Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

EΞΑΤΜΙΣΗ-ΑΛΛΑΓΗ??

Συντονιστής: SUVord

EΞΑΤΜΙΣΗ-ΑΛΛΑΓΗ??

Δημοσίευσηαπό MAVERICKios » 07 Μαρ 2005, 22:31

Με αφορμη κατι που βρηκα στην www.4x4x4x.com/purchase.html σχετικα με αλλαγη εξατμισης,ριξτε μια ματια και αν εχει κανεις καμμια ιδεα σχετικα με εταιριες που μπορει να δινουν κατι σε εξτρα εξατμιση για ΜΑ ας μας πει!!
SUV + MT/S γιατι OFFειλεις να ΟΝειρευεσαι.....
Άβαταρ μέλους
MAVERICKios
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 202
Εγγραφή: 03 Ιαν 2004, 18:25
Τοποθεσία: Panorama-Thessaloniki

Re: EΞΑΤΜΙΣΗ-ΑΛΛΑΓΗ??

Δημοσίευσηαπό iperodigos » 08 Μαρ 2005, 13:02

MAVERICKios έγραψε:Με αφορμη κατι που βρηκα στην www.4x4x4x.com/purchase.html σχετικα με αλλαγη εξατμισης,ριξτε μια ματια και αν εχει κανεις καμμια ιδεα σχετικα με εταιριες που μπορει να δινουν κατι σε εξτρα εξατμιση για ΜΑ ας μας πει!!



Εχω δει την διπλη εξατμηση σε Τριμπιουτ και μπορω να πω πως εντυπωσιαστηκα!!!!!αλλα 1000ευρω τα βλεπω καπως πολλα!!
iperodigos
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: 05 Ιουν 2004, 12:01

Re: EΞΑΤΜΙΣΗ-ΑΛΛΑΓΗ??

Δημοσίευσηαπό MAVERICKios » 08 Μαρ 2005, 15:50

iperodigos έγραψε:
MAVERICKios έγραψε:Με αφορμη κατι που βρηκα στην www.4x4x4x.com/purchase.html σχετικα με αλλαγη εξατμισης,ριξτε μια ματια και αν εχει κανεις καμμια ιδεα σχετικα με εταιριες που μπορει να δινουν κατι σε εξτρα εξατμιση για ΜΑ ας μας πει!!



Εχω δει την διπλη εξατμηση σε Τριμπιουτ και μπορω να πω πως εντυπωσιαστηκα!!!!!αλλα 1000ευρω τα βλεπω καπως πολλα!!
Αν αλλαζει ολη η εξατμιση απο μπροστα εως πισω τοτε τα 1000 ας πουμε οτι....δικαιολογουνται!!Το θεμα ειναι πως δεν βρισκω ποια εταιρεια ειναι,και αν υπαρχουν και αλλες??Αν μαθετε τιποτα....περιμενω.
SUV + MT/S γιατι OFFειλεις να ΟΝειρευεσαι.....
Άβαταρ μέλους
MAVERICKios
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 202
Εγγραφή: 03 Ιαν 2004, 18:25
Τοποθεσία: Panorama-Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό juan » 08 Μαρ 2005, 22:21

Εγω την έχω αλλάξει σχεδόν από την αρχή. Έβαλα μια Αμερικάνικη με μόλις 100 € από κάποιον στο Τέρμα Αχαρνών κοντά στην Ν.Χαλκιδόνα....



Εικόνα

Εικόνα
Ήρεμη Δύναμη.........
kj 2,8
Άβαταρ μέλους
juan
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 405
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 17:43
Τοποθεσία: Athens - Palio Iraklio

Δημοσίευσηαπό helias » 13 Δεκ 2006, 16:50

Πριν από καμιά βδομάδα, μεσημέρι κατεβαίνοντας την Κηφησίας στο ύψος του Ψυχικού, ήμουν με το παπάκι και συνάντησα ένα μαύρο Μαβ, πρέπει να ήταν το δίλιτρο, με αυτοκολητάκι του off-road , πίσω δεξιά και με μοναδικό χαρακτηριστικό που μπόρεσα να διακρίνω, τη χρωμιωμένη απόληξη της εξάτμισης, :P

Ποιός ήταν ;;;;;;;;;; οέο ;;;;; έ ποιός ήταν;;;;; οέο;;;;;;
:P μήπως γράφει στο σιτέ μας ;;;;; για να έχει το αυτοκολητάκι κάποιος από εδώ μέσα θα ήταν. :roll:
Έχουμε μέλλον πίσω μας !
Άβαταρ μέλους
helias
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: 14 Φεβ 2006, 03:13
Τοποθεσία: Πεύκη Αττικής

