Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Light συνάντηση.

Συντονιστής: SUVord

Δημοσίευσηαπό iperodigos » 12 Μάιος 2006, 18:51

καλη ωρα αυριο ειναι 18.30 με 19.00 στα γκουντις.........αλλα και στον παιδοτοπο στο ολυμπιακο δεν λεω οχι!
iperodigos
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: 05 Ιουν 2004, 12:01

organosis

Δημοσίευσηαπό argkras » 13 Μάιος 2006, 16:25

Μαλλον πρεπει να σοβαρευτούμε και να το κανονισουμε για το αλλο Σαββατο με καλες προοπτικες.
(Η λιμνη που είναι ακριβώς;)
Άβαταρ μέλους
argkras
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 26 Μαρ 2006, 01:29
Τοποθεσία: Athina

Re: organosis

Δημοσίευσηαπό helias » 13 Μάιος 2006, 17:05

argkras έγραψε:Μαλλον πρεπει να σοβαρευτούμε και να το κανονισουμε για το αλλο Σαββατο με καλες προοπτικες.
(Η λιμνη που είναι ακριβώς;)




Αθήνα-Κόρινθος-Ακράτα-αριστερά προς το Χελμό σε 15 με 20 χλμ έφτασες. Καταπληκτική λίμνη μέσα στο βουνό. Πάει με άσφαλτο ως εκεί.


Απ΄ ότι βλέπω πρέπει να οργανωθούμε για το επόμενο Σάββατο. :P
Έχουμε μέλλον πίσω μας !
Άβαταρ μέλους
helias
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: 14 Φεβ 2006, 03:13
Τοποθεσία: Πεύκη Αττικής

Re: organosis

Δημοσίευσηαπό Lepes » 13 Μάιος 2006, 19:39

Ηλια αρκετα ενδιαφερον και μετα παμε και ενα κομματι οφφ ροαδ απο εκει νομιζω και βγαινουμε χαλαρα στο φραγμα ανετα περναν απο εκει τα σουβ μας...
ΒRAT PRESIDENT
www.brat???.gr
Άβαταρ μέλους
Lepes
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 482
Εγγραφή: 03 Μάιος 2004, 11:41
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: organosis

Δημοσίευσηαπό helias » 13 Μάιος 2006, 21:03

Lepes έγραψε:Ηλια αρκετα ενδιαφερον και μετα παμε και ενα κομματι οφφ ροαδ απο εκει νομιζω και βγαινουμε χαλαρα στο φραγμα ανετα περναν απο εκει τα σουβ μας...


Φράγμα ; ποιό φράγμα ; δεν ξέρω δρόμο από λίμνη Τσιβλού προς φράγμα, εγώ ξέρω μόνο έναν ΄δασικό δρόμο, καλό όμως, από τσιβλού-Ανω Ποταμιά προς Σούβαρδο ή χιονοδρομικό !

Α α α α α !!!!! μήπως λές το φράγμα στην Τεχνητή λίμνη Δόξας ;;;; αυτό το δρόμο δεν τον ξέρω. Ακούγεται όμως αρκετά ενδιαφέρουσα πρόταση μέσα στην άνοιξη.:toothy4:

Σήμερα όμως συνειδητοποίησα όμως ότι το ερχόμενο Σάββατο 20-5-06 ρε γμτ δε μπορώ :banging: γιατί την επομένη 21-5-06 είναι η ονομαστική εορτή της κόρης μου και έχει πάρτυ στην αυλή, που πρέπει από την προηγούμενη να προετοιμάσω. Η σύζυγος έχει να μαγειρέψει, εγώ να ετοιμάσω τα κοντοσούβλια κλπ, θα μου πείς παιδικό πάρτυ είναι τί κοντοσούβλια μας λές ;;; δε ξέρω τίποτα , αν θέλουν , αν δεν θέλουν ας μη φάνε , εγώ πάντως σουβλάκια ένα, ένα, για τα πιτσιρίκια δε φτιάχνω, θα κάνω ένα αλλά μεγάλο. :thankyou:

Δε θέλω να χάσω όμως τη ΄μονοήμερη βολτούλα, την οποία μπορούμε να προετοιμάσουμε για μια άλλη μέρα. Θα σου στείλω π.μ.

