Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΔΩΡΕΑΝ ΣΕΡΒΙΣ ΕΦ'ΟΡΟΥ ΖΩΗΣ

Συντονιστής: SUVord

ΔΩΡΕΑΝ ΣΕΡΒΙΣ ΕΦ'ΟΡΟΥ ΖΩΗΣ

Δημοσίευσηαπό ssurfer » 15 Μαρ 2007, 08:29

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΝΑ ΜΑV,ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ,ΑΤΟΚΕΣ ΔΟΣΕΙΣ ΜΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ(ΒΕΛΜΑΡ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ)ΚΑΙΔΩΡΕΑΝ ΣΕΡΒΙΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ.
ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΙ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ.
ΑΞΙΖΕΙ ΤΟ ΜΑV??ΑΚΟΥΩ ΠΟΛΛΕΣ ΑΝΤΙΚΡΟΥΟΜΕΝΕΣ ΓΝΩΜΕΣ.
Άβαταρ μέλους
ssurfer
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 30 Οκτ 2006, 08:59
Τοποθεσία: athina

ΔΩΡΕΑΝ ΣΕΡΒΙΣ ΕΦ

Δημοσίευσηαπό helias » 18 Μαρ 2007, 16:44

Καλορίζικο φίλε ssurfer, καλοτάξιδο και να είσαι σίγουρος ότι δεν θα μετανοιώσεις για την επιλογή σου. :P
Έχω βαρεθεί να λέω και να ξαναλέω ότι ΔΕΝ έχω κανένα πρόβλημα μέχρι και σήμερα, το έχω φχαριστηθεί πολύ και συνεχίζω να ψάχνω τα όριά του. Είναι πολύ καλό, άστους τους άλλους να λένε. Κάποιοι είχαν και δίκιο εδώ που τα λέμε γιατί τους πάσαρε η Ford ακατάλληλα αυτοκίνητα, έχουν δίκιο απόλυτο. Προβλήματα το αυτοκίνητο δεν έχει, προτερήματα πολλά. Ελπίζω η χρήση του να είναι εντός των ορίων των suv και δεν θα αντιμετωπίσεις κανένα πρόβλημα.!!!
:wink: Για μένα το όχημα είναι οικονομικό στα πλαίσια των κυβικών του και του είδους του, απίστευτα ευρύχωρο και εύχρηστο εντός και εκτός πόλης, δυνατό εντός και εκτός δρόμου όσο πρέπει, άνετο, ήσυχο και αξιόπιστο !!!
Αυτές είναι κρίσεις δικές μου και προέρχονται μετά από σκληρή χρήση 2.5 ετών. Είναι υποκειμενικές κρίσεις πλην όμως τεκμηριωμένες !!! :P
Έχουμε μέλλον πίσω μας !
Άβαταρ μέλους
helias
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: 14 Φεβ 2006, 03:13
Τοποθεσία: Πεύκη Αττικής


Επιστροφή στο Ford

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 41 επισκέπτες