλιά...
Quadmaniac
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 728
Εγγραφή: 12 Ιαν 2005, 11:38
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Quadmaniac » 14 Ιαν 2006, 11:48

alexandros έγραψε:Μανωλάκη ε ε !!
πάρε γρουνι ο ο !!

δεν σε βλέπω καλά
θα σε φαν ζωντανό!!


Που είσαι εσύ ρε τρελέ? Τι σκαρώνεις πάλι? Καμμιά βόλτα στα Καρπάθια??

Έχεις δει καθόλου το μωρό μου? Της φέρονται καλά? Της αξίζει η καλύτερη φροντίδα. Της άρεσε πολύ το λαδάκι ξέρεις... Της δίνουν κανα BelRay (its her favorite).

Άν την δεις δώσε της ένα φιλάκι και πες της ότι την σκέφτομαι.

Κάτι άκουσα όμως για φλασάκια και καθρέφτες και στεναχωρήθηκα. Δεν της αρέσουν ξέρεις. Σαν να βάζεις ποτηροθήκη σε τέκνο του Μαρανέλο....

Βέβαια υπάρχουν και άλλοι λίγο διαφορετικοί. Σαν τον Nick, βλέπε 400, βλεπε φλας, βλέπε καθρέφτες, βλέπε θερμαινόμενα γκρίπ, βλέπε συναγερμό, βλέπε ασφάλτινα λάστιχα, βλέπε σχάρα βλέπε ΦΛΩΡΑΝΤΖΑ...

Νίκο πως πάνε οι πλατείες? Πάντως αν γίνει κανένας ασφάλτινος αγώνας αντοχής δεν έχουμε ελπίδα. Τα νότια προάστια τα ξέρει απέξω...
Quadmaniac
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 728
Εγγραφή: 12 Ιαν 2005, 11:38
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό alexandros » 14 Ιαν 2006, 12:57

Quadmaniac έγραψε:
Που είσαι εσύ ρε τρελέ? Τι σκαρώνεις πάλι? Καμμιά βόλτα στα Καρπάθια??

Έχεις δει καθόλου το μωρό μου? Της φέρονται καλά? Της αξίζει η καλύτερη φροντίδα. Της άρεσε πολύ το λαδάκι ξέρεις... Της δίνουν κανα BelRay (its her favorite).

Άν την δεις δώσε της ένα φιλάκι και πες της ότι την σκέφτομαι.

Κάτι άκουσα όμως για φλασάκια και καθρέφτες και στεναχωρήθηκα. Δεν της αρέσουν ξέρεις. Σαν να βάζεις ποτηροθήκη σε τέκνο του Μαρανέλο....

Βέβαια υπάρχουν και άλλοι λίγο διαφορετικοί. Σαν τον Nick, βλέπε 400, βλεπε φλας, βλέπε καθρέφτες, βλέπε θερμαινόμενα γκρίπ, βλέπε συναγερμό, βλέπε ασφάλτινα λάστιχα, βλέπε σχάρα βλέπε ΦΛΩΡΑΝΤΖΑ...

Νίκο πως πάνε οι πλατείες? Πάντως αν γίνει κανένας ασφάλτινος αγώνας αντοχής δεν έχουμε ελπίδα. Τα νότια προάστια τα ξέρει απέξω...


Μάνε, ο τύπος δεν έχει ξεκαβαλήσει ακόμα απο τότε ....
οι υπόλοιποι που το είδαν έχουν κλάσει ... και κλαίνε με μαύρο δάκρυ για την ευκαιρεία που έχασαν (ο μανωλάκης - όχι εσύ - ο άλλος φίλος)

ο δικός σου λοιπόν που λες δεν λέει να ξεκολήσει, πήρε και εργαλείο όμως έτσι !! είναι πολύ καλά στημένο, τους το είχα πει απο την αρχή, οτι έχουν γίνει ''καλές'' κινήσεις και με προοπτικές.

το θέμα είναι τώρα πότε θα αρπάξει τις πρώτες τουμπίτσες, χα χα, και μετά θα σου πω τα νεότερα. μέχρι τώρα απλά δεν κοιμάται τα βράδυα παρά μένει στο γκαράζ του μέσα στο κρύο και την χαϊδεύει, χα χα !!