Τώρα για κανένα καφεδάκι το Σάββατο Ο.Κ., μονοήμερη όμως όχι πάει πολύ. Κρίμα.
Έχουμε μέλλον πίσω μας !
Άβαταρ μέλους
helias
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: 14 Φεβ 2006, 03:13
Τοποθεσία: Πεύκη Αττικής

Δημοσίευσηαπό iperodigos » 15 Μάιος 2006, 17:45

λοιπον.....εντυσα τον 3χρονο γιο μου,,παγα στα γκουντις κατα τις 19.30....ειδα 2 μαβερικ παρκαρισμενα ,αλλο εδω και αλλο εκει,,,,βολταρα πανω κατω κλπ....ΤΙΠΟΤΑ ,ΚΑΝΕΙΣ....τελος παντων....επαιξε ο μικρος στον παιδοτοπο....χαρηκε και μετα τον πηγα για ναναι ,,κατα τις 10.30 περιπου γιατι δεν ξεκολαγε...
iperodigos
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: 05 Ιουν 2004, 12:01

Δημοσίευσηαπό helias » 16 Μάιος 2006, 07:49

iperodigos έγραψε:λοιπον.....εντυσα τον 3χρονο γιο μου,,παγα στα γκουντις κατα τις 19.30....ειδα 2 μαβερικ παρκαρισμενα ,αλλο εδω και αλλο εκει,,,,βολταρα πανω κατω κλπ....ΤΙΠΟΤΑ ,ΚΑΝΕΙΣ....τελος παντων....επαιξε ο μικρος στον παιδοτοπο....χαρηκε και μετα τον πηγα για ναναι ,,κατα τις 10.30 περιπου γιατι δεν ξεκολαγε...



Φίλε iperodige, βλέπω να ξαναπηγαίνεις και αυτό το Σάββατο στα Goodys, όχι γιατί θα συναντηθούμε εμείς, αλλά γιατί άρεσε στο γιό σου. :P

Εμείς απ΄ ότι διαβάζεις, καφέ δεν μπορούμε να πιούμε , μονοήμερες ονειρευόμαστε. Να είσαι καλά και σε ευχαριστούμε για την παρουσία σου, συγγνώμη για την απουσία μας, αλλά έγινε παρανόηση στα γραφόμενά σου. :wink:


.
Άβαταρ μέλους
helias
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: 14 Φεβ 2006, 03:13
Τοποθεσία: Πεύκη Αττικής

ΣΥΣΠΕΙΡΩΘΕΙΤΕ

Δημοσίευσηαπό argkras » 23 Μάιος 2006, 00:00

Καλημέρα συνάδελφοι, βασικά λέω ΑΝΤΕ να συσπειρωθούμε :discussion: οι λίγοι απ΄ότι βλέπω ΜΑβερόβιοι, μπας και γίνει τίποτα. :grouphuuug:
Που είναι οι παλιές καλές εποχές... με τα ΜΑβ σε "ειδικές" που ζήλευαν οι άλλοι (που είναι οέο?)
Σήμερα έκανα μια βολτίτσα και στα αλλα τοπικ να δω τι παίζει, και βασικά παρασύρθηκα απ΄τον άνεμο "τρελής" :dancing: χαράς που εχει ξεσηκώσει ο Σάντα με το καινούριο Φε του. Στους νεους Ράβερς πάλι καλά είχε και κάνα στραβό... :black:
Δεν πιάνουμε και 'μεις οι "καταφρονημένοι" κανα ΘΕΤΙΚΟ :angel: :cheers: :sunny: ΤΡΟΠΑΡΙΟ μπας και αλλάξει η ψυχολογία μας; Αντε είμαι πολύ νεος ακόμα στο κλαμπ για να αρχίσω τις "μαυρίλες" (...αν και έχω κάποιους λόγους...).
Λοιποόοοον ΑΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΘΟΥΜΕ
...κάθε ιδέα και πρόταση σεβαστή... :wink: ...περιμένω έ!
Άβαταρ μέλους
argkras
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 26 Μαρ 2006, 01:29
Τοποθεσία: Athina

