Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Το Χρονικό ενός προαναγγελθέντος ... Maverick 2.0 (MA03)

Συντονιστής: SUVord

Δημοσίευσηαπό Santa » 11 Απρ 2006, 19:40

ΕΙΡΗΝΗ, ΥΓΕΙΑ, ΕΥΤΥΧΙΑ και οχι παρεξηγησεις....

Νέα,
Σε 20 ωρες γινομαι και επισημα santafeakias !!!!
Αυριο το παιρνω!!!!
Θα κάνω αναλυτικη παρουσίαση των πρώτων εντυπώσεών μου στην ενότητα της Kia & Hyundai santa fe 2006.

Αναμείνατε εντυπώσεις....
Εικόνα
<b>Παναγιώτης </b>
www.netfocus.gr
shop.netfocus.gr
Άβαταρ μέλους
Santa
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: 01 Απρ 2006, 20:30
Τοποθεσία: Ag.Paraskevi Athens

Δημοσίευσηαπό helias » 12 Απρ 2006, 08:00

Φίλοι mavlover και papagn, νομίζω ότι μόλις τώρα κάνατε μια προσέγγιση σχετικά με την ύπαρξη των Forums.

Πραγματικά τα Forums δεν είναι πεδία για προσωπικές διαμάχες, αλλά χώροι για να ανταλλάσουμε απόψεις.
Δεν ξεκινάει όμως κανένας..... να γράψει" Καλημέρα το αυτοκίνητό μου είναι καλό, δεν έχω κανένα πρόβλημα, περνάω καλά, καληνύχτα" θα ήταν άρρωστο. Αυτόν τον βρίσκεις σε συζητήσεις σχετικά με βελτιώσεις, εκδρομές κ.α.

Αντίθετα εαν κάποιος αντιμετωπίζει πρόβλημα, τότε με το δίκιο του ψάχνεται και φωνάζει όπου σταθεί και όπου βρεθεί. Βρίσκει λοιπόν τα Forums και προσπαθεί να το μοιραστεί, όχι ακριβώς για συμπαράσταση, αλλά έστω στην αρχή υπό μορφή ενημέρωσης προς τους υπολοίπους.

Κατόπιν τούτων φίλε mavlover, μην περιμένεις να δείς topics προβλημάτων χωρίς γκρίνιες, γιατί είπαμε : "χιλιάδες να είναι ευχαριστημένοι μπορεί να μην ακούσεις λέξη, πέντε δέκα να είναι παραπονούμενοι, με το δίκιο τους θα ξεσηκώσουν τον κόσμο."

Από μια άλλη πλευρά υπάρχει και η άποψη ότι : "Τα κακά νέα διαδίδονται γρήγορα και ενδιαφέρουν πολλούς , αντίθετα τα καλά νέα τυγχάνουν απαξίωσης και φθόνου." BAD NEWS, GOOD NEWS.

::roll:
.
Έχουμε μέλλον πίσω μας !
Άβαταρ μέλους
helias
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: 14 Φεβ 2006, 03:13
Τοποθεσία: Πεύκη Αττικής

Δημοσίευσηαπό SUVord » 12 Απρ 2006, 10:16

helias έγραψε:Φίλοι mavlover και papagn, νομίζω ότι μόλις τώρα κάνατε μια προσέγγιση σχετικά με την ύπαρξη των Forums.

Πραγματικά τα Forums δεν είναι πεδία για προσωπικές διαμάχες, αλλά χώροι για να ανταλλάσουμε απόψεις.
Δεν ξεκινάει όμως κανένας..... να γράψει" Καλημέρα το αυτοκίνητό μου είναι καλό, δεν έχω κανένα πρόβλημα, περνάω καλά, καληνύχτα" θα ήταν άρρωστο. Αυτόν τον βρίσκεις σε συζητήσεις σχετικά με βελτιώσεις, εκδρομές κ.α.