Δημοσίευσηαπό Santa » 13 Δεκ 2006, 21:57

helias έγραψε:Πριν από καμιά βδομάδα, μεσημέρι κατεβαίνοντας την Κηφησίας στο ύψος του Ψυχικού, ήμουν με το παπάκι και συνάντησα ένα μαύρο Μαβ, πρέπει να ήταν το δίλιτρο, με αυτοκολητάκι του off-road , πίσω δεξιά και με μοναδικό χαρακτηριστικό που μπόρεσα να διακρίνω, τη χρωμιωμένη απόληξη της εξάτμισης, :P

Ποιός ήταν ;;;;;;;;;; οέο ;;;;; έ ποιός ήταν;;;;; οέο;;;;;;
:P μήπως γράφει στο σιτέ μας ;;;;; για να έχει το αυτοκολητάκι κάποιος από εδώ μέσα θα ήταν. :roll:


Εγώ ημουν !!!! Πρέπει να με είδες πέρσυ όμως.... :lol: :lol:
Εικόνα
<b>Παναγιώτης </b>
www.netfocus.gr
shop.netfocus.gr
Άβαταρ μέλους
Santa
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: 01 Απρ 2006, 20:30
Τοποθεσία: Ag.Paraskevi Athens

Δημοσίευσηαπό helias » 14 Δεκ 2006, 15:52

Για σένα το έγραψα ραδιενεργειοδολοφονημένε κατάσκοπε των σχιστομάτηδων, έψαξα όλα τα παλιά θέματα, βρήκα κάτι σχετικό με την εξάτμιση και τσούπ το χρησιμοποίησα για να μη μας τη βγείς και πάλι με το στίλ..."Γιατί δεν ψάχνετε, το θέμα το έχουμε γράψει εκεί........ ή γιατί ανοίγετε καινούργια θέματα αφού υπάρχει η ίδια συζήτηση εκεί..... κλπ. κλπ" Τώρα λέω τί θα βρεί να πεί ; αλλά εσύ εκεί, η ραδιενέργεια σε έχει υπερπληρώσει μου φαίνεται, σε βλέπω στα τελευταία σου. :D

Σοβαρά τώρα λες να είδα εσένα πέρυσι και να το θυμήθηκα φέτος ;; :oops:
Αν είναι έτσι είναι σοβαρό το πρόβλημα ή μπορεί να διορθωθεί ;;;
Μέχρι τώρα δεν ήξερα την ώρα,(λογικό αφού δεν έχω ρολόι), τώρα μου φαίνεται άρχισα να ξεχνάω και το χρόνο.!!!!!
Santa claus, για φέτος δεν θέλω ρολόι, ας αρχίσουμε από τα βασικά, ένα ημερολόγιο θέλω, από αυτά της Pirelli, με τα κορίτσια, να το κρεμάσω στον μεσαίο καθρέπτη. :roll:
Έχουμε μέλλον πίσω μας !
Άβαταρ μέλους
helias
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: 14 Φεβ 2006, 03:13
Τοποθεσία: Πεύκη Αττικής

Δημοσίευσηαπό maverick4wd » 15 Δεκ 2006, 15:33

helias έγραψε:Για σένα το έγραψα ραδιενεργειοδολοφονημένε κατάσκοπε των σχιστομάτηδων, έψαξα όλα τα παλιά θέματα, βρήκα κάτι σχετικό με την εξάτμιση και τσούπ το χρησιμοποίησα για να μη μας τη βγείς και πάλι με το στίλ..."Γιατί δεν ψάχνετε, το θέμα το έχουμε γράψει εκεί........ ή γιατί ανοίγετε καινούργια θέματα αφού υπάρχει η ίδια συζήτηση εκεί..... κλπ. κλπ" Τώρα λέω τί θα βρεί να πεί ; αλλά εσύ εκεί, η ραδιενέργεια σε έχει υπερπληρώσει μου φαίνεται, σε βλέπω στα τελευταία σου. :D

Σοβαρά τώρα λες να είδα εσένα πέρυσι και να το θυμήθηκα φέτος ;; :oops:
Αν είναι έτσι είναι σοβαρό το πρόβλημα ή μπορεί να διορθωθεί ;;;
Μέχρι τώρα δεν ήξερα την ώρα,(λογικό αφού δεν έχω ρολόι), τώρα μου φαίνεται άρχισα να ξεχνάω και το χρόνο.!!!!!
Santa claus, για φέτος δεν θέλω ρολόι, ας αρχίσουμε από τα βασικά, ένα ημερολόγιο θέλω, από αυτά της Pirelli, με τα κορίτσια, να το κρεμάσω στον μεσαίο καθρέπτη. :roll:

Με μια τετράδα Pirelli, μήπως έχει ένα κορίστι δώρο?
maverick4wd
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 217
Εγγραφή: 20 Φεβ 2004, 10:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό helias » 18 Δεκ 2006, 15:36

maverick4wd έγραψε:
helias έγραψε:Για σένα το έγραψα ραδιενεργειοδολοφονημένε κατάσκοπε των σχιστομάτηδων, έψαξα όλα τα παλιά θέματα, βρήκα κάτι σχετικό με την εξάτμιση και τσούπ το χρησιμοποίησα για να μη μας τη βγείς και πάλι με το στίλ..."Γιατί δεν ψάχνετε, το θέμα το έχουμε γράψει εκεί........ ή γιατί ανοίγετε καινούργια θέματα αφού υπάρχει η ίδια συζήτηση εκεί..... κλπ. κλπ" Τώρα λέω τί θα βρεί να πεί ; αλλά εσύ εκεί, η ραδιενέργεια σε έχει υπερπληρώσει μου φαίνεται, σε βλέπω στα τελευταία σου. :D

Σοβαρά τώρα λες να είδα εσένα πέρυσι και να το θυμήθηκα φέτος ;; :oops:
Αν είναι έτσι είναι σοβαρό το πρόβλημα ή μπορεί να διορθωθεί ;;;
Μέχρι τώρα δεν ήξερα την ώρα,(λογικό αφού δεν έχω ρολόι), τώρα μου φαίνεται άρχισα να ξεχνάω και το χρόνο.!!!!!
Santa claus, για φέτος δεν θέλω ρολόι, ας αρχίσουμε από τα βασικά, ένα ημερολόγιο θέλω, από αυτά της Pirelli, με τα κορίτσια, να το κρεμάσω στον μεσαίο καθρέπτη. :roll:

Με μια τετράδα Pirelli, μήπως έχει ένα κορίστι δώρο?



Λες ;;;;;;;;;;;;;;;
Έχουμε μέλλον πίσω μας !
Άβαταρ μέλους
helias
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: 14 Φεβ 2006, 03:13
Τοποθεσία: Πεύκη Αττικής

Δημοσίευσηαπό juan » 25 Δεκ 2006, 11:10

helias έγραψε:Πριν από καμιά βδομάδα, μεσημέρι κατεβαίνοντας την Κηφησίας στο ύψος του Ψυχικού, ήμουν με το παπάκι και συνάντησα ένα μαύρο Μαβ, πρέπει να ήταν το δίλιτρο, με αυτοκολητάκι του off-road , πίσω δεξιά και με μοναδικό χαρακτηριστικό που μπόρεσα να διακρίνω, τη χρωμιωμένη απόληξη της εξάτμισης, :P

Ποιός ήταν ;;;;;;;;;; οέο ;;;;; έ ποιός ήταν;;;;; οέο;;;;;;
:P μήπως γράφει στο σιτέ μας ;;;;; για να έχει το αυτοκολητάκι κάποιος από εδώ μέσα θα ήταν. :roll:


θα πρέπει να ήμουν εγω παιρνάω καθημερινά απο εκεί .... Εχω και σηματάκι ....
Ήρεμη Δύναμη.........
kj 2,8
Άβαταρ μέλους
juan
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 405
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 17:43
Τοποθεσία: Athens - Palio Iraklio

Δημοσίευσηαπό helias » 25 Δεκ 2006, 19:50

Χάθηκες juan, χάθηκες !!!!
Αντί να σε διαβάζουμε συχνά στο forum και να σε βλέπουμε σπάνια, γίνεται το αντίθετο, σε βλέπουμε συχνά στους δρόμους και σε χάσαμε από το forum.
Χρόνια σου πολλά. :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Έχουμε μέλλον πίσω μας !
Άβαταρ μέλους
helias
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: 14 Φεβ 2006, 03:13
Τοποθεσία: Πεύκη Αττικής

Δημοσίευσηαπό juan » 26 Δεκ 2006, 12:39

helias έγραψε:Χάθηκες juan, χάθηκες !!!!
Αντί να σε διαβάζουμε συχνά στο forum και να σε βλέπουμε σπάνια, γίνεται το αντίθετο, σε βλέπουμε συχνά στους δρόμους και σε χάσαμε από το forum.
Χρόνια σου πολλά. :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P


Χρονια Πολλα σε όλους με υγεία και ότι καλυτερο για τον καθένα απο εμας ....

Πραγματι χαθηκα πολύ δουλειά καθόλου ελύθερος χρόνος :evil:
Ήρεμη Δύναμη.........
kj 2,8
Άβαταρ μέλους
juan
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 405
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 17:43
Τοποθεσία: Athens - Palio Iraklio


Επιστροφή στο Ford

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 5 επισκέπτες

cron