Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ACCESSORIES

Συντονιστής: SUVord

Re: .

Δημοσίευσηαπό juan » 17 Μαρ 2004, 23:30

KONSTANTINOS έγραψε:juan ακόμη περιμένω για τον κατάλογο και δεν έγινε τίποτε.Λες να με έχουν γραμένο οι εγγλέζοι?


OK κάνε υπομονή δεν έχει και κάτα άμεσο για αγορά !!
Ήρεμη Δύναμη.........
kj 2,8
Άβαταρ μέλους
juan
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 405
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 17:43
Τοποθεσία: Athens - Palio Iraklio

Δημοσίευσηαπό Mav_Shatz » 29 Απρ 2004, 13:05

Παιδιά νομίζω οτι αυτό το site που λέει ο φίλος juan δεν στέλνει προιόντα εκτός Αμερικής ...

Ρώτησα σήμερα στην Ford για να βάλω το ζευγάρι με τα σκαλοπάτια και μου είπαν 1300 € :shock: :shock: :shock: Και τους αλουμινένιους καθρεφτες άλλα 200 € ...

Δεν πάνε καλά οι άνθρωποι.

Θέλω να ρωτήσω κάποιους απο εσάς αν έχετε βάλει στο δικό σας αυτοκίνητο σκαλοπάτια και αν γνωρίζετε κάποιο μαγαζί που να πουλάει τέτοια.

Εγώ ρώτησα σε ένα μαγαζί στην Αμφιθέας και μου είπαν 350 €, αλλά δεν μου πολυάρεσαν...
Mav_Shatz
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: 19 Απρ 2004, 14:35
Τοποθεσία: Παλαιό Φάληρο, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό juan » 29 Απρ 2004, 14:58

Mav_Shatz έγραψε:Παιδιά νομίζω οτι αυτό το site που λέει ο φίλος juan δεν στέλνει προιόντα εκτός Αμερικής ...

Ρώτησα σήμερα στην Ford για να βάλω το ζευγάρι με τα σκαλοπάτια και μου είπαν 1300 € :shock: :shock: :shock: Και τους αλουμινένιους καθρεφτες άλλα 200 € ...

Δεν πάνε καλά οι άνθρωποι.

Θέλω να ρωτήσω κάποιους απο εσάς αν έχετε βάλει στο δικό σας αυτοκίνητο σκαλοπάτια και αν γνωρίζετε κάποιο μαγαζί που να πουλάει τέτοια.

Εγώ ρώτησα σε ένα μαγαζί στην Αμφιθέας και μου είπαν 350 €, αλλά δεν μου πολυάρεσαν...


Καταρχήν το site μου έστειλε κατάλογο με τα προϊόντα του που αυτό σημαίνει μάλλον ότι μπορείς να αγοράσεις. Δεν έτυχε να καλέσω για δω ι κάνουν.

Σε ότι αφορά τα σκαλοπάτια δεν θεωρώ ότι είναι απαραίτητα πέρα από λόγους καθαρά αισθητικούς. Τα σκαλοπάτια μειώνουν σημαντικά την απόσταση από το έδαφος άρα και την ικανότητα του αυτοκινήτου σε εκτός δρόμου διαδρομές. Επίσης δεν νομίζω ότι παρέχουν καμία προστασία ή χρηστικότητα .... Προσωπικά θα έδεινα τα χρήματα για να βάλω κάποια ποδιά ή να βάλω κάποια αλογάκια και ροπή παραπάνω. Τα σκαλοπάτια τα θεωρώ παντελώς άχρηστα και ατιαισθητικά ... Βεβαια περη ορέξεως κολοκυθόπιτα........

Αυτά .. εδω είμαστε πάλι να το κουβεντιάσουμε
Ήρεμη Δύναμη.........
kj 2,8
Άβαταρ μέλους
juan
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 405
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 17:43
Τοποθεσία: Athens - Palio Iraklio

.