Αντίθετα εαν κάποιος αντιμετωπίζει πρόβλημα, τότε με το δίκιο του ψάχνεται και φωνάζει όπου σταθεί και όπου βρεθεί. Βρίσκει λοιπόν τα Forums και προσπαθεί να το μοιραστεί, όχι ακριβώς για συμπαράσταση, αλλά έστω στην αρχή υπό μορφή ενημέρωσης προς τους υπολοίπους.

Κατόπιν τούτων φίλε mavlover, μην περιμένεις να δείς topics προβλημάτων χωρίς γκρίνιες, γιατί είπαμε : "χιλιάδες να είναι ευχαριστημένοι μπορεί να μην ακούσεις λέξη, πέντε δέκα να είναι παραπονούμενοι, με το δίκιο τους θα ξεσηκώσουν τον κόσμο."

Από μια άλλη πλευρά υπάρχει και η άποψη ότι : "Τα κακά νέα διαδίδονται γρήγορα και ενδιαφέρουν πολλούς , αντίθετα τα καλά νέα τυγχάνουν απαξίωσης και φθόνου." BAD NEWS, GOOD NEWS.

::roll:
.


ΣΩΣΤΟΣ!!!
Αλλά φίλε Ηλία, έχω μία απορία.
Τα λεξοτανίλ για να ηρεμήσω,επειδή έχω κι εγώ Μάβερικ, ποιός θα μου τα πληρώσει;
Αυτός που για εβδομάδες αναμασάει προβλήματα επι προβλημάτων ή η αντιπροσωπεία;Στην εγγύηση πάντως, όσο κι αν προσπάθησα, δεν πρόσεξα τίποτα για ηρεμιστικά.
Νομίζω οτι το πλήρωμα του χρόνου ήλθε για να πάμε γι' άλλα!!!
ΑΛΛΟΣ ΜΕ ΤΟ ΜΑΚΡΥ ΤΟΥ ΚΙ ΑΛΛΟΣ ΜΕ ΤΟ ΚΟΝΤΟ ΤΟΥ!
Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ!!!
LEEDS UNITED
Άβαταρ μέλους
SUVord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1369
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2005, 16:47
Τοποθεσία: Σαπάν...

Δημοσίευσηαπό PAPAGN » 12 Απρ 2006, 20:24

SUVord έγραψε:
ΣΩΣΤΟΣ!!!
Αλλά φίλε Ηλία, έχω μία απορία.
Τα λεξοτανίλ για να ηρεμήσω,επειδή έχω κι εγώ Μάβερικ, ποιός θα μου τα πληρώσει;
Αυτός που για εβδομάδες αναμασάει προβλήματα επι προβλημάτων ή η αντιπροσωπεία;Στην εγγύηση πάντως, όσο κι αν προσπάθησα, δεν πρόσεξα τίποτα για ηρεμιστικά.
Νομίζω οτι το πλήρωμα του χρόνου ήλθε για να πάμε γι' άλλα!!!


Φίλε SUVord επειδή η αντιπροσωπεία αποκλείεται να στα πληρώσει εντός της εγγύησης (εδώ δεν πληρώνει άλλα κι άλλα :evil: ) αν θέλεις στείλε μου τον λογαριασμό. ( Από τα τόπικς σου βλέπω ότι έχεις χιούμορ! ) :D . Ελπίζω μόνο να μην τα χρειαστείς για πραγματικά προβλήματα που θα βγάλει σε σένα και δεν θα στα καλύψει!
Για να μην δημιουργώ ψυχολογικά προβλήματα σε φίλους αποφάσισα να φύγω από το συγκεκριμένο θέμα και από την ενότητα της Φορντ , για να μην σας την σπάω. Θα μπαίνω μόνο στην ενότητα της ΚΙΑ - Χιουντάι να βλέπω τις εντυπώσεις του φίλου μου του Παναγιώτη.
( Σκέφτομαι να λέω εκεί για το Μάβερικ!!! Τι λέτε??. Εχω βρεί και κάτι πάρα πολύ μεγάλα φόρουμ στην Γερμανία και την Αμερική. Τι λέτε να συμμετέχω ή όχι?? :D :horseshit: )

Ηλία συγγνώμη για την αρχική παρεξήγηση. :alright: Αλήθεια τι λες να συμμετέχω τώρα στο κλαμπ της Φορντ? Είμαι εκεί με το όνομα P A N I C :twisted: , αλλά δεν συμμετέχω!!. Είναι καλό ή να τ αλλάξω? Μου ταιριάζει??!! Εδώ το έχει κανένας άλλος?

