Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Το Χρονικό ενός προαναγγελθέντος ... Maverick 2.0 (MA03)

Συντονιστής: SUVord

Δημοσίευσηαπό PANIAIN » 17 Μαρ 2006, 22:02

Lepes έγραψε:Helia φιλε μου welcome :) καταρχην κατα δευτερων εαν τα εχεις κανει ολα αυτα που λες μπραβο σου γιατι εισαι αξιος κατοχος MAV ;)
αλλα κανεις εδω μεσα δεν προσπαθει να πεισει κανενα αποψεις ανταλασουμε ;) και εγω εχω διαφορα μικροπροβληματα με το Mav και τα εχω σχεδον ξεπερασει ολα :) και ναι και εγω ειμαι ευχαριστημενος σε γενικες γραμμες με το αμαξι μου :) .
Οποτε θες εισαι καλοδεχομουνος στις βολτες που κανουμε και με αυτο αλλα και με το αδελφικο σιτε ;););) γιατι θελω αλλο ενα αγριο suv στη παρεα ;)(εαν δεν εχεις αλλαξει ακομα δισκο πλατο δεν το εχεις Ζορισει αρκετα χιχι)


Πρόεδρε δηλαδή εμείς που θα τρέξουμε την Κυριακή στο Αττικό τί είμαστε.?..ο Ταρζάν?... :shock:
Το πλήρωμα της ευτυχίας :D : SUVord/PANIAIN
ΑρβανιτοΙωνοΠελοποννήσιος Ζωοκλέφτης σε Νηπιακή Ηλικία
Εικόνα

ZOOKACTION
Suzuki Samurai Owners Club
Και φράγκο να μην έχεις με το αμάξι πάντα τρέχεις......

Ίαν Παπανικολάου
Άβαταρ μέλους
PANIAIN
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 295
Εγγραφή: 21 Δεκ 2005, 17:19
Τοποθεσία: Στην Ταβέρνα απέναντι