άσχετο τώρα, ο κίτρινος πυρετός τι είναι ?????

μη μου πείς πως θα πάρεις κανα suzuki 450 ????? θα είσαι τρελλός έτσι ???
όχι ότι δεν κάνει αλλά η επίσημη απάντηση των ''εδώ'' είναι ότι ούτε ξέρουν, ούτε τους ενδιαφέρει, ούτε και τους απασχολήσει ποτέ το θέμα γενικότερα οπότε καλή φάση αλλά απο τώρα παντρείες ρε Μανε ?? και με κάλυψη για τον λούτσο ?? όχι ρε φίλε, μη ! θα ψάχνεις βίδα και θα μάθεις γιαπωνέζικα, γιάτι δηλαδή ? θες να μάθεις και άλλες ξένες γλώσσες ?
δεν ξέρω, περί ορέξεως κολοκυθόπιτα αλλά, υπάρχει πάντα εκείνο το αλλά .... εκτός βέβαια αν πάρεις κίτρινο raptor χα χα !!
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Δημοσίευσηαπό 4-stroke=tampones » 14 Ιαν 2006, 15:37

Quadmaniac έγραψε:
4-stroke=tampones έγραψε:
Nick έγραψε:
Quadmaniac έγραψε:
4-stroke=tampones έγραψε:Quadmaniac και KFX400 γιατί πουλείσατε τα quad σας???
Μεγάλη αποτυχία? Λίγο το γκάζι? Για πειτε μας να ακούσουμε, να μάθουμε γιατί???? τέτοιος πανικός μετά απο ένα τόσω όμορφο weekend? xixixi
Kαι καλά ο Μάνος, αλλά ρε ΚFX400 ΠΩΣ θα σε λέμε τώρα??? Υellow Fever???
Mε το καλό πάντως ότι και αν είναι!



Μιχάλη το KFX γαμούσε κι έδερνε: Φαντάζομαι οτι θα τα θυμάσαι και τα δύο ρήματα!!! Και φυσικά πως να ξεχάσεις και το τσάι που κέρναγε (στο χώμα πάντα). Είπα ώμος να πάρω κάτι ποιο δυνατό και να δούμε τότε τα 70+ άλογα που εκτρέφεις τι θα κάνουν!!!

Φιλιά...


Περιμένω να δω την απάντηση σου Mike, defend την αυτοκρατορία των banshee!!!

Τι έχουν γίνει τα 70 άλογα? Πού είναι? Είναι αλήθεια αυτά πού ισχυρίζεται ο φίλος μας? Μα είναι ποτέ δυνατόν να έφαγες ξυλάκι από kfx ή μήπως χρειάζεσαι χεράκια από τον μπακάκο.

Εγώ πάντως είμαι εδώ να σε βοηθήσω J



Defend what?
From whom???
Quadmaniac?
Sorry I meant Maniac, cause he's no longer a Quad-Maniac!
Φιλέ Mάνο get a ... quad!!! Με Peugeot 2 GT Turbo σε κόβο λίγο χλώμο!
Για να μην πώ για το φούρνω με τα ... τσουρέκια!
ΟΚ Νick, now I'm defending! Watch me!!
Hταν πρώι, ήμασταν δυκάβαλο και ο Quadmaniac προσπαθούσε αρκετά
3ή, 4ή ,5ή ,6ή ,7ή oups! xixixi
.
Τα είπα καλά?:oops::roll: :wink:

Tataaaa!


Relax tiger!

Δεν θα αργήσει ο δεύτερος γύρος απομυθοποίησης του στάβλου σου :humping: .