Re: ΣΥΣΠΕΙΡΩΘΕΙΤΕ

Δημοσίευσηαπό Santa » 23 Μάιος 2006, 11:21

argkras έγραψε:Καλημέρα συνάδελφοι, βασικά λέω ΑΝΤΕ να συσπειρωθούμε :discussion: οι λίγοι απ΄ότι βλέπω ΜΑβερόβιοι, μπας και γίνει τίποτα. :grouphuuug:
Που είναι οι παλιές καλές εποχές... με τα ΜΑβ σε "ειδικές" που ζήλευαν οι άλλοι (που είναι οέο?)
Σήμερα έκανα μια βολτίτσα και στα αλλα τοπικ να δω τι παίζει, και βασικά παρασύρθηκα απ΄τον άνεμο "τρελής" :dancing: χαράς που εχει ξεσηκώσει ο Σάντα με το καινούριο Φε του. Στους νεους Ράβερς πάλι καλά είχε και κάνα στραβό... :black:
Δεν πιάνουμε και 'μεις οι "καταφρονημένοι" κανα ΘΕΤΙΚΟ :angel: :cheers: :sunny: ΤΡΟΠΑΡΙΟ μπας και αλλάξει η ψυχολογία μας; Αντε είμαι πολύ νεος ακόμα στο κλαμπ για να αρχίσω τις "μαυρίλες" (...αν και έχω κάποιους λόγους...).
Λοιποόοοον ΑΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΘΟΥΜΕ
...κάθε ιδέα και πρόταση σεβαστή... :wink: ...περιμένω έ!


Αντε ντε και εγώ μέσα.....σαν παλιός Mavericklover...
Κάποτε βρισκόμασταν που και που τώρα αλλος έκανε παιδιά, αλλος έχει δουλειά, αλλος μετακόμισε......
Ορίστε κάπου για να γνωριστούμε παλιοί και νέοι ....Εγώ μπορώ Σαββατο απόγευμα μετά τις 19,00.
Εχω μπέμπη βλεπετε...
Εικόνα
<b>Παναγιώτης </b>
www.netfocus.gr
shop.netfocus.gr
Άβαταρ μέλους
Santa
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: 01 Απρ 2006, 20:30
Τοποθεσία: Ag.Paraskevi Athens

Re: ΣΥΣΠΕΙΡΩΘΕΙΤΕ

Δημοσίευσηαπό iperodigos » 25 Μάιος 2006, 09:02

Santa έγραψε:
argkras έγραψε:Καλημέρα συνάδελφοι, βασικά λέω ΑΝΤΕ να συσπειρωθούμε :discussion: οι λίγοι απ΄ότι βλέπω ΜΑβερόβιοι, μπας και γίνει τίποτα. :grouphuuug:
Που είναι οι παλιές καλές εποχές... με τα ΜΑβ σε "ειδικές" που ζήλευαν οι άλλοι (που είναι οέο?)
Σήμερα έκανα μια βολτίτσα και στα αλλα τοπικ να δω τι παίζει, και βασικά παρασύρθηκα απ΄τον άνεμο "τρελής" :dancing: χαράς που εχει ξεσηκώσει ο Σάντα με το καινούριο Φε του. Στους νεους Ράβερς πάλι καλά είχε και κάνα στραβό... :black:
Δεν πιάνουμε και 'μεις οι "καταφρονημένοι" κανα ΘΕΤΙΚΟ :angel: :cheers: :sunny: ΤΡΟΠΑΡΙΟ μπας και αλλάξει η ψυχολογία μας; Αντε είμαι πολύ νεος ακόμα στο κλαμπ για να αρχίσω τις "μαυρίλες" (...αν και έχω κάποιους λόγους...).
Λοιποόοοον ΑΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΘΟΥΜΕ
...κάθε ιδέα και πρόταση σεβαστή... :wink: ...περιμένω έ!


Αντε ντε και εγώ μέσα.....σαν παλιός Mavericklover...
Κάποτε βρισκόμασταν που και που τώρα αλλος έκανε παιδιά, αλλος έχει δουλειά, αλλος μετακόμισε......
Ορίστε κάπου για να γνωριστούμε παλιοί και νέοι ....Εγώ μπορώ Σαββατο απόγευμα μετά τις 19,00.
Εχω μπέμπη βλεπετε...

ΣΑΒΒΑΤΟ 19.00 ΓΚΟΥΝΤΙΣ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟ !!!!οοοοοοοοοοοοοοοκκκκκκκκκ!!
iperodigos
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: 05 Ιουν 2004, 12:01

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Ford

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 32 επισκέπτες