Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Νέο Μέλος Στο Club.

Συντονιστής: SUVord

Νέο Μέλος Στο Club.

Δημοσίευσηαπό gepaka » 14 Αύγ 2006, 20:09

Καλησπέρα σε όλους από ένα καινούργιο μέλος λάτρη,
Του Ford Maverick και ιδιαίτερα του μοντέλου των
3000cc,Auto με τον V6 κινητήρα του οποίου είμαι ο ευτυχής
κάτοχος.
Άβαταρ μέλους
gepaka
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 14 Αύγ 2006, 19:37
Τοποθεσία: Πετρούπολη, Αθήνα

Νέο Μέλος Στο Club.

Δημοσίευσηαπό helias » 15 Αύγ 2006, 11:50

Χρόνια πολλά σε όλους......!

Χρόνια σου πολλά και Καλώς ήλθες, φίλε gepaka. :wave: :wave: :wave: :wave:

Οι διακοπές τέλος; :cry: ή συνεχίζονται; :D
Έχουμε μέλλον πίσω μας !
Άβαταρ μέλους
helias
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: 14 Φεβ 2006, 03:13
Τοποθεσία: Πεύκη Αττικής

Νέο Μέλος Στο Club.

Δημοσίευσηαπό gepaka » 15 Αύγ 2006, 15:16

Χρόνια Πολλά.
Διακοπές δεν υπήρξαν καν.
Πατέρας 2 μωρών 22 και 9 μηνών γαρ.
Και είχα ακούσει για κάτι extreme διαδρομές στην
Μυτιλήνη, από ένα φίλο που με είχε καλέσει, για να δοκιμάσω το Maverick.........
Άβαταρ μέλους
gepaka
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 14 Αύγ 2006, 19:37
Τοποθεσία: Πετρούπολη, Αθήνα

Re: Νέο Μέλος Στο Club.

Δημοσίευσηαπό Santa » 16 Αύγ 2006, 09:10

gepaka έγραψε:Χρόνια Πολλά.
Διακοπές δεν υπήρξαν καν.
Πατέρας 2 μωρών 22 και 9 μηνών γαρ.
Και είχα ακούσει για κάτι extreme διαδρομές στην
Μυτιλήνη, από ένα φίλο που με είχε καλέσει, για να δοκιμάσω το Maverick.........


Καλορίζικο και χωρίς προβλήματα.
Όσο για τις extreme διαδρομές θα πρέπει να περιμένεις κανα χρόνο ακόμα μέχρι να μεγαλώσουν λιγάκι τα πιτσιρίκια....εκτός αν καταφέρνεις και τα βολέυεις με καμιά πεθερά ή μαμά.....
Ο δικός μου είναι 9 μηνών και μας έχει τρελλάνει φαντάζομαι εσένα με τα δύο........ :shock: :shock:
Εικόνα
<b>Παναγιώτης </b>
www.netfocus.gr
shop.netfocus.gr
Άβαταρ μέλους
Santa
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: 01 Απρ 2006, 20:30
Τοποθεσία: Ag.Paraskevi Athens

Re: Νέο Μέλος Στο Club.

Δημοσίευσηαπό gepaka » 16 Αύγ 2006, 10:23

Santa έγραψε:
gepaka έγραψε:Χρόνια Πολλά.
Διακοπές δεν υπήρξαν καν.
Πατέρας 2 μωρών 22 και 9 μηνών γαρ.
Και είχα ακούσει για κάτι extreme διαδρομές στην
Μυτιλήνη, από ένα φίλο που με είχε καλέσει, για να δοκιμάσω το Maverick.........