Μπα δεν νομίζω. Μάλλον δεν θα συμμετέχω. Είναι κακό να χαλάς την ευτυχία των άλλων. :D

Παναγιώτη καλορίζικο, καλές βόλτες και χωρίς προβλήματα. Περιμένουμε εντυπώσεις.

Αγαπητοί φίλοι SUVord, Mavlover, Ηλία, Lepes και λοιποί χάρηκα που σας γνώρισα :kiss: . Εύχομαι τα καλύτερα και κανένα πρόβλημα με τα αυτοκίνητά σας. Δυστυχώς για εμένα η Φορντ ήταν μία πολύ κακή παρένθεση. :-x Ελπίζω να είναι σύντομη και να κλείσει γρήγορα. :-x

ΠΟΡΤΑ?. ΠΟΡΤΑΑΑΑ!!! ??

SUVord , που είναι ???? Α, Νάτην :D

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!! :cry:
Άβαταρ μέλους
PAPAGN
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: 10 Φεβ 2006, 10:47

Δημοσίευσηαπό TLG » 12 Απρ 2006, 23:19

Φιλε PAPAGN αστους να λενε ....οταν θα τους συμβει κατι παρομοιο -ελπιζω ποτέ- να δουμε τοτε πως θα αντιδρασουν .....
Συνεχισε αυτο που κανεις .....

Αν θελεις γιατι δεν απαιτησες αλλαγη αυτοκινητου ??? και αν το εκανες τι απαντηση ελαβες ??
Αν εχει ηδη απαντηθη το ερωτημα και δεν σου κανει κοπο να τα επαναλαβεις απαντησε μου με PM ...
Grand Vitara 2.0 JLXEW

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
TLG
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 584
Εγγραφή: 17 Ιαν 2005, 15:42
Τοποθεσία: ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ

Δημοσίευσηαπό Lepes » 13 Απρ 2006, 08:49

μπορει καποιος απο εδω να βαλει μια αγγελια στο fordclub για το mav μου γιατι πρεπει να εχεις πανω απο 30 ποστ για να βαλεις αγγελια και βαριεμαι να γραφω...οποιος μπορει ας μου στειλει ενα πμ να του δωσω την αγγελια Thanks ;)
ΒRAT PRESIDENT
www.brat???.gr
Άβαταρ μέλους
Lepes
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 482
Εγγραφή: 03 Μάιος 2004, 11:41
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό Jugulator » 13 Απρ 2006, 12:13

Για να παρηγορηθείτε και οι προβληματικοί και οι απροβλημάτιστοι Fordάκηδες . αλλά και όλοι μας άν χρειαστεί :
Μόλις τώρα έμαθα για κάποιον γνωστό ο οποίος με κατακαίνουργια Mercedes coupe , δεν ξέρω ακριβώς το μοντέλλο , πήγε από Βέροια - Θεσ)νίκη , και στην επιστροφή (αυτά ήταν τα χιλιόμετρα που έκανε συνολ.) ....έσβησε η μηχανή ενώ πήγαινε με 140 χλμ/ώρα.
Με τα πολλά και μετά την μεταφορά στην αντιπροσωπεία η διάγνωση όπως την είπε ο ίδιος : Μέσα στον κινητήρα βρήκαν .....βίδες και γρέζα !!!
Προβληματίζομαι για το μέλλον της ανθρωπότητας .....
Άβαταρ μέλους
Jugulator
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 390
Εγγραφή: 24 Νοέμ 2004, 12:43
Τοποθεσία: Βέροια

