Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Φωτα Maverick2.3

Συντονιστής: SUVord

Φωτα Maverick2.3

Δημοσίευσηαπό patrinos » 09 Φεβ 2006, 15:34

Μήπως εχει κανει καποιος αλλαγη στις λάμπες φωτισμου των προβολεων(μεσαια-μεγαλη σκαλα και πορειας...)του Mav2.3 με κάποιες καλυτερης απόδοσης και φωτεινότητος;Αν ναι,εχετε να προτεινετε κατι καλο που πραγματικα να βελτιωνει την ποιοτητα φωτισμου;Γιατι να πω την αληθεια δεν εχει και παρα πολυ καλα φωτα(λάμπες εννοω...) σε σχεση με άλλα...
Υ.Γ.Μην μου πειτε για ΗΙD...συστημα ΧΕΝΟΝ γιατι...ναι μεν βελτιωνει ακρως θεαματικα-το εχω δει να δουλευει σε Mav-σε θεμα φωτεινοτητος αλλά ...πάει ακριβοτατα το πακετο και δεν θα ακολουθησω...
Kώστας
Άβαταρ μέλους
patrinos
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: 01 Απρ 2005, 19:50
Τοποθεσία: Πάτρα

Re: Φωτα Maverick2.3

Δημοσίευσηαπό iperodigos » 11 Φεβ 2006, 05:18

patrinos έγραψε:Μήπως εχει κανει καποιος αλλαγη στις λάμπες φωτισμου των προβολεων(μεσαια-μεγαλη σκαλα και πορειας...)του Mav2.3 με κάποιες καλυτερης απόδοσης και φωτεινότητος;Αν ναι,εχετε να προτεινετε κατι καλο που πραγματικα να βελτιωνει την ποιοτητα φωτισμου;Γιατι να πω την αληθεια δεν εχει και παρα πολυ καλα φωτα(λάμπες εννοω...) σε σχεση με άλλα...
Υ.Γ.Μην μου πειτε για ΗΙD...συστημα ΧΕΝΟΝ γιατι...ναι μεν βελτιωνει ακρως θεαματικα-το εχω δει να δουλευει σε Mav-σε θεμα φωτεινοτητος αλλά ...πάει ακριβοτατα το πακετο και δεν θα ακολουθησω...


2106208707 θα σου λυσουν ολες τισ αποριες χωρισ κοστος!!!
iperodigos
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: 05 Ιουν 2004, 12:01

Re: Φωτα Maverick2.3

Δημοσίευσηαπό patrinos » 14 Φεβ 2006, 02:20

iperodigos έγραψε:
patrinos έγραψε:Μήπως εχει κανει καποιος αλλαγη στις λάμπες φωτισμου των προβολεων(μεσαια-μεγαλη σκαλα και πορειας...)του Mav2.3 με κάποιες καλυτερης απόδοσης και φωτεινότητος;Αν ναι,εχετε να προτεινετε κατι καλο που πραγματικα να βελτιωνει την ποιοτητα φωτισμου;Γιατι να πω την αληθεια δεν εχει και παρα πολυ καλα φωτα(λάμπες εννοω...) σε σχεση με άλλα...
Υ.Γ.Μην μου πειτε για ΗΙD...συστημα ΧΕΝΟΝ γιατι...ναι μεν βελτιωνει ακρως θεαματικα-το εχω δει να δουλευει σε Mav-σε θεμα φωτεινοτητος αλλά ...πάει ακριβοτατα το πακετο και δεν θα ακολουθησω...


2106208707 θα σου λυσουν ολες τισ αποριες χωρισ κοστος!!!


Θα παρω φιλε σε ευχαριστω...Καμμια πληροφορια τι ειναι εκει;Ποιον θα ζητησω;
Kώστας
Άβαταρ μέλους
patrinos
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: 01 Απρ 2005, 19:50
Τοποθεσία: Πάτρα

Re: Φωτα Maverick2.3

Δημοσίευσηαπό iperodigos » 14 Φεβ 2006, 05:16

patrinos έγραψε:
iperodigos έγραψε:
patrinos έγραψε:Μήπως εχει κανει καποιος αλλαγη στις λάμπες φωτισμου των προβολεων(μεσαια-μεγαλη σκαλα και πορειας...)του Mav2.3 με κάποιες καλυτερης απόδοσης και φωτεινότητος;Αν ναι,εχετε να προτεινετε κατι καλο που πραγματικα να βελτιωνει την ποιοτητα φωτισμου;Γιατι να πω την αληθεια δεν εχει και παρα πολυ καλα φωτα(λάμπες εννοω...) σε σχεση με άλλα...
Υ.Γ.Μην μου πειτε για ΗΙD...συστημα ΧΕΝΟΝ γιατι...ναι μεν βελτιωνει ακρως θεαματικα-το εχω δει να δουλευει σε Mav-σε θεμα φωτεινοτητος αλλά ...πάει ακριβοτατα το πακετο και δεν θα ακολουθησω...


2106208707 θα σου λυσουν ολες τισ αποριες χωρισ κοστος!!!


Θα παρω φιλε σε ευχαριστω...Καμμια πληροφορια τι ειναι εκει;Ποιον θα ζητησω;


ηχος και ηλεκτρονικα ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ και πολλα αλλα!!!
iperodigos
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: 05 Ιουν 2004, 12:01


Επιστροφή στο Ford

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 31 επισκέπτες