Δημοσίευσηαπό KONSTANTINOS » 12 Μάιος 2004, 21:23

Στην διεύθυνση που έδωσε ο juan και στον κατάλογο τους (ευχαριστώ πολύ και δημόσια juan που μου τον έστειλες) έχει έναν αρκετά όμορφο βραχίονα για ανάμεσα από τα μπροστινά καθίσματα που έχει και θήκες για τους πίσω και σε τιμή περίπου 300Ευρώ.Κάτι παρόμοιο που βρήκα από την MAZDA κάνει τα διπλάσια και είναι ΄χάλια΄.Πολύ χάλια.Απο εκείνο τον κατάλογο πρόσεξα ότι αυτή η θήκη είναι για το 3000cc γιατί έχει το χερόφρενο από αριστερά.Είδατε μήπως κάτι παρόμοιο που να κάνει στο 2000cc.
Άβαταρ μέλους
KONSTANTINOS
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 196
Εγγραφή: 06 Ιαν 2004, 23:06
Τοποθεσία: ARTA

Δημοσίευσηαπό Mav_Shatz » 13 Μάιος 2004, 11:17

Εγώ πάλι τους έστειλα mail πριν απο 2 βδομάδες για να τους ρωτήσω αν στέλνουν προιόντα στην Ελλάδα και με έγραψαν εκεί που δεν πιάνει mail

(Όπως λέμε εκεί που δεν πιάνει μελάνι ...)

Κωνσταντίνε, όταν αγόρασα το αυτοκίνητο είχα ζητήσει και εγώ να το προσθέσω αλλα μου είπαν οτι υπάρχει μόνο για το 3000 και δεν ταιριάζει στο 2000. Μιλάω βέβαια για το εργοστασιακό.
Πιθανόν να μπορείς να βρείς κάποιο third party αλλα εγώ προσωπικά δεν ξέρω.
Αν πάντως βρείς κάτι ενημέρωσε και εμάς που ενδιαφερόμαστε...
Mav_Shatz
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: 19 Απρ 2004, 14:35
Τοποθεσία: Παλαιό Φάληρο, Αθήνα

.

Δημοσίευσηαπό KONSTANTINOS » 13 Μάιος 2004, 21:18

Ψάχνω αλλά μέχρι στιγμής τίποτε το καλό.Σε τυχόν εύρεση θα ενημερώσω σχετικά.
Άβαταρ μέλους
KONSTANTINOS
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 196
Εγγραφή: 06 Ιαν 2004, 23:06
Τοποθεσία: ARTA

Re: .

Δημοσίευσηαπό iperodigos » 23 Ιουν 2004, 12:36

KONSTANTINOS έγραψε:Ψάχνω αλλά μέχρι στιγμής τίποτε το καλό.Σε τυχόν εύρεση θα ενημερώσω σχετικά.







Κυριοι επισκεφθείται το www.4x4x4.com και βρείτε ότι επιθυμεί η καρδούλα σας για το MAVERICK και όχι μόνο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
iperodigos
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: 05 Ιουν 2004, 12:01

Δημοσίευσηαπό maverickman » 24 Ιουν 2004, 18:17

IPERODHGE πολυ καλο link αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι νομιμα αυτα τα κολουδια (βλπ μπαρα με σχαρα απο κατω -τρελαθηκα οταν το ειδα)
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη

Δημοσίευσηαπό maverickman » 24 Ιουν 2004, 18:23

παιδες sos ο ηλιος ειναι πολυ ενοχλητικος ιδαιτερα στο μπεζ ταμπλο να βαλω μεβρανη μπροστα ή καλυμα στο ταμπλω? ή και τα δυο?\
για μεβρανη βρηκα κατι εδω θεσσαλονικη αλλα δεν βπηκα καλυμα του ταμπλω μηπως εχει βρει κανενας?