Δημοσίευσηαπό helias » 15 Απρ 2006, 16:50

Φίλε Papagn, καταρχάς επαναλαμβάνω ναι ναι ναι ναι έχεις δίκιο και να μη το βάzεις κάτω, πάτα τους :clubbed: .
Όσο για το Forum, πιστεύω ότι απλά βαρέθηκες και εσύ, να επαναλαμβάνεις τα προβλήματά σου. Ξέρω δεν περίμενες να δείς ορδές δυσαρεστημένων Μαβεράκιδων, να δηλώνουν απερίφραστα τη συμπαράταξή τους με τα γραφόμμενά σου. Ήθελες μόνο να συνειδητοποιήσεις και εσύ, εαν τούτο εδώ "το κακό" που σε βρήκε, ήταν λαχείο για έναν ή το μοιράζεσαι με πολλούς ;
Πραγματικά πιστεύω ότι το δικό σου δεν είναι καλό αυτοκίνητο. Τώρα θα μου πείς τα άλλα είναι; ναι είναι. Θέλεις να αρχίσω να γράφω παραδείγματα διαφόρων μοντέλων, όλων των εταιρειών, που σε άλλους παρουσίασαν ένα σωρό προβλήματα και σε άλλους τίποτα ; πιστεύω ότι κάτι τέτοιο θα ήταν μάταιο, αφού και εσύ ο ίδιος θα γνωρίζεις αρκετές τέτοιες περιπτώσεις.
Παρ΄ όλα αυτά πρέπει να παραδεχτούμε όλοι μας, εκτός εαν είναι ψέμα , ότι το ΜΑΒ είναι, ή τουλάχιστον ήταν, το δεύτερο σε πωλήσεις SUV, μετά το RAV4. Ε ! εεεεε !!!!!! δε μπορεί να είναι του :assshaking:
Πολλές φορές όταν οδηγώ το Μαβ μου , σε θυμάμαι και στεναχωριέμαι που δεν μπορείς να το απολαύσεις και εσύ όπως και εγώ. Τώρα θα μου πείς γιατί νοιάζομαι για σένα αφού έτσι κι αλλιώς δεν θα ξανασχοληθείς με το topic. Δεν πειράζει, θέλω απλά να σου γράψω ορισμένες εμπειρίες από ένα διαφορετικό μάτι. Το αυτοκίνητο δεν είναι ακριβώς σαν το ολοκαίνουργο Santa Fe του φίλου μας Santa (καλοτάξιδο και καλολάσπωτο να είναι). Και αυτό γιατί το Santa fe είναι και πιό καινούργιο και πιό ακριβό. Θυμήσου όμως τα πρώτα σου χιλιόμετρα με το καινούργιο σου Μαβ, δεν ήταν αρχοντικά ; και παραμένουν έτσι πίστεψέ με , δεν πετάω σε συνεφάκια, σ΄εσένα έχει δημιουργηθεί, όχι άδικα , μια προκατάληψη. Το αυτοκίνητο είναι άνετο δυνατό και οικονομικό, εντός και εκτός δρόμου. Δεν ξεχωρίζει πουθενά και αυτή είναι η αξία του, δεν κοστίζει μια περιουσία (για τα μέτρα του καθενός), αλλά σου δίνει αυτά που υπόσχεται από την αρχή.
Και εγώ κάποτε μετά από 5-6 χρόνια θα το πουλήσω, ελπίζω όχι για το ότι δεν θα είναι καλό, αλλά για να πάρω ένα καλύτερο και ακριβότερο. (πχTouareg). \:D/ ως τότε όμως θα παίζω μ΄ αυτό που έχω.
Θέλουμε την άποψή σου στο topic, γιατί ........ την αξίζουμε. =D>
Εαν παρόλα αυτά δεν σε έπεισα να επιστρέψεις με το καλό, έχω ένα τελευταίο χαρτί λίγο ανορθόδοξο κ. Papagn. :-#
Εαν δεν τα πήρες.... και μ΄ αυτό :bad-words: τότε ... θα σε δώ αλλού φίλε και γείτονα Papagn.