Καλορίζικο και χωρίς προβλήματα.
Όσο για τις extreme διαδρομές θα πρέπει να περιμένεις κανα χρόνο ακόμα μέχρι να μεγαλώσουν λιγάκι τα πιτσιρίκια....εκτός αν καταφέρνεις και τα βολέυεις με καμιά πεθερά ή μαμά.....
Ο δικός μου είναι 9 μηνών και μας έχει τρελλάνει φαντάζομαι εσένα με τα δύο........ :shock: :shock:


Ότι και να φαντάζεσαι ωχριά μπροστά στην πραγματικότητα :(
Αφού άρχισαν να μου αρέσουν οι υπερωρίες στην δουλειά :!:
Any way. Ερώτηση…
Σήμερα συμπλήρωσα την πρώτη εβδομάδα με το Maverick
Και το ντεπόζιτο είναι άδειο. Σε όλους έχει τόσο πολύ κατανάλωση?
Άβαταρ μέλους
gepaka
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 14 Αύγ 2006, 19:37
Τοποθεσία: Πετρούπολη, Αθήνα

Re: Νέο Μέλος Στο Club.

Δημοσίευσηαπό Santa » 16 Αύγ 2006, 13:10

gepaka έγραψε:Ότι και να φαντάζεσαι ωχριά μπροστά στην πραγματικότητα :(
Αφού άρχισαν να μου αρέσουν οι υπερωρίες στην δουλειά :!:
Any way. Ερώτηση…
Σήμερα συμπλήρωσα την πρώτη εβδομάδα με το Maverick
Και το ντεπόζιτο είναι άδειο. Σε όλους έχει τόσο πολύ κατανάλωση?


Εγώ να δείς πώς βρίσκω δουλειά ακόμα και το σαββατοκυριακο να κάνω για να γλιτώσω.... :lol: :lol:

Όσο αφορά την κατανάλωση τα πράγματα είναι όντως δύσκολα για τους τριλιτρους. Μέσα στην Αθήνα δεν πρέπει να κάνεις πάνω απο 280-300 χλμ(!!) Είναι αλήθεια καίει πολύ. Το 2.0lt που είχα εγώ έβγαζα 390-440 χλμ εντός Αθήνας. Διαδρομή Αθήνα-Θεσσαλονικη έκανα με ένα ντεπόζιτο 540χλμ.
Το πάν στην οικονομική οδήγηση είναι το ποδαράκι μας και πόσο το πιέζουμε στο γκάζι. Κάποτε ο Αρης Σταθάκης έλεγε: Να πατάτε το γκάζι τόσο απαλά ωστε να νομίζετε οτι υπάρχει μεταξύ του ποδιού σας και του πεντάλ ένα αυγό.....
Στην δικιά μου περίπτωση θα ήθελα πολλά αυγά καθε μέρα :lol: :lol:
Εικόνα
<b>Παναγιώτης </b>
www.netfocus.gr
shop.netfocus.gr
Άβαταρ μέλους
Santa
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: 01 Απρ 2006, 20:30
Τοποθεσία: Ag.Paraskevi Athens

Re: Νέο Μέλος Στο Club.

Δημοσίευσηαπό gepaka » 16 Αύγ 2006, 13:39

Santa έγραψε:

Όσο αφορά την κατανάλωση τα πράγματα είναι όντως δύσκολα για τους τριλιτρους. Μέσα στην Αθήνα δεν πρέπει να κάνεις πάνω απο 280-300 χλμ(!!) Είναι αλήθεια καίει πολύ. Το 2.0lt που είχα εγώ έβγαζα 390-440 χλμ εντός Αθήνας. Διαδρομή Αθήνα-Θεσσαλονικη έκανα με ένα ντεπόζιτο 540χλμ.
Το πάν στην οικονομική οδήγηση είναι το ποδαράκι μας και πόσο το πιέζουμε στο γκάζι. Κάποτε ο Αρης Σταθάκης έλεγε: Να πατάτε το γκάζι τόσο απαλά ωστε να νομίζετε οτι υπάρχει μεταξύ του ποδιού σας και του πεντάλ ένα αυγό.....
Στην δικιά μου περίπτωση θα ήθελα πολλά αυγά καθε μέρα :lol: :lol:


Κατάλαβα.......
Μία φάρμα με αγελάδες για τα μικρά (τρώνε πολύ τα άτιμα,ζωή να΄χουν),
ένα πρατήριο για το Maverick και ένα κοτέτσι για εμένα :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: . Κάνω κάθε μέρα, για την δουλειά μου, την διαδρομή Πετρούπολη - Εκάλη. Βάλε και κάτι μπάνια στα Repo Βούλα κλπ. Πάντως είμαι αρκετά ευχαριστημένος. Τώρα θα το πάω και για κάμερα οπισθοπορείας για το παρκάρισμα και οθόνη TV. Σκαλοπάτια και προφυλακτήρα εμπρός έχω βάλει.
Σύντομα θα δημοσιεύσω και Φώτο για να ακούσω τις γνώμες των ποιο έμπειρων και το τι άλλο μπορώ να προσθέσω.
Άβαταρ μέλους
gepaka
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 14 Αύγ 2006, 19:37
Τοποθεσία: Πετρούπολη, Αθήνα

Re: Νέο Μέλος Στο Club.

Δημοσίευσηαπό SUVord » 18 Αύγ 2006, 14:18

gepaka έγραψε:
Santa έγραψε:

Όσο αφορά την κατανάλωση τα πράγματα είναι όντως δύσκολα για τους τριλιτρους. Μέσα στην Αθήνα δεν πρέπει να κάνεις πάνω απο 280-300 χλμ(!!) Είναι αλήθεια καίει πολύ. Το 2.0lt που είχα εγώ έβγαζα 390-440 χλμ εντός Αθήνας. Διαδρομή Αθήνα-Θεσσαλονικη έκανα με ένα ντεπόζιτο 540χλμ.
Το πάν στην οικονομική οδήγηση είναι το ποδαράκι μας και πόσο το πιέζουμε στο γκάζι. Κάποτε ο Αρης Σταθάκης έλεγε: Να πατάτε το γκάζι τόσο απαλά ωστε να νομίζετε οτι υπάρχει μεταξύ του ποδιού σας και του πεντάλ ένα αυγό.....
Στην δικιά μου περίπτωση θα ήθελα πολλά αυγά καθε μέρα :lol: :lol:


Κατάλαβα.......
Μία φάρμα με αγελάδες για τα μικρά (τρώνε πολύ τα άτιμα,ζωή να΄χουν),
ένα πρατήριο για το Maverick και ένα κοτέτσι για εμένα :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: . Κάνω κάθε μέρα, για την δουλειά μου, την διαδρομή Πετρούπολη - Εκάλη. Βάλε και κάτι μπάνια στα Repo Βούλα κλπ. Πάντως είμαι αρκετά ευχαριστημένος. Τώρα θα το πάω και για κάμερα οπισθοπορείας για το παρκάρισμα και οθόνη TV. Σκαλοπάτια και προφυλακτήρα εμπρός έχω βάλει.
Σύντομα θα δημοσιεύσω και Φώτο για να ακούσω τις γνώμες των ποιο έμπειρων και το τι άλλο μπορώ να προσθέσω.


Καλώς μας ήλθες αγαπητέ gepaka.
Καλοτάξιδος και ευτυχισμένος.
Και τώρα δύο λόγια για τις ιδιαιτερότητες της συγκεκριμένης ενότητας.
1/Αν μέχρι το τέλος Αυγούστου δεν τοποθετήσεις check-temp o iperodigos θα σε διαγράψει απο το forum.
2/Μή μιλάς πολύ με τον Santa γιατι αυτός είναι πράκτορας των Κορεατών.
3/Ελπίζω να διαθέτεις αρκετή δόση χιούμορ για να μπορέσεις να ανταπεξέλθεις στίς υποχρεώσεις σου εδώ που έμπλεξες.

Τώρα όσο ν' αφορά την κατανάλωση, όταν ταξιδεύεις και οι συνθήκες το επιτρέπουν κάνε χρήση του cruise control και θα εκπλαγείς με τα αποτελέσματα.
Για συμβουλές τύπου Αρη Σταθάκη μήν τις παίρνεις και πολύ σοβαρα διότι ο συγκεκριμένος άνθρωπος πολλές φορές άλλο θέλει να πει και άλλο του βγαίνει.Αν είσαι μόνος σου στη Σαχάρα τότε οι συμβουλές του στίλ πεντάλ αυγού και ποδιού ισχύουν διαφορετικά είσαι επικίνδυνος για τους άλλους και για τον εαυτό σου.

