Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

NEW OUTLANDER

idio pragma

Δημοσίευσηαπό outlanders » 23 Ιουν 2009, 09:17

asterikios έγραψε:γεια σας φιλοι,

θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας την απογοητευτική μου εμπειρια.

κατοχος του outlander εδω και 1 μηνα και μετα απο 1400 χλμ το εβαλα στην αμμο. το αποτελεσμα ηταν να μεινω απο συμπλεκτη και να μη βγω ποτε.

πραγματικα ειμαι παρα πολυ απογοητευμενος διοτι το μονο oof road που ηθελα να κανω ηταν μερικα χλμ σε αμμο ωστε να κανω λιγο σερφακι.

Ακομα δεν εχω καταλαβει πως μεσα σε μολις 10 λεπτα καταφερα να θεσω εκτος λειτουργιας τον συμπλεκτη. Αυτο εγινε εχθες σαββατο και αυριο θα παει το αμαξι στο συνεργειο για να μαθουμε τι ακριβως συνεβει. Θελω να πιστευω οτι υπηρχε ειδη καποιο προβλημα με το συμπλεκτη απο τη μανα του αλλιως τα πραγματα ειναι πολυ ασχημα καθως δεν μπορει να κανει οθτε χιλιομετρο στην αμμο.

θα ηθελα την αποψη σας.



File asterikios,

Kai ego epatha akrivos to idio. me 700 klm kai 2 evdomadon outlander. den kolisa, kai se ligi ammo kaike o diskos, poli vroma. dyo lepta to zorisa gia na girisoyn oi troxoi poy eitan san kolimenoi. To aytokinoto den kolise, apolos den girnagan oi troxoi. Perimeno na do ti tha poyn sthn antiprosopia shmera.
MFX
Άβαταρ μέλους
outlanders
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 23 Ιουν 2009, 09:12
Τοποθεσία: Athina

idio pragma

Δημοσίευσηαπό bluesportage » 29 Ιουν 2009, 18:27

το πηραμε κι εμεις τελικα πριν 2 βδομαδες!φοβερο στην ασφαλτο!επαιζα μενα navara 200ιππων στην αθηνων-κορινθου και εσπασα τρελη πλακα!!!το αμαξι ειναι φοβερο!χωμα δεν εχω παει ακομη γιατι το λυπαμαι να σας πω την αληθεια!!!!χαχαχα!λετε ολα ναχουν προβλημα στα δυσκολα κομματια εκτος δρομου και να μενουν απο συμπλεκτη???????? :-x :-x :-x
Άβαταρ μέλους
bluesportage
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: 12 Νοέμ 2008, 20:42
Τοποθεσία: Κερατσινι-βραχατι κορινθιας

Δημοσίευσηαπό hliasm » 30 Ιούλ 2009, 15:00

Καλησπερα σε ολα τα παιδια της οικογενειας του outlander.
Εχουμε φτιαξει το δικο μας club
www.outlanderclub.gr και φυσικα το αναλογο φορουμ. Καντε εγγραφη να συζητησουμε τα παντα για το αμαξι μας.
Η βοηθεια σας ειναι πολυτιμη.
Οσο πιο πολλοι στο club τοσο καλυτερα...
www.forum.outlanderclub.gr
Άβαταρ μέλους
hliasm
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2009, 14:58

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Mitsubishi - Toyota - Daihatsu - Honda κλπ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 6 επισκέπτες