Φίλε SAVord , όταν λές : "Νομίζω οτι το πλήρωμα του χρόνου ήλθε για να πάμε γι' άλλα!!! " τί εννοείς ; Πάμε γι΄άλλα αυτοκίνητα;

.
Έχουμε μέλλον πίσω μας !
Άβαταρ μέλους
helias
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: 14 Φεβ 2006, 03:13
Τοποθεσία: Πεύκη Αττικής

Δημοσίευσηαπό SUVord » 15 Απρ 2006, 20:31

helias έγραψε:
Φίλε SAVord , όταν λές : "Νομίζω οτι το πλήρωμα του χρόνου ήλθε για να πάμε γι' άλλα!!! " τί εννοείς ; Πάμε γι΄άλλα αυτοκίνητα;

.


Ντέν έκω κρήματα κρυσέ μου.
Ευτυκώς που το τουτού ντεν καταλαβαίνει τίποτα κιέτσι όλα καλά.
Χθές έλαβα επιστολή/προειδοποίηση απο την Φόρντ σχετικά με το κόλλημα της πεταλούδας.Την Τρίτη πάω για το δεύτερο ετήσιο σέρβις οπότε και θα το κοιτάξουν.
ΑΛΛΟΣ ΜΕ ΤΟ ΜΑΚΡΥ ΤΟΥ ΚΙ ΑΛΛΟΣ ΜΕ ΤΟ ΚΟΝΤΟ ΤΟΥ!
Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ!!!
LEEDS UNITED
Άβαταρ μέλους
SUVord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1369
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2005, 16:47
Τοποθεσία: Σαπάν...

Δημοσίευσηαπό PAPAGN » 15 Απρ 2006, 22:26

helias έγραψε: Θέλουμε την άποψή σου στο topic, γιατί ........ την αξίζουμε. =D>
Εαν παρόλα αυτά δεν σε έπεισα να επιστρέψεις με το καλό, έχω ένα τελευταίο χαρτί λίγο ανορθόδοξο κ. Papagn. :-#
Εαν δεν τα πήρες.... και μ΄ αυτό :bad-words: τότε ... θα σε δώ αλλού φίλε και γείτονα Papagn.

.


Ηλία, πάλι τα κατάφερες. :D Ξαναμπήκα μόνο γιατί πρέπει να διευκρινίσω ότι όλα τα παιδιά και οι φίλοι είστε πολύ καλοί και η αποχώρησή μου έχει να κάνει με το ότι δεν θέλω να στεναχωρώ κάποιους φίλους, που όντως είναι ευχαριστημένοι με το αυτοκίνητό τους. Σε καμία περίπτωση δεν υποτιμώ κανέναν φίλο και την άποψή του. [-X

Για να μην χαλάμε λοιπόν τις καρδιές μας , την έκανα :cry: από την ενότητα της Φορντ. Σου έχω στείλει π.μ.
Θα τα λέμε με π.μ. ή εκτός των φόρουμ της Φορντ. Σε όλα τ άλλα. :D

ΓΕΙΑ ΣΑΣ :)
Άβαταρ μέλους
PAPAGN
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: 10 Φεβ 2006, 10:47

Δημοσίευσηαπό karanti » 16 Απρ 2006, 16:58

φιλε PAPAGN,
θα πρεπει κι εγω να σε ευχαριστησω, γιατι νομιζω οτι με βοηθησες, οπως και αλλους που σε διαβασανε, για να μην την "πατησουμε" οπως εσυ.
Νομιζω οτι αυτος ειναι ο σκοπος των forum, δηλαδη να μπορουμε να εχουμε καποια αλληλοβοήθεια, γιατι ειμαστε ανισχυροι μπροστα στην καθε μεγαλοεταιρεια, ειτε λεγεται Ford, ειτε Gjkfhkfhjkf.
Τελος, νομιζω οτι δεν θα πρεπει να αποχωρησεις απο το forum, γιατι σε τελικη αναλυση εισαι κι εσυ κατοχος Ford....
Στους υπολοιπους που διαφωνουν με την παρουσια σου, αφιερωνω τους στιχους απο τον "Παλιατσο και τον Ληστη" του Σαβοπουλου.
Άβαταρ μέλους
karanti
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 83
Εγγραφή: 17 Μαρ 2006, 16:38