Τα σκαλοπατάκια γιατί θέλεις να τα βάλεις;
Οσο για την κάμερα πίσω δεν ρωτώ, ξέρω. Θέλεις να δείς πότε είναι η πεθερά σου πίσω για να βάλεις φούλ όπισθεν. Τί σκαρφίστηκε το άτομο!!!
ΑΛΛΟΣ ΜΕ ΤΟ ΜΑΚΡΥ ΤΟΥ ΚΙ ΑΛΛΟΣ ΜΕ ΤΟ ΚΟΝΤΟ ΤΟΥ!
Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ!!!
LEEDS UNITED
Άβαταρ μέλους
SUVord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1369
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2005, 16:47
Τοποθεσία: Σαπάν...

Re: Νέο Μέλος Στο Club.

Δημοσίευσηαπό helias » 18 Αύγ 2006, 21:24

Φίλε SUVord, αν και διεγραμμένος από τον iperodigo, καθότι δεν έχω βάλει check-temp, θέλω εαν μπορείς να διευκρινίσεις κάτι. Όταν λές ".......θα εκπλαγείς με τη χρήση του cruise control......" τί εννοείς; Εγώ όταν το χρησιμοποιώ έχω παρατηρήσει αύξηση στην κατανάλωση ή κάνω λάθος ;

Όσο για την οδήγηση με το αυγό ανάμεσα στο πόδι και το γκάζι, συμφωνώ είναι σαχλαμάρα, το μόνο που μπορεί να καταφέρει κανείς είναι να λερώσει τα πατάκια του αυτοκινήτου. Όσες φορές το δοκίμασα έσπασε στα πρώτα χλμ γμτμου. :bad-words:

Όσο για τα σκαλοπάτια, πρέπει να γνωρίζεις ένα μυστικό, που δεν μας αποκάλυψε ο νέος φίλος μας gepaka, αλλά εγώ κατάφερα να μάθω. Έχει ύψος μόλις 1.30μ και όπως καταλαβαίνεις του είναι απαραίτητα. :lol!:
χι χι χι χι χι χι.
ρε τι έχει να ακούσει ο άμοιρος....

Για τον Santa, το είχα ακούσει και δεν το πίστεψα. Τώρα όμως που το διασταυρώνω δεν οφείλω παρά το δεχθώ.
Έχουμε μέλλον πίσω μας !
Άβαταρ μέλους
helias
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: 14 Φεβ 2006, 03:13
Τοποθεσία: Πεύκη Αττικής

Re: Νέο Μέλος Στο Club.

Δημοσίευσηαπό gepaka » 19 Αύγ 2006, 09:58

SUVord έγραψε:
gepaka έγραψε:
Santa έγραψε:





Καλώς μας ήλθες αγαπητέ gepaka.
Καλοτάξιδος και ευτυχισμένος.
Και τώρα δύο λόγια για τις ιδιαιτερότητες της συγκεκριμένης ενότητας.
1/Αν μέχρι το τέλος Αυγούστου δεν τοποθετήσεις check-temp o iperodigos θα σε διαγράψει απο το forum.
2/Μή μιλάς πολύ με τον Santa γιατι αυτός είναι πράκτορας των Κορεατών.
3/Ελπίζω να διαθέτεις αρκετή δόση χιούμορ για να μπορέσεις να ανταπεξέλθεις στίς υποχρεώσεις σου εδώ που έμπλεξες.