Σε πάω σιγά σιγά μην μου πάθεις και τίποτα μεγάλος άνθρωπος που είσαι :D


Eγώ relax? OK dude!
Aλλά ρε Μάνο αφού το KFX γα..bip και γα..έδερνε γιατί πήρε εξιτήριο, δρόμο, σχόλασε, αποδυτήρια, των πούλο και κτλ,κτλ???
Eγώ relaxed!
You?
:) :D :lol: :twisted:
Currently the member is banned
Άβαταρ μέλους
4-stroke=tampones
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1070
Εγγραφή: 04 Μαρ 2005, 23:14
Τοποθεσία: Sky

Δημοσίευσηαπό alexandros » 16 Ιαν 2006, 07:34

αγγελία στο 0-300 για raptor 700 ΄06

Μάνο προλαβαίνεις να κάνεις την σωστη κίνηση
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Δημοσίευσηαπό Nick » 16 Ιαν 2006, 10:06

4-stroke=tampones έγραψε:
Nick έγραψε:
Quadmaniac έγραψε:
4-stroke=tampones έγραψε:Quadmaniac και KFX400 γιατί πουλείσατε τα quad σας???
Μεγάλη αποτυχία? Λίγο το γκάζι? Για πειτε μας να ακούσουμε, να μάθουμε γιατί???? τέτοιος πανικός μετά απο ένα τόσω όμορφο weekend? xixixi
Kαι καλά ο Μάνος, αλλά ρε ΚFX400 ΠΩΣ θα σε λέμε τώρα??? Υellow Fever???
Mε το καλό πάντως ότι και αν είναι!



Μιχάλη το KFX γαμούσε κι έδερνε: Φαντάζομαι οτι θα τα θυμάσαι και τα δύο ρήματα!!! Και φυσικά πως να ξεχάσεις και το τσάι που κέρναγε (στο χώμα πάντα). Είπα ώμος να πάρω κάτι ποιο δυνατό και να δούμε τότε τα 70+ άλογα που εκτρέφεις τι θα κάνουν!!!

Φιλιά...


Περιμένω να δω την απάντηση σου Mike, defend την αυτοκρατορία των banshee!!!

Τι έχουν γίνει τα 70 άλογα? Πού είναι? Είναι αλήθεια αυτά πού ισχυρίζεται ο φίλος μας? Μα είναι ποτέ δυνατόν να έφαγες ξυλάκι από kfx ή μήπως χρειάζεσαι χεράκια από τον μπακάκο.

Εγώ πάντως είμαι εδώ να σε βοηθήσω J



Defend what?
From whom???
Quadmaniac?
Sorry I meant Maniac, cause he's no longer a Quad-Maniac!
Φιλέ Mάνο get a ... quad!!! Με Peugeot 2 GT Turbo σε κόβο λίγο χλώμο!
Για να μην πώ για το φούρνω με τα ... τσουρέκια!
ΟΚ Νick, now I'm defending! Watch me!!
Hταν πρώι, ήμασταν δυκάβαλο και ο Quadmaniac προσπαθούσε αρκετά
3ή, 4ή ,5ή ,6ή ,7ή oups! xixixi.
Τα είπα καλά?:oops::roll: :wink:

Tataaaa!


Αμάν τι μου θύμησες, ώρες ώρες (όταν δουλεύει και το βγάζεις βόλτα) το μαύρο τρομάζει κόσμο. Βέβαια αυτό γουστάρεις και για αυτό συνιστώ στον κόσμο να μην ανεβαίνει μαζί σου. Στην κερατέα η αλήθεια είναι ότι προσπαθούσαμε να κρατήσουμε το banshee στις τέσσερις ρόδες γιατί είχε μια τάση να σηκώνετε σε κάθε αλλαγή. (Και είμαι σίγουρος ότι δεν ήταν το μόνο που σηκωνότανε.)

Θυμάμαι όμως και στην μαρίνα του Φαλήρου που παραλίγο να φωνάξουμε “abandon ship” και αν δεν κάνω λάθος ο καπετάνιος θα την έκανε λούης χωρίς να μου το πει! E Mike θυμάσαι? *&^%%$#@!

Το συμπέρασμα είναι μην να μην ανεβαίνετε στον Μιχάλη, και να μην ξεγελιέστε με το αθώο ύφος που έχει!
Άβαταρ μέλους
Nick
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: 31 Μάιος 2005, 13:29
Τοποθεσία: Mars

Δημοσίευσηαπό Nick » 16 Ιαν 2006, 10:30

Quadmaniac έγραψε:
alexandros έγραψε:Μανωλάκη ε ε !!
πάρε γρουνι ο ο !!