Δημοσίευσηαπό SUVord » 17 Απρ 2006, 17:26

Αγαπητέ PAPAGN,
Η τραυματική εμπειρία σου με το Μάβερικ, σίγουρα δεν άφησε κανένα αδιάφορο.
Αντιθέτως, όπως προλάλλησε και ο φίλτατος Karanti έκανε όλους μας πιο επιφυλακτικούς
στις προτιμήσεις και επιλογές μας.
Η συνεχιζόμενη αντιδικία σου με την αντιπροσωπεία που αγόρασες το αυτοκίνητο σίγουρα πρέπει να έχει μεγάλο ενδιαφέρον για όλους μας ανεξαρτητα απο τι μάρκα αυτοκίνητο έχουμε επιλέξει.
Η επιλογή της αποχώρησης απο το συγκεκριμένο φόρουμ είναι αποκλειστικά δική σου.
Κάτι τέτοιο, σίγουρα δεν βοηθά κανένα απο όλους αυτούς που για πολύ καιρό έδειξαν μεγάλο ενδιαφέρον στο πρόβλημά σου.
Λυπάμαι και ζητώ συγνώμη που το καυστικό μου χιούμορ το πήρες κατάκαρδα.Ελπίζω τούτες εδώ οι γραμμές να σε κάνουν να αλλάξεις απόφαση για έξοδο απο το φόρουμ.
Σου εύχομαι οτι καλύτερο
ΑΛΛΟΣ ΜΕ ΤΟ ΜΑΚΡΥ ΤΟΥ ΚΙ ΑΛΛΟΣ ΜΕ ΤΟ ΚΟΝΤΟ ΤΟΥ!
Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ!!!
LEEDS UNITED
Άβαταρ μέλους
SUVord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1369
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2005, 16:47
Τοποθεσία: Σαπάν...

Δημοσίευσηαπό iperodigos » 19 Απρ 2006, 12:13

SUVord έγραψε:Αγαπητέ PAPAGN,
Η τραυματική εμπειρία σου με το Μάβερικ, σίγουρα δεν άφησε κανένα αδιάφορο.
Αντιθέτως, όπως προλάλλησε και ο φίλτατος Karanti έκανε όλους μας πιο επιφυλακτικούς
στις προτιμήσεις και επιλογές μας.
Η συνεχιζόμενη αντιδικία σου με την αντιπροσωπεία που αγόρασες το αυτοκίνητο σίγουρα πρέπει να έχει μεγάλο ενδιαφέρον για όλους μας ανεξαρτητα απο τι μάρκα αυτοκίνητο έχουμε επιλέξει.
Η επιλογή της αποχώρησης απο το συγκεκριμένο φόρουμ είναι αποκλειστικά δική σου.
Κάτι τέτοιο, σίγουρα δεν βοηθά κανένα απο όλους αυτούς που για πολύ καιρό έδειξαν μεγάλο ενδιαφέρον στο πρόβλημά σου.
Λυπάμαι και ζητώ συγνώμη που το καυστικό μου χιούμορ το πήρες κατάκαρδα.Ελπίζω τούτες εδώ οι γραμμές να σε κάνουν να αλλάξεις απόφαση για έξοδο απο το φόρουμ.
Σου εύχομαι οτι καλύτερο


ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ αν και δεν με χαιρετισε και εμενα ο Παπαγκν. ΔΕΝ του κρατω κακια .ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

(τα καημενα τα αρνακια,,το μονο ζωο που δεν πεθαινει απο φυσικα γηρατια.)
iperodigos
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: 05 Ιουν 2004, 12:01

Δημοσίευσηαπό PAPAGN » 19 Απρ 2006, 13:27

iperodigos έγραψε:
ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ αν και δεν με χαιρετισε και εμενα ο Παπαγκν. ΔΕΝ του κρατω κακια .ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!