Τώρα όσο ν' αφορά την κατανάλωση, όταν ταξιδεύεις και οι συνθήκες το επιτρέπουν κάνε χρήση του cruise control και θα εκπλαγείς με τα αποτελέσματα.
Για συμβουλές τύπου Αρη Σταθάκη μήν τις παίρνεις και πολύ σοβαρα διότι ο συγκεκριμένος άνθρωπος πολλές φορές άλλο θέλει να πει και άλλο του βγαίνει.Αν είσαι μόνος σου στη Σαχάρα τότε οι συμβουλές του στίλ πεντάλ αυγού και ποδιού ισχύουν διαφορετικά είσαι επικίνδυνος για τους άλλους και για τον εαυτό σου.

Τα σκαλοπατάκια γιατί θέλεις να τα βάλεις;
Οσο για την κάμερα πίσω δεν ρωτώ, ξέρω. Θέλεις να δείς πότε είναι η πεθερά σου πίσω για να βάλεις φούλ όπισθεν. Τί σκαρφίστηκε το άτομο!!!


Καλημέρα και καλώς σας βρήκα. Από χιούμορ θα το δείτε και στην πορεία.
Όσο για τους κανόνες του forum θα τους ακολουθήσω σαν υπάκουος φαντάρος :twisted: . Τα σκαλοπάτια ήδη έχουν μπει, το ομορφαίνει πολύ το άτιμο. Η κάμερα οπισθοπορείας δεν είναι ακόμα για την πεθερά. Είναι αρκετά χρήσιμη στο μεγάλωμα των παιδιών και στην βοήθεια για το σπίτι. Αργότερα βλέπουμε………Μαζί με την κάμερα βέβαια θα μπει και οθόνη με TV Tuner, DVD, MP3. Έχω και τα 2 Φορητά Pocket PC με Navigation. (Gadget Freak γαρ). Όπως μπορώ, να βοηθήσω σε αυτά τα θέματα. Αυτό με τα αυγά το προσπάθησα και το αποτέλεσμα ομελέτα…. και αρκετά κορναρίσματα από τους πίσω. Σιγά σιγά πιστεύω ο καθένας βρίσκει τον τρόπο τον δικό του για το ιδανικό οδήγημα.
Άβαταρ μέλους
gepaka
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 14 Αύγ 2006, 19:37
Τοποθεσία: Πετρούπολη, Αθήνα

Re: Νέο Μέλος Στο Club.

Δημοσίευσηαπό gepaka » 19 Αύγ 2006, 10:09

helias έγραψε:Φίλε SUVord, αν και διεγραμμένος από τον iperodigo, καθότι δεν έχω βάλει check-temp, θέλω εαν μπορείς να διευκρινίσεις κάτι. Όταν λές ".......θα εκπλαγείς με τη χρήση του cruise control......" τί εννοείς; Εγώ όταν το χρησιμοποιώ έχω παρατηρήσει αύξηση στην κατανάλωση ή κάνω λάθος ;

Όσο για την οδήγηση με το αυγό ανάμεσα στο πόδι και το γκάζι, συμφωνώ είναι σαχλαμάρα, το μόνο που μπορεί να καταφέρει κανείς είναι να λερώσει τα πατάκια του αυτοκινήτου. Όσες φορές το δοκίμασα έσπασε στα πρώτα χλμ γμτμου. :bad-words:

Όσο για τα σκαλοπάτια, πρέπει να γνωρίζεις ένα μυστικό, που δεν μας αποκάλυψε ο νέος φίλος μας gepaka, αλλά εγώ κατάφερα να μάθω. Έχει ύψος μόλις 1.30μ και όπως καταλαβαίνεις του είναι απαραίτητα. :lol!:
χι χι χι χι χι χι.
ρε τι έχει να ακούσει ο άμοιρος....

Για τον Santa, το είχα ακούσει και δεν το πίστεψα. Τώρα όμως που το διασταυρώνω δεν οφείλω παρά το δεχθώ.