δεν σε βλέπω καλά
θα σε φαν ζωντανό!!


Που είσαι εσύ ρε τρελέ? Τι σκαρώνεις πάλι? Καμμιά βόλτα στα Καρπάθια??

Έχεις δει καθόλου το μωρό μου? Της φέρονται καλά? Της αξίζει η καλύτερη φροντίδα. Της άρεσε πολύ το λαδάκι ξέρεις... Της δίνουν κανα BelRay (its her favorite).

Άν την δεις δώσε της ένα φιλάκι και πες της ότι την σκέφτομαι.

Κάτι άκουσα όμως για φλασάκια και καθρέφτες και στεναχωρήθηκα. Δεν της αρέσουν ξέρεις. Σαν να βάζεις ποτηροθήκη σε τέκνο του Μαρανέλο....

Βέβαια υπάρχουν και άλλοι λίγο διαφορετικοί. Σαν τον Nick, βλέπε 400, βλεπε φλας, βλέπε καθρέφτες, βλέπε θερμαινόμενα γκρίπ, βλέπε συναγερμό, βλέπε ασφάλτινα λάστιχα, βλέπε σχάρα βλέπε ΦΛΩΡΑΝΤΖΑ...

Νίκο πως πάνε οι πλατείες? Πάντως αν γίνει κανένας ασφάλτινος αγώνας αντοχής δεν έχουμε ελπίδα. Τα νότια προάστια τα ξέρει απέξω...


ΦΛΩΡΑΝΤΖΑ...WHO ME!!

Ε! ναι ok, μπορεί κατά καιρούς να έχω ακούσει πολλά επίθετα και ένα να επικρατεί περισσότερο ΜΠΕΜΠΗΣ, oh yes και δεν με ενοχλεί καθόλου …..danger!

Όσο για το KFX στην άσφαλτο, τι να κάνω αφού σε περιμένω μπάς και από Peugeot2 gt turbo γίνεις πάλι Quadmaniac και πάμε καμία βόλτα. Μέχρι τότε δεν νομίζω να με δουν τα δέντρα στα βουνά μόνο να κόβω βόλτες. Στην Κερατέα αν πάει κανείς στα βουνά ακούει ακόμα την ηχώ σου.

Όσο για τα φλας, καθρέφτες, θερμαινόμενα γκρίπ, συναγερμό, ασφάλτινα λάστιχα, σχάρα το Garaz μου είναι ελεύθερο για inspection any time. Αν και εδώ που τα λέμε τώρα με το κρύο δεν είχα σκεφτεί για θερμαινόμενα γκρίπ xixixi.

“Ρεϊ pout de kot down”συνέλθετε και ας γράψουμε πιο σοβαρά πράγματα και πιο συχνά.

Γιατί δεν οργανώνει κάποιος και μία συνάντηση Quad-Atv? Γιατί? Γιατί δεν πάμε πχ μια terradura?
Άβαταρ μέλους
Nick
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: 31 Μάιος 2005, 13:29
Τοποθεσία: Mars

Δημοσίευσηαπό Quadmaniac » 16 Ιαν 2006, 10:52

Να πάτε, να πάτε.....

Εγώ είμαι αγούρουνος πλέον και παίζετε με τον πόνο μου όλοι σας
Quadmaniac
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 728
Εγγραφή: 12 Ιαν 2005, 11:38
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό blaster33 » 16 Ιαν 2006, 11:58

φιλε nick ειπες την καλυτερη ιδεα ποτε θα κανουμε καμια συναντηση????????

mike τι λες εισαι μεσα ?
Εγω πηγαινα κανονικα ο αλλος ηθελε να ξεφορτωσει τα μπαζα

vakis
Άβαταρ μέλους
blaster33
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 405
Εγγραφή: 13 Ιουν 2005, 10:18
Τοποθεσία: melissia