Δημοσίευσηαπό Rav4er » 17 Μαρ 2006, 23:51

Κύριε Helia,

1. Χαίρομαι ειλικρινά που είσαι ευχαριστημένος από το αυτοκίνητό σου. Μπας και μιλάς για άλλο αυτοκίνητο? Σιγά- σιγά όμως θα μας πεις ότι είναι καλύτερο και από το Χάμερ. Το έκανες μέχρι και αμφίβιο. " Ανοιγες τον δρόμο μπροστά από το εκχιονιστικό"???!!!! Εχει μήπως και ερπίστριες??!! "έχει σύρει και μεγάλους κορμούς" ?? Σύρθηκε και με την κοιλιά?? Να μας τρελάνεις θέλεις? Η πολλές διαφημίσεις βλέπεις ή πολύ , πάρα πολύ μεγάλη φαντασία έχεις ρε φίλε?? Είμαι εδώ με δύο φίλους και γελάμε. Να σαι καλά!!! Εχεις μεγάλη πλάκα. Να προσέχεις όμως μην σπάσεις κανένα ψαλίδι σε καμία λακούβα ή σου φύγει κανένας τροχός και τρέχεις .... Να προσέχεις. Εχουμε ρίξει πολύ γέλιο μ αυτά που γράφεις. Ειλικρινά. Σε ποιούς απευθύνεσαι ρε φίλε σε βλάκες???!!! Αν και με τα όσα αναφέρεις δείχνεις την "σοβαρότητά" σου, δυστυχώς είμαι υποχρεωμένος να σου απαντήσω γιατί μέσα στο παραλήρημα της ευτυχίας σου , στο τέλος αναφέρεσαι και σε μένα.
2. Εγώ κύριε Heli δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένος. Δικαιωμά μου δεν είναι? Και πως να είμαι , που μου έδωσαν ένα στοκαρισμένο επί 13,5 μήνες αυτοκίνητο, κατασκουριασμένο, με στραβές δισκόπλακες και με πολλά άλλα προβλήματα? Μην τρελαθούμε!!
3. Έχει τεράστια φύμη!!! τι εννοείς φυματίωση?? Μήπως πρέπει να μάθεις γραμματική?
4. Σου έχω δημιουργήσει εφιάλτη? Θα σας δημιουργήσω κι άλλους.
5. Δηλαδή λες να το πουλήσω για να ησυχάσεις εσύ και κάποιοι άλλοι , αναλαμβάνοντας εγώ την ζημιά. Ωραίος είσαι? Ωραίες προτάσεις κάνεις με την τσέπη μου. Αφού εγω είμαι περίεργος και το αυτοκίνητο δεν έχει κανένα πρόβλημα έλα να κάνουμε ανταλλαγή . Εγώ είμαι ένας πολύ φτωχός βιοπαλαιστής. Μεροκαματιάρης. Αν το πουλήσω πάνω από 16 - 17 χιλ δεν θα πάρω. 26χιλ κάνει καινούργιο. Δηλαδή προτείνεις να χάσω μέσα σε έξη μήνες 13-14 χιλ? Ωραίοι είσαστε ρε!! Αν πάντως θέλεις να μην έχεις εφιάλτες στο πουλάω στην τιμή αγοράς (γιατί τους ανέφερα όλα τα προβλήματα σε 10 ημέρες εγγράφως) , συν όλα τα έξοδα που έχω κάνει , συν τον χρόνο που έχω χάσει, συν ψυχική ταλαιπωρία κλπ. Κάνε έναν υπολογισμό και αν τελικά σε συμφέρει το δέχομαι. Και δεν δέχομαι κανένα παζάρι. Ούτε ένα ευρώ παρακάτω. Θα έχεις δύο καλά αυτοκίνητα και θα είσαι διπλά ξετρελαμένος. Πάντως ειδικά με εσένα δέχομαι και ανταλλαγή χέρι με χέρι.
6. Δεν προσπαθώ να σε πείσω. Δεν μ ενδιαφέρει να σε πείσω. Εσύ δεν πείθεσαι με τίποτε. Εσύ ζεις σε πελάγη ευτυχίας. Έκανα απλά αναφορά στα προβλήματα που έχει το δικό μου και είπα σε όλους τους φίλους του φόρουμ (που είναι σοβαροί) να είναι προσεκτικοί κατά την παραλαβή. Οποιος θέλει ας προσέξει. Διάβασε για τις δισκόπλακες στην ενότητα "στράβωσαν οι δισκόπλακες" που κάποιοι φίλοι κάνουν αναφορά για στραβές δισκόπλακες 2 μήνες πριν το αγοράσω εγώ. Πήγαινε και στις άλλες ενότητες να δεις τι προβλήματα υπάρχουν? Εγώ πάντως επειδή δεν θεωρώ εμένα και την οικογενειά μου αναλλώσιμους για κανέναν , ειδικά για τις δισκόπλακες, να περιμένεις εξελίξεις!!!!.
7. Εχω δηλώσει ότι για εμένα το θέμα ως προς τα φόρουμ έχει εξαντληθεί. Οσοι το είδαν το είδαν. Οσοι θέλουν να προσέξουν στην παραλαβή , ας προσέξουν. Μην το ανοίγεις πάλι. Δεν προσφέρεις καλή υπηρεσία.....

Πάντως και πάλι να είσαι καλά. Γελάσαμε πάρα πολύ. Ωραίους υποστηρικτές έχει η Φόρντ!!!
Αντε ... γειά....[/quote]



Papagn,
Δεν βλέπω το λόγο που <τα πήρες> τόσο πολύ με το φίλο Helios.
Τι γνώμη του έγραψε ο ανθρωπος και δικαίωμά του είναι. Τα προβλήματά τα δικά μας είναι αλλονού παπά ευαγγέλιο. ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΑΤΥΧΟΙ. Παει και τελείωσε. Δεν χρειάζεται να το τραβάς αλλο κατηγορώντας και ειρωνεύοντας κατα αυτόν τον τρόπο τους συνομίλητές σου....
Στο κάτω κάτω της γραφής σου έκανε μια πρόταση. Και πρέπει να τη σεβαστείς και ας μην σου αρεσε... Μην την κάνεις αν δεν θές.....Για αλλους το MAV είναι Hummer για άλλους ποδήλατο...
ΗΡΕΜΗΣΕ!!
Και περιμένουμε με αγωνία και εγώ και όλοι μας εξελίξεις απο τον αγώνα σου!!