Σαν νέος νομίζω δικαιούμαι μερικές ερωτησούλες.
1)ποιος είναι ο iperodigo?
2)Τι είναι check-temp?
3)Είμαι 1.98 και ζυγίζω 120 κιλά, αυτό παίζει ρόλο στην υπερκατανάλωση :wink: ?
4)Καμιά ιδιαίτερη προτίμηση σε λάδια?
Όλες οι απαντήσεις δεκτές…….
Άβαταρ μέλους
gepaka
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 14 Αύγ 2006, 19:37
Τοποθεσία: Πετρούπολη, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Santa » 19 Αύγ 2006, 13:21

1)Ο IPERODIGOS είναι ο κουμπάρος του τσεκ τεμπ...στη νέα Ερυθραία...
2)Κάτι που δεν έχει το maverick και χρειάζεται: ένδειξη θερμοκρασίας μέσα και έξω.
3)Είμαι 1,94 και 98 κιλά...στις αριστερόστροφες στροφές θέλεις προσοχή μήν τουμπάρει :twisted: :twisted:
4)Της μάνας του....όχι αλλα. Και πάντα να τα αλλάζεις στην αντιπροσωπεία για να μήν <στην πούν> για θέματα εγγύησης...

Πιστεύω να σε κάλυψα....
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ Κατάσκοπος των Κορεατών....πρίν ήμουν των Αμερικάνων.... 8)

Υ.Γ Ρε παιδιά το maverick έχει ψυγειάκι ανάμεσα στον οδηγο και συνοδηγο? Δεν θυμάμαι? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Εικόνα
<b>Παναγιώτης </b>
www.netfocus.gr
shop.netfocus.gr
Άβαταρ μέλους
Santa
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: 01 Απρ 2006, 20:30
Τοποθεσία: Ag.Paraskevi Athens

Δημοσίευσηαπό gepaka » 22 Αύγ 2006, 07:58

Santa έγραψε:1)Ο IPERODIGOS είναι ο κουμπάρος του τσεκ τεμπ...στη νέα Ερυθραία...
2)Κάτι που δεν έχει το maverick και χρειάζεται: ένδειξη θερμοκρασίας μέσα και έξω.
3)Είμαι 1,94 και 98 κιλά...στις αριστερόστροφες στροφές θέλεις προσοχή μήν τουμπάρει :twisted: :twisted:
4)Της μάνας του....όχι αλλα. Και πάντα να τα αλλάζεις στην αντιπροσωπεία για να μήν <στην πούν> για θέματα εγγύησης...

Πιστεύω να σε κάλυψα....


Με κάλυψες και σε ευχαριστώ για τις απαντήσεις, εσένα και όλα τα παιδιά που μπήκαν στον κόπο να μου απαντήσουν.
Άβαταρ μέλους
gepaka
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 14 Αύγ 2006, 19:37
Τοποθεσία: Πετρούπολη, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό argkras » 23 Αύγ 2006, 01:24

Αν μπορεις ανεβασε καμια φωτο με τα σκαλοπατακια να το δουμε και εμεις.
Προφυλακτηρα εμπρος τι εβαλες?
Τον ωραιο -αλλά μαϊμμού- τον αξεσουαρ της Ford?
Γιατι εγω αυτον εχω βαλει με την ψευδαισθηση οτι θα ηταν μεταλλικός/αλουμιν. (καλά μην γελατε έτσι...) και τελικα ηταν μια ωραια πλαστικουρα. ...Μουρατη ομως...
Άβαταρ μέλους
argkras
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 26 Μαρ 2006, 01:29
Τοποθεσία: Athina

Δημοσίευσηαπό argkras » 23 Αύγ 2006, 01:28

ΑΑΑΆλλο και αυτό!!! Απίστευτο και ομως μαβερικό!
SUV πολυτελείας -λέμε- 30,000+ ευρών, και να μη ξερεις τι θερμοκρασία έχει γύρω σου...
Έ, ρε τσεκ-τεμπ που μου χρειάζεται... (4μήνες και δεν το έχω βάλει???-σσςςς παιδια μην με ακουσει ο IPERODIGOS!)
Άβαταρ μέλους
argkras
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 26 Μαρ 2006, 01:29
Τοποθεσία: Athina

Επόμενο

Επιστροφή στο Ford

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 32 επισκέπτες