Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Χριστουγεννιάτικες Εξορμήσεις ! ! !

Συντονιστής: SUVord

Χριστουγεννιάτικες Εξορμήσεις ! ! !

Δημοσίευσηαπό Giorgio_ » 01 Νοέμ 2007, 20:36

Καλησπέρα και καλό μήνα !!
Μιας και τα Χριστούγεννα δεν απέχουν πια πολύ , προτείνω να καταθέσουμε εμπειρίες , προτάσεις και συμβουλές για Χριστουγεννιάτικες εξορμήσεις στη φύση , με το Μάβερικ φυσικά ! !
Κάνοντας την αρχή , σας προτείνω ανεπιφύλακτα τον περυσινό Χριστουγεννιάτικο προορισμό μου , που ήταν το Δασικό Χωριό ¨Κέδρος¨ στα Τζουμέρκα στην ορεινή Άρτα. Η εκδρομή περιλαμβάνει τα πάντα. Καταπληκτική διαδρομή , καταπληκτικός προορισμός , απίστευτης ομορφιάς τοπία , πανέμορφα χωριά , κρυστάλλινα ποτάμια , πέτρινα γεφύρια βγαλμένα από παραμύθια , ως και καταρράκτη ¨διαθέτει το κατάστημα¨ . Ο χώρος διαμονής καλός , αποτελείται από αυτόνομα ξύλινα σπιτάκια , με όλες τις ανέσεις , χωρίς γκλαμουριές και πολυτέλειες , με τιμές ελαφρώς τσιμπημένες λόγω εορτών.
Απ’ όσο ξέρω υπάρχουν κι άλλα τέτοια ¨Δασικά Χωριά¨ , σε άλλες ορεινές περιοχές , τα οποία υπ΄ όψιν είναι επιχειρήσεις ιδιοκτησίας των κατά τόπους Νομαρχιακών Αυτοδιοικήσεων , που διαχειρίζονται από ιδιώτες.
Θα περιμένω με ενδιαφέρον , τις εμπειρίες και προτάσεις άλλων φίλων από το φόρουμ.
Άβαταρ μέλους
Giorgio_
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 12 Οκτ 2007, 20:25

Δημοσίευσηαπό iperodigos » 02 Νοέμ 2007, 20:31

AYRIO PAV ARAXVBA.....GIA TA ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ!!!
iperodigos
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: 05 Ιουν 2004, 12:01

Δημοσίευσηαπό ANDREAS2003 » 06 Νοέμ 2007, 14:01

Το Σαββατοκύριακο θα είμαι 30 χιλιόμετρα έξω από τα Καλάβρυτα στο χωριό μου όσοι πιστοί προσέλθετε αφού θα έχει και χιόνι στο χιονοδρομικό κατά το meteo.gr.
ANDREAS2003
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: 11 Νοέμ 2003, 10:07
Τοποθεσία: ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ, ΑΘΗΝΑ


Επιστροφή στο Ford

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 24 επισκέπτες

cron