Δημοσίευσηαπό 4-stroke=tampones » 16 Ιαν 2006, 12:26

Nαι, μέσα είμαι! Ο Skarface ειπε μια πολύ καλή ιδέα! (?)
Εάν το κόστος εισόδου στιν Terradura είναι 10 ευρώ, να το κάνουμε x3 έτσι ώστε να πληρώσουμε είσοδο και τα ρέστα που θα μείνουν να τα πάρει ο νικήτης του "αγώνα" ως έπαθλο". Ο αγώνας θα είναι φιλίκος και 100% ανεπήσιμος. Ας πούμε κατι σαν demolition derbi!? Joking για το τελευταίω!!! 10-12 quad minimum! Ωσοί ΔΕΝ έχουν quad να κάτσουν σπιτάκι τους, μιάς και κoυβάδες για κλάματα δεν θα φέρουμαι! Εάν υπάρχει ενδιαφέρον σηκώστε το χεράκι γρήγορα (πριν πάρει ο Danger quad). O Zάχος θα έρθει ως Αλητάρχης! (?)
Το Τeam Agrinio είναι wellcome και υπάρχει σπίτι και γκαράζ προς διάθεσει.
Τελευταία επεξεργασία από 4-stroke=tampones και 17 Ιαν 2006, 23:20, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Currently the member is banned
Άβαταρ μέλους
4-stroke=tampones
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1070
Εγγραφή: 04 Μαρ 2005, 23:14
Τοποθεσία: Sky

Δημοσίευσηαπό blaster33 » 16 Ιαν 2006, 14:01

4-stroke=tampones έγραψε:Nαι, μέσα είμαι! Ο Skarface ειπε μια πολύ καλή ιδέα! (?)
Εάν το κόστος εισόδου στιν Terradura είναι 10 ευρώ, να το κάνουμε x3 έτσι ώστε να πληρώσουμε είσοδο και τα ρέστα που θα μείνουν να τα πάρει ο νικήτης του "αγώνα" ως έπαθλο". Ο αγώνας θα είναι φιλίκος και 100% αναπήσιμος. Ας πούμε κατι σαν demolition derbi!? Joking για το τελευταίω!!! 10-12 quad minimum! Ωσοί ΔΕΝ έχουν quad να κάτσουν σπιτάκι τους, μιάς και κoυβάδες για κλάματα δεν θα φέρουμαι! Εάν υπάρχει ενδιαφέρον σηκώστε το χεράκι γρήγορα (πριν πάρει ο Danger quad). O Zάχος θα έρθει ως Αλητάρχης! (?)
Το Τeam Agrinio είναι wellcome και υπάρχει σπίτι και γκαράζ προς διάθεσει.


Το ζαχο να τον αφήσεις ήσυχο χρειάζομαι μεταφορέα και τεχνική υποστήριξη (που ξέρεις μπορεί να στραβώσω και κανά σκελετό ……είναι καλός σε αυτά τα ισιωνει :P ) οσο για αυτους που δεν εχουν μηχανακι μην ξεχνας θελουμε και φωτογραφο quadmaniac τι λες? θα ερθεις? :cry:
Sκarface γ@μω τις ιδεες
το αγρινιο θα κατεβει για παρε κανα τηλ να μαθεις
Εγω πηγαινα κανονικα ο αλλος ηθελε να ξεφορτωσει τα μπαζα

vakis
Άβαταρ μέλους
blaster33
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 405
Εγγραφή: 13 Ιουν 2005, 10:18
Τοποθεσία: melissia

Δημοσίευσηαπό Nick » 16 Ιαν 2006, 14:13

Τι έγινε εγώ μία ιδέα πέταξα και αμέσως ζεσταθήκατε όλοι, ωραία και εγώ μέσα!!!
Πάντως πιστεύω πως πρέπει να είναι συνάντηση για τους fun του είδους και μετά όσο αναφορά τον αγώνα, ok αλλά μην το κάνουμε μόνο για αυτό.

Όλοι πιστοί ας προσέλθουν!!!
Άβαταρ μέλους
Nick
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: 31 Μάιος 2005, 13:29
Τοποθεσία: Mars

Δημοσίευσηαπό Quadmaniac » 16 Ιαν 2006, 15:14

Είναι επικίνδυνα στην Terradura γι αυτό προσέχτε μην σκίσετε κανα καλσόν...

