Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Light συνάντηση.

Συντονιστής: SUVord

Light συνάντηση.

Δημοσίευσηαπό helias » 04 Μάιος 2006, 08:06

O.K. χμ κχ κχ γκχ Κατόπιν τούτων, βρίσκομαι στην επίσημη και ευχάριστη θέση να μας προσκαλέσω σε μια light :binky: συνάντηση, για γνωριμία και ότι άλλο ήθελε προκύψει ! :grouphuuug:

Αναμένω προτάσεις για το ποιοί, πού και πότε..... :wave:


Αυτό το Σαββατοκύριακο αποκλείεται, too soon.



βολτούλα να να βολτούλα βολτούλα \:D/

.
Έχουμε μέλλον πίσω μας !
Άβαταρ μέλους
helias
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: 14 Φεβ 2006, 03:13
Τοποθεσία: Πεύκη Αττικής

Δημοσίευσηαπό iperodigos » 04 Μάιος 2006, 13:14

ΚΛΑΣΙΚΑ!!!!!ΓΚΟΥΝΤΙΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ!!! Η ΣΕΙΡΙΟ!!!!
iperodigos
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: 05 Ιουν 2004, 12:01

Δημοσίευσηαπό Santa » 04 Μάιος 2006, 20:31

iperodigos έγραψε:ΚΛΑΣΙΚΑ!!!!!ΓΚΟΥΝΤΙΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ!!! Η ΣΕΙΡΙΟ!!!!


Όπου γλέντι και χορός η Βασίλω πρώτη !!!!! :lol: :lol:

Πού χαθηκες εσυ τόσο καιρό?
Το volvo σου πως πάει?
Εικόνα
<b>Παναγιώτης </b>
www.netfocus.gr
shop.netfocus.gr
Άβαταρ μέλους
Santa
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: 01 Απρ 2006, 20:30
Τοποθεσία: Ag.Paraskevi Athens

Δημοσίευσηαπό TLG » 04 Μάιος 2006, 22:28

Ωραια...Goodies Αγ.Στεφανο.....και μετα ???
Grand Vitara 2.0 JLXEW

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
TLG
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 584
Εγγραφή: 17 Ιαν 2005, 15:42
Τοποθεσία: ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ

Δημοσίευσηαπό takhs » 04 Μάιος 2006, 23:48

αν ειναι και ο Λεπες , καφεδακι , τσιγαρακι , σαντουιτσακι , μπυριτσα και μετα φαγητο :D :D
takhs
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2005, 12:43
Τοποθεσία: κορινθος

Δημοσίευσηαπό Santa » 05 Μάιος 2006, 00:09

JUAN !!!! Θα ρθείς???
Εικόνα
<b>Παναγιώτης </b>
www.netfocus.gr
shop.netfocus.gr
Άβαταρ μέλους
Santa
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: 01 Απρ 2006, 20:30
Τοποθεσία: Ag.Paraskevi Athens

Δημοσίευσηαπό iperodigos » 05 Μάιος 2006, 09:31

Santa έγραψε:
iperodigos έγραψε:ΚΛΑΣΙΚΑ!!!!!ΓΚΟΥΝΤΙΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ!!! Η ΣΕΙΡΙΟ!!!!


Όπου γλέντι και χορός η Βασίλω πρώτη !!!!! :lol: :lol:

Πού χαθηκες εσυ τόσο καιρό?
Το volvo σου πως πάει?


οπου γλεντι και ΧΑΡΑ!!!η Βασιλω πρωτη!!!

ειπα να δψσω λιγο χωρο και στους νεους του φορουμ!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΒΟΛΒΟ ΠΑΕΙ ΣΦΑΙΡΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΥ(ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ,,,οχι εκει που πηγεναι το Μαβερικ!!!)


ΔΙΝΩ ΤΟ 3.0 2003 αυτοματο μαυρο σουπερ Μαβερικ μου ,το παλιο δηλαδη ,(δειτε το στο γκαλερυ) μονο 24.000ευρω
iperodigos
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: 05 Ιουν 2004, 12:01

Δημοσίευσηαπό TLG » 05 Μάιος 2006, 16:00

takhs έγραψε:αν ειναι και ο Λεπες , καφεδακι , τσιγαρακι , σαντουιτσακι , μπυριτσα και μετα φαγητο :D :D


ΕΕΕΕΕ...ειπαμε να ειναι light ή συναντηση .... :lol: :lol: :lol:
Grand Vitara 2.0 JLXEW

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
TLG
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 584
Εγγραφή: 17 Ιαν 2005, 15:42
Τοποθεσία: ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ

Δημοσίευσηαπό Santa » 05 Μάιος 2006, 23:45

iperodigos έγραψε:
Santa έγραψε:
iperodigos έγραψε:ΚΛΑΣΙΚΑ!!!!!ΓΚΟΥΝΤΙΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ!!! Η ΣΕΙΡΙΟ!!!!


Όπου γλέντι και χορός η Βασίλω πρώτη !!!!! :lol: :lol:

Πού χαθηκες εσυ τόσο καιρό?
Το volvo σου πως πάει?


