Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Σσσσσσσσσ!!!

Συντονιστής: SUVord

Re: Σσσσσσσσσ!!!

Δημοσίευσηαπό Santa » 10 Μάιος 2007, 23:03

PAPAGN έγραψε:
helias έγραψε:

Το τρομαγμένο ύφος ήταν γιατί είδα ότι τελείωνε το ποτάμι και εγώ ήθελα κιάλλοοοοοοο!!! μπούχουχου :-x

Συνολικά μέχρι σήμερα το αυτοκίνητό μου με έχει αποζημιώσει, το ίδιο θέλω να πιστεύω και για σένα....χώστο μην το λυπάσαι, στα δύσκολα θα δείς κάποιες από τις χάρες του , τις οποίες κάποιοι ανεγκέφαλοι σου στέρησαν. :wink:


Πολύ καλό αυτό με το ποτάμι :D :D :D

Ασε το άλλο. Μήπως ξέρεις πως έλεγαν τον Santa πριν?

:D :D :D Mavericklover :D :D Καλό ε??

Μετά όμως άλλαξε ψαλίδια,αμορτισέρ,δίσκο ...και..και ....και στο τέλος αυτοκίνητο ..κι έγινε "Santa".

Γι αυτό μην λες πολλά γιατί σε βλέπω που λοξοκοιτάς για κάτι πιο βαρύ.Μην σε δούμε σύντομα από άλλη ενότητα σαν "Santalover" κλπ :D :D :D :D


Το "ζειν επικινδύνως" Ηλία είναι βλαβερό για την υγεία αλλά και για την τσέπη. Δύο φορές που ανέβηκα ανηφόρα με κάποια κλίση ... κάτι μύριζε καμένο. Ξέρεις τι είναι. Πολύ δεν πάει μετά από έναν άξονα και 5 λάστιχα να πληρώσω και δίσκο-πλατώ. Ευτυχώς το πίσω δεξί αμορτισέρ μου το άλλαξαν προχθές στην εγγύηση ....κι αυτό ..... με το ζόρι. Αναγκάστηκα να τους πω "papagn" :wink: :D :D :D :D :D :D :D :D


Γεια σου Νίκο !!!!!!
Εικόνα
<b>Παναγιώτης </b>
www.netfocus.gr
shop.netfocus.gr
Άβαταρ μέλους
Santa
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: 01 Απρ 2006, 20:30
Τοποθεσία: Ag.Paraskevi Athens

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Ford

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 43 επισκέπτες