ΥΓ Να σε ρωτήσω και κάτι ακόμα?
Αφου είσαι μεροκαματιάρης και βιοπαλαιστής (όπως λές) γιατί έδωσες 27.000 ευρω να πάρεις τζιπ?
Θα μπορούσες να δώσεις λιγότερα για κάτι πιό οικογενειακό και θα είχες γλιτώσει και τα τρεξίματα :P
Εικόνα
<b>Παναγιώτης </b>
www.netfocus.gr
shop.netfocus.gr
Άβαταρ μέλους
Rav4er
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 03 Μαρ 2006, 23:04

Απάντηση

Δημοσίευσηαπό PAPAGN » 18 Μαρ 2006, 00:45

Παναγιώτη, όπως το είπες. "Τα πήρα". Να μας λέει ότι σύρθηκε με την κοιλιά, άνοιγε δρόμο μπροστά !! από το εκχιονιστικό, ότι τράβηξε μεγάλους κορμούς σε λασπωμένο χωράφι, και να λέει ότι είναι "κυρία" χωρίς διασταγμούς και δυστροπίες!!!!???? Τι άλλο κάνει....!!!! Αμα είναι καλή , να μας την γνωρίσει και εμάς!!. Και εντάξει με την φαντασία που έχει ο κύριος. Πρόβλημά του. Μέχρι εκεί.

Από την στιγμή που αναφέρθηκε σε εμένα και είπε την γνώμη του, είπα κι εγώ την δική μου.

Κ. PAPAGN. πούλα το να ελευθερωθείς από τον εφιάλτη που έχεις δημιουργήσει, σίγουρα θα βρείς αρκετούς που θα το αγοράσουν σε πολύ καλές τιμές, στο υπόσχομαι διότι έχει τεράστια φύμη, όσο και εαν προσπαθείς να μας πείσεις για το αντίθετο. Δοκίμασε ανταλλαγή σε άλλη εταιρεία.


1. Απευθύνεται με το "κ" βάζοντάς με απέναντι. Εγώ να δεις που τον έβαλα.
2. "από τον εφιάλτη που έχεις δημιουργήσει" . Από που κι ως που και σε ποιόν έχω δημιουργήσει εφιάλτη?
3. Αφού τα όσα λέω δεν στέκουν κι έκανε πρόταση να χάσω χρήματα , του έκανα πρόταση να κάνουμε ανταλλαγή. Αμα θέλει εδώ και τώρα κάνουμε ανταλλαγή. Σοβαρολογώ κι ας είναι το δικό μου 1 χρόνο πιο καινούργιο και με λιγότερα χλμ. Με εταιρεία χάνοντας 13-14 χιλιάρικα όχι βέβαια!! Αυτό δεν είναι ανταλλαγή νομίζω.
4. "όσο και εαν προσπαθείς να μας πείσεις για το αντίθετο" . Πότε προσπάθησα να τον πείσω?
5. Παναγιώτη δεν είμασταν άτυχοι, ούτε εσύ , ούτε εγώ , ούτε ο Maverickw4d, ούτε ο MaverickKios, ούτε οι άλλοι φίλοι που αναφέρουν προβλήματα. Απλά μας την φέρανε!!
Γιατί το Πόλο που πήρα την ίδια χρονιά (2005) στην γυναίκα μου, δεν είχε κανένα πρόβλημα? Ετυχε?
6. Παναγιώτη δεν έδωσα 27.000. Εδωσα 29.500 μετρητά.
7. Δεν πιστεύεις , ότι είμαι βιοπαλαιστής? Ενα διευθυντικό στέλεχος σε μία πολύ μεγάλη εταιρεία είμαι. Τι είμαι βιομήχανος ή εφοπλιστής? Δεν είπα ότι είμαι και πάμπτωχος!!
Άβαταρ μέλους
PAPAGN
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: 10 Φεβ 2006, 10:47