οπου γλεντι και ΧΑΡΑ!!!η Βασιλω πρωτη!!!

ειπα να δψσω λιγο χωρο και στους νεους του φορουμ!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΒΟΛΒΟ ΠΑΕΙ ΣΦΑΙΡΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΥ(ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ,,,οχι εκει που πηγεναι το Μαβερικ!!!)


ΔΙΝΩ ΤΟ 3.0 2003 αυτοματο μαυρο σουπερ Μαβερικ μου ,το παλιο δηλαδη ,(δειτε το στο γκαλερυ) μονο 24.000ευρω


Iperodige χαίρομαι που είσαι ευχαριστημένος με την αμαξάρα σου!!!

Το δικό μου Mav πουλήθηκε μέσω internet. Το εβαλα αγγελία στο autotriti. Δές εδώ --> http://www.autotriti.gr/auto/_MTX/uploadform_AUTO.asp
Βάζοντας το εκεί, (να βάλεις και φωτό), μπαίνει σε πολλά περιοδικά αλλα και στο site. Φαντάσου οτι και προχθές με πήρε κάποιος που ενδιαφερόταν και το αμάξι το έχω πουλήσει εδώ και ένα μήνα.
Όσο για την συνάντηση προτείνω το αλλο Σαββατο 13/05 γύρω στις 19.00 με 20.00 να συναντηθούμε.....στα Goodys Αγ. Στεφάνου όπως και την αλλη φορά.
Θα κρατάω και ένα γαρύφαλλο να με γνωρίσετε οι καινούργιοι..... :lol: :lol:
Εικόνα
<b>Παναγιώτης </b>
www.netfocus.gr
shop.netfocus.gr
Άβαταρ μέλους
Santa
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: 01 Απρ 2006, 20:30
Τοποθεσία: Ag.Paraskevi Athens

Δημοσίευσηαπό Lepes » 08 Μάιος 2006, 08:50

Μαλλον δεν θα τα καταφερω να ερθω αλλα γιατι βραδυ και οχι πρωι να παμε και καμοια παρνηθα ???
ΒRAT PRESIDENT
www.brat???.gr
Άβαταρ μέλους
Lepes
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 482
Εγγραφή: 03 Μάιος 2004, 11:41
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό Santa » 08 Μάιος 2006, 09:19

Lepes έγραψε:Μαλλον δεν θα τα καταφερω να ερθω αλλα γιατι βραδυ και οχι πρωι να παμε και καμοια παρνηθα ???


Να παμε για νυχτερινο safari στην Παρνηθα.... :D

Προσωπικά το πρωί δουλευομεν και δε μπορω.
Ότι πεί πλειοψηφια ....
Προτασεις ?...
Εικόνα
<b>Παναγιώτης </b>
www.netfocus.gr
shop.netfocus.gr
Άβαταρ μέλους
Santa
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: 01 Απρ 2006, 20:30
Τοποθεσία: Ag.Paraskevi Athens

Δημοσίευσηαπό helias » 11 Μάιος 2006, 19:04

Είναι τόσες ημέρες τώρα και για το Σάββατο 13/5 δεν βλέπω παρουσίες. :?
Επειδή διακρίνω μια δυστακτικότητα και ολιγομελή παρουσία , μήπως πρέπει να περιμένουμε λίγες προτάσεις ακόμη φίλε santa. :lol:



Προσωπικά προτείνω να συναντηθούμε στο Αttart off road club, για πληροφορίες http://www.attartoffroadpark.gr
Ο χώρος είναι πολύ καλός :wink: , να βρεθούμε με γυναίκες παιδιά και φίλους, να συζητήσουμε για τα αγαπημένα μας αυτοκίνητα ....και όποιος θέλει.... να το βουλιάξει στις παγίδες του ATTART. Έχει ήλιο καφεδάκι γκαζονάκι κ.α. πολλά.:flower:
Μίλησα στο τ/φ μαζί του και μου είπε ότι τώρα που καλοκαιριάζει, αργεί να κλείσει. Ό,τι ώρα θέλουμε μπορούμε να πάμε για καφέ, ή οτιδήποτε άλλο.
Τα Goodys Αγ. Στεφάνου :-k , μου φαίνονται λίγο ψυχρά και έξω από το θέμα μας. Εαν πάλι επιμένουμε Ο.Κ. και για Goodys.