Ειλικρινά συγγνώμη υπεροδηγέ :alright: . Δεν ανέφερα όλους τους φίλους ονομαστικά , γιατί είναι πάρα πολλοί. Η συνεισφορά σου στο φόρουμ είναι πάρα πολύ μεγάλη και δεν υπήρχε καμία πρόθεση μα καμία πρόθεση να εξαιρέσω κάποιον. Μάλιστα έχω αναφερθεί πολλές φορές στο δικό σου τόπικ για τις δισκόπλακες αλλά και άλλων φίλων όπως τον Μαβερικ4DW κλπ. Εκτός από τους φίλους που τα λέγαμε τελευταία στην ενότητα (SUVord, Mavlover, Ηλία, Lepes) είναι και o Παναγιώτης (Santα) που τα λέμε στην Χιουντάι και ο TLG και ο juan και ο ibil και ο igor και ο Αντρέας 2003 και ο Mav 2,3 και ο meco και ο larrymav και ο doupi και ο aenaon και ο Bandit και ο τακης που με κάλεσε να τα λέμε στην ΝΙΒΑ και πολλοί άλλοι και από άλλες ενότητες. Αλλωστε παρά τις διαφορετικές απόψεις από μεριάς μου δεν ξεχωρίζω κανέναν φίλο από το φόρουμ γιατί είχα την στήριξη όλων. Η συνεισφορά όλων είναι πάρα πολύ σημαντική. Ειδικά κάποιων φίλων με γνώσεις όπως κι εσύ υπεροδηγέ. Σας ευχαριστώ όλους. Να ευχαριστήσω επίσης τα παιδιά που έστησαν το φόρουμ , για το βήμα που μας δίνει και την ευκαιρία να ενημερωθούμε και να ανταλλάξουμε απόψεις και προβληματισμούς. Κι επειδή στεναχώρησα κάποιους φίλους να πω ότι το Μάβερικ είναι ένα από τα καλύτερα SUV και δεν φταίει το αυτοκίνητο σαν αυτοκίνητο. Το λέω και το εννοώ. Για εμένα ήταν αυτό που ζήταγα. Καλή εμφάνιση, χώροι, καλή οδική συμπεριφορά, καλή τελική (πως βγαίνει αλήθεια ο κόφτης???), νορμάλ εκτός δρόμου εξορμήσεις όταν κι άμα μπορούμε. Συγγνώμη αν βγήκε έτσι. Αύριο που θα εξομολογηθώ [-o< θα ζητήσω άφεση αμαρτιών στον παπά και για το Μαβ. Δεν φταίει [-X το αυτοκίνητο σαν αυτοκίνητο , αν κάποιος ασυνείδητος δεν έκανε καλά την δουλειά του στην αποκέρωση κι έγδαρε τα τζάμια για να κάνει γρήγορα ή αν ο τρόπος φύλαξης 13,5 μήνες δεν ήταν ο σωστός. Ούτε εγώ [-X όμως φταίω. Στόχος δεν ήταν το αυτοκίνητο σαν αυτοκίνητο αλλά η after sale συμπεριφορά κάποιων απέναντί μας. Ολων μας. :angry6:

Ευχαριστώ πολύ όλους τους φίλους του φόρουμ και ειδικά τους φίλους στην ενότητα της Φορντ.

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. : :occasion5:
Τελευταία επεξεργασία από PAPAGN και 19 Απρ 2006, 13:51, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
PAPAGN
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: 10 Φεβ 2006, 10:47

Δημοσίευσηαπό Santa » 19 Απρ 2006, 13:46

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ OFFROAD ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ !!!!
Εικόνα
<b>Παναγιώτης </b>
www.netfocus.gr
shop.netfocus.gr
Άβαταρ μέλους
Santa
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: 01 Απρ 2006, 20:30
Τοποθεσία: Ag.Paraskevi Athens

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ford

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 30 επισκέπτες