Re: Απάντηση

Δημοσίευσηαπό Rav4er » 18 Μαρ 2006, 01:09

PAPAGN έγραψε:Παναγιώτη, όπως το είπες. "Τα πήρα". Να μας λέει ότι σύρθηκε με την κοιλιά, άνοιγε δρόμο μπροστά !! από το εκχιονιστικό, ότι τράβηξε μεγάλους κορμούς σε λασπωμένο χωράφι, και να λέει ότι είναι "κυρία" χωρίς διασταγμούς και δυστροπίες!!!!???? Τι άλλο κάνει....!!!! Αμα είναι καλή , να μας την γνωρίσει και εμάς!!. Και εντάξει με την φαντασία που έχει ο κύριος. Πρόβλημά του. Μέχρι εκεί.

Από την στιγμή που αναφέρθηκε σε εμένα και είπε την γνώμη του, είπα κι εγώ την δική μου.

Κ. PAPAGN. πούλα το να ελευθερωθείς από τον εφιάλτη που έχεις δημιουργήσει, σίγουρα θα βρείς αρκετούς που θα το αγοράσουν σε πολύ καλές τιμές, στο υπόσχομαι διότι έχει τεράστια φύμη, όσο και εαν προσπαθείς να μας πείσεις για το αντίθετο. Δοκίμασε ανταλλαγή σε άλλη εταιρεία.


1. Απευθύνεται με το "κ" βάζοντάς με απέναντι. Εγώ να δεις που τον έβαλα.
2. "από τον εφιάλτη που έχεις δημιουργήσει" . Από που κι ως που και σε ποιόν έχω δημιουργήσει εφιάλτη?
3. Αφού τα όσα λέω δεν στέκουν κι έκανε πρόταση να χάσω χρήματα , του έκανα πρόταση να κάνουμε ανταλλαγή. Αμα θέλει εδώ και τώρα κάνουμε ανταλλαγή. Σοβαρολογώ κι ας είναι το δικό μου 1 χρόνο πιο καινούργιο και με λιγότερα χλμ. Με εταιρεία χάνοντας 13-14 χιλιάρικα όχι βέβαια!! Αυτό δεν είναι ανταλλαγή νομίζω.
4. "όσο και εαν προσπαθείς να μας πείσεις για το αντίθετο" . Πότε προσπάθησα να τον πείσω?
5. Παναγιώτη δεν είμασταν άτυχοι, ούτε εσύ , ούτε εγώ , ούτε ο Maverickw4d, ούτε ο MaverickKios, ούτε οι άλλοι φίλοι που αναφέρουν προβλήματα. Απλά μας την φέρανε!!
Γιατί το Πόλο που πήρα την ίδια χρονιά (2005) στην γυναίκα μου, δεν είχε κανένα πρόβλημα? Ετυχε?
6. Παναγιώτη δεν έδωσα 27.000. Εδωσα 29.500 μετρητά.
7. Δεν πιστεύεις , ότι είμαι βιοπαλαιστής? Ενα διευθυντικό στέλεχος σε μία πολύ μεγάλη εταιρεία είμαι. Τι είμαι βιομήχανος ή εφοπλιστής? Δεν είπα ότι είμαι και πάμπτωχος!!


Ηρέμησε Ηρέμησε....Επαναλαμβάνω οτι είναι το ποιόν του χαρακτήρα του καθενός να <φουσκώνει> και να <ξεφουσκώνει> τα γεγονότα όπως αυτός νομίζει. Σε δημοκρατική κοινωνία ζούμε! Μην εναντιώνεσαι σε κάτι που οι αλλοι θεωρούν όμορφο και καλό... Υπερασπίσου την αποψή σου και μήν προσπαθείς να εναντιώνεσαι με την <αλλη πλευρά>. Εχει και αυτή το δικαίωμα να εκφράζει ελέυθερα της απόψή της.
Δεν σε είπα παμπτωχο ούτε και σε κατηγορώ. Απλά προσπαθώ να σε <φρενάρω> ωστε να μήν δημιουργείς εσφαλμένες εντυπώσεις σε τρίτους.
Θυμάσαι, στην αρχή κοντέψαμε να παρεξηγηθούμε.....
Θα ήθελα να γνωριστούμε έστω τηλεφωνικά αν θές στείλε μου ένα νούμερο σε pm να τα πούμε να ξεσπάσουμε !!!!