Για να δούμε ποιοί θέλουν να έρθουν Σάββατο 13/05 γύρω στις 17.00΄ στο Αttart off road club ;

1. helias.
2.
3.
4.
;
;
;
;
Έχουμε μέλλον πίσω μας !
Άβαταρ μέλους
helias
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: 14 Φεβ 2006, 03:13
Τοποθεσία: Πεύκη Αττικής

Δημοσίευσηαπό Santa » 11 Μάιος 2006, 22:12

helias έγραψε:Είναι τόσες ημέρες τώρα και για το Σάββατο 13/5 δεν βλέπω παρουσίες. :?
Επειδή διακρίνω μια δυστακτικότητα και ολιγομελή παρουσία , μήπως πρέπει να περιμένουμε λίγες προτάσεις ακόμη φίλε santa. :lol:



Προσωπικά προτείνω να συναντηθούμε στο Αttart off road club, για πληροφορίες http://www.attartoffroadpark.gr
Ο χώρος είναι πολύ καλός :wink: , να βρεθούμε με γυναίκες παιδιά και φίλους, να συζητήσουμε για τα αγαπημένα μας αυτοκίνητα ....και όποιος θέλει.... να το βουλιάξει στις παγίδες του ATTART. Έχει ήλιο καφεδάκι γκαζονάκι κ.α. πολλά.:flower:
Μίλησα στο τ/φ μαζί του και μου είπε ότι τώρα που καλοκαιριάζει, αργεί να κλείσει. Ό,τι ώρα θέλουμε μπορούμε να πάμε για καφέ, ή οτιδήποτε άλλο.
Τα Goodys Αγ. Στεφάνου :-k , μου φαίνονται λίγο ψυχρά και έξω από το θέμα μας. Εαν πάλι επιμένουμε Ο.Κ. και για Goodys.


Για να δούμε ποιοί θέλουν να έρθουν Σάββατο 13/05 γύρω στις 17.00΄ στο Αttart off road club ;

1. helias.
2.
3.
4.
;
;
;
;


Φίλε Helias ο Κώστας ο Ατταρτ (ο αδελφός του Στέφανου) είναι προσωπικός μου φίλος αρκετά χρόνια τώρα. Το Θέμα είναι οτι το Σαββατο την ώρα που λές είναι δύσκολο για μένα. Παρα πολύ καλή ιδέα η συνάντηση στο OffROAD PARK αλλα αδυνατώ να παραστώ λόγω του μπέμπη μου....Ξέρεις τώρα για μια τέτοια μετακίνηση θέλω μεγάλη προετοιμασία και δε λέει. Ανθρωπος το ΣΚ δεν υπάρχει να μας το κρατήσει οπότε καταλαβαίνεις....αν ερθω μόνος το μυαλό μου θα είναι στο σπίτι...το πρώτο μου είναι....
Αν τελικά πάτε και θέλετε κάτι (κλείσιμο πίστας κλπ) πείτε μου να προετοιμάσω εκεί το έδαφος τηλεφωνικά. Στα goodys θα ερχόμουν για καμια ώρα να γνωριστούμε όλοι μαζί παλιόι και νέοι....
Εικόνα
<b>Παναγιώτης </b>
www.netfocus.gr
shop.netfocus.gr
Άβαταρ μέλους
Santa
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: 01 Απρ 2006, 20:30
Τοποθεσία: Ag.Paraskevi Athens

Δημοσίευσηαπό argkras » 12 Μάιος 2006, 00:57

...έχω και μπέμπη και 2 κοράκλες και νέο Μάβερικ και είμαι και νεούδι στο κλαμπ και θα ήθελα πολύ να σας γνωρίσω, φίλοι παλικάρια συναγωνιστές... Δώστε το σύνθημα και ...καιρού και ...τέκνων θέλοντος να κάνουμε μια γνωριμία. Και Πάρνηθα είναι ωραία νομίζω, πιο εξοχικά και ωραίες ταβέρνες έχει άμα λάχει... Όπως ακόμα υπάρχει και ένας ωραίος χώρος για συνάντηση για μικρούς και μεγάλους, το Προολυμπιακό
Αθλητικό Πάρκο Πάρνηθας που μπορειτε να δειτε εδώ: http://www.parnitha.gr/
Τι λέτε;
Άβαταρ μέλους
argkras
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 26 Μαρ 2006, 01:29
Τοποθεσία: Athina

Δημοσίευσηαπό helias » 12 Μάιος 2006, 14:49

Πολύ καλό και το Προολυμπιακό, και σ΄ αυτό λέμε ναί :P , ακόμη και στα Goodys για καμιά ωρίτσα ναί λέμε :P , αλλά να συναντηθούμε ρε παιδιά.... δεε βλέπω συμμετοχή :( .
Απο την άλλη , εαν δεν μπορέσουμε αυτό το Σάββατο , γιατί μας βλέπω δύσκολους, τότε να οργανωθούμε για το επόμενο. :P Οπουδήποτε, ακόμα και μονοήμερη , που λέει ο λόγος παίζει. Π.χ. να συναντηθούμε στη λίμνη Τσιβλού, και μετά πάμε έναν ωραίο δρόμο προς το χιονοδρομικό, είναι lihgt. Αλλά και το Ατταρτ και το προολυμπιακό καλά είναι. :wink:

Φίλε Papagn where are you ??

όπα το αγγλικό μεγάλε !!!

Where is everybody ???????? :hiding:


kala den paizomai o atimos :notworthy:
Έχουμε μέλλον πίσω μας !
Άβαταρ μέλους
helias
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: 14 Φεβ 2006, 03:13
Τοποθεσία: Πεύκη Αττικής

Επόμενο

Επιστροφή στο Ford

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 34 επισκέπτες