και μια που το εφερε η κουβεντα εχει βρει κανενας ανεμοθωρακες για τα πλαινα τζαμια ?
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη

Δημοσίευσηαπό maverick4wd » 25 Ιουν 2004, 14:22

maverickman έγραψε:παιδες sos ο ηλιος ειναι πολυ ενοχλητικος ιδαιτερα στο μπεζ ταμπλο να βαλω μεβρανη μπροστα ή καλυμα στο ταμπλω? ή και τα δυο?\
για μεβρανη βρηκα κατι εδω θεσσαλονικη αλλα δεν βπηκα καλυμα του ταμπλω μηπως εχει βρει κανενας?

και μια που το εφερε η κουβεντα εχει βρει κανενας ανεμοθωρακες για τα πλαινα τζαμια ?


Κάλυμμα ταμπλό, μόνο παραγγελία σε "καλυματά" μπορείς να κάνεις γιατί στην αγορά δεν έχω δει κάτι. Εκτός αν βάλεις τα "πετσετέ" διαφημιστικά που δίνουν με τα ουϊσκι στα σουπερμάρκετ! Η μεμβράνη είναι το καλύτερο αλλά πρέπει να την δεις βράδυ σε άλλο αυτοκίνητο γιατί μπορεί να σε ενοχλεί η διάθλαση των φώτων των άλλων αυτοκινήτων.
maverick4wd
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 217
Εγγραφή: 20 Φεβ 2004, 10:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό maverick1710 » 02 Αύγ 2004, 15:17

Na ask κατι: το μοντελο του 2001 δεν εχει θερμενομενα καθισματα?
maverick1710
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: 22 Ιουν 2004, 16:22
Τοποθεσία: Αγια Παρασκευη, Αθηνα

Δημοσίευσηαπό MAVERICKios » 02 Αύγ 2004, 16:34

Πρεπει να εχει στην ακριβοτερη εκδοση με δερματινα - ηλεκτρικα ρυθμ. καθισμα.
SUV + MT/S γιατι OFFειλεις να ΟΝειρευεσαι.....
Άβαταρ μέλους
MAVERICKios
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 202
Εγγραφή: 03 Ιαν 2004, 18:25
Τοποθεσία: Panorama-Thessaloniki

:0

Δημοσίευσηαπό Lepes » 03 Αύγ 2004, 10:08

Επειδη το ΜΑV που αγορασα ειχε μεσα ραδιοκασετοφωνο :( ειπα να του βαλω mp3 player αλλα καθοτι η Ford μου ζηταει 750 ευρω για ενα απλο,θα βαλω ενα καλυτερο του εμποριου..μεχρι εδω τιποτα το καλο ΑΛΛΑ ο μαστορας που θα το βαλω κανει μια πατεντα και το υπολοιπο που μενει κενο απο mp3 το κανει μια υπεροχη θεση για οτιδηποτε θελω στο ταμπλο.
:) Και ετσι δεν θα βαλω μια απλη θηκη
Άβαταρ μέλους
Lepes
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 482
Εγγραφή: 03 Μάιος 2004, 11:41
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό iperodigos » 03 Αύγ 2004, 10:18

ΜΗΝ ΒΑΛΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΓΟΡΑΣΕ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΗ ΘΗΚΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΟΡΝΤ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΟΥ ΚΕΝΟΥ ΠΟΥ ΑΠΟΜΕΝΕΙ, ΚΑΙ ΕΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟ ΤΣΕΚ ΤΕΜΠ!ΘΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΟΥΚΛΑ
iperodigos
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: 05 Ιουν 2004, 12:01

Θερμοκρασία

Δημοσίευσηαπό vaggos » 03 Αύγ 2004, 10:26

ΕΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟ ΤΣΕΚ ΤΕΜΠ

Φίλε με το Τσεκ Τεμπ τι εννοείς; Γιατί κάτι που λείπει είναι ένα θερμόμετρο εξωτερικό εσωτερικό και του εμπορίου είναι κακάσχημα. Υπάρχει κάτι τέτοιο μαμίσιο;
Άβαταρ μέλους
vaggos
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2003, 16:50
Τοποθεσία: Αχαρνές Αθήνα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ford

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 12 επισκέπτες