Φιλικά
Εικόνα
<b>Παναγιώτης </b>
www.netfocus.gr
shop.netfocus.gr
Άβαταρ μέλους
Rav4er
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 03 Μαρ 2006, 23:04

Απάντηση

Δημοσίευσηαπό PAPAGN » 18 Μαρ 2006, 01:31

Καλά. Ξέσπασα τώρα. Με ηρέμησες πάλι. Τελικά, πως τα καταφέρνεις !!!!?? Πρέπει να είσαι πολύ ήρεμος! Κι εγώ ήρεμος είμαι! Απλά σε μερικά θέματα δεν κάνω υποχωρήσεις. Αυτό το "Κύριε Papagn" μου την έδωσε και τα πήρα. Να χαίρεσαι και το μωρό σου. Το πρώτο είναι?
Άβαταρ μέλους
PAPAGN
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: 10 Φεβ 2006, 10:47

Re: Απάντηση

Δημοσίευσηαπό Rav4er » 18 Μαρ 2006, 01:41

PAPAGN έγραψε:Καλά. Ξέσπασα τώρα. Με ηρέμησες πάλι. Τελικά, πως τα καταφέρνεις !!!!?? Πρέπει να είσαι πολύ ήρεμος! Κι εγώ ήρεμος είμαι! Απλά σε μερικά θέματα δεν κάνω υποχωρήσεις. Αυτό το "Κύριε Papagn" μου την έδωσε και τα πήρα. Να χαίρεσαι και το μωρό σου. Το πρώτο είναι?



Ευχαριστώ. Το πρώτο μου είναι. Ξέρεις τώρα χαζομπαμπάς...
Μόλις το τάισα και το έβαλα για ύπνο....για να ξεκουράσω τη γυναίκα μου.
Και που και που πετάγομαι να σου γράψω....
Αντε καληνύχτα ....
Εικόνα
<b>Παναγιώτης </b>
www.netfocus.gr
shop.netfocus.gr
Άβαταρ μέλους
Rav4er
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 03 Μαρ 2006, 23:04

Re: Απάντηση

Δημοσίευσηαπό TLG » 18 Μαρ 2006, 10:12

Παντως ο k. PAPAGN (!!!) απαντησε σε μια προσωπικη προκληση ...
Grand Vitara 2.0 JLXEW

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
TLG
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 584
Εγγραφή: 17 Ιαν 2005, 15:42
Τοποθεσία: ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ

Δημοσίευσηαπό juan » 18 Μαρ 2006, 10:42

Καλημέρα ,

Θα ήθελα καταρχήν να καλωσορίσω όλα τα νέα μέλη και να απολογηθώ για την μη ενεργή συμμετοχή μου.

Γενικά θεωρώ ότι το Forum είναι ένα χώρος που ο καθένας μας μπορεί να εκφράζει ελεύθερα την αποψή μέσα στα πλαίσια του σεβασμού των συνομηλητών του.

Κατα συνέπεια θεωρώ απόλυτα λογικό να έχουμε πολύ διαφορετικές απόψεις (Super αυτοκίητο ή Μάπα Αυτοκίνητο) η αλήθεια είναι κάπου στη μέση.

Το θέμα είναι πάντα να ξέρουμε τι ανάγκες θέλει κάποιος να καλύψει με ένα αυτοκινητο.

Νόμιζω λοιπόν ότι ο καλύτερος τρόπος να δούμε τα γεγονότα με μεγαλύτερη αντικημενικότητα είναι να βρεθούμε από κόντα και να πάμε κανια βόλτα !!
Ήρεμη Δύναμη.........
kj 2,8
Άβαταρ μέλους
juan
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 405
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 17:43
Τοποθεσία: Athens - Palio Iraklio

Δημοσίευσηαπό Rav4er » 18 Μαρ 2006, 13:03

juan έγραψε:Καλημέρα ,

Θα ήθελα καταρχήν να καλωσορίσω όλα τα νέα μέλη και να απολογηθώ για την μη ενεργή συμμετοχή μου.