Πολλοί κανονίζουν πάντα αλλά λίγοι εμφανίζονται. Άν τελικά πάτε και χρειαστείτε φωτογράφο παγκοσμίου κλάσεως, τότε θα έρθω.

Και για να κλείσω, διακρίνω μια τάση ειρωνείας και επιθέσεων προς το πρόσωπο μου και έχω μια ιδέα για το ποιος μπορεί να υποκινεί κάτι τέτοιο. Θα τιμωρηθεί με τον χειρότερο τρόπο (δεν σας λέω πως αλλά όταν γίνει θα το καταλάβετε)
Quadmaniac
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 728
Εγγραφή: 12 Ιαν 2005, 11:38
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Quadmaniac » 16 Ιαν 2006, 15:22

alexandros έγραψε:αγγελία στο 0-300 για raptor 700 ΄06

Μάνο προλαβαίνεις να κάνεις την σωστη κίνηση


Έχω καταλήξει σε 450 Αλέξανδρε. Τώρα έχω αποκλείσει το Honda και είμαι μεταξύ YFZ-450 και LTR-450. Με προβληματίζει το θέμα των ανταλλακτικών για το Suzuki.
Quadmaniac
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 728
Εγγραφή: 12 Ιαν 2005, 11:38
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό alexandros » 16 Ιαν 2006, 16:16

Quadmaniac έγραψε:
alexandros έγραψε:αγγελία στο 0-300 για raptor 700 ΄06

Μάνο προλαβαίνεις να κάνεις την σωστη κίνηση


Έχω καταλήξει σε 450 Αλέξανδρε. Τώρα έχω αποκλείσει το Honda και είμαι μεταξύ YFZ-450 και LTR-450. Με προβληματίζει το θέμα των ανταλλακτικών για το Suzuki.


τότε τι το συζητάς ?? φτάνουν τα πειράματα, όταν με το καλό ανοίξει η αγορά των quad στην Ελλάδα, του αγίου λούτσου ανήμερα τότε θα πάρεις το μηχανάκι των ονείρων σου, μέχρι τότε κοίτα κάτι πιο safe, ειδικά όταν μιλάμε για ανταλλακτικά. Αν και το 450 δεν είναι κακό έτσι, για τα ελληνικά δεδομένα με τις αντιπροσωπείες είναι το καλύτερο 450 για εμένα (5 μέρες παράδοση τα πάντα)

είσαι σίγουρος όμως για την επιλογή σου ? καθε 15 ώρες πιστόνι ? ε ε δεν είναι και πολλές οι ώρες !! σε 2 καλές endurαδες νάτα τα χιλιομετράκια νάτες και οι ώρες τους.

άσχετο αλλά μίλαγα με τον Piginspace και μου έλεγε πως γκρινιάζουν διάφορες εταιρείες για τις ελάχιστες πωλήσεις που κάνουν.
Εμ πως ρε παιδιά ?? να τα πουλάτε 15.000 και να μην σας βρίσκουμε μετά ούτε για βίδα στα τηλέφωνα ή να την χρεώνεται ποσοστιάια βάση αγοράς??
ε ε ε ε τι έχετε ?? το 450 !! χμμμ μάλιστα !! τι θέλετε ?? μια βιδα ?? οκ είναι το 3% του κόστου αγοράς, το πήρατε 15.000 οπότε η βίδα σας κάνει ..... 450€
ε δεν πάει έτσι. !!!

τώρα χωρίς πλάκα και μέσα στην μαλακία της κουβέντας θα έπρεπε να κάνουμε οτι κάνουν και έξω, να μαζευτούμε όλοι μαζί και να κάνουμε εισαγωγές απο 2 ή 3 συγκεκριμένες εταιρείες της αρεσκείας μας.
πχ τι έχεις εσύ ? suzuki, ο 4stroike yamaha εγω μπλα μπλα μπλα και να φέρουμε αυτά που δεν υπάρχουν να κάνουμε δουλεία μας αλλά αυτό το αλλά ....

τες παν, τες παν άντε πάρε κανα γρούν γιατι σε βλέπω να το ψειρίζεις πολύ και να βλαστημάς την ώρα που έδιωξες το μικρό .....
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Quads

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 17 επισκέπτες