Γενικά θεωρώ ότι το Forum είναι ένα χώρος που ο καθένας μας μπορεί να εκφράζει ελεύθερα την αποψή μέσα στα πλαίσια του σεβασμού των συνομηλητών του.

Κατα συνέπεια θεωρώ απόλυτα λογικό να έχουμε πολύ διαφορετικές απόψεις (Super αυτοκίητο ή Μάπα Αυτοκίνητο) η αλήθεια είναι κάπου στη μέση.

Το θέμα είναι πάντα να ξέρουμε τι ανάγκες θέλει κάποιος να καλύψει με ένα αυτοκινητο.

Νόμιζω λοιπόν ότι ο καλύτερος τρόπος να δούμε τα γεγονότα με μεγαλύτερη αντικημενικότητα είναι να βρεθούμε από κόντα και να πάμε κανια βόλτα !!


Σωστός !!!!!
Μόνο που πρέπει αν αγοράσω κανα παιδικό κάθισμα...... για να έρθω λόγω μπέμπη:lol: :lol:
Εικόνα
<b>Παναγιώτης </b>
www.netfocus.gr
shop.netfocus.gr
Άβαταρ μέλους
Rav4er
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 03 Μαρ 2006, 23:04

Δημοσίευσηαπό PAPAGN » 18 Μαρ 2006, 13:51

juan έγραψε:Καλημέρα ,

Θα ήθελα καταρχήν να καλωσορίσω όλα τα νέα μέλη και να απολογηθώ για την μη ενεργή συμμετοχή μου.

Γενικά θεωρώ ότι το Forum είναι ένα χώρος που ο καθένας μας μπορεί να εκφράζει ελεύθερα την αποψή μέσα στα πλαίσια του σεβασμού των συνομηλητών του.

Κατα συνέπεια θεωρώ απόλυτα λογικό να έχουμε πολύ διαφορετικές απόψεις (Super αυτοκίητο ή Μάπα Αυτοκίνητο) η αλήθεια είναι κάπου στη μέση.

Το θέμα είναι πάντα να ξέρουμε τι ανάγκες θέλει κάποιος να καλύψει με ένα αυτοκινητο.

Νόμιζω λοιπόν ότι ο καλύτερος τρόπος να δούμε τα γεγονότα με μεγαλύτερη αντικημενικότητα είναι να βρεθούμε από κόντα και να πάμε κανια βόλτα !!


Δεκτή και σωστή η παρέμβασή σου juan. Σωστή και η τοποθέτηση. Απλά μου την έδωσε η προσωπική αναφορά (επίθεση) του Helia. Συμφωνώ ότι είναι δικαίωμα του καθενός , να πιστεύει ότι θέλει για το αυτοκίνητο του . Η πραγματικότητα είναι μία. Ποτέ δεν είπα ότι δεν είναι καλό για μέτριες Off road αποδράσεις. Ούτε μάπα είναι. Θα ήμουν πολύ ευχαριστημένος αν δεν με είχε ξενερώσει με τα προβλήματα που έχω αναφέρει (στο δικό μου). Κατα τ άλλα και για την χρήση που του κάνω εγώ (ασφαλτος και πολύ μικρή χρήση σε χωματόδρομο σε καμία εκδρομή) μια χαρά είναι.

Ομως έχει πάρα πολύ καλή οδική συμπεριφορά (πλην στροφών που θέλει προσοχή λόγω υψηλού κέντρου βάρους). Πιστεύω ότι έχει καλύτερη οδική συμπεριφορά από τα καθαρόαιμα off road . Κι εγώ στην Ε.Ο. Αθηνών - Θεσ/κής ειδικά μετά τον Πλαταμώνα μόνιμα με 175 πηγαίνω. Το αμάξι τα σηκώνει άνετα. Και για χωματόδρομο είναι πολύ καλό. Εχει πολύ καλούς χώρους. Εχει καλό design . Οχι όμως και το καλύτερο ταμπλό. Πολύ μέτριο. Τώρα για την τετρακίνηση. Νομίζω ότι δεν έχει σχέση με τα καθαρόαιμα.


Να καλωσορίσω κι εγώ τον Helia.
Τελευταία επεξεργασία από PAPAGN και 15 Σεπ 2006, 20:50, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
PAPAGN
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: 10 Φεβ 2006, 10:47

...

Δημοσίευσηαπό PAPAGN » 18 Μαρ 2006, 14:03

Παναγιώτη είδες σουξέ το θέμα που άνοιξες. Πρώτο θέμα θα είναι σε λίγο. Εσύ έχεις τον μπέμπη κι εγώ έχω τώρα να πάω για ψώνια. Δέχομαι ισχυρές πιέσεις!!! Καλό μεσημέρι.
Άβαταρ μέλους
PAPAGN
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: 10 Φεβ 2006, 10:47

Re: ...

Δημοσίευσηαπό Rav4er » 18 Μαρ 2006, 14:11

PAPAGN έγραψε:Παναγιώτη είδες σουξέ το θέμα που άνοιξες. Πρώτο θέμα θα είναι σε λίγο. Εσύ έχεις τον μπέμπη κι εγώ έχω τώρα να πάω για ψώνια. Δέχομαι ισχυρές πιέσεις!!! Καλό μεσημέρι.



Πας να φορτώσεις την <κυρία MAV> με ψώνια? :lol: :lol:

Κουράγιο.....
Εικόνα
<b>Παναγιώτης </b>
www.netfocus.gr
shop.netfocus.gr
Άβαταρ μέλους
Rav4er
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 03 Μαρ 2006, 23:04

Re: ...

Δημοσίευσηαπό Lepes » 19 Μαρ 2006, 09:09

Helia δεν ειχα καμια διαθεση ειρωνιας ;) απλα επειδη εγω εχω φτασει το mav σε καποια ορια (εκει χαλασε ο δισκος και οχι απο λαθος οδηγηση μου) νομιζω οτι εσυ απλα υπερβαλεις λιγο,βεβαια αυτο ειναι κατι που μπορεις να αποδηξεις σε μια βολτα (Juan ολο το λεμε τπτ δεν κανουμε)Οσο για τον Panian ταρζαν σε περιμενω στο Βουτημααααα.Το οποιο ειναι το επομενο βημα μου (Για να ειμαστε σιγουροι ομως θελω μαζι μου τον Vida).
Τελος καλο θα ηταν να κανουμε αυτη τη βολτα που λεμε κανα χρονο τωρα ...αλλα να τη κανουμε αμμεσα!!!
ΒRAT PRESIDENT
www.brat???.gr
Άβαταρ μέλους
Lepes
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 482
Εγγραφή: 03 Μάιος 2004, 11:41
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό iperodigos » 19 Μαρ 2006, 11:46

δεν ξερω τι να πω! διαβαζω διαβαζω,τα χω παρει με τον Παγκαν που τα χει παρει με τον Ηλια,και συμφωνω με τον Ραβιερ που δεν τα πηρε με κανεναν.Ασχετως του αν ο Παγκαν οντως εξαπατηθηκε απο την Φορντ,ο καθενας που εχει δωσει 30.000ρικα για αυτοκινητο μπορει να νιωθει οτι εχει το απολυτο εργαλειο,οπως και εγω με τα 2 3λιτρα Μαβερικ...ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΚΟΜΗ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΑΠΟ ΛΑΝΤΡΟΒΕΡ ΝΤΙΣΚΑΒΕΡΙ ΚΑΙ ΤΟ 2ΛΙΤΡΟ ΚΑΙ ΤΟ 4ΛΙΤΡΟ...και τα προβληματα του Μαβερικ τα ειδα παιδικες ασθενειες μπρος σε αυτα που ειχα περασει..ισως και ο Ηλιας να εχει ταλαιπωρηθει απο αλλο ιχ και τωρα να νομιζει οτι εχει το Χαμερ....ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΚΛΑΙΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙ
iperodigos
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: 05 Ιουν 2004, 12:01

Δημοσίευσηαπό Rav4er » 19 Μαρ 2006, 13:10

ΑΜΗΝ...
Εικόνα
<b>Παναγιώτης </b>
www.netfocus.gr
shop.netfocus.gr
Άβαταρ μέλους
Rav4er
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 03 Μαρ 2006, 23:04

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ford

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 3 επισκέπτες